26171
  • nearo
    #17064
    Ezaaaaaaaazz... megöltem Diablo-t... egyszer... ő engem huszonegyszer...
  • Gontart
    #17063
    Oké, nekem teljesen úgy rémlett hogy Andarielnél vettem fel.
  • Chrystopher
    #17062
    Úgyvan..
    Lehet hogy elötte voltál Countessnél, de nem vetted észre hogy kiesett és felvetted a key-t.
  • Delac
    #17061
    Az: The Countess volt.

    Tower lvl5-ben
  • Gontart
    #17060
    Pedig dobott, méghozzá a key of terrort.
  • sirdond
    #17059
    egy csomoszór leírtuk már hogy hol vannak a kulcsok, csak vissza kellene olvasnotok felesleges mndennap leírni. fogadok hogy csak ezen az oldalon le van írva kétszer.
    amúgy andariel nem dobhat kulcsot tudomásom szerint. csak the countess,the summoner és nilathak dobhat asszem.
  • Gontart
    #17058
    Én az 1.11es patchben találtam Andarielnél hellen. Ha Neked nem dob azon a szinten, akkor lehet hogy random.
  • laliking
    #17057
    na, valaki tudja hol vannak kulcsok az uberhez?
    vagy az is random?
  • nemjózsi
    #17056
    szívesen átolvasgatnám...
  • xy21
    #17055
    Jah nekem se attak hozzá semmit:(
  • laliking
    #17054
    nekem sem adtak, csak insallsegédletet pfff...
    de minek kell? szerintem csak a nyagon alap dolgok vannak benne amit kitapasztalsz egy nap alatt.
  • nemjózsi
    #17053
    *a kettőt is meg a lodot is
  • nemjózsi
    #17052
    nincs meg vkinek véltelenül a kézikönyv pdfbe? mer én msot megvettem a t is meg a lodot is,de egyikhez se vot kézikönyv :ccc
  • laliking
    #17051
    és ezeket a kulcsokat hol lehet magszerezni? :)
  • Gontart
    #17050
    Köszönöm a segítséget ! Elég jónak hangzik !
  • Nuki
    #17049
    egyesíted a key of terror, destruction, hate kulcsokat akkor kapsz egy piros kaput ahol vár egy über-boss :) (andariel-duriel-izual) valamelyik. ezekből ki tudsz pofozni 1-1 szervet, amit asszem egyesíteni kell és utána jön über-tristam. ott még nem voltam, mások tudnak róla mesélni. ott lehet szerezni a legendás hellfire torch-ot :)
  • xy21
    #17048
    ok thx.Akkor nem fejlesztem.Helyette a hullazabáló indára rakok vagy 5-öt.Asszem elég nem?
  • Delac
    #17047
    Nem gyógyít, csak ad bonuszt rá.
  • xy21
    #17046
    Hogy kell a druidánál az oak sage-t használni?Mer állítólag gyógyítania kéne de nem csinál semmit (vagy én nem veszem észre?)!
  • Delac
    #17045
    Fist of Heaven skill+ minden ami azt segíti. Elég mókás dolog, de csakis duelra, bár egy lightning absorb cucc (pl wisp projector/Thunder God)) hamar keresztbe tesz neki.
  • nemjózsi
    #17044
    lehet nekiinditok egy assat,azzal is probalkoztam már de palahoz hasonloan az se volt sose hosszuéletű,szal ha assa fejlesztésbe vki segíteni azt megöszönném ;>>

    mi az a foh pala? :s
  • Gontart
    #17043
    Én pedig pont a kitérésekre nem teszek semmit, így a maxra kifejlesztett Valkyr megy be a tömegbe, és nem engem ütnek, vágnak. És ekkor jön freezing arrow, ami 3 secre lefagyaszt mindenkit. Szóval nem hülyeség. Ja és a piercingre visszatérve, ha van egy pierc attackos cuccod, és emelett fejlesztedd a piercing skillt, akkor a pierces támadásodnak a sebzése szorzodik :)
  • xy21
    #17042
    De ha felmentek Ide akkor itt vannak leírások hogy milyen karakternél mit fejlessz!
  • xy21
    #17041
    Fő csapdák:D
  • laliking
    #17040
    mik azok a "fő trappok"? :)
  • Chrystopher
    #17039
    Hülyeség..

    Freezing Skillekre nemszabad tenni. Procsékolás.

