26171
  • Sas6
    #16863
    Ahha értem:)

    De az nem jo mert más is felveheti a torchot és akkor asztám szopoklész van nem??
  • Aspyrin
    #16862
    -konkrétan a képen übertristam kapuja látható
    -a terror kulcs önmagában értéktelen
    -torchot egyedül nem valószínű, hogy betudod szerezni ;-)
  • Sas6
    #16861
    Ha megyek a torchot begyujteni azt csak egyedul lehet vagy lehet oda toben is menni?
  • Sas6
    #16860
    Hehe. Nasebaj azért köszi hogy kimentetted nekem a képet:P

    Az a piros kapu hova visz?

    5 act-ban nem láttam még olyat.

    Egyébkénnt egy key of terror mit ér?
  • Aspyrin
    #16859
    Ööö bocsi először azt olvastam, hogy egyedül a torchról nem tudod mi :))))
  • Aspyrin
    #16858
  • Sas6
    #16857
    Egyedul a torch-ot tudom mi :o
  • Plata
    #16856
    az enyimén eni,hoto,zaka,cta,arach,torch, stb van
  • Sas6
    #16855
    Rendben majd beggondolom. De valoszinu ugy lesz hogy lesz egy palám az nem tom milyen és lesz egy sosom amivel majd MF-elek.

    Ja igen és egy Ist mennyi Pul-t ér?

    Meg azt nem értem mindenkinek a Pul meg azt Ist kell. Nem a ZOD runa a legjobb??
  • Delac
    #16854
    Hammerpala=common=aki csinálja nem tudja miért jó a dio.
    EZ szigorúan az én vélemémnyem. ÉS mellesleg egy rendes hammerpala-t felöltöztetni nem 2 ist, és nem is 10. Ergo nem kezdő ember karaktere, szintén SZVSZ.

    Én csak szimplán semmibe nézem a hammert, de ez sok más okból kifolyólag alakult ki. Sas6, ha engem kérdezel, ne csinálj hammerpala-t.


    Na ellenkampánynak ennyi elég is. :P
  • Sas6
    #16853
    Helyes :P
  • Plata
    #16852
    játszhatsz openen is de az szar,ott ugyis cheat karikkal találkozol csak.és az open pang mint a fene.
    Én sem használok modot vagy cheat-et dióban,
  • Sas6
    #16851
    szal ha Bnetre felmegyek akor már eleve zárt-on játszom?

    Hát az igazat megvalva nem szeretem a cheat-et meg az editorokat mert ha hazsnálom sec-perc alatt megunom a jatekot:)) Szal ezért sem hazsnalok MODOKAT :PPP
  • Plata
    #16850
    ez editorral csinálták,ilyet battle neten nem találsz,mert cheat cucc.esetleg oponen,de open meg single az szar,a closed bnet a király.
  • Sas6
    #16849
    [b][szin=red]Na ilyet még nem láttam de NAGYOOOOOOOOOOON jól jönne nekem egy ilyen :)) Ti láttatok már ilyen fasza cuccot?


  • Plata
    #16848
    Nekem van pár 5-6-7 mf sc-m,de az eni is ad 82 mf-et.
  • Sas6
    #16847
    Igen ? :)
    Az akkor jo én is igy gondolom. A hammernel lehet inkább arra menni hogy nagyobb esely magikus targyat talalni cuccokat vegyunk fel inkább?
  • Plata
    #16846
    Hammer pala a legjobb kari dióban.Mf-re nála nincs jobb,87-es hammerremnek hellen nincs ellenfele.Diót baalt simán öli.
  • Hrisskar
    #16845
    A sorciból szerintem jó az amira gondoltál, palából a Hammer jobb szerintem.
  • Sas6
    #16844
    ÁJ RESET után akarom őket elkezdeni :PPPP
  • Sas6
    #16843
    Szerintetek egy reset közeledtével milyen karakret kezdjek?? Barbárt nem akarok nem tom miért nem jon be nekem:(

    Amikben gondolokodom.

    Egy soso de olyat kéne ami meállja a heylát hellen is!! ( foképp fire ball és frozen orb-al szeretnék menni.
    A másik egy pala ami vagy Ziel vagy Hammer legyen. Egyenlore ez a 2 amit én szeretnék csinálni föképpen nem duelra akarom oket használni hanem játszani szeretnék velük.

    Ha még esetleg tudtok olyan karaktert ami eros akkor mondjatok nyugottan :)
  • BlackArt
    #16842
    Hát mit mondjak, muszáj... aki diózott, az tudja/tudná értékelni, mi is innen mentünk át, szóval nem köll fölkapni a vizet :-)
  • soma62
    #16841
    Ok.Sztem is naon szar!Nekem a sivatag tetszett a legjobban! meg az ötödik!
  • JancsiPapa
    #16840
    Kurva szar pályarész, javazonnal szerettem ott menni :) Keress - találsz!
  • Sas6
    #16839
    Pedig ott kell lennie.
  • JancsiPapa
    #16838
    Jó nem légy már ilyen morci >] elfér most ez a 2 üzenet...
  • soma62
    #16837
    én ott nemtaláltam semmiféle katakombát!
  • Sas6
    #16836
    Persze hogy ot van.
  • Chrystopher
    #16835
    Muszály itt reklámozni?
    Én se megyek a Shadowbane topikjába reklámozni a world of warcraft-ot. Pedig megthetném.. Meg nem megyek reklámozni a Guild Wars-ot...

    Akit érdekelne az a játék az nem Diózna..
  • soma62
    #16834
    Hali az lenne a kérdésem hogy a kalhim agyát a flayer katakombában találom az a flayer dzsungelben van??köszi
  • BlackArt
    #16833
    Asszem van otthon 3 CD key, elképzelhető, hogy nem kell már...
    De mégegyszer kis agitprop: aki picit megfáradt, felüdülésként ugorjon el Shadowbane-be. Teljesen ingyenes lett, hasonló dióhoz, de itt többnyire pvp a lényeg, és bizony a pk itt előléphet a fa mögül minden figyelmeztetés nélkül :-)
    Privi akit érdekel a kezdet.
  • laliking
    #16832
    lol kép :D
  • Delac
    #16831
    Azér' a fain kis mh bejátszik :D
  • Aspyrin
    #16830
    Kitakarítottam a volt galériám és közte volt ez a pár kép :)
  • Delac
    #16829
    Ezekre a képekre még emlékszem, amikor elsőnek betetted. Tényleg jó kis nosztalgia. :) A bocis pálya még most is meredek vazze, Lo meg Vex runa. Giga O_o, ^^, XD....stb
  • Sas6
    #16828
    A bocis pályán ilyen különlegességek is vannak :DDD De lol
  • Aspyrin
    #16827
    És a végén egy kis fun :)



  • Aspyrin
    #16826
    Egy kis nosztalgia :)

    Baal drop:


    Boci 1:


    Boci 2:
  • Nuki
    #16825
    akkor még nem járt le :)
  • Delac
    #16824
    NA ez érdekes. Mostanság jár le az 1 hónap ban. Felnéztem, és mostmár azt írja, hogy szimplán nem jó a CD key. Elmennek ám a ****** ***** anyjukba.