26171
  • Hrisskar
    #16741
    Nekem se volt semmi gondom a crackelt diabloval míg az volt.
  • Nuki
    #16740
    így görbüjjek meg, komcsi! :DD
  • Sas6
    #16739
    Hulye :DDD
  • Chrystopher
    #16738
    Gamehunter

    Szépen fogd maga kusszál el a bótba' és vedd meg a játékot. Szomorító hogy nincs az embereknek koszos 3.000pénzük megvenni 2 tokocskát amiben van 4cd meg 1-1 cetli a kódoddal. Felejtsd el a crackelgetést, vagy törd fel magad a játékot.
  • Nuki
    #16737
    bocsi nem tudok segíteni, volt idő amikor én is nem eredeti diabloval játszottam, ám akkor minden müködött :D
  • gamehunter12
    #16736
    Ha kilépek belőle akkor meg egy Game.ex alkalmazásihibát ír ki hogy vmi memóriaterületen nem végezhető el a written művelet
  • gamehunter12
    #16735
    Na próbáltam elindítani win2000 módban.Most 1 hibaüzenetet hozott elő:UNHANDLED EXCEPTION:ACESS_VIOLATION(C0000005)
  • gamehunter12
    #16734
    Hellosztok.Van 1 problémám:amikor felrakom a dio 2-őt utána crackelem.Elakarom indítani de csak fekete képernyő jön be meg a bal felső sarokba 1 kis fehér négyzet.Nyomok vmit erre kilép.Utána ha elakarom indítani akkor bejön de rögtön kilép.Szar a cd?! Előreis kösz
  • Chrystopher
    #16733
    Ulovag úgytudom már nemlétezik. Törölétk/bannolták az accoutnját mert egy barátja mh-zott vele.

    Kérdésem lenne:
    Ti tudtok vmit. erről a Zief modrol? Hol lehet letölteni?
  • BlackArt
    #16732
    Ismeri valaki Szatit? Többnyire palát játszott... hehe, a legjobb palát...
    2003 körül még együtt játszottunk, aztán mi leléptünk Shadowbane-be. Most hogy ingyenes lett, jó lenne vele nyomulni. Ha valaki emlékszik, irjon pls.
    Köszi!
  • soma62
    #16731
    az lenne a kérdésem hogy amikor az ips hostra kattintok az other multinal akkor az csak lan vagy internet is?melyik?
  • Sas6
    #16730
    Itt az 1.11-es patch
  • soma62
    #16729
    nah de légyszi valahova tedd fel az 1.11 es patchet fontos lenne megprobálkozom hátha menni fog valami.
  • Sas6
    #16728
    Huh nem tok
  • soma62
    #16727
    ö játszik neten sajna.Nemtudtok olyan boltot a XIII. kerben ahol megtudom venni a gamet??
  • Sas6
    #16726
    Ja értem.

    Ugy lehet meg lehet oldani. Akitol Lemásoltad a CD-t az játszik a jatekkel?? Mert elofordulhat hogy nem enged fel ha a másik játszik vele mert egyszerre 2 ugyanolyan serialos jatek nem lehet fennt a Bneten.
  • soma62
    #16725
    megy a magyarositas akkor semmiféle megoldás nincs tört játékkal a netre mert ez nemolyan tört hanem eredetiröl lett átmásolva clone cdvel.
  • Sas6
    #16724
    Most jo akkor a magyarositas??

    Ha felenged a Bnetre akkr magatol letolti az 1.11-es patchet. Szal aha felmész egy 1.10-essel ugyis lefogja tolteni az 1.11-eset. Tort játékkal netre nem tudsz felmenni hiába crack-eled meg.
  • soma62
    #16723
    AZ 1.11 eset feltudnád még rakni. Nekem megvan de nemtudom hogy az az e az a gondom hogy megy a magyarositás de a net nem mert uyge ahhoz az 1.11 es patch kell és ha azt felrakom akkor kéri a cdt.nemtudom megoldani??
  • Sas6
    #16722
    :D szivesen
  • soma62
    #16721
    Sikerült köszi de a battle net amugyse fog menni mert nekem nemjo a cdkulcs mert generaltam.De köszi fiuk föleg sas6nak köszönöm;)
  • soma62
    #16720
    Jah de megvan kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii.
  • soma62
    #16719
    Pláne hogy nabetüvel van a Cuccok és azt nemfogadja el a net.
  • soma62
    #16718
    Köszi de az oldalon nics semmi
  • Sas6
    #16717
    Tessék feltoltom neked FTP-re hogy örüljél:D

    Ebbe a RAR file-ban benne van az 1.10-es patch,magyarositas, és a crack :)

    Csomagold ki és rakd.


    Innen tudod letolteni :))
  • SZU
    #16716
    Mivan? Mindenki duplán mond? Duplán mond?
  • SZU
    #16714
    Rest In Peace. Nyugodj békében.
  • Sas6
    #16713
    sztem diablo.hu de majd utananézem holnap :)
  • soma62
    #16712
    Nagyon szépen köszönöm Sas6
  • soma62
    #16711
    Hol találom az 1.10 patchet és a 1.11eset
    mert nekem nem eredeti de nekem inkább az 1.10 patc kéne
    valaki tud adni linket?
  • Brio
    #16710
    Azmi?
  • horpeti
    #16709
    R.I.P.
  • Sas6
    #16708
    Azért hogy feltedd az 1.11-es magyarositast mongyuk ki fiozetni kell ha nem is sokat de kell adni pénzt valami bankszámlára.

    És ugy csináltam meg hogy jo legyen hogy felraktam a diablot és a kiegészitoját. ok ez megvan felrakom az 1.10-es patchet DE CSAK AZT! és utána felteszem az 1.10-es magyarositast. Ez után felteszem az 1.11-es patch-et vagy azt ugyis letolti a BNET. Na szal igaz a jatekod 1.11-es lesz 1.10-es magyarositassal de a jatek 98%-a magyar ezt garantálhatom neked:) Én igy jatszok és semmi baj nincs még:) Probald ki te is de ugy ahogy mondtam és neked is magyar lesz a jatek:)
  • soma62
    #16707
    Hi all!Utána néztem a magyaritások
    .hun és leszedtem a diablo2+lod magyarositást és nemtom hogyan kell feltenni irja hogy generáljak egy kodot nah ez megvolt utána bemásoltam és utána mit nyomjak nincs semmi gomb hogy telepítés vagy valami.Mit kell csinálni?
  • Brio
    #16706
    Nem nekem ezt írja ki: unable to connect to battle.net.-És nem tom miért
  • Denisse91
    #16705
    A Diablo 2 teljesen uj játék vagy csak egy kiegészítés?
  • soma62
    #16704
    Ezt adja ki?
  • soma62
    #16703
  • soma62
    #16702
    ugyanezt irja nekem is asszem!Valami versio nemjo be teszek egy képet rola.
  • Brio
    #16701
    Szép napot mindenkinek, egy kibaszott nagy problémám van, nem enged be az a szar...azt írja ki hogy unable connect to battle.net utána meg alul kicsiben hogy látogassam meg xy oldalt!!! Ezt megtettem de ez után sem lett jó!!!!Mi lehet a probláma? Kérlek segítsetek ha tudtok mert én belehalok ha nem tok jáccani!!!!pls