    Én úgy nézek ki hogy:

    -Multiple Shot: 10Pont
    -Guided Arrow: 20Pont
    -Piercing-en nincs mert olyan övem van ami Piercing Shot-ot ad(Razort Tail a cucc neve asszem)
    -Decoy: 1 Pont(Csok golyófogónak jó).
    -Valkyre: 1 Pont(Szintén golyófogó)
    -A Critical Cuccra vagy Double damage skill nemtudom mi a neve(Passiv skilleknél a jobb oldali hasábban az első skill legfelül) 2 pont.
    -A kitérésekre meg minden szinten 1-et teszek. Tehát 70-es szinten Dodgera 1 pont. 71-en Avoid 1 pont. 72 a 3 kitérésre 1 pont aztán újra és újra..

    De ez az én elosztásom és nagyon kellemesen írtok vele mindenhol.
  • Gontart
    #17038
    Vki használ kalapácsos barbit ? Akarok egy új barbárt índitani, csak nem tom melyik fegyverre specializálódjak. Félek hogy kétkezes fegyverek esetén, könnyen földbe döngölnek a fast attackos monszták, meg egyébként.
  • Gontart
    #17037
    Sziasztok ! Vki tudja a terror of key használatát ? Én is a Bowazonra teszem a voksom. 20as valkyr, 20 guided arrow, néhány freezing arrow, és mehet a móka. A piercel egyszerűen kaszabol, ha van egy jó íj-nyílpuskád.
  • laliking
    #17036
    foh palánál valaki felvilágosítana stat-skill pont elosztásról?
  • Chrystopher
    #17035
    Hát ez elég relatíve..

    A paladin nem éppen duel kaszt akárhogy is nézzük. Talán a foh.
    Ajánlanám az Assassin-t. Abbol is a Trap Assat. Nagyon kényelmes karakter. Főleg ha duelezni akarsz. Kimaxolod a fő trapokat, teszel párat arra a 3 Tőr jelü skillre hogy gyorsan fussál, meg a fade-re hogy jók legyenek a resistek, 1-2 pontot a Mind Blast-ra hogy tudjál bénítani és kész is vagy. Kellemes fül gyüjtögetést.

    U.I.: Én nekem most az Ijjász Amazon a nagy favorit. Egyszerüen mindent verek duelben. Még a foh palákat is. Pedig azok csak kijönnek és nyomkodják a bal klikket. Más dolguk nincsen..
  • laliking
    #17034
    Én barbival kezdtem, aztán jött a sorci. Most perpill palát gyűröm :)
  • xy21
    #17033
    Én nekróval kezdtem:D És meguntam.Most a druida a nagykedvencem.Az nagyon bejön nekem.
  • nemjózsi
    #17032
    palát én se kedvelem vhogy ahányszor indiottam egy palat sose vittem meszsire,nem ragadt meg,sorcimt meg druidat kedvelem leginkabb,de egy jó barim is volt,bár sztem első nekiugrasra legtöbben barival kezdenek :)
  • nearo
    #17031
    Szerintem ezt csak tapasztalatból lehet megtudni, attól függ ki milyen, kinek mi fekszk a legjobban. Nekem pl soso egyáltalán nem fekszik, nem tudommiért, ilyen vagyok, pedig nagyon jó kari. Ami megtetszett nekem, az a barbár, az assassin meg a necromancer. Ja, és paladin annyira nem jött be, hogy amit indítottam azt ki is töröltem...
  • Sas6
    #17030
    Huh nehéz egy kérdés.

    Szerintem és hangsúlyoznám SZERINTEM legjobb duel kari az a Pala meg a soso HA jól megvan csinálva!!!

    Persze a több is jó érdemes kiprobálni öket is.
  • nemjózsi
    #17029
    na megvettem,kieget is,akarok csialni egy karit amivel csak harcolni akarok masok ellen,segítség kellene,még a kasztot sem dönöttem el,meik a legjobb erre a célra?
  • JancsiPapa
    #17028
    Igen.
  • Viktor01
    #17027
    itt lentebb találtam egy linket ahol találtam rúna kombinációkat de kérdés hogy azok működnek az 1.11-ben is?
  • Viktor01
    #17026
    Sziasztok nekem egy kérdésem volna hogy honnan tudnék rúna kombinációkat szerezni? tudtok segíteni? kösz előre is.
  • Gontart
    #17025
    Ezek a kulcsok random itemesek ?