26171
  • Delac
    #16944
    Az nem kifejezés, :D

    Ha létezik IM ellen valami megoldás fizikai sebzésnél, arról szeretnék tudni. Bár ha tényleg létezik, nem biztos hogy megosztják velünk. :-/
  • Sas6
    #16943
    Hanyatszor kéred már:DD

    Nem baj megéri biztos jo lenne egy olyan barbi ami ellenál annak az IM-ek.
  • Delac
    #16942
    Sas6: ezt jól ide írtad. :D

    Chrystopher: Majd ha lesz időd, légyszi írd már le az iron maiden hárító barbid cuccait meg skilljet. Thx előre.
  • Sas6
    #16941


    Hát akkor nem lesz energy shield. :) punk tum :)

    Nem tudom mi lehet a baj de valahogy a Flppy és a DVD író sem muxik :( Nem tudom mi lehet a baj. Nem olvanak be semmit sem :( Beraktam vagy 3-4 floppy-t és CD-t de egyiket sem olvassa be:(( Eddig jo volt lehet bekaptam vmilyen virust? Pedig a Norton 2006 van fennt.Amikor kikapcsolom a gépet akkor a kikapcsolás elott valami ilyet ir ki hogy a D és az E meghajtoval van valami.
  • JancsiPapa
    #16940
    lemegy az összes manád, aztán meg az életed - ergo még elteleportálni sem fogsz tudni.
    Még rosszabb lesz a helyzet egy mana burnös csapattal.
  • Sas6
    #16939
    Mért ha gáz van akkor egyet belénkutnek és lemegy az egész életem :( nem?

    Már köszike nem a fire ball frozen orb soso-t fogom mecsinálni.

    Cold+lighting soso-m lesz :)
  • JancsiPapa
    #16937
    merc=merchant - a segéd
    régebben leírtam a fireball-frozen orb sorcomat, keresd ki.
  • JancsiPapa
    #16936
    15-20%-ra csak normalon viszi le esetleg a static - hellen max a feléig szedi le.
  • JancsiPapa
    #16935
    Energy shield hülyeség egy mf-sorcra :/
  • Sas6
    #16934
    Értem és a statics field-re miért csak egyet rakja? Ha tobbet rakok az nem jobb nincs nagyobb hatotávolsága?

    A merc az melyik nem talaltam ilyen varázslatot.

    Azt mondod akkr a blzzard jobb?

    Na jo megprobalom akkor a blizzardot és a charge bolt-ot és a statics field-et.
  • nearo
    #16933
    Egyébként azt is lehetne csinálni, hogy letöltesz valami karaktergeneráló progit, megcsinálod a karaktert olyanra, amilyenre akarod, megnézed, hogy jó e, és ha tetszik, akkor úgy fejleszted a karaktered.
  • Chrystopher
    #16932
    Rámragadt. 3+év alatt annyi rövidítés ragadt rám..
    Valami bajod van a sosoval? Sztm. tök faint és gyorsan lelehet írni.
  • Chrystopher
    #16931
    Ezt jól gondold meg. A Frozen Orb-nak nincs akkora sebzése mint egy blizzardnak. Ezt is tartsd szem elött. Lehet hogy látványosabb..
  • Chrystopher
    #16930
    Olvassd csak el pontosabban amit írtam. Static Field. Ez leviszi vagy 15-20%-ra a hp-jukat a cold immunoknak. A többit elintézed Merc-el vagy teszel 1 pontot a Charged bolt-ra..

    Szerk.: A varázslókon átlehet teleportálni és szépen bemenni Mefihez ahol áll. Onnan meg 1 Spike, 2 Blizzard, pár Blast és már kiis köpte a lelkét.
  • Sas6
    #16929
    Mittom én a neten irogatnak ilyeneket hogy soso,sorc,baba :D
  • Sas6
    #16928
    Hát így összegzésben nem is tudom annyi mindent mondtatok hogy nem tudom mit csináljak.De sszem megvan.
    A tűzet teljes mártékben elfogom felejteni.
    A fő skillem a frozen orb és a cold mastery lesz Ezek persze 20-ason.És ha marad akkor még rakok synergy-re.

    A másodlagos skill a villám lesz. A villábol a Charged Bolt-t ot használnám ez 20-ason és a lighting mastey is 20. Teléeport 1 pont Energy shiled 12-13 pont.
    Ami marad pont az akkor a Charged Bolt synergy-eire fognak menni.

    Igy akkor jo lesz szerintetek?

