26171
  • vigyori14
    #17713
    ha most letörlöm a játékot és később ujra feltestzem akkor tudok majd a régi bnet es embereimmel továb jászani? ja és találtam egy cd-t azon van razor ha ezt felmásolnám és ha indulna a játék tudnék normálisan vele bneten játszani? nem bannolnának?
  • JancsiPapa
    #17712
    Egyáltalán nem kérdeztem, hogy mije van, semmiben sincs ez összefüggésben...Mind1, én nem fogok a cuccaimra gizdázni inkább -.-
  • vigyori14
    #17711
    az a bosszantó h ma végre kitudtam rakni egy fortit a barb omnak, és nemtudtam kipróbálni sem, hétfő reggel egyből megyek szétnézek merre lehet kapni.
  • Delac
    #17710
    A hr-k amiket vettél hozzá biztos legitek voltak..... ppfff

    Hacsak nem hf ből csináltál ber-t jah-t ohm-t meg vex-t ecetera ecetera...

    vex=2gul, ohm=4gul, Lo=8gul..... zod=256gul.

    A hr-k nem így készülnek, amit veszel mert (lol) mert nem. Vex kivétel, ugye, ami most egyáltalán életben tartja a hr-k árát.

    Egyébként nem is olyan rég Tresh Socket dobott egy gul-t :P

    Én nem is tudom vajon mi lehet a sok hr jelenlétének magyaráztata? XD
  • laliking
    #17709
    szerintem nem fog tudni senki segíteni neked...
    legalábis én nem ismerek senkit akinek bármilyen cd is szétpukkant volna játék közben
  • vigyori14
    #17708
    nemtudom, csak jászok és egy nagy pukkanás, kivetem a cdrom ot és most csörg bene a cd.
  • laliking
    #17707
    szétpukkant a cd? lol
    azt hogy csináltad?
  • vigyori14
    #17706
    üödv. ma olyan problémám eletkezett hogy a cd-meghajtóban szétpukant a diablo 2exp.-cdm-m, és mostz nemtok blépni a játékba cdnélkül, azt akarom érdezni h ha másolt cd-vel crackelem a játékot h indljon akor feltudok lépni bnetre és tudok majd vele játszani? vagy egyből bannolnak érte?
  • Plata
    #17705
    Passz,az enyémnek mst 11k-11k.De nincs full cuccolva.
  • Plata
    #17704
    Nekem van 2 enim 1-2 hoto.1-2 cta.Meg egyéb jódógaim.
    Eggyiket sem vettem.
  • laliking
    #17703
    egy hammer palának mekkora a max sebzése kb?
  • JancsiPapa
    #17702
    Nagyon vicces fiú vagy ^^
    De gondolj bele, hány hrt találtál eddig?És ha mindenki más 2x annyira lenne szerencsés, mint te, még akkor sem jönne ki az az ezres nagyságrendű enigma, botd, grief és a többi...
  • Delac
    #17701
    Hát ja, Most perpill amát csinálok windforce-al. Csak nincs kedvem befejezni. Ott van minden hozzá, már annyire uncsi a húzás része, hogy lehet még jövő héten se fejezem be. Sebzés az komoly lesz ^_^ 120 ias breakpoint. 300-4K sebzés x 12 nyíl másodpercebként. Elég mókás cucc. :D
  • Delac
    #17700
    A kinálat nyomta le az árat. Nem a kereslet, elég furcsa lenne fordítva;)

  • Sas6
    #17699
    jah ok thx
  • laliking
    #17698
    másolt
  • Sas6
    #17697
    Értem akkor már csak az a kérdés mi az a DUPE-olt?
  • SZU
    #17696
    176% enhanced defense +50% allresist, +2 all skills +2 combat skills, +30block +20 str, vit, 466 def
    Ilyesmi =)!
  • SZU
    #17695
    Lanos karival találtam Metyifisztónál esett az eset. A pontos értékeit fejből nem vágom, tegnap késő este dobta.

