26171
  • laliking
    #17993
    csak nem májkroszoft? :D
  • Sas6
    #17992
    Hát most hogy olvasom csoda hogy nem sza**m össze magamat :DDDD

    Baz ilyen programotEz a pónis dolog
  • laliking
    #17991
    kicsit xD
  • miilann
    #17990
    egy egy fortélyos póni

    kicsit leestem a zékrő :asdasdD:D:D:ASD:_XD_Axdddd.sd.ds.sdsd.asd
  • laliking
    #17989
    kicsit tájszólása van :D

    koncentrátummal , és tehet , akármit HEGYEZ BELE kiabálhatsz , adva egy szintnek 20 koncentrátumot .... hogy megtámadjak sokrétű FASZENEKET wwel....és a joggal elbűvöl , és illeszt kaphatsz egy IK SZAKÁLLAT 6.5-7.5k szélörvény easily,iffel ... egyen egy szereplő thatsad nem egy egy fortélyos PÓNI .
  • Sas6
    #17988
    Bazzz:DDDDD


    LOOOOOOOOOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • miilann
    #17987
    Sometimes az ő jó to legyen egy szereplő thatsad nem egy egy fortélyos póni .

    _:D:_D::DSA_:D:D:_DAS:_DS:_A:_DAS:_AD:_S:_D_S:A_:ASD_:SDA:_ASD

    UTOLSO MONDAT PWNAGE XDDDDD
  • miilann
    #17986
    reset skillpoints? :|
  • laliking
    #17985
    User Interface
    - Fix the numbers 5 and 6 on the character sheet. These can easily cause confusion because they look very similar.

    ezeket én is mindig összekeverem :/
  • Sas6
    #17984
    Egy ABSZOLULT szar forditoprogival csinaltam de lehet hogy a lényeget érted:DD Nem olvastam el csak copy-ztam:D

    Jah nem kell megköszönni mert sztem hülyeség:DDDD

    Tessék:

    Mivel valaki , aki fontolóra vesz magukat egy Iknek rajongónak , ez egy jó vezető . However , egy másik ötlet , ami segíthet személyeknek , utód lehet kiáltásnak koncentrátummal , és tehet , akármit hegyez bele kiabálhatsz , adva egy szintnek 20 koncentrátumot , és közel egyenletes 12 úgy kiáltás . amivel csináltam ezt az én clvl 93 ( igen , im őrültség ) ik és ő , van a sokoldalúsága , hogy megtámadjak sokrétű faszeneket wwel , és vegyelek ki egyedi amorphust conccel , amit alot több kárt okozzak , mint ww ( átlagban 1k+ több .) úgy van, hogy Anothernek ötletnek kap kap egy tettet , 2 merc , és adja neki egy fegyvert a runeword PRIDE . Ittel egy underrated runeword , ami hozzáad több az én barbiturát káromba , és a joggal elbűvöl , és illeszt kaphatsz egy ik szakállat 6.5-7.5k szélörvény easily,iffel , nem több . This alak válaszok , suiling kérdése , amíg megenged a képességnek , hogy használd WW-at túl . Sometimes az ő jó to legyen egy szereplő thatsad nem egy egy fortélyos póni .
  • laliking
    #17983
    As someone who considers themselves an Ik fan, this is a good guide. However, another idea that may help people is replacing shout with concentrate and putting whatever points you can into shout, giving a level 20 concentrate and around level 12 or so shout. I did this with my clvl 93 (yes, im crazy) ik and he has the versatility to attack multiple chars with ww and take out individual monsters with conc, which does alot more damage than ww (on average 1k+ more). Another idea is to get an act 2 merc and give him a weapon with the runeword PRIDE. It is an underrated runeword that adds over 1k more to my barbs damage and with the right charms and sockets you can get an ik barb with 6.5-7.5k whirlwind easily,if not more. This build answers suiling's question while allowing the ability to use WW too. Sometimes its good to have a character thats not a one trick pony.


    kérekszépen fordítást... mert nem nagyon értem :/
  • Aspyrin
    #17982
    Nos, hogy egy kis olvasnivalóval szolgáljak, jöjjön egy angol kívánság lista arról, hogy minek kellene szerepelnie az új patchben:

    Character Changes
    - Have the ability to reset skill points.
    - Increase the Stash/Inventory Size.
    - Display magic resistances.
    - Display physical resistances.
    - Have the ability to view the entire map.
    - Change the Synergy System: Changing the Synergy System will allow more diverse builds.
    # Synergies should only be added to native skills which have at least one point investment.
    # Give every skill at least one synergy.

