26171
  • nearo
    #16577
    Hát most lehet, hogy nem erre gondoltál, de itt egy kép:
  • zachi
    #16576
    amúgy ki hanyas szintű??????????????????
  • mooo
    #16575
    képt
  • nearo
    #16574
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám: van egy 18. szintű Assassinom, de nem tudom kifejleszteni azokat a skilleket, amiket már lehetne, pedig a szükséges skillek megvannak hozzá. Az is fura az egszben, hogy csak max 13. szintű zsoldost tudok venni magamnak, pedig más karaktereknél ugyanolyan szintűt is lehet, mint a karakter maga. Segítsetek plz, ez már másodszor fordul elő, és nagyon idegesít!
  • JancsiPapa
    #16573
    Nah üdvözlök mindenkit, mentem Szófiába ;)
    Egy hét múlva jövök kb.
  • Delac
    #16572
    Én nem tudok ilyet.
    :-/, de ez nem jelent semmit, hisz inkább bnet-n nyomtam.
  • Delac
    #16571
    Folytatja a gránát, nem vagyok én elítélve :P
    Bár szó se róla, finomítgatom charge-s palat elméleti szinten. Legújabb verzió: 10K-58K ig sebez. ^_^ Majd köv. ladderban megcsinálom.
  • Rage47
    #16570
    A 4. könyvről tudtok valamit? Néztem alexandrán, de ott már csak a 2. van kitéve érdekes. 2x megkérdeztem már emailben, hogy mi van, egyszer sem válaszoltak...
  • Lammer
    #16569
    skaczok!
    tudtok valami durvito modot a 1.11b-hez? (csakis szingliben meg LANos multiban utazom max... eredeti keyem van, de Bnetet Dioban nem komazom...)
    tudom van a "/players 8" (es igen szinglibe es LANos Multiba is mukodik, ugye Nuke forumtars?)...
    regen voltak ilyen soxorozo modok, meg boss modok, nos nekem hasonlo kene... vagy ha megmondjatok hogy kene, akkor megcsinalom(most le vagyok maradva melyik MPQ buheralo progi kell hozza es melyik fajlt mivel, shogy? :DDDDD)
    inkézofszlólevelápgréééd :D:D:D
  • idt103
    #16568
    Köszi mindenki!
    Így már nagyon faca leszek :D
    Viszlát a Battle.neten!
  • JancsiPapa
    #16567
    Szerintem inkább még 2-3 hét van a seasonből - jóhogy betolják a blizzesek még a nyárra, hogy a nagy bannuk után vegyék a núbok a diablot...
  • JancsiPapa
    #16566
    Folytatod...folytatná a fene :)
    Úgyis mki elkezdi a laddert :)
  • Delac
    #16565
    Ha tudnám, akkor inkább lottoznék :P

    aug. vége szept. elje KB, amit nagyon óvatosan kell kezelni.
  • idt103
    #16564
    és mikor várható a következő Reset?
  • Delac
    #16563
    Ismerős a felfogás :)

    A reseteléskor gyak. nem történik több, mint, hogy a ladder karakter non-ladder lesz, csak non-ladder játékokhoz tud csatlakozni, és jómaga is ilyen non-ladder játékokat tud létrehozni. MInden megmarad, az összes addig felhalmozott tárgyad, skill -> MINDEN. A ladder nyújtotta többlettől leszel megfosztva. Itt jegyezném meg, hogy az only ladder runaszavak is megmaradnak, amiért viszont non-ladderban gyilkolják az emberek egymást.

    Rövidebben: reset után non-ladderben folytatod a kalandokat.
  • idt103
    #16562
    Üdv mindenki!
    Kérdésem lenne! Próbáltam a álaszt megkeresni, de nekem semmi nem volt egyértelmű!
    Szóval van a Ladder és a non-Ladder karakterek!
    Azt már kiderítettem hogy bizonyos időnként (évenként kb) resetelik őket!
    De pontosan mi történik ilyenkor? Törlődik a karakter? Vagy csak cuccokat veszítek? Valaki írja le pontosan hogy mi történik akkor!
    Azt is tudom hogy a Ladder karakterek dúrvább uccokat találhatnak meg vannak dúrvább Rúnaszavaik!
    Engem ez a "reset" érdekelne!
    Én nem csak egszerűen játszani akarok, hanem egy karaktert akarok létrehozni! De nem akarok hogy csak úgy törlődjön!
    Valaki HELP!
  • laliking
    #16561
    Most jött meg egy órája! Barbár lvl 5 :P
    Egyébként nincs ki segítsen, de majd szétnézek battleneten :)
  • JancsiPapa
    #16560
    Húha, nagy szavak :D
    Van, aki segítsen? Sajnos magamat nem tudom ajánlani, én már nem nyomom neten :/
    Emlékszem, egyszer haverok felhúztak reggel 8-tól este 6-ig olyan lvl 85-re :S
  • laliking
    #16559
    Hy
    Tegnap rendeltem meg a cuccot, mára jön, és ha minden jól megy akkor holnapra kész lesz a 90+ barbár :P
  • JancsiPapa
    #16558
    Akkor pár hónap és úgyis újrakezded ;)
  • Delac
    #16557
    -Első volt. :)

