26171
  • Gontart
    #17024
    Ez a mondat úgy hangzik mint a Grand-Channel csatorna :)
  • Gontart
    #17023
    Key of terror kulcsom van.
  • JancsiPapa
    #17022
    iron maiden nem vmi jó pvpben...
  • Nuki
    #17021
    #17007 :)

    járjatok főleg diablo és baal-runokokra ^^
  • Nuki
    #17020
    Key of Terror, Hate, Destruction? valamelyik ezek közül? :o
  • Chrystopher
    #17019
    http://www.battle.net/diablo2exp/items/runewords-110.shtml

    Itt van minden.
  • Sas6
    #17018
    Igen.
  • Sas6
    #17017
    A reset a Ladder karaktereket átrakja a Nonladdrbe.

    Ami annyit jelent hogy megmarad minden cuccod meg minden csak más csoportban vagy.

    A Ladderesek sokkal többen vannak mint a Non ladderesek.
  • nearo
    #17016
    Mi az a "Melee Weapons"?
    Közelharci fegyverek?
  • nearo
    #17015
    Nah, találtam valamit, EZ az?
  • nearo
    #17014
    Hoppá, ez két kérdés volt... mindegy, köszi előre is.
  • nearo
    #17013
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem: milyen rúnaszavak léteznek, és mely rúnákból lehet ezeket összerakni?
  • Gontart
    #17012
    Sziasztok !

    Nem tudjátok, hogy mire jó az a kulcs amit Andariel dob az 1.11es patchben ?
  • xy21
    #17011
    Mi akar lenni ez a reset?
    Nem rég keztem diózni ugy igazán és nem sok mindenhez értek.
  • sirdond
    #17010
    ki volt az aki mondta? hun-1 en mondták mert ott azért elég sok oolyan ember van akinek nem szabad elhinni semmit :))
    ezért ha valami gond van, akkor érdemes inkább itt megkérdezni, és nem kell egyből leugatni az embert ha segít!
  • sirdond
    #17009
    ez igen,gz :)
    akkor biztos hogy mindenhol a te fejlesztésedet látom :)

    csak tudnám mikor lesz reset? mert ha még késöbb akkor csinálnék egy necrot.soha nem volt még és kiváncsi lennék milyen. amúgy az iron maiden az jó pvp-ben egy pár karakter ellen nem?
  • xy21
    #17008
    Kössz erre voltam kíváncsi.Mer nekem azt monták hogy az act3-on lehet összeszedni vmi barlangban
  • JancsiPapa
    #17007
    Lol...ezek a szörnyek random módon dobálják a cuccokat, nincs olyan, hogy tal sisakot ez és ez dob...
    Hell mefinél minden előfordulhat, tal armor meg hell act5 részein leginkább.
  • xy21
    #17006
    Igen erre gondoltam de kielégítő választ nem attál de mindegy.Már tudom HOL KELL ÖSSZESZEDNI(figyelj csak ÖSSZESZEDNI nem a nevét kérdeztem a cucnak)
    Csá!
  • laliking
    #17005
    kösz!
    Tal st cuccokat hol lehet találni? :)
  • Twista
    #17004
    Köszi szépen. Az árakról akkor majd még érdeklődöm, de azt hallotam, hogy elég drága lesz!
  • Nuki
    #17003
    teljes thrang-oul szett.
  • Nuki
    #17002
    én azt tanácsoltam ugyanilyenkor haveromnak, hogy küldje vissza változatlanul a levelet (mert a szöveg ezt íjra) úgy hogy kitörli előle a > jeleket amita frímél produkál, meg úgyis hogy nem.
  • JancsiPapa
    #17001
    Titans revenge, shako v andy visage v vamp gaze, skulder v Chains of Honor, stormshield, 1-2 raven v vmi jó rare ring, cats eye v mara, waterwalk, tg
    Régóta nem játszom, árakkal majd más szolgál.
  • laliking
    #17000
    ty
    (ték)
  • Chrystopher
    #16999
    Nézzd meg milyen címről jött az e-mail. Ha megvan akkor arra küld vissza ezt a szöveget:

    eB9hAVRJYeaNogepaIlzC6/q5CE=
    NrkqoQOBjHs+7Fksuzs63oD+Ds06Ez6ygxj7werXcQ==

    NE a szövegben említett e-mailre.

