26171
  • Sas6
    #17630
    smite palanak érdems rakni a dexterityre??
  • laliking
    #17629
    egy IO mit ér? mert 4 pg-ért kaptam :)
  • laliking
    #17628
    ezt a black runaszot akkor most mibe is pakoljam?
    mert elősször azt írtad hogy flail aztán meg 3 Socket Clubs/Hammers/Maces
  • Sas6
    #17627
    HA smiter palánk van és a fegyverem tulajdonsaj az hogy x% megn.sebzés v. támadási sebesség akkor az érvényes a pajzsomra?? VAgy ami a fegyverem ad tulasjdonságokat az érvényes a pajzsra? Vagy a spiritet csináljam meg vagy érdemesebb a

    Black runaszot megcsinálni

    Thul
    Io
    Nef
  • Jagi
    #17626
    vegyük mondjuk azt, hogy a villám sebzése igen száles határok között ingadozik... ez csak egy példa nem szentírás, ne tessék belekötni
  • Jagi
    #17625
    a megoldás a pierce 15 millószor is átmehet egy lényen...
    vegyünk 1 villámot, sebezzen 6k-t... pierce-szel menjen át mondjuk 4x = 24k
    és ez csak egy villám
  • Plata
    #17624

    Lightning Strike


    Közelharcban döf egyet az Amazon a lándzsájával, és amellett, hogy a lándzsa komoly villámsebzést okoz, egy láncvillám csap ki a fegyver hegyéből, amely célpontról célponra jár, egészen addig, amíg el nem fogy az energiája, de ez alatt az idő alatt elég rendes pusztítást végez minden szörnyön, aki az útjába áll.
    A döféshez adódó villámsebzés egész kellemes, de a kicsapódó villámok mindenképpen megérik azt a néhány manát. Ahogy nő a képzettség szintje, úgy nő a kilőtt sugarak mennyisége és a sebzésük. A manaigény állandó.


    Lightning Fury


    Hasonlít a Lightning Strike-hoz, azzal a különbséggel, hogy ez távolsági fegyverekkel működik. Eldobáskor a dárda átalakul villámmá, ami nagyon sokat sebez, de ami a legfontosabb, becsapódáskor több másik villám indul el a környező ellenségek irányába, szintén igen komoly sebzéssel. Minél magasabb a szintje a képzettségnek, annál többet sebeznek a villámok, valamint annál több villám csap ki a "dárdádból". A Pierce képzettséggel kombinálva halálos, anélkül viszont sokkal nehezebben használható. Fejlesztésével a manafogyasztása is nő, elég nagy mértékben, így szükséges elegendő mennyiségű manalopás is megfelelő használatához.


  • Plata
    #17623
    Lightning Fury Erős villámcsapás jön létre, mely további villámokat indít el a célpontról.És minden eggyes ilyen villám 8k-val sebez.Ha annyi a damja.
  • G@b0r
    #17622
    igaz torch nélkül
  • G@b0r
    #17621
    El lehet vinni 70k-ig? Nekem csak 56-ig sikerült.
  • Aspyrin
    #17620
    Mindkét adat kissé túlzás. Azt az nem szabad elfelejteni, hogy a java nem csak villámmal sebez hanem ad hozzá egy adag fizikia és/vagy méreg sebzést is, ráadásul vonazkothatnak rá a fizikai sebzés extrái is ha üt.
  • GyuriX2572
    #17619
    Az miért van, hogy 8k-t sebző java jobban tud írtani, mint egy 70k-t sebző ligh soso?
  • mooo
    #17618
    nem
  • G@b0r
    #17617
    No video mods found.
    Valami ötlet? fx 6600gt van.
  • Sas6
    #17616
    egy smiter palának érvényesek azok a tulajdonságok ami a fegyverében van?

    pl mérefg sebzés fagy sebzés stb
  • Sas6
    #17615
    Én is pont most néztem meg:P Csak magyarul.
  • born2fxxk
    #17614
    Black ( Thul + Io + Nef )

