26171
  • sz4bolcs
    #17833
    ja, ahogy mondták, 1 HP marad. HA városban vagy, ha harc közben. Ha nem üt meg senki az 1 hpddal, akkor nem halsz meg.. városban meg nincs is, ki megütne.
  • mooo
    #17832
    Ha jól tudom az im-nél sem tudod teljesen leütni magad.Szóval nem biztos,hogy pont az öl meg,aki rádrakta.
  • Jagi
    #17831
    méregtől nem hallhatsz meg (1 hp marad)
  • Delac
    #17830
    AZ itt összegyültek általában battlenetn játszanak. Én legalábbis biztos (najó a maradék 90% is), így tehát:

    Ahhoz hogy haverjaiddal játsz battleneten van külön create rész és van join. Előbbi érdekel bennünket, ahol meg lehet adni jelszót is. ÍGY az általad kreaált játékra csak a te általad megadott kód tudomásában lesznek képesek az emberek belépni.

    Ha nem battlenet-n vagy, akkor: Other Multiplayer, azon belül tcp/ip kapcsolat. Majd ezt követően bejön "create" és "join" ikon. Illetve egy számsor, ami (elvileg) a te ip-címedet jeleneti. Ha te kreálsz akkor a többi haverodnak a nálad megjelent számot kell bepötyögni. Ha MÁS kreált akkor neked a join résznél, a nála megjelent számsort kell pontosan megadni.

    LAN-n ez régen tuti módszer volt, de mióta van net azóta érdekesebb a helyzet és nálam konkértan a fentebb taglalat mmetódus nem jön össze. Hogy miért ahhoz egy informatukus kéne...

    Remélem segitettem
  • laliking
    #17829
    ezt én is így tom.
  • vigyori14
    #17828
    én ugytudom h a méreg ami a te életed szivja lefele csak 1 ig veszi le és nemöl meg.
  • Plata
    #17827
    De milyen sorcid lessz neked hoigy maxoltad a firewall-t?én arra mindig max 1-et tettem.
  • Plata
    #17826
    az én fun tal sorcim fireballja is 20k felett van.
  • Plata
    #17825
    Ez akkor van ha valami megmérgez például andariel,és felmész a városba telporton,na ha nem jutsz el akaráig idöben és a méreg megöl akkor ezt irja ki.nekem andyval volt ilyenem,azért hoztam fel példának andyt.
  • Andrejka
    #17824
    valaki meg tudja mondani hogyan mehetek private serveren a haverjaimmal mer valaki mondott valami ip-s dolgt de nem értettem


    előre is köszi
  • Jagi
    #17823
    gyúrni kell még a végére, de akkor jó úton haladok^^
  • Aspyrin
    #17822
    Nagy a köd :))) Azt hiszem shako, viper, arachnid, magefist, eschuta, spirit, 2xsoj, tals amu, wt, torch, anni, fire skillerek.
  • Jagi
    #17821
    miket hortál? Emlékszel?

    *tűzfal helyett természetesen meteort akartam írni
  • Jagi
    #17820
    az igen, grat...
    hammerra 22k-t mondtak
  • Jagi
    #17819
    Az infernostide(u. demonhide boots) ad fireskillre nem? Vagy rosszul emlékszem...
  • raziel.
    #17818
    igen reális, COH-hal és többi cuccal kimaxolva lehet akár 41k is

    nekem anno cols sorcim volt bnet reccordal, blizzard dam 17.4k

    pala hammer dam meg 14k körül volt ha jol emléxem a dolgokra
  • Aspyrin
    #17817
    Fireball/meteor sorcom mindkét ágában erősebb volt.
  • Jagi
    #17816
    Ez meteorb.

    minél sebzett nagyobbat, a 13k-nál vagy a 40k-nák?
  • Aspyrin
    #17815
    Reális értékek, bár mintha kicsit még nagyobbat sebzett volna a firesorcom ;-)
  • Jagi
    #17814
    Na jó b+, elegem van...
    13k-t sebez a tűzfalam és már csak a fireball van hátra.
    Milyen sorcok azok akik tal setben járnak? kevés a skillbónusza a meteorra: össz-vissz 8
    a cuccaim: shako(2), Enlightenment(2), magefist(1), spirit(2), orb(2+2firemast.), amu(1). Akárhogy számolok jobban megéri... torchra gyúrok most...

    de amin besírtam: Max 40k-t mondtak a mete sebzésére O.o ha bul katos lenne mind a 2 gyűrűm, akkor sem hinném hogy összejönne. Fireball sebzésre 21k... na ebből mi igaz?
  • Andrejka
    #17813
    valaki meg tudja mondani hogyan mehetek private serveren a haverjaimmal mer valaki mondott valami ip-s dolgt de nem értettem


    előre is köszi
  • sz4bolcs
    #17812
    ED-től függ. Vannak nagyon értékesek, mondjuk egy perfect ethes, meg olyanok, amiket ingyen kapsz kölcsön egy jófej adakozótól.
  • SZU
    #17811
    Melyik mercet érdemes megtartani?

    Most egy fana-zealos palám van, mellé egy AR-es lándzsás. Így dexre nem is nagyon rakok (zeal++fana+a merc aura épp elég egy 84%-ra). A coop társam egy Assa, akinek meg defense aurás merce van.

    Vagy jobbak a gyakós barbárok?
  • laliking
    #17810
    mit ér egy titan's revenge? :)
  • laliking
    #17809
    valaki adna egy cow amazon leírást?
  • JancsiPapa
    #17808
    :DDD
  • sz4bolcs
    #17807
    ja hogy úgy singleben... :D
  • Jagi
    #17806
    ja, singleben és soha nem volt hammerem. :) kb 1 éve meg b.neten
  • sz4bolcs
    #17805
    Nem tudom, Te játszol A Kezdetektől. :D
  • Jagi
    #17804
    lehet, akkor is érdekes volt :) álltam a városban és kiírja... most mire gondoljak?

    a Hamernél mit keres sacrafize (egyik karinevem)( :))?
  • sz4bolcs
    #17803
    Elkerülte a figyelmem, köszi! Ezek szerint megvan a megoldás. :D
  • JancsiPapa
    #17802
    Ez máshogy nem lehetett sztem, csak a sacrifice-szal.
  • JancsiPapa
    #17801
    #17758
    Miért írkálok én ide?
  • JancsiPapa
    #17800
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Jagi
    #17799
    tényleg érdekes, hogy egy hammerdin hogy öli meg saját magát...
    ÁÁááá! megvan...
    Fejbeb*szta a saját kalapácsa :)
  • Jagi
    #17798
    nem hiszem, hogy knockbacktől...
    ezért vágtam ilyen fejet:
  • sz4bolcs
    #17797
    gondolod a knockbacktől? - nem tudtam, hogy a hammerdin ürni szokott, nem hammerelni, ez is mégegy furcsaság.
  • sz4bolcs
    #17796
    gondolod a knockbacktől?
  • sz4bolcs
    #17795
    Érdekes bug :D
  • Jagi
    #17794
    a meghalós rész meg az volt hogy ezt írta ki a game:
    vérpistike was slain by vérpistike

    és nem öngyilok pala volt, hanem hammer
    szal ez a lol, hogy hogy halhat meg saját magától...
    mert az im-nél is az alkalmazójáz írják ki gyilkosként