26171
  • Plata
    #17468
    szerintem nem,nekem 69 allresük van asszem.szerintem nem vonódik le belöle semmi.
  • vigyori14
    #17467
    és criptyc axe vagy colossus voluge-ba jobb kirakni?
  • JancsiPapa
    #17466
    Worldstone keep lvl 3-ban vannak a csonti lightning mágusok, rajtuk kívül esetleg néhány lightning enchanted és/vagy magic resistant bosson marad fenn az immunitás.
  • born2fxxk
    #17465
    Attól függ mennyi a szörny resistje. A legtöbbnek leveszi.
  • vigyori14
    #17464
    az infinity leveszi akkor a light immunitást? mrt ha nem akor nemgyüjtők rá
  • laliking
    #17463
    én night hf-nél kaptam pul-t :D
  • nearo
    #17462
    Korábban kérdeztem egyet és még nem kaptam választ:
    "Nightmare-en és hell-en a megidézett lények ellenállásai is csökkennek? Pl. van egy lvl6 summon resist-em, ami normalon ad +50 allres-t a lényeimnek, akkor a későbbi nehézségi fokozatokon ebből levonódik valami?"
  • Plata
    #17461
    nekem vex esett legutóbb traviban,hellen hellforge gul-t is adhat.
  • born2fxxk
    #17460
    Ezt így nem lehet meghatározni, hogy milyen ritka, hellen hellforge-ból kaphatsz Malt például, meg mákosnak kell lenni! Én már találtam Pult, Umot, sőt még Bert is egyszer, alig akartam elhinni.. ^^
  • Sas6
    #17459
    nemcsak lehetetlen még unalmas is :)
  • nearo
    #17458
    Hmm... kár, hogy nem tok bnetezni. Singleben összeszedni meg gondolom majdnem lehetetlen.
  • Sas6
    #17457
    jah hogy az MAL akart lenni :DD

    És a mal az mennyire ritka runa?

    és a Trang öv az mit ér?
  • born2fxxk
    #17456
    A Mal az egy rúna, a battleneten mindennek az értékét rúnákban határozzák meg.
  • Sas6
    #17455
    "Trang oul set olyan mal körül van,"

    Ez hogy érted:) Én nem nagyon vágom
  • Plata
    #17454
    Trang oul set olyan mal körül van,
    nekem volt 3 is

    most csak 2 van.
  • nearo
    #17453
    Vaze... ez még az én elképzelésemen is túltesz, hogy kéne egy "Jedi" kasztot csinálni, a kasztspecifikus fegyver meg a fénykard lenne... de ez a kép tényleg lol :D
  • Sas6
    #17452
    Ez de LOL :DD
    Ilyen cuccokat hol lehet szerezni:DDDD




  • nearo
    #17451
    Csak a CE bossok ellen szinte használhatatlan, Andarilelnél alig van hulla és azok is gyengék, Durielnél egyáltalán nincs, Mefisztónál meg nehézkes odacsalogatni, főleg ha körülállja 15 (vagy több...) csontváz, Diablonál meg ugyanaz a helyzet mint Durielnél.
  • nearo
    #17450
    Egyébként szerintem érdemes CE-t is fejleszteni egy darabig, nagyon jó tud lenni.
    Thrang Oul-t egyébként hol lehet összeszedegetni és mekkora esélyyel?
  • Sas6
    #17449
    jaja ott van köszike elolvasom ezt is :)
  • nearo
    #17448
    Igen, ennek az a titka, hogy nem görgettem lefele egy centit sem, hanem megláttam azt, hogy leírások, és egyből lecsaptam rá... :)))
  • Plata
    #17447
    de hisz pont ottvan,eggy egész oldal a leírás.
  • nearo
    #17446
    Ez nekem is, csak meg kell találni benne a leírást... :))
  • Plata
    #17445
    na ez nekem müködött.
  • Plata
    #17444
    na franc nemmükszik
    akkor ez talán
    necrojóska
  • nearo
    #17442
    Lehet, hogy igazad van, nekem valahogy nem jön be. Attól még lehet jó.
  • Plata
    #17441
    szerintem a revive jó skill.hell diablót a summon seregemmel simán megöltem,14 csonti harcos,14 csonti mágus,23 revive.1 19-es szintü fire gólem,
  • Sas6
    #17440
    Köszikeeee.
  • nearo
    #17439
    Az "Információk"-ban lesz kb. a közepénél egy nagy kép, és ott a necro-ra kattintva.
  • nearo
    #17438
    Ja, és végre találtam egy summon necro leírást.
  • nearo
    #17437
    Végülis nem kell, ha egyet teszel rá és van egy csomó +all skilled vagy +summon skilled, már el tud érni egy egészséges fokozatot (10-15, attól függ, hogy mid van).
  • Sas6
    #17436
    Értem akkor ajna le kell mondanom rola :(
  • nearo
    #17435
    Én nem fejlesztem, mert már a többi skill rovására menne. A feltámasztott lények "IQ"-ja állítólag nagyon alacsony, ha 4-5-nél többen vannak, akkor már zavarják egymást. Annak ellenére, hogy elvileg ez a legjobb summonos képesség (de legalábbis a legmagasabb szintű), egy csapat csontvázzal, átkokkal, CE-vel jobban lehet szerintem haladni. Én nem ajánlom, de ha neked bejön, akkor nézd meg, max kezdesz egy újat ha nem jó :-)
  • Sas6
    #17434
    a summonos necronal érdemes kifejleszteni azt a skillt ami feltámaszt lényeket??

    Nekem az negyon bejon érdemes rakni rá?
  • nearo
    #17433
    Hmm... szerintem úgy működhet, mint az "ignores target defense", nem tudom viszont, hogy a light immun-t leveszi e.
    Én úgy tudom, hogy a rúnaszavak működnek etheralban is, de lehet, hogy nincs igazam.
    A damage pedig legyen minél nagyobb... :)
    A többit meg nem tudom.
  • vigyori14
    #17432
    üdv. ez az infinity hogy működik? közelmegy a segítőhöz az ellen és leveszi a light immunisságát? baal-t hamar mglehet igy ölnihell en? infinity-t colossus voluge-be érdmes kirakni? eth be vagy simába is jó? és menyi legyen a dmg je? infinity-s segítőnek mien sisak és armor jó ha baalrunolni akarunk vele?
  • nearo
    #17431
    Nightmare-en és hell-en a megidézett lények ellenállásai is csökkennek? Pl. van egy lvl6 summon resist-em, ami normalon ad +50 allres-t a lényeimnek, akkor a későbbi nehézségi fokozatokon ebből levonódik valami?
  • JancsiPapa
    #17430
    Nézz már néha magadtól is utána a dolgoknak...nem egy bonyolult dolog...
  • vigyori14
    #17429
    frenzy barb nak mien fegyver jó sztetek? és mien armor? grandfather-t vagy inkább vmi runaszót használjak?
  • Jagi
    #17428
    Laliking!
    lvl10-es barbin berzi set :)