26171
  • Sas6
    #16903
    Igen?

    Hogyhogy? Itt volt a nyári szünet nem volt időd?
  • JancsiPapa
    #16902
    De, 2 hónapja nem játszok.
  • Sas6
    #16901
    Hehe minden percet kihasználsz :PP


    Csak az a rossz hogy ilyenkor már kedvem sincs játszani mert ha belegondolok Pl. szerzek egy csomó jó cuccot és végre már megvan pl egy set és már szewasz kezdhetem újból.

    Ti nem gondoltok ilyenre?
  • Delac
    #16900
    Még egy hónapig jó lenne ha kitartana ladder, most adták vissza cd key-t. :D ^_^

    HA rajtam múlna akkor még legalább szept 11-ig nem dől össze a világ. (hopsz) Akkor lesz egyetem kezdés :)
  • Sas6
    #16899
    Jaj de jó lenne ha már lenne reset már kezdeném a friss új karakterem.

    Ugy gondoltam csinálok egy soso-t amivel nagyon fogok MF-elni. Annyi % nagyobb esély mágikus tárgyat találni cuccot fogok rárakni amennyit tudok :)

    És lesz egy palám amire szerzem a soso-van a cuccokat :) Jó lesz ez nem? :P
  • Hrisskar
    #16898
    Köszi, legalább tudom hogy milyen esélyekkel indulok neki.
  • Sas6
    #16897
    Hát akkor probálkozni kell párszor :)
  • JancsiPapa
    #16896
    1/33 eséllyel? vmi ilyet tudok.
  • Hrisskar
    #16895
    Vagy a Druidnál a Fury,pont ugyan az mint a paladin Zeal-je.
  • Hrisskar
    #16894
    A kulcsot mi alapján dobja Countes,Summoner és Niklathat?
  • soma62
    #16893
    A honlapomat nézzétek!
  • soma62
    #16892
    Nah már csak Kahlim Szíve kell!
  • Aspyrin
    #16891
    Igen de a beszt a barbár ww-vel. Na az tényleg kellemes :DDDD
  • Jagi
    #16890
    a zeal sem jobb...
    az első ütésnél kapom és már csak a fejemet fogom hogy b+ neee! xDD
    és csak imátkozok hogy a többit mellé üsse :)
  • Nuki
    #16889
    szerintem király :)
  • Sas6
    #16888
    Értem.
  • Hrisskar
    #16887
    jeszóval védet játékot kell csinálni és olyan embereket megkérni, hogy segítsenek akikben bizol.
  • Aspyrin
    #16886
    Teljesen igaz, frenzy közben bekapsz egy im-et és időd sincs esc-et nyomni :D
  • Delac
    #16885
    Ezt a leírást valahogy be kellene vinni a Bnetre, megbeszélni az illetékesel vagy valami. Komolyan mondom sokkal jobb lenne a magyar diablos társadalom, ha csak minden második ember olvasná el. Most is végig olvastam, mert szerintem többre néznek bárkit, aki kultúráltan/értelmesen viselkedik + tud gondolkozni. A tudás a legfőbb hatalom, amivel rendelkezhetünk és jobb mint a legdrágább rúnaszó.
  • horpeti
    #16884
    Szokták volt javasolni, hogy menj közel a knighthoz, és akkor rögtön nyom rád egy decrepifyt...

    Én párszor próbálta, de a nagy Chaosban, főleg egy ilyen gyors karinál nehéz megoldani. :)
  • soma62
    #16883
    Megtaláltam vééééééégreeeeeeeeeeeee!
  • Delac
    #16882
    Na kipróbáltam az én elgondolásomat frenzyre és IM kapcsolatában. Nem müködik. :( Amint leátkoz és megütöm magam nekem annyi.

