26171
  • sz4bolcs
    #17793
    Hogy halt meg saját magától a pala?

    Az, hogy ethes, nem sokat jelent egy bownál. Sőt, egy hotonál sem, volt egy időben, amég poénból ethes hotokat gyártottak.. úgysem ütsz vele.
  • Jagi
    #17792
    Te Mesüge!

    "1. Knocbackes :) (paladinnál érdekes lehet :)
    2. nagyon ügyesnek kell lenned hozzá, nehogy magad vágd meg vele^^'

    1. Írtam én azt, hogy visszasebez? Azért érdekes a paladinnal, mert a knocback miatt nem tudni, hogy zeallel mennyit ütsz rá, mert lehet hogy az első ütésre hátraütöd a picsába

    2. A másik, hogy hogy SZAR KÉSHEZ 88 dex kell, a kari amivel találtam nem tudja használni!

    ja, nem szeretem ezt a hangnemet, vegyél vissza és ne próbálj meg kioktatni mert kb a játék megjelenése óta játszom vele, sőt az első részével is játszottam nem egy órát. Tisztában vagyok a szavak jelentésével és hogy mit takarnak a játékban.
    És jha, az ember privit küld neked illik válaszolni legalább annyit, hogy bocs kamuztam, nincs is 3 trang setem, vagy kabbe... -.-

    javasolni tudom a továbbiakban: csendben marad, figyel, értelmez és nem beszél marhaságot...
  • Sas6
    #17791
    áh köszikee
  • uv
    #17790
    Rouge act1
    Guard act2 (város)
    Hadriel act4 (ő az angyal)
    Iron wolf act3
    Narrátor act1 (stony field) act2 (Arcane Sanctuary)
  • vigyori14
    #17789
    köszi az infót, nembaj h ilyen szájbarágós lett így legaláb megértettem.
  • Sas6
    #17788
    Jaaah:DD Köszikeee

    Ezek egyébként kik és hol vannak:: Rouge, Guard, Hadriel, Iron Wolf, valamint a két könyv Narrátora??
  • Sas6
    #17787
    jaja act 4 :DDD

    Diablo egyebkent mit mond? :D
  • laliking
    #17786
    akarod mondani act4? :)
  • uv
    #17785
    Oda van írva, csak el kellene olvasni
  • sz4bolcs
    #17784
    A titán bosszúja :D Ha magyarításon van, úgy sejtem ez a neve. :D
  • Sas6
    #17783
    Ebben a magyarositasban mi magyar egyaltalan? Mert csak a 3. ACT-ban az az angyal beszél aki átenged harragathovba . Kibeszél még magyarul?

    Diablo magyar??:D Kivancsi lennék rá mit mond
  • laliking
    #17782
    azmi? xD
  • JancsiPapa
    #17781
    Titan's revenge :D
  • sz4bolcs
    #17780
    Íjat, vagy nyílpuskát használsz. :)))
  • laliking
    #17779
    javazonnál el lehet valahogy kerülni hogy ne kelljen mindig félpercenként javítgatni a javelint? :)
  • Delac
    #17778
    Az ed-t mindig ilyen formában adják meg " +xxx ed ". Azaz van az alap defense, pl te esetedben forti. 560 def. 14 ed. Az eredeti armornak ez a 560 def már 114% összesen. A +214% ed az alap def hez fog HOZZÁadódni. (fejből nem számolom ki mennyi az alapdef, de ahhoz adta hozzá.)

    Egyszerűen ha van 1500 def páncélon +200% ed, akkor annyi mint 3x500 def.
    fegyveren detto. Berserker axe 24-71 ig sebez (asszem)+eth akkor 36-106,5. + 400 ed (botd pl) akkor nem kell mást tenni, mint mindig az alapot beszorozni +400% + 100%-al (ez az alap értéked), ergo jelen esetben 5-el meg. Nagyon szájba rágós lett?
  • sz4bolcs
    #17777
    Na csak lett otthon netem. Szóval második játék, amit felraktam a gépre a diablo2 (első a CS 1.6 volt), és gyártottam is egy amazont. Most nincs semmi tárgyam, olyan 14-es szinten járhatok. Valaki tudna adni jó amazon cuccokat kölcsönbe ami nem kell neki, amég nem találok magamnak?
  • laliking
    #17776
    töltöm, 51% kiváncsi leszek rá :)
  • Sas6
    #17775
    aha köszike :)
  • vigyori14
    #17774
    akkor mondjuk van egy perf def es arreath om ami 363def es, és azon van mondjuk 200% enhanced defens akkor 200%al nagyob lessz a def je a sisaknak? ezt a mgválozott értéket kiirja a sisaknál kékkel? vagy egy másik példa amit sose értettem: multkor kiraktam a fortim 560def es 14ed es armorba, és a def je megnőt 1576 ra. akkor, 214%al nőtt a def em? és ezért kell az-rwket mindig ed es armorokba rakni?
  • donatus13
    #17773
    mikor jön már diablo 3 ?
  • Plata
    #17772
    1 valtozat:
    felinstallálsz 1 diót valahova a felhasználói nevedből majd winXp alatt csinálsz egy másik usert majd oda is felrakod külön majd elinditod a játékot
    az egyik felhasználónál utánna switch user és másiknál is belépsz

