26171
  • Klemice
    #25291
    elég megvenni a lod-ot! a sima diablo 2-t felteszed akármilyen kulccsal, mert úgyis a lod kulcsát nézi majd
  • CptXecutor
    #25290
    Üdv újra!
    Kedvet kaptam a Battle.net-hez :) Nézegettem kicsit az árakat, a Dio 2 + LOD-ot legolcsóbb helyen 5k-ért láttam, még gondolkodom rajta, mert igazából szerintem elég lenne egy megbízható nem használt cd kulcs is, mivel iso-ban megvan a játék maga, és gondolom ha felteszem az 1.13-mat, akkor nem fog seggbe rúgni a b-net. Esetleg van valakinek használaton kívüli kulcsa? Vevő lennék az egyezkedésre :) Plusz még annyit kérdeznék: Észre vettem, hogy egyesek árulják valós pénzért a cuccaikat/accountjaikat. Ez mennyire legális? Ha valaki lebukik nem bannolják ezért? Láttam olyan fegyvereket amiket 500 dollárokért adogattak....
  • Bobber
    #25289
    na most engem is kivágott:(
    remélem hamarosan visszaenged mert pont esett egy 29-es maras és a régi 23ast el kéne adnom. Mennyit lehet vajon érte kérni? Ladderben nyomom és tegnapelőtt egy 20as sikerült 3ist és 1 malért eladni de nem tudom hogy szerencsém volt vagy pancser voltam. Bár szerintem szerencsém volt:)
    ha ezt is olyan 3-4 ist körül el tudom adni akkor meglesz a második ber runára való és akkor már csak egy ethereal cv kell és megvan az infim:)
  • plu604
    #25288
    engem ki-be lépegetésért 15 percekre bannoltak mindig.
  • Klemice
    #25287
    már megoldódott, köszönöm azért
  • Bobber
    #25286
    elvileg nem
    Csak tul sokat léptél ki be mondjuk pakolás miatt stb és egy időre felfüggesztettek. Nekem a legutobb 5-6 óra volt előtte meg 24 óra
    de elvileg más ip cimről be tudsz lépni.
  • Klemice
    #25285
    az hogy temporarly restricted vagy mi a realmről az azt jelenti hogy bannoltak? mert semmit nem használtam :S
  • Klemice
    #25284
    Ja meg ha nem official battle.net akkor a maphack szerintem elengedhetetlen, a kanis időkben úgy toltam, hiányzik is a rendes szerveren :)
  • CptXecutor
    #25283
    Köszi, igen ezt használom. Most szedtem le egy Glide programot, remélem ez majd segít...
  • Daell Drow
    #25282
    11 eves jatek, igy is eleg sokaig vlt hozza support.
    Ha nagyobb felbontas kell, akkor ezt probald ki.
  • CptXecutor
    #25281
    1: Nemrég volt reinstallom
    2: CSAK a Diablo 2 szarakodik, semmi más. Assassin's creed Brotherhood simán megy, ne vicceljünk :)
    Közben bőszen olvasgatok egy gyerek azt írta neki is ugyan ez volt a problémája, ez abból fakadhat, hogy a Dio programja maximális CPU-t, és minimális GPU-t használ akkor, amikor a vidkariról úgy érzi hogy nem támogatja, vagy nagyon gyenge...a vidkarimat nem tudom monitorozni a Dio futása közben, de kezdek rájönni, hogy mégis csak ez lehet a fő ok. Ezt a típust ő nem ismeri, ezért úgy veszi, hogy nagyon gyenge, és ezért a procimat használja még a vidkari helyett is.....remek....csakhogy ez szggatást eredményez mert a proci nem tud gondolom a vidkari helyett is dolgozni. A fentebb említett srác megpróbálta virtuális géppel, különböző programokkal, nem sikerült neki....Kicsit kiábrándító az is hogy ennyi év alatt a Blizzardosok nem tudtak olyan patchet készíteni, amiben egyrészt az új vidkarik támogatása is benne van, és mondjuk nagyobb felbontás lehetősége....Pedig azok akik megírtak egy Diablo 2 színvonalú játékot, meg Warcraft 3-mat, nekem ne mondják, hogy ezt nem lehet megoldani :)
  • Daell Drow
    #25280
    format C:, win reinstal?
  • CptXecutor
    #25279
    Igen már rájöttem, de nagyon durva hogy ez a szutyok kb annyira eszi a procimat, mint egy full grafikás COD 4....feltettem az 1.13-as patch-et, most már elfogadja az affinitást, de csak úgy gúvadt a szemem, mikor láttam hogy játék közben mindkét mag 70%-on pörgött....nagyon nem értem....haverom notija majdnem ugyan olyan mint az enyém, nála mégis simán fut...4g ramja van, AMD proci, kb az én T4300-asomnak megfelelő, és a vidkari is gyengébb kicsit, GT130M...nagyon idegesítő, hogy egy lepukkant szar gépen is jobban megy mint ezen.... Próbáltam ablakban játszani vele, így kicsit jobbnak tűnt, gyorsabbnak. Legfeljebb letesztelem így...
