26171
  • CptXecutor
    #25331
    Ti egyébként melyik szerveren játszotok?
  • Bobber
    #25330
    hát nem akarlak elkeseríteni de nem fogsz értek két ber-t kapni szerintem. vagy ha igen akkor nagyon nagy mázlid lenne
  • sata75
    #25329
    tegnap esett egy jah, nem kicsit néztem. főleg mikor kiderült, hogy én kaptam fel:)
    szóval most o jah n 2 ber, kell az az infi:)
  • Bobber
    #25328
    szerintem igazán az erőforrás a lényeg:) (nevezzük nevén mennyi cuccot birsz összeszedni:)
    Lehet csinálni sokféle sorc ama asa buildet de hellen akkor lesz csak igazán ütős ha van pénze infire.
    Én éppen ezért régen pl nagyon szerettem a martialos asát mert relatíve kevés cuccból össze lehetett rakni és igaz nem volt egy erőgép mert lassan ölt, de sok embernek felakadt a szeme mikor mindenki kihalt mellőlem baal előszobájában vagy izualnál, én meg csak álltam a tömeg közepén szépen nyugodtan ütöttem a lényeket és vártam hogy valaki visszajöjjön é s meggyorsítsa a gyilkolást:)
    igaz az életerőm az folyamatosan 1-és max között ingadozott de annyi volt az életerő és manna szívásom hogy minden körben fullra gyógyultam ha csak egy karcolásom is betalált:)
  • EnxTheOne
    #25327
    De csinálhatsz fun karaktert is. :D
    pl. Poison amazon (Másodpercenként elérheted a több tizezres sebzést)
    De hardcoreon elszorakoztam a gyogyito paladinal is. :D
  • Delac
    #25326
    x+1 build van, a kérdés az, hogy mit szeretnél játszani?
    caster, melee, ranged

    Aztán van még az hogy mennyi erőforrást szeretnél belerrakni.
  • Bobber
    #25325
    ez igy van mindig az adott szintednek megfelelő játékokat látod
  • Klemice
    #25324
    Szerintem visszatéren a kanira :D

    Most feltoltam magam hell-re és nem látom a night baalrunokat a listában -.-
  • JancsiPapa
    #25323
    arra is van egy kapcsoló, hogy ne rakja le a tálcára, ha kikattintasz :)
  • Bobber
    #25322
    amúgy meg ilyet leírni:)
    4 példány?:)
    ejnye:)
  • Bobber
    #25321
    igen én ugy szoktam mert utálom ha kiklikkelek az ablakból:)
  • JancsiPapa
    #25320
    öcsém gépére most tettem fel négyet a múlt hétvégén, ablakban ragyogóan fut, a teljes ablakos viszont nem nézett ki túl jól

    De mégis, játszik még valaki teljes ablakkal? :D
  • nearo
    #25319
    Esetleg summonnecro, ha magánhadsereget akarsz :)
    Az életerősebb ellenfeleket kissé lassan öli mondjuk (pl phisical immunok még amplify-al is sokáig tartanak), de legalább elmehetsz közben wc-re, csinálhatsz valami kaját, stb... :)
  • EnxTheOne
    #25318
    Hammerdin, lighting java elég pusztitó, föleg far castal :D
  • Delac
    #25317
    de jó is istenem non-ladder, komolyan a semmiből megcsináltam azt a karit mint anno ladderben csak most 1-2 hét alatt. grief-stől, pride-stól, anni minden.
    Ladder mondjon le!!
  • Aspyrin
    #25316
    Csak emlékeimben kotorásztam. :)
  • Terence007
    #25315
    Azt írta, hogy a Rare-t látja ő is, hogy lehet. :)

    Bobber: Igen, normal cuccot nem lehet.
  • Aspyrin
    #25314
    1 Ral Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Amethyst + Normal (Basic) Rare Armor = Exceptional Rare Armor
    The item type is upgraded.