    ebben a megoldásban az a jó hogy 100% ig legit és nem kell hozzá semmien progi Smile
    hátánya hogy kicsit lassú a váltás (főleg ha lassú a géped)

    2. megoldás az hogy egy fájlal vagy vmi egzszerű progival kijátszod a 2 progit ne egyszerre védelmet

    3. van olyan cuccos is amivel 1x kell csak felrakni a diót talán ez a legjobb hely-sebesség terén .
    asszem még megvan valakinek a d2 loader majd utánna kérdezek.
  • Nuki
    #17771
    pontosan.
    konkrétan: egy kesztyünek 10es Defje van, 50%-os Ed-el, 15 ös lesz a defense.
    (és nem a TE defensedet vagy damagedet növeli meg, bah, dejó lenne:D)
  • vigyori14
    #17770
    azt értem h igy összeadódnak az ed-ek a tárgyakon meg ilyeneken, de az nem tiszta még h mit is csinálnak? a damage nöeli a dmg-t? a defens meg a def et növeli?
  • Delac
    #17769
    De ez vajon a Bnet-l nem vész össze?
    Ha nem akkor én is felraknám. Pont most járok hell elején amazonnal. Már csak emiatt megérni végigcsinálni egyedül fullra.


    Akinek van tapasztalata vele megkösszönöm észrevételeit.
  • laliking
    #17768
    ó vazzer, és pont most nem jó a netem :(
  • Andrejka
    #17767
    valaki megmondja hogy a 3.chapterben kitől kapom az első küldit?
  • Sas6
    #17766
    Baz ez kafa nagyon :)

    köszikee
  • Plata
    #17765
    Dió
  • Plata
    #17764
    http://www.jatekszinkron.hu/index.php
  • Delac
    #17763
    Ed = enhanced defense-re, vagy enhanced damage-re gondolsz?

    A damage: (minden ami nem a fegyveren van (pancel, kesztyű etc)), az úgy müködik, hogy van a skill amit használsz. Az ad x% ed-t. A rajtad lévő tárgyak + ed-je szimplán ehhez adódik össze.
    pl. frenzy: 535% ed a skill, + van egy forti páncélod 300% ed. A kettő összeadódik. ÉS így szépen sorba.... Legjobb tudomásom szerint legalábbis..
  • Sas6
    #17762
    Nem köszke de ha van idod utannanázhetsz:)

    Köszi a választ.
  • Plata
    #17761
    Lehet egyszerre 2 karival fenn a bneten,csak 2 eredeti cd kulcs kell hozzá.pontosan nemtom hogy csinálják,de pár haverom játszott egyszerre 2 karival.ez azért is jó mert tud magával cuccolni.mindakettö diót felkell telepíteni,csak asszem amit alöször telepít fel azt átkell nevezni.hogy ne dió2 legyen a neve,és akkor a másikat s feltudja rakni.De pontosan nem tom hogy kell.De ha érdekel megkérdem valamelyiket.
  • Sas6
    #17760
    Szerintem tudod hasznalni az eredeti CD-keyt és jo is lesz csak egyszerre a 2 hépen nem tudtok felmenni Bnetre. MErt ugye csak egy seriallal lehet a Bneten lenni.
  • vigyori14
    #17759
    eltudjátok még magyarázni h az ed hogy működik?
  • JancsiPapa
    #17758
    A skill, ami miatt meghalt magától, az a sacrifice. Martyr pala a neve és egész jól tud ütni, bár egy rakat lifeleech kell...
  • JancsiPapa
    #17757
    Azt hiszem, h te vagy a 'mesüge' h nem fogod fel, h poénnak szánta. Lehet h gyenge poén, de sztam annak készült.
  • Gladiator
    #17756
    kérdés:

    van nekem otthon eredeti diablóm kiegészítővel. na most, ha veszek egy nem eredetit, akkor azzal tudom használni az otthoni diablom cdkey-et, és tudok battleneten játszani?
  • Plata
    #17755
    Te mesüge,a knockback nem azt jelenti hogy téged sebez,hanem a monszta hátra tántorodik töle.
  • Sas6
    #17754
    lol