  • gerey
    #25278
    AZ engine úgy van megírva, hogy 25 fps a max
  • CptXecutor
    #25277
    Sziasztok! Egy érdekes jelenség javításához kérnék segítséget. Múltkor megmutattam haveroknak a Dio 2-t, (még sosem játszottak vele, persze kapásból ráfüggtek :) és amikor LAN-on elkezdtük tolni (én voltam a szerver) már a betöltés után észre vettem hogy szaggatok... Gondoltam biztos azért, mert hirtelen ők is beléptek, és a játék elején úgy tűnt megszokta a gépem a dolgot. Később viszont mikor már jó sok szörny jött ránk, és varázsolt mindenki, néha olyan szinten beszaggattam a közelükben, hogy kb 0.5 FPS-em volt. Katasztrófa. Próbáltam rájönni a hiba okára: Ma megint összedugtunk 2 gépet, és most a másik volt a szerver, viszont én ugyan úgy szaggattam, nem gyengén. Nem értettem a dolgot, mivel az a gép egy integrált GMA-s vidkarival, kb egy egymagos 2 gigás procival, és kemény 512 rammal rendelkezik, ő volt a szerver, meg se nyikkant, én meg szétszaggattam megint az agyam GForce GT240M-es !1gigás! videókarival, T4300-as dual intel procival, és 3 giga rammal O.o. Star Wars Force Unleashed 2, Assassin's Creed Brotherhood, és hasonlók simán mennek rajta, és egy Diablo 2-től beszarik? O.O Ezután kiléptem single player módba, és ott is szaggattam nem kicsit. Most mikor nemrég haza jöttem, viszont simán ment a dolog. Az egyetlen amire következtetni tudok, az az ottani hálózat lehet. Egy TP-Link-es routert használunk, és talán az kavar be valamit, amitől valami féle képpen nem bírja a gépem a Dio 2-t, mivel az egyetlen különbség a két hely között mindössze ennyi. Ott szaggattam még single-ben is, itthon nem...ami még érdekes lehet, hogy ott is, és itthon is 100%-osan terheli a Dio az 1-es procimagot, hiába állítom át az affinitást mindkét magra, akkor meg csak a 2-est használja, de ez a furcsa szaggatás ami csak ott jelentkezik, nem értem miért van. Még egy dolgot elfelejtettem tesztelni, mégpedig hogy ott lemegyek a hálóról, és megnézem háló nélkül mit reagál, de most már szinte biztos vagyok benne, hogy a Hálózat és/vagy a router csinál valamit, de nem értem, hogy miért csak nálam? A többieknél miért nem? Lehet azért, mert erről a gépről lett beállítva a hálózat? Hogyan lehet ezt orvosolni? A többi játéknál ahol szintén szerver vagyok (Red Alert 3, COD4 stb) miért nem szaggatok/lagolok? Hiába vagyok "szakmabeli" az ilyen érdekes dolgoktól néha még nekem is bekékhalálozik az agyam. Hálózatokhoz meg sajnos csak keveset értek... Még annyit mondanék, hogy 1.12-es patch-et használok, plusz magyarosítás, plusz egy program ami meghackeli a felbontást, hogy nagyobb felbontásban is tudjon az ember játszani, de ez nem lehet a hiba oka, mivel mindenkinek így lett telepítve...Direct3D-vel nyomom, mivel DirectDraw-al szó szerint 10 perc mire betölt a Dio, és így csak 25 FPS-em van itthon is...kevésnek érzem... (64 bites Windows 7-em van)
  • Klemice
    #25276
    nem tudom, hozzájutottam full ingyen két kulcshoz, úgyhogy tolom egy darabig :D
  • sirdond
    #25275
    vagy esetleg d3 béta kezdésénél
  • Klemice
    #25274
    márciusban volt, a következő gondolom szeptemberben
  • plu604
    #25273
    BattleNet-en.
    Én mondjuk most épp nem, de gondolkodom rajta hogy lehet el kéne kezdenem megint, rég toltam már :)
    Mikor volt/lesz ladder reset?
  • DragonIord
    #25272
    ti hol játszottok srácok?:D
  • sata75
    #25271
    8 :(
    az is csak azért mert tegnap esett egy csákó!!! :)
  • Bobber
    #25270
    upsz elszámoltam 12+skillem van:)
  • Bobber
    #25269
    látod mondom én hogy én is csóró vagyok:)
    nekem is csak 10 plusz skillem van még:(
    de lassan jön az eni meg a skillerek:)
    meg jó lenne egy 3/20/20as soso torch is:)
    de arra lassan építem a karakert hogy runoljam übert majd:)
    ha ilyen szerencsém lesz mint a Cta-val akkor hamar meglesz:)
  • EnxTheOne
    #25268
    Azt megtudnátok mondani hogy a throw lock az hogy müködik?