    3 Socket Clubs/Hammers/Maces

    +120% Enhanced Damage
    40% Chance Of Crushing Blow
    +200 To Attack Rating
    Adds 3-14 Cold Damage - Cold Duration 3 Seconds
    +10 To Vitality
    15% Increased Attack Speed
    Knockback
    Magic Damage Reduced By 2
    Level 4 Corpse Explosion (12 Charges)
  • Sas6
    #17613
    És upgradelni hogy is lehet? runa + fegyver?
  • laliking
    #17612
    Black rw (thul io nef) 3sock flail
    ez mit ad? mert item databaseban nem találtam meg
  • laliking
    #17611
    ty, akkor valószínűleg ezt fogom megkreálni.. :)
    armornak és helmnek mit ajánlotok?
  • laliking
    #17610
    a kockában ;)
    és megjelenik egy piros portal amiben várnak a kis tehenecskék
  • ZÓÓÓcsi
    #17609
    Fogod a Wirst's Leg nevü tárgyat (megtalálod az elsö fejezetben a lerombolt Tristram pályán) és összekotyvasztod egy townportal könyvel(a faluban persze)!
  • Bokafix2
    #17608
    A titkos tehén pályára hogy lehet átjutni? Ja és a tehenek dobnak jó cuccokat?
  • JancsiPapa
    #17607
    Fegyvernek az előbb említettek jók és olcsók, míg pajzsnak mindenképp elite pala pajzsot használj (spiritnek ugye vagy upgraded zaka).
  • vigyori14
    #17606
    smiter palának jo feygver a Black rw (thul io nef) 3sock flail ba, ez olsco es jo megoldas, de jo meg a Heavens light ez se draga pul ert apsz 3-pala skill est, nekem ezvolt es igyis jovolt a pala, spirit pajzs is jo, nekem is azvolt, egy 39 all res 4sock pala pajzsba erdemes kirakni, de ha van rá pénzed a zaka tökéletesebb.
  • Sas6
    #17605
    akkor ha smite palánk van akkor neki nem is kell kard ugye? Akkor a spiritet édemes megcsinálni neki?
  • JancsiPapa
    #17604
    A fana aura és a holy shield később fogja ezt nagyban megerősíteni, úgyhogy ne félj.
  • laliking
    #17603
    ok, akkor megnyugodtam :)
  • Sas6
    #17602
    Ilyen nekem is volt. Semmi problema nincsen sztem egy jkicsit vársz és már jo.
  • laliking
    #17601
    na, elkeztem egy smiter palát, eddig 11 pont van a smite-n. Normális az hogy nélküle nagyobbat sebzek mint vele? :O
  • Jagi
    #17600
    Sóval, miért és meddig lettem korlátozva? Vagy miez egyáltalán?
  • Jagi
    #17599
    ok!
    Tudom, mert emlékszem, hogy itt volt már ilyen shot , csak azt nem tom, milyen aprpopóból.

    SZAl, kíváncsi lennék, h ilyenkor a blizzard mijafxomra gondol pontosan, mert, ha ez az amire gondolok... akkor nagyeséllyel bújkálhat a csapat előlem életük végéig...

  • Sas6
    #17598
    Már nem azért de ki az a hu**e aki elad egy SOJ-t hogy jojjon a diablo clon.

    És ráadásul lehet hogy nem is ő fogja megszerezni a charmot amit diablo dob.
  • Sas6
    #17597
    Valakinek nincs egy jo kis pala cucca?
  • Sas6
    #17596
    értem. Köszike nem fontos utánnanézni:)

    De ha van idod megköszönöm :PP
  • Jagi
    #17595
    hát az enyémnél vmi etherial hydraskull van meg egy guardian angel, meg egy rare stygian pike... szal nem nagy durranás az sem, de hellen nem fexik, csak ha elbambulok :) vagy ha nem látom mit csinál egy baalrun-nál mert alulról tűz ég felülről blizzard és ha van egy elemental druida akkor végkép nem látok lófasse xDDD
  • vigyori14
    #17594
    hát most eth cv-s infiniti van nála, andi visage, es najs armor, most lemondtam a segitomrol jo igyis, lhet behal párszol de felleht eleszteni. inkabb most a barb omra költök.
  • JancsiPapa
    #17593
    Lehet színesen írni valahogy a szerver nevét, mint ahogy az accod profiljába is.
    Ha érdekel, utánanézek.
  • JancsiPapa
    #17592
    Úgy alapból a trechery jó (ias. res meg hidden damred a fadeből), de ha extra damred kell (nihlathak) akkor shaftstop, ha pedig extra res (soulok, chaos sanctuary) akkor pedig guardian angel. Még valami: ha chaos sanctuaryban runolsz,akkor érdemes egy noneth poleaxe/voulge insightot adni neki (im miatt, nem fog sokat sebezni magán,neked úgyis csak az aura kell), esetleg infinityt (láttam már voulge infyt, bizony ;]) .
  • JancsiPapa
    #17591
    Pontosan, most már csak helyeselnem kell :D