26171
  • MadJani
    #17590
    Mindegy hol nyitsz portal-t, ha egyedül vagy, akkor mindig ujrakezdi, ha többen vagytok, akkor amig van bárki a summit-on addig a többiek nyugodtan mászkálhatnak fel a városba és vagy halhatnak meg.
  • vigyori14
    #17589
    valaki megtudja monani nekem h frenzybarb nak meik a legjobb kard? 2grandfather? vagy 2oath? vagy 2botd?
  • Jagi
    #17588
    ha egyedül vagy asszem amint kinyírtak, visszaváltoznak... de már régen voltam egyedül:)
  • Plata
    #17587
    anci way-en nyiss portált a kapujuknál,ne fönt náluk,
  • Plata
    #17586
    Na várjunk,ha fent az anciknál nyitsz akkor ujra élednek,de lent a feljárónál nyitsz akkor emlékeim szerint nem .Mivel nagyon rég volt mikor utoljára behaltam anciknál,ezért kicsit kopottasak az emlékeim,de ugyemlékszem hogy mikor huztam valakit és letámadta ancikat behalt,viszont a tp-men amit lent a bejáratnál nyitottam visszajött,és az ancik nem éledtek ujjá.
  • Jagi
    #17585
    plusz ha mozognak és portált nyitsz szintén szobrokká válnak és kezdheted elölről.
  • MadJani
    #17584
    Figyeljünk már oda, hogy ne vezessük félre az embereket.

    Anci-k minden halálnál, vagy városbamenetelnél ujra kezdödnek.

    Bokafix2: Ird le milyen skill-jeid vannak, hányadik szintü vagy meg ilyenek. Akkor könnyebb segiteni.
  • Plata
    #17583
    Nyiss teleportot anci wayen ott ahol az ösök kapuja van,felmész ha meghalsz ujra le a teleporton,az életük ugyanannyi lessz mint amikor meghaltál.ha neten nyomod segíthetek,
  • Plata
    #17582
    A Treachery viszont a legjobb csicsóra.Annál jobb armor nincs csicsónak,Sapinak andariel visage.kézbe insight,vagy ha nem kell mana,akkor valami más,attól függ mennyi léd van.
  • vigyori14
    #17581
    és mért lenne job a guardian angel vayg shaftshop? most najs armor van a mercen és néha szokott csak behalni, meg im nél mindig, akkor csökentsem az mf et 200-300 közé?
  • Sas6
    #17580
    köszike ez nagyon hazsnos. És ha látom azt a feliratot hogy diablo járja a világot akkor honnan tudom meg hogy melyik szerveren van diablo?

    Egyszer volt nekem olyan hogy egy szerver neve piros volt. Az mit jelent? Assze mez nightmare-n volt.
  • Shongi
    #17579
    Már nem müködik hogy nyitsz teleportot lent, és vissza tudsz jönni?
    Nagyon rég dióztam szal nem tudok pontosabbat mondani, én régen ha nem agyon tápolt karival mentem ellenük akkor mindíg futottam és lövöldöztem őket, szépen lassan meghaltak.
  • Bokafix2
    #17578
    Hy

    Én még most kezdtem Diablózni, mert nemrég kattantam rá az RPG-kre és most járok először az V. akt-ban. Az Arreat Summit-on nagyon nem értünk egyet a három tatával, szinte pillanatok alatt bedarálnak, és esélyem sincs.
    Sorceressel vagyok és képtelen vagyok leverni a barbárokat
    Meg tudnám őket ölni, ha folytatásos játékról lenne szó. Viszont mikor kinyírnak, kezdhetem előlről az egészet és azok meg újra teli életerővel jönnek rám.
    Eddig ilyen problémám nem volt, mert mindig folytathattam a játékot úgy hogy az ellenfelem életerején a sebzések megmaradtak.
    De ezeket egyszeri alkalommal kéne lenyomni, másképp nem tok bejutni a világkő szentélybe.
    Valami technika nincs, hogy hogyan lehetne velük elbánni?? Vagy hogy melyiket érdemes először likvidálni? Amúgy egyedül Madawc-ot tudtam kinyírni. De akkor már csak 8 vagy 9 életerő pontom volt, amit Korlic készségesen a 0-ra apasztott...
    Tehát HEEEEEEEEELLLLLLPP


