26171
  • soma62
    #16700
    Hali lenne egy kérdésem azt irja ki amikor battle netre akarok csatlakozni hogy nemjo a versio vagy vmi ilyesmit. Szerintetek mi a teendő?Köszi elöre is a megoldásokat
  • Sas6
    #16699
    Figyeljetek már ezek kicsodák meg mik ezek?? Egyes szintu valamik soha nem találkozam veluk sehol kik ezek?

  • Sas6
    #16698
    Értem , és ha akkor oszegyujtok 3 kulombozo kulcsot akkor meglesz egy szett. Ha a 3 kulcsot oszeillesztem a Horadic Cube-ban akkor megnyilik egy kapu ahol az andariel van. Ezután megint oszekell gyujteni a 3 kulcsot nyitok egy ujjabb kaput és ottt lesz druidel. Ezután megint oszekell gyujteni és megint megnyitjuk és ott elsz az Izual ha jol tom. És amiket tőluk kapok a szarv a szem és az agy vagy nem tom mi ezeket ossszeillesztem és megnyilik egy kapu ahol ott lesz a Baal, Diablo és még valaki más is. És ha ezeket megolom akkor kapok egy torchot.

    Erre a pályára ahol van diablo baal és még valaki ahol kapjkuk a torchot arra csak egyedul lehet menni vagy lehet menni tobben is??
  • Hrisskar
    #16697
    Szerinte igen.( én szetmániás vagyok{fölleg kieg szettek} ,ezért én biztos összegyüjtöm)
  • Hrisskar
    #16696
    3 kulcs van a játékban:Key of Terror, Key of Hate, Key of Destruction
    Countes , Summoner , Nihlathak
    dobja öket. 3 kölümböző kulcs egy szet.
  • Sas6
    #16695
    Palának érdemes megcsinálni a full grisword szettet??
  • Sas6
    #16694
    Az ilyen key of terro meg iylen kulcsokat hol is lehet pontosan szerezni?? Halotam hogy 3 fajta kulcs vagy és 3 db kulcs egy szet.

    Az ilyen kulcsokat hol lehet szerezni? Csak hellen lehet talalni ilyet azt tom.
  • JancsiPapa
    #16693
    2x voltam velük gameben, meg még egy lvl 99 barbbal
    Amúgy :) lvl 94es amát vertem már a lvl 49 barbommal :) és egy full griswold lvl 91 palát xDD
  • Delac
    #16692
    Igen. van 2 magyar is aki rendelkezik 99 karival. Tudtommal legalábbis.

    1: Ujlovag-> paladin
    2: gecibliz-> amazon

    Nézd meg a ranglistán ott vannak fent.
  • zachi
    #16691
    amugy ti lattatok mar 99-es szintu karaktert?
  • zachi
    #16690
    igaz meg csak 40-es szintu de nagyon eros. (ez azert is jo nekem mert a druido 80-as szintu es egy nagy kalap szar:-(
  • zachi
    #16689
    végre van egy eros sorcressem :D :J
  • horpeti
    #16688
    Igen, általában egy lagg lesz a vége egy ilyen karakternek, szal ezért bosszantó. :DD
  • Sas6
    #16687
    Nemáá:( Az tiszta rosz semmi értelme. :( Pl egy lagolás miatt meghalsz akkor szivsz. Én nekem biztos hogy a billenytyuzetem bánná. Mi a jo abba valaki elmagyarázza nekem? :P
  • JancsiPapa
    #16686
    Az hardcore karakter :DDDDD
    Annyi a különbség, hogy ha az a karakter egyszer meghal, akkor többé nem játszhatsz vele, jobb esetben is a ládában,inventoryban lévő dolgoknak lőttek...
  • Sas6
    #16685
    Hát arra hogy láttam olyan karaktert akinek piros volt a neve mert ő profi karakter volt. Ez mire jo ha valaki profi?
  • JancsiPapa
    #16684
    Mire érted? ^^
  • Sas6
    #16683
    Ha valaki profi az mit jelent?
  • Sas6
    #16682
    K rendben majd megprobálom azt is ha nem lesz jo.
  • zachi
    #16681
    nekem nagyon gyakran van ien csak bontsd az internetkepcsolatot és csatlakozz ujra.
  • Sas6
    #16680
    Lehet az volt a baj:)
  • Hrisskar
    #16679
    Inkább túl gyorsan sokszor be és ki.(kb 1 percen belül)
    pl. én 15 másodpercen belül léptem be és ki egy játékba 3 külömbözű karimmal és egyszerűen nem engedet ezután vissza jó 10 percig.
  • horpeti
    #16678
    Nem konkrét :)

    Szar a Bnet!

    De nem ezért írja, hanem mert pl. túl sokszor léptél be a kariddal gémekbe.
  • Sas6
    #16677
    Igen, most már jó be tudok lépni de nem értem miért van ez? Szar a BNet?
  • Hrisskar
    #16676
    Nekem ár volt ilyen, kb várj 5 percet és próbálkoz újra.(általában ez bejönn)
  • Sas6
    #16675
    Figyeljetek már ez mit jelenthet? :(( Még sosem volt nekem ilyen vagy hasonlo eset:( egyszer csak játszom és megzsakad az osszekottetés. Belépek a BNetare és ezt irja ki. Nem értem mi lehet a baj:((( Valakinek volt már ilyen vagy hasonlo eset??


  • mooo
    #16674
    Istenem
    Véletlenül se kattints rá a honosítások menüpontra..........
  • zachi
    #16673
    de az a baj hogy mindig amikor a link-re rakattintok akkor egyfojtaban bejön a gothic2.hu
  • SZU
    #16672
    Majd mindegyik top 10-es játéktopicba beírta. Elég drágán nyomta a srác. 26 rugó 6 hónap 12MB-el. Ehhez képest máshol 3-500Ft, 3-4 napig 1-200K-val. Arányaiban nem éri meg, csak ha nagyon kocka vagy és még egyetemista is. =)
  • JancsiPapa
    #16671
    Miért maradok le mindig ezekről? ^^
  • Hrisskar
    #16670
    Hellfire torch-ot hogyan lehet szerezni?(traden kivül)?
  • soma62
    #16669
    Bocsi nemtudtam sorry mindnkie:(:(:(
  • soma62
    #16668
    Sorry:(
  • Sas6
    #16667
    Egyetértek.
  • SZU
    #16666
    Te normális vagy? Előtted írják, hogy ne warezoljunk. Szerinted meddig él ez a hírdetésed?
  • JancsiPapa
    #16664
    Ne warezoljunk. -.-
  • soma62
    #16663
    Hi vki tud a lodhoz cdkey generatort?
  • Aspyrin
    #16662
    Hopsz, cd kulcsot elég komoly indokkal szoktak zárni :)))
  • Sas6
    #16661
    Persze tudom azt is fogom gyúrni :)) Köszi hogy mondod.

    Azt meddig érdemes fejleszteni??
  • keeper007
    #16660
    Vazze ijet ir ki h a kulcsom zarolva van... hmm mi a fene? no mh...