    Paladinok szokták használni egy kardal.
    Lényegében a közel harci skill távolsági lesz, és "fél képernyöröl" üt.
    Hasonlo mint az amazonál a far cast.

    Egyébkén én minding csoro voltam, asszem' a rekordom az max +12 skill. :D
  • JancsiPapa
    #25267
    ezen kívül az 1.13 patch manuális telepítése után lehet olyat csinálni, hogy az expansion discről ha átmásolod az összes mpqt, ami nincs fenn a gépen, akkor onnantól cd nélkül is megy
  • Klemice
    #25266
    regeld be battle.net-en a cdkulcsokat, és kapsz olyan telepítő klienst, hogy nem kér cd-t
  • Aljaska
    #25265
    sziasztok
    eredeti német nyelvű 3cd-s cd kulcsal diabló2 lod van meg
    -1-hogy tehetném bele a két másik karit mert ez régi? 1.01es asszem:(
    asassin és druid???1.12ig fel van javitva most
    -2-hogy tudnék cd nélkül játszani???
    -3-inkább vegyek egyet???
    kösz
    aki tudja dobjon egy privit is léci
    köszi
  • Bobber
    #25264
    Na akkor újra:)

    Szerintem hellen főleg ha countest is runolja az ember akkor a light sorc a legmegfelelőbb, mert countes pl fire ill cold imu, illetve ha komoly sebzést akarsz elérni akkor midnenképen egyágas sorc kell. már ha sorciba gondolkozik az ember. Persze a pala nagyon jó lenne ill nagyon jó is de csak akkor ha van enigma. Addig viszont marad a sorc:)
    A runákból pull a legkissebb amit felveszek az alatt semmi értelme mert a komolyabb cuccok úgyis istbe vannak mérve a hr runákról nem is beszélve:)
    Mire egy istet is összerak az ember ko hell stb runákból az meg irdatlan idő:)
    úgyhogy bizom a jó droppban:)

    P gemmel lehet kereskedni runa ill cuccra is. pl én anno a tal maskomat 10 pg-éert vettem azt hiszem. de nagyon sok olyat is látni hogy x db perfect gem /pul vagy ist vagy akármi. Szóval nem árt ha van, én is szedegettem egy darabig a flavleseket mert a runokon sok esik de mindig teli van a ládám és lusta vagyok összerakni, ill átadni a másik karinak aki cuccos:)
    igy megy az is a boltba:)


    Klemice

    Az infi az egy runaszó ami polearmba rakható ki. Sajna elég költséges viszont nagyon jó kis aurát ad mert csökkenti az ellenfél resistjeit. Erre azért van szükség mert ha belefutsz egy valamire imu lénybe akkor az nem lesz imunis az aura hatására és le tudod ölni. egyedül a magic imut nem csökkenti. Általában sorcok és trappasasinok használnak olyan kisérőt akinél infinity van. Bár mivel nem vagyok én se még hude gazdag igy nekem is csak insight van igy legalább a manára nem kell költenem:)
  • sata75
    #25263
    jah ez szép csak infy nélkül semmit nem ér kb:( az meg ber mal ber ist...hm. Nem is láttam még ilyeneket esni:) és akkor még kell a forty armor is ugye ami szintén nem egyszerű, mondjuk lehet csak nekem nehezek ezek a dolgok:)
    Kis rúnákat én is mindig összerakom de igazán sokra nem megyek vele.
    Viszont van kb 100 perfgemem csak nem tudom mit lehet vele csinálni,
    csak azt hogy cserekereskedelmi alap:) de , hogy mire jó?
  • Klemice
    #25262
    és mi az az infi? :D 2 éve játszottam utoljára, és akkor is a kanin :D
  • Bobber
    #25261
    Ha van infid akkor szinte bármelyik egyágas sorc használható. De ha igazán szép sebzéseket akarsz elérni akkor a lightningos erősen javallott, ill ha hellen akarsz garázdálkodni akkor is elapból inkább az ajánlott mert általában a lények cold ill Fire imuk vagy mind a 2 együtt. Nekem most a light sorcom relatíve gyenge cuccban sebez chain lightal olyan 6,5k-ig lightningal meg 15k-ig de ha rendesen fel lesz cuccolva akkor elérhetem az olyan 50k körüli light sebzést is, amire még ha infi van a kísérőmnél nagyon szép bónusz jön majd:))
    igaz viszont hogy ezek a sebzések 1-xxk ig mennek szóval ha éppen olyanja van akkor semmit nem sebez de ha egyszer betalál akkor viszont fexik mindenki:)
  • Klemice
    #25260
    mf blizz sorc jó?