    - :(
  • JancsiPapa
    #16556
    Ezt akartam még írni, én személy szerint az ilvl miatt tettem fel az mht, már megszoktam a runolást nélküle.
    Ja igen, hogy biztassalak: ha első bann volt,akkor 1 hónap múlva visszakapod a cd-kulcsod, ha nem, akkor cya :D
    Accnak mindenképp annyi :s
  • Delac
    #16555
    Egyébként pont nem a térkép miatt használtam. Teszek én magasról arra, hogy merre kell menni. Mh tud még olyat, hogy kiírja a talált tárgy szintjét, mert bizony nem csak a karaktereknek van szintja, hanem a tárgyaknak is. Szemfüles ember kiszúrja, hogy biza nem is olyan evidens mit hol kell keresni.
    Aztán pl meglehet nézni vele mások felszerelését. Mivel tolja az illető, ebből az infoból leszürhető, hogy új-e a srác vagy nem.
    Vagy példáúl megjegyzi, hogy mi volt a játék pontos címe, ahol legutóbb voltál. Trade-lés közben vagy neadjisten baalrunoknál alapvető.

    A vicc, hogy ezektől nem leszel gazdagabb, hanem egy kis pluszt ad a játékba, amit szvsz a bliz magától is beletehetne. Csak emiatt használtam mh-t, persze ez mit sem változtat a tényen: mh=csalás. Tudomásúl veszi az ember. Máskülönben nem is panaszkodni jöttem fel, hanem tapasztalatot cserélni. Csakhát ugye ha az emberfia elkezd magyarázkodni, még hülyének nézik :)
  • JancsiPapa
    #16554
    Na látom volt egy kis összetűzés kényszerszünetem alatt (péntek este szétszállt a tápom ^^ )...
    Hack-csalás, morális kérdések... Lehet játszani a jézuskát, hogy én sosem tennék ilyet, 'mi, milyen dolog már ez!!4' és a hasonló huncutságok.
    Csalás és csalás között is van különbség. Rundstedt17: én még a classic diabloval is sokat játszottam, amikor a kanyarban sem volt a lod. Bnetre tavaly márciusban mentem, akkorra lett netem is kb. Több éves bolyongás után azt hiszem rámfért az mh - ugye singleben csak akkor törlődik a map, ha nehézségi szintet váltasz, ehhez jönnek a bnetes random mapok. Ezzel még nem is lenne nagy baj, csak úgy, ahogy jöttek az új peccsek, egyre nagyobbak lettek a mapok, a régi motorosak ezt tudják, főleg durance of hate 1-2... Ha nem lett volna ez, akkor talán sohasem használok mh-t, viszont egy gigantikus mapon még egy sorccal is szar keresni a lejáratot, nemhogy egy druiddal pl...
    Én sohasem ítéltem el az mht, meg tudom érteni azokat, akik feltették.
    Igazából nem az mhval van itt a baj, Delac írta a botot. Na azt én is rohadtul elítélem, egy másik (egyre inkább inaktív) fórumon nagyobb összetűzésekre is került sor köztem és a botos társadalom között. Az akkori 'ellenségeim' mostanra a legjobb barátaim lettek, most is botoznak, de már nem tudom őket basztatni, mert tudom, hogy a season elején ők is odatették a hátsójukat, és runotak, mint a gép, majd - mikor már biztonságos volt, lett vagyonuk ,akkor kezdték el a botot. Mert vannak olyanok (kajni, koa klán, pyt-lord és még sokan mások), akik season elején hozzá se tudnak nyúlni a diablohoz, mert nincs meg nekik a fullperf eni-hammerpala, és csak akkor kezdenek hozzá, amikor már tudnak lopni, egy istes hf-ből pedig megvan a botkarijuk - na EZ a szánalom.
    Szóval az éremnek két oldala van, egy másik szemszögből, mégsem egy elítélendő ez az egész.
  • JancsiPapa
    #16553
    Ki van írva, szó se róla, ha bármilyen hekket használsz, ezt megtehetik...Amúgy jó kis blizzes hozzáállás ez, hónapokig rá se néznek a csítekre aztán huszonezer cdkulcsot bannolnak accokkal együtt, majd úgyis megveszik a ger-fin-swe-fra kiskölykök a gémet...
    Így megy ez ;( sajnálok mkit :/
  • miilann
    #16552
    kösz
  • Aspyrin
    #16551
    Illegális program, amivel Bneten láthatóvá válik a még be nem járt térkép teljes területe szörnyekkel együtt, stbstb.
  • miilann
    #16550
    jonapot elnezest megeccer kerdem mi az a maphack?kösz
  • Hrisskar
    #16549
    Köszi; volt egy elkébzelésem ,de kiváncsi voltam, hogy ti mit gondoltok
  • Delac
    #16548
    AZt kell bele tenni, ami éppen szükséges. Ha nincs resisted, akkor azt, ha kicsit sebzel akkor olyat.

