26171
  • Nuki
    #16783
    random algoritmus alapján? :)
  • Chrystopher
    #16782
    Ebben nincs logika, de nem csodálom. 23:30-kor én sem tudok gondolkodni :D

    Eredeti Dió-hoz minek valakinek cd-key? Ha eredeti akkor oda van ragasztva a tok tetejere egy cetli rajtva vmi. szöveg meg egy kriksz-krax valamilyen algoritmus alapján..
  • Chrystopher
    #16781
    UM-ocska x2.
    Elvileg..
  • Chrystopher
    #16780
    Most miért vagy ilyen jó szívü? :D
    Ekkora segítséget adni.. Ejjnye!
  • Sas6
    #16779
    Itt mi nem warezolunk.

    Meg ha nem lennél olyan lusta ott van a Google ott mindent meglehet szinte talalni.
  • Nuki
    #16777
    :o
    még csak most látok ilyet először....fincsiiii

    ezt hogyér adják-veszik az emberek?
  • Sas6
    #16776
    Hát igen van pár karakter akik nagyon erosek és szivatják a népen nagyon nevet inább nem mondok de nagyon jo hogy ok is ujjat kezdenek.
  • JancsiPapa
    #16775
    Hogy mire? Van úgy értelme játszani, elkezdeni a diot, hogy már mki enigmában jár, tele cuccal, és mkinek 95+ szintű karakterei vannak, te meg ott állsz egy semmiben?Ezért kell, hogy néha újra mki a nulláról kezdjen mindent, legyen kihívás a legjobbnak lenni, ott lenni a ladderen...Van eszük ott a blizznél, semmi sincs ok nélkül...
  • JancsiPapa
    #16774
    Nem feltétlen ez a baj, addig ne oltsd, amíg nem tudod biztosan, h másolt v sem a dio...
  • laliking
    #16773
    ezért kérhetsz is. ejnye..... ^-^
  • Chrystopher
    #16772
    babbbaba baaaabab baaababb bbabbbbb baabbbab baabbaba baaabbaa baaaabab baabaaaa baaabbbb baaababb baabbbba baabbabb bbabbbbb baababaa baababba baaabbaa baabbbaa baaabbaa aaabbbba baababaa aaaabbaa bbabaaab bbabaaab bbabbbbb babbabba baaababb baaababb bbabbbbb baabaaab baabbaba baabaaba bbabbbbb baabbaab baabaaaa baabbaaa baaabbaa baaaabab bbabbbbb baababaa baabbbba baaabbbb baabaaab baababba bbabbbbb babbbabb baababba baabaaaa bbabbbbb babbbbaa baabbabb bbabaaba baababaa baabbaba baaaabba bbabaaba baaababb bbabaaab bbabaaab bbabaaab bbabbbbb babbaaba baabbbba baaaabbb baababba baabaaba baaababa baabaaba bbabbbbb baabbaba baabbaaa baaaabba bbabbbbb baaabbab baabaaaa baababbb baabbbba baabbabb baaababb bbabbbbb baabaaab baabbbba baabbaaa baaaabba bbabbbbb baaabbaa baabbaba baabbaaa baabbaaa baabbbab baabbaba baaabbab aaaaabab baabbaaa aaabbbba baaabbaa baaababb bbabbbbb baabbbba bbabbbbb baabaaba baabaaaa baabbabb baabaaaa baababaa baaababb baabaaaa baabaabb bbabaaab bbabaaab bbabbbbb bbbbabab bbbbabab bababaaa baabbbba baaabbab baabbaba baaaabab bbabaaba babbabaa baababba baaabbab aaabbbba baabaabb baaaabba bbabaaab bbabaaab bbabaaab

    (Akik ismerik a babbabab kódolást előnyben vannak..)

    És én kérek elnézést..
  • soma62
    #16771
    Nah most mondjátok hogy ne warezoljunk!
  • Sas6
    #16769
    Hátaz nem jo :(
  • Aspyrin
    #16768
    Évente.
  • Sas6
    #16767
    Reset milyen idokozonként van én ugy halottam 4-5 év de mondták azt is hogy 1 év
  • sirdond
    #16766
    mert ott meg bizony leharapják neki!!
    Hamm Hamm
  • Delac
    #16765
    Okej, nem is akartam senki fejét leharapni. HAMM!! :D

    csak hogy aki jön ide lát ezt-azt ne tegyen fel ,majdan rossz kérdéseket hun-1 en. :D
  • Chrystopher
    #16764
    Én most csak egy példát mondtam hogy mi a low és a high..

