26171
  • nearo
    #17509
    Nem lehet, hogy esetleg resetelnek?
    Rúnaszavak pedig tényleg működnek kékben. Azaz superiorban biztosan (azt is kékkel írja), magicet nem tudom, de szerintem abban is.
  • born2fxxk
    #17508
    Realm down. Valamit biztos ügyködnek, ha senkinek nem működik.
  • laliking
    #17507
    pont most jött nekem is :D
  • Sas6
    #17506
    Ez meg mi????

  • Sas6
    #17505
    ha a barbár a forgoszeles tulajdonságát hazsnálja akkor mit érdemes hsználni?

    1 kardot vagy 2 kradot vagy 1 kapalácsot vagy mit?
  • born2fxxk
    #17504
    Azt mondják night Andariel a legjobb hely, mert ugye a Stone of Jordan-hoz 29-es szint kell, és barátunk a a magasabb szintű unique ringeket még nem tudja dobni. Tehát ha ilyen pottyanna ki belőle, akkor nagyobb az esély hogy SoJ, mint ha hellen találnád nála.
  • laliking
    #17503
    Stone of Jordant azt hol lehet találni? :D
  • born2fxxk
    #17502
    Kizárt.
  • Sas6
    #17501
    Kékben is mukodnek probálaam már:)
  • Plata
    #17500
    Runaszavak csakis fehér tárgyakban müködnek,kék,sárga,arany tárgyakban nem müködnek.
  • born2fxxk
    #17499
    Minden megkreált játéknak van egy ip-je. Ha eladsz egy Stone of Jordant egy árusnak, akkor ez a felirat jelenik meg (mennyi sojt adtak el azon az adott ip-n), és ezt mindenki fogja látni normalon, nightmaren és hellen egyaránt, aki pont az adott ip-jű játékban van. "Diablo walks the earth" feliratot láthatsz, ha Diablo éppen "walkol", azaz előjön a játékban. Ez akkor következik be, ha 75-100 sojt adnak el az utolsó ilyen eseménytől számítva. Tehát azon az ip-n, amin játszottatok, ez már kb a 18. walk volt. ÜberDiabloval csak hellen találkozhatsz, mégpedig annak az érintetlen superunique monster helyén, amelyikkel először összefutsz. Egyébként ebből a "nagyok" sportot űznek, non-ladderben tömegével adják el a dupeolt sojt egy olyan ip-re, amire nekik is sikerült rákreálni ladderben, esetleg ezekkel a gamekkel kereskednek. Remélem sikerült nagyjából érthetően elmagyaráznom a "diablo klont". : - )
  • vigyori14
    #17498
    üdv, ma diablozunk havrommal es ezt irta ki: 1819 stones of jordan sold to merchant. ez mit jelenthet? épp night játékban voltunk, ha hell en lettünk volna megjelent volna diablo klon?
  • nearo
    #17497
    Én is gondoltam erre, hogy nem ér meg ennyit egy topáz.
  • laliking
    #17496
    pont ezt akartam mondani.
  • Sas6
    #17495
    JA ja ez az de én egy szép topázt nem erre pocsékolnék :)
  • nearo
    #17494
    Magic Ring + Perfect Topaz + Rejuvenation Potion = Coral Ring (Resist lightning +21-30%)
  • laliking
    #17492
    1 Varázs Gyürü + 1 Perfect Topáz + 1 Renegeráló Ital= 1 Coral Gyürü
    milyen ez a coral gyűrű?
  • nearo
    #17491
    Kipróbáltam, rare-be nem működnek a rúnaszavak...:( de másolatot csináltam, így nem ért veszteség.
  • nearo
    #17490
    Rare-be lehet rúnaszavakat kirakni? Mert van egy egyész jó két foglalatos rare páncélom, és ha bele tudnám rakni a TAL-ETH rúnaszót, akkor nagyon jól jönne.

    Sas6, ha így akarod elosztani a pontokat, akkor úgy gondolkodj, hogy max 17 szabad pontotd marad. Szerintem megérdemel egyet a sebességnövelős képesség is. Az iron skin is kell, mert alapkövetelmény a nat resisthez. Ha védelemre gyúrsz, akkor mehet rá több is. A Battle Command-ot nem tudom. Volt már három barbim is, de elég gyengére sikerült mind, úgyhogy nem nagyon tudok tanácsot adni.
  • Sas6
    #17489
    Én nézelödtem és ugy dontottem hogy ezeket fejlesztem majd:

    Shout - Kiáltás (20-as)

    Battle Orders - Harci Utasítások (20-as)

    Battle Command - Hadiparancs(1 pont)

    Battle Command de erre érdemes több pontot rakni mint 1 ??

    Sword Mastery - Mesterfokú Kardhasználat(20-as)

    Natural Resistance - Természetes Ellenállás(2-3 pont)

    Increased Speed - Megnövelt Gyorsaság (nem tom erre rakjak??)

    Iron Skin - Vasbőr ( és erre rakjak??)