    Egy karaktert mindig úgy kell felöltöztetni, hogy a te igényeidnek megfeleljen. Ilyenformában a tippek/javaslatok egy sablon köré épülő karakterre adnak útmutatást. A kérdés csak az, hogy te milyen sablonra építed karaktered.-> A szokásos kérdés: mIlyen skilleket használsz?, és miből szenved hiányt a karakter?

    Ha megvan a válasz, akkor egy konkrét kérdésre mi is egyszerűbben( újabb kényszer kérdések nélkül) tudunk válaszolni.
  • Delac
    #16547
    A bannolos témával egy baj van csak. Egy picit utánajártam, és mint kiderült tényleg csalás miatt kizártak egy csomó embert. Nem panaszkodom, amikor mh-t kaptam megmondták előre, hogy mi van a pakliban. DE az, hogy csak azokat bannolja, akik az utobbi pár napban vagy az utolsó egy hétben csaltak. ISmerősőm, aki január óta 3 cd-keyel botol felhalmozott egy kisebb vagyont, őt nem bannolták, mivel az elmúlt 2 hétben nem foglalkozott vele. Nem túl jó megközelítés. Magamat nem akarom védeni kimagyarázni sem, nem látom szükségességét. Én tudom, hogy mire használtam, ennyi elég nekem. Hogy itt egy néhányan mit gondolnak róla az egyéni szuvenír vélemény. Úgy is abba akartam hagyni dio-t, mert egyszerűen túl sok időm ment el a folytonos 'trade'eléssel, csak nem pont ilyen formában. :)
  • Hrisskar
    #16546
    lenne egy kérdésem: mit érdemes rakni a Griswold páncéljába és sisakjába?
    (én szerintem perfect topazt)
  • Bobber
    #16545
    jó ám legyen akkor arra lennék kiváncsi mi alapján találta ki a bnet hogy én mh-t használok ha nem is léptem be?
    vagy ezt valami modon logolta?
    folyamatosan logolja hogy mit csináltam az elmult 3 évben?
    mert egyszer már berágtam a bnetre amikor valami olyan bejegyzést helyezett el a gépemen ami miatt nem tudtam róla belépni a másikrol meg simán be lehetett pedig akkor nem is csináltam semmit csak cuccoltam és a sok ki be lépegetés miatt letiltotta a gépemet
    szal mi alapján bannolt most és mi alapján helyez el olyan infokat a gépem egy ki tudja melyik zugába amihez nem is férek hozzá és ha uninstalálom a gameét és a registry fileokat is törlöm akkor se tudjak belépni??
    szal erre kiváncsi lennék mert ha esetleg a game könyvtárba tesz valamit azt megértem de a gépem többi részéhez milyen alapon nyúl?
    szal elég érdekes a blizzard
  • Aspyrin
    #16544
    Well, 2001 óta tolom Bneten és mindössze 1.09 alatt használtam (1 teljes napot) a mh-t. Azóta rájöttem, hogy semmi szükségem nincs rá, lehet, hogy fél perccel később értem pl. Baalhez de odaértem.
  • miilann
    #16543
    sry,mi az a maphack? -.-'
  • Rundstedt17
    #16542
    Csaltál nem?Hát akkor panasznak helye nincsen.És a tiltás ugyan késett de el nem maradt.Attól még hogy valakit nem büntetnek meg rögtön az még nem jelenti azt hogy megúszhatja.
  • Bobber
    #16541
    tudod most öszintén én kiváncsi lennék arra aki nem csal és tudom most jössz azzal hogy te nem használsz MH-t ok szép és tissztességes szándék de ne mond hogy ha belépsz egy baalrunba akkor ki is lépsz ha esetleg aki telészik 30mp-n belül lent van baalnal
    szal innen kezdve ha ugy nézzük te se játszol tisztességesen ugyhogy a blizard tehet egy kurta nagy szivességet
    amugy mag most rohadt nagy ivben szarom le az egészet és azt is hogy banolta esetleg a cd keyemet mert van egy jopár másik keyem szal ha akarnék játszhatnék is
    nekem az esett rosszul hogy nem is játszottam és ugy nem tudok belépni mert ha játék közben vág ki akkor aláirom hogy ok csaltam megérdemeltem de mivel 2 napja a gépem se volt bekapcsolva iogy elég érdekes a dolog és most amiokor bekapcsoltam ill elinditottam a játékot az mh még nem volt elinditva szal bekaphatja a blizard
  • Nuki
    #16540
    viszlát 2hét múlva, ne szpemmeljetek túl sokat kérlek ;D
  • Davidus
    #16539
    inkább te jössz majd rá:P Blizz bannolt egy csomó CD keyt csalás miatt
  • Bobber
    #16538
    tsa nekem is elszalt valami ill nekem azt mondja hgy valaki hazsnálja a cdkeyemet ill az egyik accomra meg azt irja hogy
    your account has been closed (8)
    az egészben csak az a szép hogy 2 napja itthon se vagyok és be se volt kapcsolva a gépem és ez fogad mikor hazaérek szal egy kicsit el van szálva az agyam

    mert ha game közben nyomja ezt ki akkor még ugy ahogy megértem de igy egy kicsit érdekes a dolog