    Chrystopher a te leirásod is tetszik de valahogy nekem jobban tetszik a frozen orb.
  • nearo
    #16927
    Egy orgyilkosnak mit érdemes fejleszteni?
  • Nuki
    #16926
    ja és sorceress mér soso? miért nem volt jó sorc?
  • Nuki
    #16925
    ez mindig aattól függ milyen karakterrel vagy. szerintem egyenlően el vannak osztva hisz blizzardnál ez mindig megvolt.
    gyakorlatilag az számít, hogy fő skillem nekem is a frozen orb+mastery és nekem sok az a cold immunis lény ami jön, bár külső szemmel nézve ugyanannyi mint az össes többi :P
  • Sas6
    #16924
    Okés nekem is tetszik ez a Cold soso.

    De mivan akkor ha sok a fagyimmunis hellen?

    Pl. act 3-ba a mephiszto börtönében az a sok varázslo. Az mind fagy immunis azok nagyon sokan vannak:(

    Ja és a frozen orbot felejtsem el?

    Hát köszi szépen majd meggondolom hogy lesz.
  • Nuki
    #16923
    én nem csinálnék olyan sorcit ami csak egy elemből tud ütni hatalmasat, csicskára nem bíznék semmit nagyon :\
    pl travincial hellen. és utána lévőkről ne is beszéljek, ahol hemzsegnek a cold immunis lények (utálom őket énis de ez van:Ð )
  • Sas6
    #16922
    értem okés majd meglátom mi lesz.
  • Delac
    #16921
    hmm, tudok csinálni 12K ar-t, de szeretnék feltenni ravenek helyett nagel-t.

    Egyébként két verzió létezik a fejemben. Mind kettő kb ugyanannyiba kerül, viszont az első szimpatikusabb. Ehhez AR is kell. Másik verzsön Ignore target def, szóval oda felesleges, csak hát csunyán néz ki (az elsőből kéne kihozni valamit inkább).

    MIndegy, az ész győzni fog a szív felett (ha nem előbb, akkor utóbb), és kihúzom az AR-t. Marad a 2 grief :D
  • Delac
    #16920
    Kell egy pont a static fieldre illetve egy act 2-s segítő, lehetőleg freeze aurás.

    Erről a plusz light skillről pont tegnap beszéltem haverral, de elfelejtettem. Talán a sima lightning. DE havernak detto ilyen sorciaja van. Ő blizzard skill+ synergyt használ + ehhez lightning, static, teleport, stb

    Villám vihart felejsd el.
  • Chrystopher
    #16919
    A 2 Típus összeházasítását gyorsan felejtsd el!

    Vagy Cold, vagy Fire, vagy Lighting Soso!

    Én a Cold Sorcot ajánlom figyelmedbe. Nekem is az van. Elötte egy fire-s volt, de sok volt a Fire Immune.

    Én ezzel a Cold Sorcal egész jól gyepálom hellen Andarielt, Mephisto-t, Summonert.

    A Cold Sorceress Skilljei:

    -Ice Bolt(Amennyi marad rá.)
    -Ice Blast(20 Pont)
    -Glacial Spike(20 Pont)
    -Blizzard(20 Pont)
    -Cold Mastery(20 Pont)

    Legelsőnek maxold a Blizzardot, utána Ice Blast, (közen ne felejts el tenni 1-1-1 pontot az Ice Armorokra, és a teleportra 1 pontot - a +skillek majd felfejlesztik őket) utána Cold Mastery maxolni, majd Glacial Spike. Ha lesz elég pontod akkor az Ice Bolt-ra tegyél még. +A Lighting skilleknél tegyél eggyet a Static Field-re. Ez nagyon kellemesen letduja venni a hp-ját a mobnak és 1 pont kéne a legfelső Light skillre azzal leölöd. Ha Light és Cold Immune akkor futáááááás :D, de lehet letudja gyakni a merced ha sikerül a Static Field-el lesebezned. Ne felejts el venni egy Merc-et(Csicska) Act2-ben és tegyél rá Insight-ot.
    [quote=Insight]Insight 4 Socket Polearms/Staves Ral + Tir + Tal + Sol [/quote]

    Természetesen ne felejtsd el megcsinálni az összes fokozaton a fontos küldetéseket mint, a +skillesek illetve a +Resistancet adókat, de inkább mindet csináld meg.

    Használat: Oda mész megnézed Cold Immune-e. Ha nem akkor Szépen elkezzded lőni Ice Blastal. Ha nagyon futkározós akkor én nyomok neki egy Glacial Spiket azzal jól megfagy utána egy Blizzard és elkezzdem sorozni Ice Blastal.


    Ha valamit kihagytam volna, esetleg rosszatmondtam volna üssetek le.