  • JancsiPapa
    #17577
    Minél nagyobb az mf, annálk inkább eltolódik minden a magic itemek irányába, lévén junique set itemre nem a tényleges mf hat.
    Stone...hát a mercre akarod, akkor több defes legyen de sztem egy eth guardian angel vagy egy eth shaftstop többet érhet...
  • JancsiPapa
    #17576
    kb olyan ez, mint a fül duelben.
  • JancsiPapa
    #17575
    Dio klón leirás
    Remélem jó a link és nincs hosszú i betűm.
  • nearo
    #17574
    Hát én ezt nem hiszem el... Hsaru's set-ből harmadszorra találom meg ugyanazt az övet.... :(
  • JancsiPapa
    #17573
    Atm is notebookról irok, holnaptól lesz gépem -.-
  • JancsiPapa
    #17572
    A relklámod meg minket nem érdekel sry
  • laliking
    #17571
    kösz, utánanéztem és már el is kezdtem egyet.
    13. szinten tartok
  • Jagi
    #17570
    xDDDDDD
    zsír ezt lenyulom :)
  • born2fxxk
    #17569
    Én meg menőbb vagyok mint te, mert nem írok be f*szságokat.
  • Plata
    #17568
    Titan qest eggy ócska szar,gyorsabban letöröltem a gépemröl mint a half life-ot.,
    azis kb félórát volt fenn
  • Plata
    #17567
    Még semmire,késöbbi peccsekkel talán lessz valami haszna,egyenlöre csak díyz.
  • nearo
    #17566
    ?!?
  • Sas6
    #17564
    a standard of hearos mire jo?
  • Sas6
    #17563
    értem köcce.

    És milyen eséllyel esnek a kuclsok belőlük?
  • nearo
    #17562
    Nightmare-en és hell-en csökken az átkok időtartama?
  • vigyori14
    #17561
    425 mf sok sztetek? ezert dobnanak sok rare meg magic cucokat a szörnyek? 4sockos eth 640def es scarab husk ba kilehet rakni a stone rw-t? és érdemes egyáltalán vagy keressek jobbat?
  • Plata
    #17560
    én egymagam szoktam kulcsot keresni,najó ha havernak keresünk akkor vele,én arcanaba ö nihlatához meg a baronesshez.egyébként nem tom mia nehéz a kulcs keresésben,nihlata télleg veszélyes,de a másik kettö gyerekjáték.bár ha rátelézek nihlatára max 3-4 hammerig birja.
  • Plata
    #17559
    igen,3*3 kulcs kell
    1 terrort 1 hatet 1 destet mixelni cubeban,nyilik portál megölitek a föbosst,dob eggy szervet
    utána megint 3 kulcsot mixelni,portálon lemenni megölni föbosst,és felvenni a testrészt,
    ujra 3 kucsot mixelni portálon lemenni megölni föboss,testrészt felvenni.
    3 testrészt cubében mixelni portálon lemenni ott vár rátok a halál
    über dió über izu meg über baal.meg bazisok segítö akik az égvilágon minden szarra immunisok.
  • Plata
    #17558
    Nem akár nálad van akár nem akkor is esett volna,söt akár 10 is eshet belöle.sigon setböl annyi esik mint a szemét.
  • Plata
    #17557
    5-10%-al több xp-t kapsz.
  • Plata
    #17556
    smite pala olcsó,és jó is.
  • Plata
    #17555
    nem szörny ölésre alalmatlan a foh pala.csak pvp-re való.
  • Sas6
    #17554
    Hát én nem naon vágom én sem :D
  • Sas6
    #17553
    huh akkor értem hogy miért ment el az a valaki aki huzott engem.

    "+5-10% To Experience Gained (varies)" ez mit jelent?

    Szal akkor ha vki eladja a SOJ-t akkor az első super uique szörny helyén meglelenik a diablo clon és az dobja?

    super uique szörny ez a szörny valami championféle? vagy vmi szörnyfejedelem tagja?
  • born2fxxk
    #17552
    Üdv Jani. Ritkán jársz ide! Mi az oka? :P
  • JancsiPapa
    #17551
    Tulajdonképpen xDDDDDDD
  • JancsiPapa
    #17550
    És természetesen érteni fogják, h mi az a fg...