26171
  • tomigsxr
    #16659
    Üdvözlet! meg tudnátok mondani honnan lehet letölteni patch-öt a diablo 2 höz?
  • horpeti
    #16658
    Amúgy ez csak a támadás.. Védekezésre is gyúrj: Holy shield
  • horpeti
    #16657
    Jaja, Ő nem olyan. :PP
  • Sas6
    #16656
    Értem köszi hogy tudattad:)

    És nem olyan vagy mint pár ember hogy röhög rajtam. Köszi.
  • Aspyrin
    #16655
    A zeal skill a sacrificeból kap bónuszt tehát azt sem árt kimaxolni.
  • Sas6
    #16654
    Azok mik is pontosan bocsi ilyeneket nem nagyon ágom :(
  • Aspyrin
    #16653
    A synergikre.
  • Sas6
    #16652
    Én a Fanatizmus+ Zeal féle Palát akarok csinálni akkor már másra nem is kell tenni csak a fanatizmus meg a zeal? Ha ezek kivannak maxolva akkor mire érdemes még rakni?
  • nearo
    #16651
    Dehogynem... én találtam 2-t is, az egyik a simához, a másik meg expanzióshoz.
    ITT
    Mert nem a keresésbe kell beírni, hanem meg kell nézni a magyarítás listában.
  • SZU
    #16650
    Hi!

    Valaki tud használható caster druida tippet adni? Mármint olyat, aki nem alakul át.
  • Sas6
    #16649
    Jol halltottam hogy elmarad a Reset vagy csak pletyka az egész?
  • JancsiPapa
    #16648
    Én is így voltam vele...
  • zachi
    #16647
    az a baj hogy a magyarositasok .hu-n nincs dio2 magyarositas
  • munyez
    #16646
    Azzal nincs is baj, mert az eredeti van meg, csak nem tudok felmenni a battlenetre, mert van valami gyíkja+ még a magyarítással szenvedek, de lehet hogy hagyom a fenébe, úgyis jobban értem az eredetit hehe...
  • Nuki
    #16645
    jaj ne csináljátok már!!!
    megveszed a játékot 2000-3000 forintért és annyit játszol vele amennyit akarsz! feltéve ha nem csítelsz... ne butáskodjatok már :)
  • munyez
    #16644

    "A Diablo 2-nek és annak kiegészítőjének, 1.11-es patchre optimalizált fordítása és nem kell érte fizetni." - magyarosítás portál
  • munyez
    #16643
    Pénzért?? Azt írták, hogy teljesen ingyenes!
  • munyez
    #16642
    Ok-ok, csak nem enged fel a battlenetre, nemtom miért csinálja ezt...
  • sirdond
    #16641
    feloldó kulcs? nehogy pénzt adj ki rá. inkább feltöltöm vhova a crackeltet csak adj egy címet.
    nincs benne semmi kül,csak élvezetesebb a játék :D
  • Nuki
    #16640
    ha felmész battle netre akkor automatikusan letölti a legújabb peccset :)
  • munyez
    #16639
    Amíg várok a magyarosítás feloldókulcsára, leírhatnád hogyan kell Battlenetezni, mert még nem voltam fenn! Köszii
  • munyez
    #16638
    Cső! Találtam 1.11-es patchet, ha azt felrakom akkor jó lesz a magyarítás?
  • sirdond
    #16637
    cső!
    rakd fel a gammát (mindkettőt) menj fel battle netre,így rögtön a legfirsseb verziójú peccset tölti le ami neked is kell. megvárod míg feltelepül, leszeded az 1.11 es magyarítást innen: magyaritás
    és felrakod. asszem ennyi,remélem érthető :D
    utána pedig találkozunk bneten
  • munyez
    #16636
    Csőtök! Kellene egy kis segítség, megvettem az eredeti Diablo II-t az Exp.-nal együtt, csak nem tudom, hogy jó e hozzá ez a magyarosítás ami fenn van, mert ami nekem van az 1.07-es változat. Előre is köszi csőő
  • nearo
    #16635
    ITT van magyarítás, nem tudom, hogy az enyém is innen származi-e, én az egyik haveromtól kaptam.
  • Aspyrin
    #16634
    1.11 nocd
  • soma62
    #16633
    Szasztok egy kérdésem lenne hogy az ismerösöm áthozta a diablo kettöt
    az exp packal együtt na és ugye elvitte de neki eredeti szal nekem kéne egy no cd crack és egy csomo elyen néztem de nem nagyon találtam szal valaki könyörgöm adjon egy pontos linket elöre is köszönöm.
  • sirdond
    #16632
    igaez angol,de tessék: guide
  • vigyori14
    #16631
    szokott itt valaki diablo klon ra vadászni? ha igen eltudjátok mondani h hogy kell?
  • Nuki
    #16630
    háj, velkám bekk! na mit alkottatok? :D
  • Delac
    #16629
    Passzolám.
  • vigyori14
    #16628
    sztetek summon nekronál homonculust vagy perf boneflame-t használjak?
  • Aspyrin
    #16627
    + még anyit hozzáfűznék Delac válaszához, hogy visszafelé olvasva reziarfg-t egy Blizzardos csóka nevét kapod meg ;-)
  • sirdond
    #16626
    ez első nekem is az volt nekem is hogy nem létezik,mivel tényleg nincs semmi adat.
    én azért reménykedek :D

    urban legend :p
  • Delac
    #16625
    EZt egy picit régebben kitárgyaltuk, de azért a frisseség kedvéért leírom röviden.

    Logikus következtetés alapján nem létezik eza szörny: hisz nem rendelkezik semmilyen statisztikus leírással (élet sebzés immunitások stb) mint más szörnyek.
    NEm-logikus módon (a remény hal meg utoljára elven) létezik. Csak olyan jól titkolják, hogy eddig nem került napvilágra róla semmi. Egyes leírások szerint - akik már találkoztak vele - elite unique tárgyat dob. ami nagyon értékes dolog is lehet, ebből fakadóan eléggé felborulna a BattleNeten kialakított gazdaság. Tulajdonképpen mindegyis hogy mi miatt nem tudunk róla semmit, ha létezik egyáltalán :P
  • sirdond
    #16624
    tudtok vmit erről a szörnyről?
    reziarfg
    létezik egyáltalán? :))
  • Hrisskar
    #16623
    Pillanatnyilag:
    lvl 90 sorci(cold/lightning)
    lvl 81 amazon(bow)
    lvl 79 assassin(trap)
    lvl 74 paladin(Fanatizim/zeal)
    lvl 74 necro(summon/curse)
    lvl 55 barbarien
    lvl 20 paladin(hammer)
    (mind non-ladder karakter)
  • miilann
    #16622
    sztem nem,de amugy sztem a hydra nem tul jo lehet magasabb szinten erős sebzéssel már harcképes de én személy szerint nem kedvelem
  • Sas6
    #16621
    Jah megh henekem 70% fcr-em van de nem veszem észre hogy gyorsabban varázsol ezt nem eészen értem ennyire sok fcr kell hogy észreveheto legyen?
  • Sas6
    #16620
    Értem köszi az infot de én egyikre sem mentem igazán a fire ball és a meteor is azért 8-as mert a cuccaim miatt kap bonusz-t 1 van alapbol mindegyiken. Én inkább nost a hydra-ra mentem és a fire mastery-re de hát nem nagyon jo ötlet má látom:(
    Máskor majd jobban csinálom. De végulis olyan sorcot ami tuzben és fagyban is olyan eros hogy tudjon boldugulni hellen olyat nehéz csinálni nem?