26171
  • zachi
    #16619
    no problem

    ==-
  • JancsiPapa
    #16618
    Ennyi volt a sok felkiáltójel ;)
    Sry, kénytelen voltam törölni. ^^
  • miilann
    #16617
    kevesebb felkiáltójellel?
  • zachi
    #16615
    holnap 11 és 13 óra között baalrunozik valaki nightmar-n?
  • zachi
    #16614
    amugy kinek hanyasszintű és mien karaktere van?nekem egy 50-es druidám van
  • Hrisskar
    #16613
    Igen a meteor elég lassű,de ha annyira akarod használni akkor használj holly freezes csicskát; az legalább lelassítja az ellenfeleidet és feltarja míg nem jön az áldás az égből.
  • JancsiPapa
    #16612
    Nonladderből sehogy nem adsz át ladderbe...aki vmilyen programot ajánl, az meg akar lopni csupán...
    A sorcodhoz: meteor elég szar, lévén alá kell terelni a szörnyeket és lassabb is, mint a ball, azt lett volna érdemesebb maxolni.
    fcr= faster cast rate.
  • Sas6
    #16611
    Hol lehet olvasni lyen roviditésekrol mint pls fcrrel meg ilyenek ezeket egyátalán nem vágom.

    Meg hallotam hogy a NL-es karakternél ami van cucc azt át lehet valahogy adni a Ladderes karakteremnek. Ezt hogyan lehet megoldani? Valami GondenChat vagy valami ilyesmit hallottam de nem egészen értem. Valaki ha tud légyszives segitsen.

    Az én sorcom a ruhaival egyutt +7 the all skill a tuzhöz + 8 de valahogy nem akar eros lenni. Legalábbis hellen nem nagyon boldugoluk az immun the cold szornyek ellen. Tal rasha set-em van. 26-os a fagyasztos gombom de most csak a tuzzel foglalkozom mert a fagy már eléggé eros de valahogy a 900-as sebzéső meteor sem sebzi a helles szornyeket :((
  • JancsiPapa
    #16610
    Jó cuccal, legalábbis jó fejlesztéssel és sok-sok fcrrel mindenképp.
  • miilann
    #16609
    sztem egy magasabb szint utan már tud két dologban is erős lenni egy varinő
  • JancsiPapa
    #16608
    Én Bulgáriában táncikáltam az utóbbi egy hétben, ha rajtam múlt volna, nem marad ott ;) csak nem voltam itthon.
  • Sas6
    #16607
    Köszi szépen!

    A Varázslómat is azért hagyom abba mert elrontottam a skillbeosztást azt szerettem voltna hogy ha Tuzben és Fagyban is erős legyen. Na itt rontottam el mert eg varázslo szerintem egy dologban tud csak erős lenni. S

    Szal akkor fanatism auru min 20-as legye. Oksa megprobálom jol megcsinálni.
  • Delac
    #16606
    Egy illegális üzlet volt reklámozva, és még hozzá is tette az illető, hogy emiatt törölni fogják a topicot. :S
  • JancsiPapa
    #16605
    Szólj, pár órája értem haza. ;)
  • Bobber
    #16604
    hehe miröl maradtam le?:)
  • Delac
    #16603
    Reméljük a végrehajtó tekintettel lesz a helyszínre, és a lehető legjobb döntést fogja meghozni. Addig is szólok a házi gazdának.
  • Delac
    #16601
    Eléggé összetett kérdés, amit itt feldobtál. Olyan kari, ami maximálisan tudjon teljesíteni mindkét módban nincs.
    Viszont általában elmondhato, hogy a fanatism aura kötelező. EZ fix pont. Eztán egy skillet kell választani, ami főtámadásod lesz. Közkedvelt a zeal+kapcsolódok. Ez igy egy egész franko kari, csak párharcra nem jó. Hellen fizikai immunist meg se tudsz karcolni, illetve akármilyen fokozaton is nyomod, elmondható, hogy az egynémely helyen felbukannó, varázslók iron maident átkoznak, amivel magad sebzed. EZt nehéz kiküszöbölni, gyak. lehetlen. Bár ez az összes közelharci karakterre igaz.
  • Sas6
    #16600
    Most majd a reset után fogok kezdeni egy palát. Szeretnék segitséget kérni toletek hogy hogyan csináljam mert ezeket a skillelosztást nem nagyon vágom. Azt szeretném hogy a párparban is megállja a helyét és hellen is.
    Mire kell figyelnem melyik aurára érdemes rakni.
  • Delac
    #16599
    Charge skill+ ami erősíti. Érdekes játékmód, annyi szent, viszont veszettül szokni kell.
  • Sas6
    #16598
    Hogyan lehet a palanal elérni nagy sebzést? Mire kell sokat rakni?
  • Delac
    #16597
    Ez tetszik, azt hiszi hogy teli van :-D
    Na jó, viccet félre, nem nagyon kutakodtam bele.
    Egyébként nekem már kész van új verziós charge pala :D Nice dmg 22K-44K fizikai. :D ÉS nem is drága.
  • Sas6
    #16596
    értem köszi
  • Aspyrin
    #16595
    Ladder karik csak ladder karikkal lehetnek egy szobában. Két accom van, *aspyrin és *nyolckeres, mindkettő tele de már egy pár hete nem játszom.
  • Sas6
    #16594
    Valoszinu én is ujjat kezdek. Ami a nem ladderos karakteremen van ruha azt átadhatom a ladderosnak??