    Találomra írtam számot
  • Hrisskar
    #16763
    Vagyis: Low a torch, ha a 10-hez közeli értékek vannak
    high a torch, ha 20-hoz közeli értékek vannak
  • Delac
    #16762
    Allres 10-20 között lehet
    All atribute 10-20 között detto
  • BlackArt
    #16761
    Off
    Ha van vkinek kedve, ugorjon el Shadowbane-be, ingyenes lett a játék, próbálunk egy magyar csapatot összeszedni. (Mi is Dio2-t nyomtuk mióta kijött, onnan mentünk át valamikor 2002-ben) Gyakorlatilag olyan mint Dio2, csak 3D, és szuper karifejlesztés meg pvp.... Kérdezni lehet a Shadowbane fórumban.
    On
  • Chrystopher
    #16760
    Értelemszerüen gyengébb. Kevesebb bonuszt ad. Vagyis u.azokat adja csak más mértékben.

    Pl.: a High ad 20All rest a low csak 8-at. és így tovább..
  • Sas6
    #16759
    :D

    Köszike.

    A low sorc torch miben kulombozik a hugh-tol? nem uyanolyan jo mind 2?
  • Delac
    #16758
    Röviden: nem
    Kicsit hosszabban: főellenségek ellen igen
  • vigyori14
    #16757
    low sorc torch ot lehet kapni mal pul ért? ha itt van valakinek es adná irjon
  • Sas6
    #16756
    Hát sztem ez a reset nem olyan jo moka de hát ez van:)

    A smiter-es pala eros?
  • horpeti
    #16755
    azért mert nem mindenki 2 hete kezdte a gyűjtögetést :)

    No meg a fejlődést
  • Sas6
    #16754
    Mikor lesz rester kb egy 2 hét múlva? Meg egyátlán mire jo a reset mi a fa**é kell reset ezt nem értem miért jo az Blizzard-nak?
  • Sas6
    #16753
    Értem köszi.
  • Delac
    #16752
    Sztem jó bolt, így szép lassan reset közeledtével meg aztán plána érdemes megvenni. Élvezd ki a cuccot, amíg van rá lehetőséged. Mert csak az számít, hogy jól érezd magad vele. SZtem legalábbis :)
  • Chrystopher
    #16751


    Sajna a Soso torch-omat már eladtam.
    Ezek vannak.

    Akit érdekel valamelyik az itt, privátban, vagy a játékban(*chrystophernike <-- Ez egy acc.név) jelezhetitek!

    Árban megegyezünk :)
  • Chrystopher
    #16750
    Jó kérdés.. :D

    Hamarosan elkészülök az Active Desktop-ommal. Utána felcuppanok a mi kis lag-mentes B.Netünkre és megnézem egyáltalán megvan-e még.
  • vigyori14
    #16749
    grand charm ami 1 fire skill-t ad, torch-ok változó árban vannak
  • Sas6
    #16748
    Mi az a fire SK??

    Ja és egy torch menyi runat ér? és milyet?
  • vigyori14
    #16747
    mit kérsz torch ért?
  • Chrystopher
    #16746
    nekem lehet van soso torchom vagy fire sk-m. Ha érdekel tolj egy whispert.

    *ChrystopherNike

    Ránézek!
  • vigyori14
    #16745
    ja es sztetek megeri egy 2light sk, 20fcr 15str rare helm egy pul-t 2hel-t?
  • vigyori14
    #16744
    üdv. van egy light mf sorcom es most szeretném fejleszteni kicsit, most tal setben mf elek vele, sztetek mit erdemes venni neki?: low sorc torch, vagy light os eschuta, vagy light sk-kat? mal pul ertekben?
  • laliking
    #16743
    nem tudjátok mikor lesz reset? Azt mondták nekem hogy holnap.. :O
  • Nuki
    #16742