    Items
    - Add more crafting recipes for specific classes.
    - Increase the Rune/Runeword drop percentage.
    - Make it so the order you put runes into an item doesn't matter.
    - Make durability decay more slowly.

    Battle.net/Multiplayer
    - Run regular Ruststorms weekly to help remove Duped Items.
    - Have the ability to categorize Battle.net game types such as: Trade, Experience, Difficulty, etc.
    - Have the ability to search for a game using keywords.
    - Add a new mail box system for trading or a hub to trade items at.
    - Have the ability to control hostile attacks. Both players must accept a hostile agreement.
    - With the current setup, if a player is killed by another player, their corpse should return to a Town to prevent Corpse Camping.
    - Decrease the amount of gold lost when killed by another player.
    - Have the ability to open the Cow Level even after you have defeated the Cow King.
    - Have a new option for automatically accepting party invites or to send party invites.

    Balance
    - Make hired mercenaries more appealing after Act 2.
    - Only allow the highest ranked aura to be up instead of stacking the same auras of different ranks.

    User Interface
    - Fix the numbers 5 and 6 on the character sheet. These can easily cause confusion because they look very similar.

    The following class suggestions/concerns were the most requested ones to be addressed:

    Paladin
    - Reduce the damage of the Blessed Hammer.
    - Make it so that Smite can be blocked more often.
    - Sanctuary Aura: Bonus is not working properly against Undead.

    Amazon
    - Shorter cool down on Immolation.
    - Impale should get an attack speed bonus with increased points, or from a synergy.

    Assassin
    - Increase damage for Fire Traps
    - Increase general skill durations
    - Dragon Flight: Revert back to how it was in 1.09

    Barbarian
    - Add a synergy that increases the radius for Battle Cry and War Cry.
    - Allow them to get +1-3 Bash and +1-3 Stun on helmets and not just charges
    - Give them Dagger Mastery

    Necromancer
    - Poison Nova should get a higher Next Hit Delay of 25 Frames similar to Twister.

    Sorceress
    - Increase amount of damage down by Thunderstorm.
    - Blizzard does too much damage in PVP.
    - Add a cool down timer to the Teleport skill as well as increase the amount of mana it requires.

    Druid
    - Increase fire skills damage
    - Add something new to the Spirit of Barbs skill to make it more appealing.
    - Increase the attack speed of Werewolf form.

    Additional Item and Class Suggestions are scattered through out these two threads:
    http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=d2-general&t=1247096&p
    http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=d2-general&t=1255812&p

    Bugs
    - All current bug reports should be sent to [email protected]