  • Bobber
    #25259
    ja és egy jótanács. Tanulj meg szelektálni:)
    Én lassan kezdek a botok szintjére jutni mert én se szedek már föl nagyon sok mindent, vagy csak azért hogy eladjam hogy legyen pénzem a kisérőmet meghívni ha kihal mellőlem. Régen sokmidnent szedtem de mivel olyan sok a bot, hogy teli van cuccal a bnet, így nagy nagy mázli kell ahhoz, hogy a cuccaidat el tudd adni normális áron, és lassan a pul értékü cuccok se érdekelnek. Ill már azokat se szedem fel. Ha mégis akkor meg hirdetem a cuccot amit el akarok adni és mire lenyomok egy teljes runt max 2x és addig se jön be senki aki meg akarja venni akkor megy a levesbe:)
    nincs türelmem cuccos kariknak adogatni, ill tudom hogy ha beraktam egy másik karihoz akkor ugyse fogok sokat szórakozni már az eladásával.:)
    Ill olyankor szedek össze még relatíve szemetebb cuccot mikor pl runákat rakok össze cube-ban és kellenek topázok amethisztek stb. akkor azokat vagy alacsonyabb runákat adogatok értük. mondjuk egy normál topáz egy ko vagy amit éppen találok hirtelen:)
    de runát is csak akkor szedem fel pl pul alatt ha kimondottan valamihez kell mondjuk spirit vagy ilyesmi.
    Na mostmár sokat irtam:)
  • Bobber
    #25258
    háát mikor hogy
    ha egyedül nyomom akkor általában countes andy mefi summoner kétnyomi pindle thresock akit szoktam nyomni. Néha pit illetve diablo és baal is belevonva ill ezknek variációi.
    Ha meg nem egyedül akkor általában keresek diabaal runokat arra megyek be és ezek alatt ha olyan sorozatot fogok ki akkor mire a pala lenyomja mondjuk baal előszobájában a 2.ik kört addig én lenyomom countest 2nyomit pindlét vagy amit sikerül, ill mivel tegnap ota van csak Cta-m igy még az utolsó cta erejével baal után irány andy vagy mefi és őket nyomtam le. mire ezekkel végzek addigra megint elő van készítve a köv játék és már dió közelében jár a run. futás oda stb stb újra meg újra.
    Én nem tudom hány runon vagyok túl de szerintem 100as nagyságrend. Eddig olyan nagyon kiemelkedő nekem se esett, ill egy vex és a soj. általában um pul meg mal esik, relatíve sok és azokból raktam össze edig egy hoto-t meg egy cta-t ill viszonylag használható a saját és a kisérőm felszerelése. de pl a két nyomi közül eldicht kisérői közül az egyik dobott szombaton egy gul-t. A botok követését is ajánlom amúgy mert sok jó dolgot lehet utánuk vagy ha elég ügyes és gyors vagy akkor előlük felszedni.
    ill érdemes az árushoz is felmenni mikor elad mert elég jó cuccokat is el szoktak adni. 19life 4-5 allres small charm pl amit én már vettem meg bot után. szóval lehet ügyeskedni, de ahoz hogy tényleg jó cuccai legyenek az embernek leginkább csak szerencse kell de az sok soksoksoksoksok. MEg mázli hogy kifogjon olyat mint én hogy kb 2. nap az egyik bot gazdája gondolom pont benézett és hozzámvágott egy tal armort. Szóval szerencse.
    Mikor a vex esett aznap esett még egy ist meg 2 mal ill 3soc 15ed dusk. utána 1 hétig szinte semmi.:)
  • sata75
    #25257
    Nekem eddig kb 50 runból esett 2 gheed meg 1000 fos junik:(
    ja meg egy gul...
    Mi a bevált mf helyed?
    Én travi, cs, meg act5 első wp-nél a két nyomit szoktam tolni, de szar se esik:(
  • Bobber
    #25256
    csak hogy eldicsekedjem itt is tegnap nagy örömöm volt mert egyik runomból soj esett utána meg összeraktam az első cta-mat és 6/5 lett:)))
    most lenni én hepi:)
  • sirdond
    #25255
    cuccos karakter nem szoktam lvl10ig húzni, amelyikkel meg átlépem a 10. szintet azzal általában többet játszok egyszerre,mint 2 óra
    szóval passz
  • sata75
    #25254
    nem tudom, de az biztos, hogy a cuccos karaktert nem volt 2 óra felhúzni lvl10-re tristrunokon, sztem 1 sem, de azóta nem írja:)
  • Klemice
    #25253
    köszönöm
  • sirdond
    #25252
    nem levelhez van kötve, hanem minimum két óra játékhoz
    utána eltűnik