    Köszi a tippet!
  • Aspyrin
    #17694
    Hehe, csak nem visszaestél megint? :)
    Szomorúan nyugtázom, hogy nem volt még reset.
  • Plata
    #17693
    Hát amit találok az biztos nem dupe-olt.
    Vagy gondolod hogy a monszták nekiálnak hr-t dupeolni?csakhogy megszivassanak?
  • G@b0r
    #17692
    Mennyi az % enhanced defense rajta?:) hány százalák 150és 200 között?
  • G@b0r
    #17691
    inkább umot, pdia nagyon snassz
  • vigyori14
    #17690
    a lehető legkomolyab pajzsot találtad meg ha a zakarum-ot találtad. tegyél bele egy um-ot, vagy egy pdia-t. hol esett neked ilyen pajzs?
  • SZU
    #17689
    Hi!

    Találtam egy nagyon komoly unique pajzsot (nem emléxem a nevére, de ad +2 all skillt meg +2 combat skillt a palának + 50 allresistet), átpasszoltam a palámnak. Ütöttem bele egy lukat.

    Nos a kérdés: mit érdemes egy socketbe rakni? Egy perfect valamit, vagy van valami "egyszavas" rúnaszó, ami jobb, mint egy perfect gem?

    (lvl 42-es a csókám)
  • JancsiPapa
    #17688
    Márpedig a hrek nagy része dupolt. ^^
  • JancsiPapa
    #17687
    Erre egy szó a válaszom. Dupe.
  • G@b0r
    #17686
    2 ist = hr?
    az nagyon lol. Inkább szánalmas. legalább 7et kéne érnie reálisan.
  • Laalee
    #17685
    1024 ben sehogy max 800*600 at enged azt pedig a diablo2.exe -window parancsal tudod inditani
  • Kozman
    #17684
    sziasztok hogy lehet megoldani hogy a diablo ablakban fusson hogy mellette lássam mi megy az asztalon alt+tab kihagyásával...magyarul egy 1024-768 as ablakban futtatni
  • Plata
    #17681
    Inventoriból vagy ládából eggy runa se tünik el,csak ha dupe-olt.
  • Delac
    #17680
    Én ilyet nem írtam. A hr tünik el... AZ ist nem, a pul se.....
  • Sas6
    #17679
    NA szal akkor ha szerzek egy IST runat akkor hamar lejar a szavatossága?? Szal kevesebbet fog érni. SZal ha egy pár napig nem nyulok hozzá a ruankhoz akkor eltunnek örökké az invertory-bol??? AMert az akkor nagyon gáz.
  • Delac
    #17678
    Tavaly aug 10+-2 nap ahogy rémlik. Ahogy elnézem a viszonyokat bneten nem erőltetik a resetet. -SZERINTEM!!!- télig nem is lesz, mivel nyáron levágtak egy halom accountot/karaktert maphack miatt.
  • Delac
    #17677
    Igen.
    Egy kis segitség hozzá. Egy pul runa most kb 30-35 perfect gem.
    Egy ist pedig 4-5 pul runa. Persze tárgyakból is hamar kijön az ist runa, csak tudni kell kereskedni, nem elég megtalálni a legértékesebb dolgot.
    A vásárolt hr olyan mint a hírtelen leárazott termék, ergo hamar lejár a szavatossága. (eltünik az inventoryból). Amikor megveszed a legjobb ha ott helyben belerakod amibe tervezted, minden egyébb körülménytől függetlenűl.
  • Sas6
    #17676
    szal egy ZOD runat megtok venni 2 IST-ért??
  • Sas6
    #17675
    ahha értem köszike.
  • Delac
    #17674
    Zod = high runa. (hr) Hr minden olyan runa ami a vex felett van.
    Most a hr 2 ist runába kerül.

    Egyes runaszavak akár több hr-ből is állhatnak......
  • laliking
    #17673
    ...
  • Sas6
    #17672
    Tudtok mondani egy olyan tárgyat ami ZOD rinát ér?

    Mondjatok meg a nevét kivancsi lennék rá hogy milyen LOL tárgy lehet az :D