    Whirlwind - Forgószél (20-as)

    Berserk - Tombolás (1-2 pont)


    Na én igy gondolkodtam. Ha tudtok jobbal tégyszives javitsatok ki:) NAGYON várom a véleményeteket.

    És persze 1 pont az alapkövetelményekre.

    Az ilyen ital és tárgy keresésre meg arra a rámtotemre nem rakok minek:)
  • Sas6
    #17488
    értem kösszke.

    Már a tököm kivan a Bnetel mindig megszakad az osszekottetés.

    Most ha 10mp-vel késöbb vettem volna fel a szemet akkor kezdhettem volna ujbol:(
  • Aspyrin
    #17487
    Egy igazi ww barb dupla fegyvert használ hiszen sokkal hatékonyabb viszont sokkal sebezhetőbb is.
  • Sas6
    #17486
    Barbinak érdemes 2 kardot fognia vagy inkább 1 kard és 1 pajzs hogy érdemesebb hasznalni szerinttetek??
  • nearo
    #17485
    Nem, dobott négy vagy öt rare-t meg egy magic-et, de egyik se volt használható. De jártam már úgy, hogy kidobott egy staminát meg egy tegezt, aztán egészségedre...
  • Jagi
    #17484
    lol ez csak pletykaszinten megy, ha megnézed nincs konkrétum abba amit írtam.
    Szal nincs link, ennyi, majd itt lesz ha lesz, meg ha a Blizzard hivatalosan is bejelenti.
  • Sas6
    #17483
    OKsa köszi:)

    És a shout-ra nem kellene rakni??
  • born2fxxk
    #17482
    link?
  • Kozman
    #17481
    de ha only online akkor ugye nem lesz ilyen havi fizetős ugye? mer akkor lehet leteszek róla
  • Jagi
    #17480
    igen, majd jön, de lehet nem, vagy nem az lesz a neve, esetleg online lesz.
  • Kozman
    #17479
    sziasztok d3rol tud valaki hirt?
  • JancsiPapa
    #17478
    Battle orders mindenképpen 20, mellette sok a ww-re, weapon masteryre (csak egyre rakj, gondold ki előre h milyen fegyvert használsz), aztán még néhány pont iron skin, natural resistance, concentrate (bossok ellen nagyon jó).
    Így suliból, hirtelen ennyi.
  • JancsiPapa
    #17477
    Persze, rakjon ki magának egy talsetet singleben...mi sem egyszerűbb ^^
    Ezek szerint te így csinálnád, gz hozzá -.-
  • Jagi
    #17476
    Duriel a townportal, healing összeállítást nyomatja szivesen, ha droppra kerül a sor. :S
  • nearo
    #17475
    Nagyon durván megöltem Durielt... "/players8"-cal mentem neki természetesen lvl28 necroval, 5 csontvázzal, 3 mágussal, egy gólemmel meg egy zsoldossal mentem be hozzá, csak egy csonti halt meg. Hátulról folyamatosan átkoztam egy első szintű Decrepify-al, lényegében nem tudott ütni. Én, meg a mágusok a holy freeze hatáskörén kívülről lőttük, és két percen belül meg is halt. Azt hittem nehezebb lesz... de sajnos nem dobott használható cuccokat.

    Sas6, nem tudom miért akarsz barbárt, jó az a necro is (lásd fentebb:))... ha mégis barbit akarsz, akkor leírást találsz ugyanazokon a linkeken, amiket eddig adtunk.
  • Sas6
    #17474
    Vagy most hogy nézem lehet nem is frenzy-s barbit fogok csinálni.

    És azt szeretném megkérdezni hogy az a forgoszeles képességet hasznalom az jo lessze e az a legjobb eg barbinak??

    És milyen Üvöltéseket érdemes fejleszteni,maxolni??

    És milyen passziv skilleket kell fejleszteni? gondoilom az ellenállos kell majd.
  • laliking
    #17473
    szerintem max 1-et...
    bár ne hallgass rám mert nembvagyok jó barbiban (nem mintha másban az lennék XD )
  • Sas6
    #17472
    Jah és a tárgy és italkeresésre érdemes rakni?
  • Sas6
    #17471
    tud vki egy barbár leírást?

    Olyan szeretnék ami erős:) tom ez eléggé tág fogalom.Egy frnzy-s barbinál mit kell fejleszteni? Vagy érdemes olyat csinálni? A frenzy-nél lehet használni a forgószelet??
  • Jagi
    #17470
    nem az :)
    a sorcim tal rashában rohangál :)
    csak idő kérdése^^ meg runé, meg szemé :)
  • Plata
    #17469
    összeszedheted,öld mefit és nihlatát meg pindlét hellen,bár singlében lehet kinöl a szakállad mire összejön.ha singlében játszol használj editort vagy mit,azzal bármilyen cuccot berakhatszu magadnak,nemtom mi a pontos neve mert én sose használtam ilyeneket.de hallottam róla.