    Ja és ugy dontottem egy palát csinálok majd tudtok mondnai pár tippet mire figyeljek??

    Aspyrin neked mi a neved a Bneten? Mid van? :P Nekem egy sorcom van KArlbal_tt néven.
  • Aspyrin
    #16593
    Én valószínűleg nekiesek megint, igen. Talán augusztus-szeptember körül lesz a reset :)
  • Sas6
    #16592
    Köszi!

    És gondolom ti is jatszottok a neten, ha meglesz a reset ti uj karaktert kezdtek???

    Mi lyen idokozonként szokott lenni reset??
  • Aspyrin
    #16591
    ja
  • Sas6
    #16590
    Ha lesz majd LAdder reset akkor ugyebar a karakteremmel nem tudok majd játszani a ladderesekkel. Hogy tudja játszani a ladderesekkel ahhoz uj karaktert kell kezdenem??
  • zachi
    #16589
    hogyan magyarositottad a játékot?
  • Sas6
    #16588
    Értem. Akkor az az ismerosom valoszinű nem a Diablo 3-at töltötte le hanem valami mást. Azért köszike az infot!
  • Delac
    #16587
    Annyit tudni róla, hogy tavaly talán a cseheknél elkzedték a zenéjét felvenni, és.. és ezen kivűl semmi. Én legalábbis többet nem tudok róla, bár volt egy közlöny is, vagy mi a fene, de az = 0.

    Béta? , nagyon messze van az attól. Általnos szabály Bliznél. AZ első hivatalos bejelentéstől fogva még legalább 2-3 év a megjelenésig. -> még csak be se jelentették eddig.
  • Sas6
    #16586
    Ki tud valamit a Diablo 3-rol? van már demoja vagy BETA ja?Ha vna hol lehet letolteni?
  • juzer82
    #16585
    1.11-es patchhez van crack?
  • laliking
    #16584
    Lenne egy kérdésem. Hol lehet sok gemet találni? Akár a legszarabbat is?
  • nearo
    #16583
    Jaja, kösz a segítséget. Mondjuk úgy emlékeztem, hogy elég csak az egyik ágat kifejleszteni, de ezek szerint rosszul tudtam...
    Mégegyszer, köszi.
  • mooo
    #16582
    De pontosan erre gondolom.Aspyrin kolléga már segített is
  • Noodlee
    #16581
    Ezen besz@rtam a röhögéstől!! :DD

    "Képesség választék maradék"
    "Küzdő sport"

    LOOOL!!
  • Aspyrin
    #16580
    Ugyanaz a szabály vonatkozik arra is, az előtte álló skillekre is adj 1-1 pontot(tehát psi hammer-re és cloak of shadows-ra is).
  • nearo
    #16579
    És az árnyékharcos...?
  • Aspyrin
    #16578
    Ahhoz, hogy az adott szinten lévő skillpontra tenni tudj az előtte állóra is kell legalább egy pontot tenned. Tehát pl.: fade-re csak akkor tehetsz ha a burst of speed-en is van legalább egy pont rakva.