  • Delac
    #16881
    A skill leosztás is írd már le plz.
  • Nuki
    #16880
    igen. Mr. Hrisskar-nál :D
  • JancsiPapa
    #16879
    Tippek-trükkök-tanácsok Kedves Joey barátom cikke, pár helyen én is besegítettem ;]
  • Chrystopher
    #16878
    Nemtudom mit nem mondok el :D
    Holnap leírom a baba-m stuff-jat és skill elosztását.
    Mindenesetre én vígan takarítom CS-t(Chaos of Sanctuary - Itten található Dió aki nem is olyan kemény dió).
  • Plata
    #16877
    Lehet,nemtom most milyen árak vannak.van mara is a palámon
  • Plata
    #16876
    cs=Chaos Sanctuary
    vagyis dió kedvenc tartózkodási helye
  • Delac
    #16875
    Soroljam hogy milyen árakkal számoltam? Vedd figyelembe, hogy a mostani (na jó nagy írtás előtti) időszakra gondoltam. Gyak. 1 hónapos árak
  • Delac
    #16874
    Ilyen márpedig nincs, ha lecastolják rád a Iron Maident frenzy közben akkor te halott vagy. Én legalábbis mindig meghaltam. ha:CS= Chaos Sanctuary esetén. Ne viccelj (vagy tényleg ekkor noob lennék még). Mivel a frenzyvel fizikait sebzel az IM meg erre hat. Nem értem hogy éled túl. A berserk magic támadás. A magic alapú sebzésre nem hat az Im, ez szintén fix. Ezért szokott volt a berserkes barbi jó lenni CS-re csak hát akkor nincs defed, de ez már más kérdés.

    Aspynak is volt frenzy barbija, és ő is meghalt IM től. Te valamit nem mondasz el, amire viszont nagyon kiváncsi vagyok O_O

    Ha az van amire gondolok, akkor tényleg felakasztom magam. Nem hiszem el, rengeteget szoktam tervezni a karaktereimet. Mond ki te, hogy mi a trükk. Barbi sebezhetetlen. LOL Úristen
  • Sas6
    #16873
    Figyeljetek már mik azok a CS-? Bocs ez ilyeneket nem nagyon vágom.
  • Plata
    #16872
    ha a hammerem cuccait megveszed 10 ist-ért,akkor adok énis még 10-et.
  • Chrystopher
    #16871
    Ez kérlekszépen rohadtnagy tévedés..
    Múlthéten CS runolgattam hellen és mindig a legelsők közt értem cs kapujához mert végigugráltam a pályán.. Utána vígan gyaktam cs kapujában a mobokat és haladtam befele...

    Próbáld ki.
  • Delac
    #16870
    te a berserkre gondolsz. Frenzyvel elég ha rád vigyorog az Oblivion knight, és nyomhatod az esc-t.
  • Chrystopher
    #16869
    Gondolom 2X Botd CB. Forti, Arreats, Raven gyűrök. Amu-t nemtudom. Verdungo, de sztm. van annál jobb is. Stb.. Fincsi. Nekem is van egy ilyenem.

    Szerk.: És(tudom, és-el nem kezdünk mondatot :D ) csak Frenzy-t szabad használni mert ezzel nem halsz meg cs-ben. Ugyanis nem hat rád az IM.
  • Delac
    #16868
    Küld már item listát ennek a frenzynek. Megnézném, láttam már frenzy barbit, volt is sajátom, nem is olyan gyenge. Kiváncsivá tettél, thx előre
  • sirdond
    #16867
    de be lehet szerezni a torchot egyedül is, egy perf frenzys barbival :D

    Arreat Summit
  • Delac
    #16866
    Egyébként számtalaszor volt már szó a torchokról. Ha visszakeresel a topicban biuztos fogsz találni rá információt.

    #13709 számú hozzászólás Aspy koma követte el.
    alul beír és :D
  • Delac
    #16865
    Ist=8 pul elvileg matek alapján, de ha mákod van akkor kapsz 7-6 rt is.


    Ha most tudsz venni mindent ami hammer palához kell, gyak. fél árat jelent hisz jön ladder reset, akkor a Plata által említett hammer paladin felszerelésének az ára 10 ist. Nagyon kedvezményes voltam. Évad közben simán duplája.

    Sokat kell játszani, hogy összejöjjön rá az ára.
  • Sas6
    #16864
    Jah és még annyit hogy az ilyen kulcsot érnek egyáltalán valamit? Pl amit a nihlatak dob vagy ki az a 3 kulcs a setbol ha joltom az mit ér? Pl milyen runat?