    Durván 94-es szinten elég táp lesz a Sorcod. Ez ne rémisszen meg, mert minnél nagyobb a soso-d annál nagyobb az esélye hogy magic cuccot találsz.
  • Sas6
    #16918
    Elolvastam az a cikket és ott azt is irták hogy jó a FB és a FO.

    De azt mondod hogy cold és lighting ami jó mert kipróbáltátok a cold + fire soso-t?

    Szal akkor a fagyból a frozen orb 20-ason és a a cold mastey 20 és synergy-i legyen az ice bolt ha marad rá pötty. :P

    A lighting-eket hogyan kell?Az az igazság hogy villámos sosom sohasem volt. Az a nagy viámlás ami átmegy mindenen egyenes irányba az jó? Vagy ha nem villámbol mit érdemes fejleszteni?
    A villám viharon gondolkodhatok?
  • Aspyrin
    #16917
    Ha jól emlékszem angelic szett amu+egyik gyűrű segítségével 9xxx volt a ww ar-je.
  • Delac
    #16916
    Csak tisztán cold + lighningből ami futja + rengeteg pénz (runa) hozzá. A jól gyepáló sorc nem olcsó mulatság, bár egyik karakter fajta se olcsó, ha ütőképesre akarod megcsinálni.
  • Delac
    #16915
    #15180 körül tárgyaltuk ki a frozen orb + fire ball sorcit. Ott rengeteg információ lesz róla. De megcsináltuk és elég kevéske hellre egyedül. Gyak. nem éri meg az időt belefektetni
  • Sas6
    #16914
    Akkor mikkel kéne mennem?
  • sirdond
    #16913
    van itt olyan játékos aki tagja Guardian of Light klánnak?
  • sirdond
    #16912
    hát véleményem szerint a frozen orbbal é a fireballal kevés leszel hellre :(
  • Sas6
    #16911
    Figyeljetek ha egy soso-t csinálok és úgy akarom megcsinálni hogy nagyon jól tudjon MF-elni akkor én úgy gondoltam hogy CSAK arra arra megyek hogy minnél több % mágikus tárgy találás. Igy is meglehet csinálni egy jó sorcit? Mert én úgy gondoltam hogy Duelezni egyáltalán nem szereték vele. Arra mennék hogy megállja a helyét hellen is az immunis szörnyeknél. Úgy gondoltam hogy a frozen orb-ot és a fire ball-t kimaxolnám 20-asra és ami még jön + skill.Meg még természetesen az energy shield-et is fejlesztem az is fontos. Remélem találok olyan amulettek pl-ul ami + skillt ad a soso-nak és % nagyobb.....! Szerintetek ilyen beállitásokkal lehet gyapni az ellenfeletket hellen is? Remélem mert 20-ason a fire ball és a frozen orb igen csak erős tud lenni föleg még a synergy-kel és a mastery-kel.
    Én így gondoltam ha adtok még esetleg infót hogy hogyan lenne célszerű ez ilyen soso-t megcsinálni szoljatok.
    Előre is köszi!!
  • Delac
    #16910
    Aspy, kipróbáltam ww-t barbinál. Eddig nem ismertem nem hiányzott, most már nem tudnék nélküle meglenni XD

    Nagyon jó dolog. Egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Attack Rating mennyire számít ww-nél? Te mennyi AR-l nyomtad anno?
  • Chrystopher
    #16909
    opps. elfelejtettem. Most elkell mennem. Hamarosan leírom..
  • Delac
    #16908
    A IM immunis frenzy skilljeit és tárgyait igérted tegnap, hogy leírod.
    Én továbbra is várom. :)
  • Chrystopher
    #16907
    Add nekem xD
    Úgyis most csinálok egy fasza bowazont :D
  • JancsiPapa
    #16906
    Itt láttál egész nyáron lebzselni a fórumon...a közeli ismerőseim mind abbahagyták a diot, egyebek, én meg akkor meguntam - igen, meg lehet unni azt, hogy van egy teli inventory high rúnád és nem tudsz mit csinálni...
  • Sas6
    #16905
    Hát ebben igazad van. Bár valahogy ez engem nem nagyon izgat:) Én inkább megvárom a laddert és akkor nyomom :)
  • Delac
    #16904
    Dehogynem, azért jó ez ilyenkor, mert gyakorlatilag bármilyen tárgyat kipróbálhatsz (relative) hisz olcsóság van. Kigondolod, holnap meg megveszed nem tetszik, eladod és a kutyát nem izgatja hogy buktál rajta.

    Az ember kitapasztalja, hogy mi az aminek értelme lesz a köv ladderban.