    Sok sikert. Ha nem megy, akkor mond a barátodnak hogy keressen meg itt sg-n(küldjön privit) vagy e-mailben és segítek neki.
  • laliking
    #16998
    egy haver kért új jelszót és ezt írta ki neki:
    A password recovery attempt has been generated for your account.
    Please respond to this message to verify that you initiated this
    request. When responding to this e-mail, ensure that the unmodified
    body of this e-mail is included.

    If you did not request password recovery for your account,
    forward this e-mail to: [email protected]

    eB9hAVRJYeaNogepaIlzC6/q5CE=
    NrkqoQOBjHs+7Fksuzs63oD+Ds06Ez6ygxj7werXcQ==

    Blizzard Entertainment
    http://www.blizzard.com
    http://www.battle.net

    segítsetek pls ilyenkor mit kell csinálni :)
  • Twista
    #16997
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene nekem. Most akarok indítani egy javelines amát és segítséget szeretnék kérni abban hogy milyen cuccok kellenek hogy jó legyen és hogy ezek mennyibe kerülnek.
    Előre is köszi
  • Brio
    #16996
    Nekem nincs osztva, és nem enged be néha, de néhe megjön a jókedve és beenged egy napra de utána megint sza!!!Ez felidegesít de kajakra!!!
  • xy21
    #16995
    Hol lehet összeszedni a nekróhoz a vámpirrá változtató cuccot?
  • laliking
    #16994
    Nálunk itthon osztva van a net routerrel, és a régi elég gagyi volt. Mindig kihagyott a jel és ilyenkor előfordult hogy ledobott.
  • xy21
    #16993
    Mér van az hogy ha haverommal jáccok b.netet akkor félóránként ledob a b.net?!
    És kiirja hogy kacsolat megszakatt meg utána nem enged be a b.netre és azt írja próbálkozzak később.De a haveromnak nincs ilyen problémája.Mi a hiba?Az én netem vagy vki használja a kódomat vagy a b.net szaraxik ennyire.
  • JancsiPapa
    #16992
    A hivatalos blizzes oldalra is kitettem a fejlesztést - rögtön el is vert egy lvl 49 hammer (nem nagy kunszt sztem hammerral duelezni, aki tudja a cuccaim és olyan támadása van, aminek a sebzését semmivel nem tudom csökkenteni, míg ő feltesz egy 15% stringet és egy shaftstopot és ezzel minden el is van intézve
    -.-
    Ha valaha is csinálok még lvl 49 barbot, akkor 2 rend ruha lesz rajta, bvbre és bvcre (barb vs barb, barb vs caster) - a buildem egy bvc barb lenne, ellenben vertem már el bvb barbot is, csak hogy magamat fényezzem :)
  • laliking
    #16991
    na mien lokóm van? :)
  • Hrisskar
    #16990
    ez jó kis trade oldal lesz ha beindul:Diablo trade portal
  • nearo
    #16989
    Jó link, a summonos necromat majdnem pot így fejlesztem, asa-hoz is kaptam pár hasznos tippet. Köszi, akkor is ha nem kifejezetten nekem szántad.
  • laliking
    #16988
    ty
  • Plata
    #16987
    tudok
    gsclan.uw.hu
  • laliking
    #16986
    nézegettem magyar oldalakat, de nem nagyon találtam necro fejlesztést. Ha tudtok olyan oldalrol ahol van Necro karifejlesztés, megdobhatnátok egy linkel. előre is köszi.
  • laliking
    #16985
    ez eddig kérdés volt? :D