    Miscellaneous Suggestions
    - Add a permanent ignore option on Battle.net.
    - Both players must accept a friend invite in order to add each other to their friends list on Battle.net.
    - Allow the Single Player "/Players 1-8" command to be added to Battle.net.
    - Add official Clan Channels for Diablo II players.
    - Both genders for classes
    - Allow the option to copy over your closed Battle.net characters to single player characters.
    - Add a PVP server and PVP Rank/Ladder Systems
    - Make events/items/etc. that are normally only available on Battle.net, available in Single Player Mode.
    - Change the way Uber Diablo is spawned.
    - Increase the amount of experience gained
    - Add a new difficulty mode
    - Add new items, quests, monsters, etc.
  • Aspyrin
    #17981
    Nem :) Csak a kíváncsiság hajtott, számítottam ilyesmire hiszen már elég régen nem jártam fent.
  • laliking
    #17980
    erre szokták azt mondani hogy szívás!?? :D
  • Aspyrin
    #17979
    Nos, kíváncsiságból újra felraktam a lod-ot. Két accom karakterállományának több mint a fele már nem használható, ami megmaradt pedig mind totál cucc nélküli :D
  • laliking
    #17978
    :/
    (közben eldöntöttem, barbár lesz a dologból :D)
  • Aspyrin
    #17977
    Jó szokásom szerint egyedül cuccolgattam. Számtalanszor tettem meg előtte és sosem származott nagyobb veszteségem belőle de a legutolsó alkalommal betelt a pohár. Komplett über-lightsorc cucc esett áldozatául a szobának: az infytől kezdve a majdnem perfekt sorc torchon át anniig minden odaveszett mivel kidobott a szoba..
    Szóval azóta nem játszom(talán 4-5 hónapja), pedig 2001 január óta szaladgáltam Bneten..
  • laliking
    #17976
    akkor amit el kéne dönteni
    -Elementál Druida
    -Lighting Sorc
    vagy.
    -Hammer Palát csináljak :o
  • laliking
    #17975
    nemtom.elmondása szerint azt mondta neki egy csávesz hogy odadaja minden cuccát, csak előtte 15x megöli hogy fel tudja tenni a ?honlapjára?. Aztán 15.-re kiesett a set :D én sem értem igazán de ekkora hülyeséget xD
  • born2fxxk
    #17974
    azt hogy sikerült?
  • laliking
    #17973
    micsinált? :D
    (haveromtól tegnap loptak egy egész tal setetxD )
  • Aspyrin
    #17972
    Nekem megvolt amíg a bnet el nem cuccolta
  • laliking
    #17971
    lightsorci meglenne, csak a táp nem :D
  • Aspyrin
    #17970
    Egy tápos lightsorcival a legjobb :)
  • laliking
    #17969
    jaja :/
  • Aspyrin
    #17968
    Eni nélkül marad a sorci :)
  • laliking
    #17967
    most néztem hammerdin cuccokat azt írja enigma helyett jó a vipermagi is.ami legalább van is nekem) de akkor nemtom telézni :(
  • laliking
    #17966
    Nekem kicsit drága :D
  • Aspyrin
    #17965
    Hammerdin :P
  • laliking
    #17964
    #17952 pls vki
  • Twista
    #17963
    jaja:DD
  • JancsiPapa
    #17962
    akkor jó sok dexed lehet alapból :)
  • Twista
    #17961
    Hopp most vettem észre egy nagyon fontos dolgot:D
    Chance to block spirittel: 46%
    Chance to block storm-mal: 75%
    innentől kezdve el van döntvea a dolog. Marad a storm:D
  • Twista
    #17960
    Mert mind a 2-nek megvan azért a maga előnye.
  • Twista
    #17959
    Ebben teljsen igazd van. Ezért is vacilálok a storm meg a spirit között.
  • JancsiPapa
    #17958
    A sebzés sosem a legfontosabb dolog, sztem az all mindenek elött, hogy életképes is legyen a kari - egy papírtigris nem való sokra :)
  • JancsiPapa
    #17957
    De ha azt nézed, hogy a blockod siralmas lesz és az a damred% is hianyozni fog olykor...
  • Twista
    #17956
    Ha pedig kigyúrod az amádat arra is hogy elég jó ar-ja legyen, mert ugye alapból nem kell neki olyan nagy, mert a charged strike-nak meg a furynak nincs attack ratingja, akkor mehetsz power strike-al is aminek a sebzése bőven 20k felett van, ami elég komoly
  • Twista
    #17955
    Ha gondolod akkor megmutatom a cuccaimat. bár még nem olyan jók a cuccaim. Az én cuccaim: shako, titan(nem eth még), most spirit pajzs, de kéne majd egy phoenix, coh, thundergod, 3 java sk-s kesztyű, waterwalk, 1 db soj, a másik gyűrű egy elég jó sárga gyűrű, ama torch, 4x clean java sk, meg egy 2-es cta. Kellene még egy mara, ani, még 3 java sk, meg még egy soj. A sebzésem még mindig kevésnek mondható, mert egy gosu ama kb. 8k-t sebez charged strike-al, meg olyan 3,7k-4k-t sebez furyval. Szerintem az amazon a 2. legerősebb karakter diabloban, nem beszélve arról, hogy a legerősebb pvp karakter az megintcsak ama, nem tudom pontosan a buildet hozzá, de azt tudom hogy ha valaki megcsinálja azt nem lehet legyőzni.
  • laliking
    #17954
    hmm... nekem a sebzésem azokban a cuccokban amit plata daott 1,4k furyűval