26171
  • Sas6
    #17671
    :D oksa
  • JancsiPapa
    #17670
    Ez vmi irtózatos hibrid szar, ami a hell blood moornál tovább nem jó, nemhogy mefihez ^^
  • JancsiPapa
    #17669
    Persze csak az van ^^
  • Jagi
    #17668
    persze martialos csk hiányzik az elemental dmg (a madár piszkálás meg a hideg és a villámos karom^^)



    sas: ha trapp assát akarsz a martial ág kilőve...

    a fade kell a shadowmaster meg a (most nem jut eszembe a neve) a szörny bénító.
    DE ezekre sem túl sok nagyon max 4 pont a + skillek úgy is használhatóvá teszik őket. Esetleg később mikor elégedett vagy a sebzéseddel pakolhatsz még a SM-re de úgy sem lesz elég a skillpontod^^
  • laliking
    #17667

    ez nemhiszem hogy trap assa...
  • G@b0r
    #17666
    namármost a diablós oldalakon nem kell komolyan venni semmit :D
    azt noobknak találták ki szerintem... antidote? lol...
    Kérdezz inkább meg valami pro-t, hogy mi a teendő
  • Sas6
    #17665
    diablos oldalon irt ilyeneket. AKkor most ezt elirta mert ez csapdákra is rak meg a csapásokta is.


    "A Claw Mastery-be fektetett pontjaink meghozzák gyümölcsüket, és gond nélkül haladunk tovább utunkon. A következő szinten viszont ránk köszön a Burst of Speed, ami véleményem szerint nagyon fontos skill az assassin számára. Sokszor ez húz ki minket a bajból, és az általa nyújtott increased attack speed is nagy hasznunkra van a gyorsabb gyilkolásban. Nem elég ugyanis jól blokkolni és nagyot ütni. Amennyiben véletlenül körbevesznek minket, szükségünk van a Cobra által nyújtott leech biztonságára is, és a támadasi sebességre, ami segít minket abban, hogy két blokkolás között ütni is tudjunk. Megesik ugyanis, hogy block lock alá kerülünk, vagyis a blokkolástól nem tudunk visszatámadni.
    A Burst of Speedet érdemes tizedik szintig növelni felváltva fejlesztve a Claw Mastery-vel, vagy akár egyből elpakolni rá folyamatosan tíz pontot. Ez kárpótol minket az attack rating kiesésért, többet ütve tapasztalatom szerint ugyanannyi eséllyel találjuk el a célpontot, mintha egy lassút ütnénk."





    "Huszadik szint után akár Burst, akár Clawmast van kéznél - eljutottunk Mefihez, és őt le kell tudnunk verni. Ide kell a Cobra Strike, és rengeteg antidote. Itt viszont elkezdhetünk a csapda-ágra pakolni egy-egy pontot lefelé haladva a baloldali ágon."
  • G@b0r
    #17664
    jaaaa!!!
    legfontosabb!!!
    uccsó reset mikor volt / lesz? Ha jól emléxem tavaly nyáron volt, azóta semmi ugye?
    Elkezdeném újra ha lenne reset...
  • Sas6
    #17663
    :DD kimaradt egy betü
  • Sas6
    #17662
    köszi ezbsztem is jó lesz.

    Akkor az ilyen tigriscsapást merg ilymnekre ne is karjak??
  • laliking
    #17661
    lol, nekemis jöhet :D
  • G@b0r
    #17660
    Valaki adna kölcsön 20 Hr-t hogy el tudjam kezdeni a diót és legalább félig felöltöztethessek egy sorcit? :D:D:D
  • G@b0r
    #17659
    mercen nem romlik semmi cucc, ez tuti!
  • Jagi
    #17658
    Ok.
    Embossed plate 4 sox 676 def-fel... ;S

    Ha valakinek kell akkor csere érdekel eth 3 socketes PM me
    normal is lehet nem muszály exp. de jobb lenne :)

    Ha nem kell senkinek a mercemre megy fortitude-dal^^
    de jobb lenne ha kéne :)
  • Jagi
    #17657
    Az betyár! Akkor ezzel az eth is megy? xDD
    adott páncélnak 451-es a defje :) abba menne a treachery
  • JancsiPapa
    #17656
    Tal rúna+thul rúna+perfekt topáz+normál (azaz fehér és nem low quality/crude/superior stb...) body armor - random sockets (itt sem biztos a 3 socket, de van rá esélyed).
    Még egy érdekesség az eth cube-socket armorokról: ha egy nem superior, socket nélküli eth armort socketelsz így, akkor +50%-kal nő a defense az adott armoron, Így elérhető akár 1100+ feletti alap deffel rendelkező eth socketes armor is.
  • Jagi
    #17655
    KÉRDÉS:
    Ha én csak 3 sox embossed platet szeretnék azt a "találáson" kívül hogy tudom kivitelezni?
    Mert kicsi kovácsunk ugye a normal cuccokba max sox-ot ver...
    vagy az etherialba nem? Help plZ
  • Jagi
    #17654
    lol majzs=pajzs
  • Jagi
    #17653
    másik lehetőség, majzs nélkül:

    hell act5: Anyánál ki lehet fogni +3 trapskill karmokat, az sem rosz, csak gyenge lesz a shadowmaster, az all skill jobb
  • Jagi
    #17652
    Trapper assának fegyó: flail 4 sockets - HOTO; pajzs: 4 socket monarch - spirit
    megy egy csomó +skilles cucc
    DE, az enyémnek a kezében egy rune sword van spirittel és lesz egy pajzsa szintén spirittel... ligthtning sentry, death sentry max, charged bolt sentry még csak 13-as, de max lesz és a shock web is amíg bírja :), fade 3, shadow master 3
    str 156 kell a monarch-hoz, dex: 79 a kardhoz, mana: base, life ami marad , kell belőle jó sok :)

    + life + mana +skiller charmok és jó táps lesz

    ha a csapdák max és skillpontok maradtak úgy gondoltam elosztom a SW-ra meg a fadere

    kb ennyi egy trapper assa
  • JancsiPapa
    #17651
    Hogy jön a dragon claw, ha csapdás assát akarsz?
  • JancsiPapa
    #17650
    Olvasd végig, amit írtál ^^
  • Sas6
    #17649
    sztem semmi nem romlanak.
  • Sas6
    #17648
    HA egy csapdás sassát szeretnék csinákni és ugy hogy 2 krom fegyverem van akkor miylen tipusu csapást haszanaljhak. Dragon Claw meg ilyenekre gondoltam.

    Melyiket hazsnaljam sztetek? melyiket éri meg?
  • vigyori14
    #17647
    üdv. ha eth cuccokba akom az rw-ket és a segitőmre adom akor azok nem romlanak el? vagy csak nagyon lassan? mert én nemvettem észre h romlanának.
  • Plata
    #17645
    4.) Smite működése
    Smite egy egyedi skill hiszen fegyverként használunk egy főként védelemre szolgáló pajzsot.
    -95% ban mindig talál, nem hat rá sem a blokk sem Defense
    -Smite sebessége a fegyver sebességétől függ valamint a fanaticism auratól.

    A következő tulajdonságok működnek/erősítik smite-t:

    -Bonusz sebzés az erőből (STR)
    - +skillek
    -Crusing blow
    -Weapon range
    -Fegyver sebessége
    -Open wounds
    -Prevent monster heal
    -Life tap
    -Freezes target
    -Hit blinds target
    - XX% chance to cast Z-Y skill
    -Slow %

    A következő tulajdonságok működnek/erősítik smite-t De nem látszanak a karakter lapon!:

    -Damage +XX megnöveli a pajzs sebzését (pl Grief, Asteron's)
    -Enhanced damage % a fegyveren kivűl
    -Enhanced damage to demons/undead %

    És ami nem működik smitevel:

    -Life-Mana Stolen
    -Deadly strike
    -Elementalis sebzés
    -Mágikus-Psn sebzés
    -Elementális sebzés skillekből (pl: Holy freeze)
    -Charmok-tárgyak által adott minimum/maximum damage
    -

    Valós smite sebzés kiszámítása:
    (Shield Base + Holy Shield bonus + Grief bonus) * (1 + Smite %ED bonus + STR %ED bonus + Fanaticism %ED bonus + off-weapon %ED bonus) = Total damage
  • Jagi
    #17644
    én Nm-en volam ilyenkor... de a város nem ua minden fokozaton?

    akkor most mivan? xDDDDD vicces
  • Jagi
    #17643
    ja bocs, elirtam... km... pénzetet... bocs mégegyszer :) [hülyéskedik :)]
  • laliking
    #17642
    törölt hozzászólás
  • JancsiPapa
    #17641
    'pénzet'
    Ajjajj...
  • Jagi
    #17640


    de most komolyan...
    Mióta ül itt ez a faszi? Mert közel 6 évnyi diózás után ma tűnt fel először^^ xDDDD
  • laliking
    #17639
    pár napig minden topicban ez lesz a téma?
  • Sas6
    #17638
    SZtem az elözö SG jobb volt :(
  • Delac
    #17637
    Flail az mace.
  • JancsiPapa
    #17636
    sztem mace class lesz....csak meg kéne nézni...
  • laliking
    #17635
    lehet hogy elkezdek egy hammerdint. nem nagyon jön be ez a smiter
  • laliking
    #17634
    nemtom XD
  • JancsiPapa
    #17633
    Flailnál mi van odaírva?Milyen class?
  • Sas6
    #17632
    ok thx
  • G@b0r
    #17631
    nem, úgyis meglesz a 75 block.
    AR meg nem kell.