    1 Ko Rune + 1 Pul Rune + 1 Perfect Amethyst + Exceptional Rare Armor = Elite Rare Armor
    The item type is upgraded.
  • Klemice
    #25313
    csináltam most egy blizzsorc-ot, mi az ami jó karakter még?
    régebben volt bowazonom
    trapper assá-hoz mik kellenek?
  • Bobber
    #25312
    Skacok ugye csak uniqu ill rare cuccokat lehet uppolni?
    találtam egy 15ed-mageplatet és jobb lenne egy archon plate de nem találtam Arreaton semmit hogy hogy lehet uppolni. Jól tudom sajnos ugye, hogy azt nem lehet uppolni?
  • Bobber
    #25311
    Működik rendesen de azért annyi kiegészítést tennék hozzá, hogy nekem ugy ment rendesen, hogy beregeltem a neten a diómat és onnan töltöttem le. azzal megy simán minden gond nélkül. amit a saját cd-mről telepítettem azzal is elindult de volt amikor 10 percet kellet várnom az indítás és a tényleges elindulás között, és olyankor is soxor volt grafikai bug.
  • Klemice
    #25310
    működik rendesen
  • oneal1
    #25309
    hali

    nyomja valaki windows7 en a dio2őt neten?:)

    egyszer próbáltam akkor nem adott rendes képet, de nem rég írtak valami patchről.valami 1.13

    működik rendesen?
  • JancsiPapa
    #25308
    nem dehogy :)
  • sirdond
    #25307
    -w kapcsoló
  • Klemice
    #25306
    -w miatt nem bannolnak ugye?
  • Klemice
    #25305
    van valami legális windowed mód?
  • Bobber
    #25304
    Yes, meglett az infim:)
    320ed és -54 lightres:) igaz csak eth CA-m volt de igy is nagyon tetszik a dolog:)
  • Klemice
    #25303
    Értem, ezt nem tudtam! Köszönöm, és bocsánat a kavarásért!
  • CptXecutor
    #25302
    Leköteleznél :)
  • Terence007
    #25301
    Igen. Minden felhasználóhoz tartozik egy Original - LoD kód páros. Ha ketten ugyanazt azt az Original-t telepítik, de másik LoD kulcsot, akkor is összeakadnak.
  • Terence007
    #25300
    Én a helyedben inkább nem próbálkoznék vele, sose lehet tudni mit szúrnak ki. Működni nem fog azt garantálom neked. Ha vége van a vizsgáknak (papíron egy héten belül végzek :) ) és otthon leszek, majd küldök egy kulcsot, van még talán egy amit nem hagytam el, én már nem használom. Remélem már nem használja senki, mert korábban felajánlottam már pár embernek (itt SG-n is), de szerintem ők is abbahagyták azóta.
  • CptXecutor
    #25299
    Igen minden szoftvernél így van, kivéve a nyílt forráskódúaknál.
  • Klemice
    #25298
    szóval amikor a loddal játszom, egyszerre használja a diablo meg a lod kulcsokat is??
  • CptXecutor
    #25297
    Legfeljebb majd kipróbálom úgy, hogy felteszem a Dio-t mondjuk egy generált kulcsal, aztán rámegy a LOD, és csak a LOD-ot regelem be, úgy is minden karakterem expanziós lesz, és LOD-ozni fogok. Ha LOD-al megyek fel, és a szerver ilyenkor csak a LOD kulcsát nézi, akkor elvileg mennie kell. Ha mégsem, akkor 1: Remélem nem bannolják az eredeti LOD kulcsot :) 2: Majd megoldom én is egy beregelt Dio 2 kulcsal.
  • Terence007
    #25296
    Természetesen mindegy honnan töltöd le, amíg nem valami széthackelt cuccról van szó. Amikor megveszel egy programot nem a forráskódját veszed meg, hanem a jogát, hogy használhasd. Egy Windows-t is nyugodtan tölthetsz torrentről, attól még ha a saját kulcsoddal használod, ugyanúgy legális lesz mint azé aki a gyártótól vett CD-vel telepíti. A kulcs pedig mindegy, hogy be van-e regisztrálva, lényeg, hogy egyszerre csak ember használhatja. Vagyis ha pl. feltelepíted a játékot XY névvel és valaki ugyanazzal a kulccsal feltelepíti és megpróbál BNet-re fellépni, de te éppen fent vagy azt írja ki neki, hogy XY éppen használja.
  • Klemice
    #25295
    a sima diablo 2-t letöltöttem torrentről, felraktam egy már beregisztrált eredeti kóddal, aztán beregisztráltam a lodot, felraktam rá és ennyi
  • Klemice
    #25294
    illetve én egy eredeti kóddal raktam fel a sima diablo 2-t, amit már beregeltek, de szerintem mennie kell bármilyennel
  • Terence007
    #25293
    Ezt honnan vetted? Nem elég önmagában a LoD..
  • CptXecutor
    #25292
    Ó ezt nem is tudtam! Kössz az infót! Na így már egyből leredukálódott az ára 2500-ra :) Ennyit meg már simán megér.