26171
  • laliking
    #18036
    az absorb 20% a támadásnak 20%-át viszi át gyógyításba
    + 20-nál meg csak 20 pontot
    SZVSZ!
  • Delac
    #18035
    van absorb 20%,

    és van +20 absorb. Na e kettő között mi a különbség? De ott frankon le van írva.
  • Aspyrin
    #18034
    Mi az az absorb, és hogy működik?
    Az absorb az adott értékkel csökkenti a téged ért elemi sebzést, plusz még gyógyít is ugyanennyivel. Mindezt korlátozás nélkül, tehát akár gyógyíthat is egy támadás.
  • Delac
    #18033
    Valaki nagyon okos válaszoljon már az alant felvetett kérdésemre, ha meg nem sértem a társaságot.

    #18013
  • laliking
    #18032
    :D
  • Plata
    #18031
    semi csak kérdeztem.
  • laliking
    #18030
    HoH
    Heroes of Hell
    miért? :)
  • Plata
    #18029
    Klán?milyen klán?
  • laliking
    #18028
    ja, már csak az armor hiányzik, de szerintem a klán segíteni fog a megvételében :D
  • Plata
    #18027
    egyébként ik cuccok sürün esnek ,kivéve az armor az ritka.nekem is coa is csak egyszer esett eddig,oszt annak is löttek mert kidobott a bnet,
  • Plata
    #18026
    hopsz megin,
    ik
  • Plata
    #18024
    Ik armor már nekem is esett.végre megvolt a full set,erre nemsokár esett is eggy,bezzeg nekem nem akarták megvenni isrtért.nekemis van ik barbom,ugyanis én set mániás vagyok,minden high set megvan,ja kivéve a griswold.tal és trang oul több is van.2 full trang necróm és 2 full tal set sorcim van.az ik és a trang a kedvencem.
    http://www.battle.net/diablo2exp/items/sets/sets5.shtml#immortalking
  • Aspyrin
    #18023
    Tipikus jelenség, velem is előfordult már. Valamilyen oknál fogva a Bnet szervere még úgy érzi, hogy fent vagy pedig már ledobott :)Jó pár percnyi várakozás után vissza fog engedni.
  • Plata
    #18022
    Ha nem akarod hogy kipakolják az accod,akkor fórumokon ne add meg az accod.
  • laliking
    #18021
    igen, most valami érthetetlen okból kb 5 percenként 1percre kihagy a netem. Végre volt olyan hogy 10 percig jó volt, rgtn fel is mentem bnetre de mindig levágott aztán kidobta ezt az üzenetet.

    Tehát akkor nincs semmi gond? Használhatom mind a 3 accomat?
    laliking
    laliking1
    hoh-laliking
  • Aspyrin
    #18020
    Ez azt jelenti, hogy valaki használja a cd kulcsod, vagyis valószínűleg most pakolják ki az accod. Azért ez nem 100% mivel létezik egy ilyesfajta bug amikor levág Bnet és visszakapcsolódva ezt az üzenetet láthatod, ilyenkor várni kell bő fél órát és minden rendben lesz.
  • laliking
    #18019
    kösz :) bár ha nemtok felmenni a klános accommal akkor b.szhatom
  • laliking
    #18018
    ejj de szar lett a kép :D
    mind1 az van ráírva hogy:

    Your CD-Key is corrently begin used by: laliking
  • Plata
    #18017
    Maul barb

    Ik barbár vagy hasonló Mault használó barbárnak javasolt

    Stat pontok:

    Str: kb 150-200

    Dex: 80-110

    Vit: minél több 250++

    Energy: nem kell pont

    Skillek:

    WhirlWind 20 másodlagos támadó skill

    Concentrate 20 fő támadó skill

    követelmény skillek 4

    Shout 20 védelmet ad

    Battle orders 20 +élet, mana, stamina és synergi

    Howl 1 előkövetelmény

    Battle command 1 1 skillt megér..

    Iron skin 1

    Natural resistance 1

    Increased stamina 1

    Increased speed 1

    Mace mastery 5+ Maulok mace classba tartoznak..

    Összesen 95 skill ami 84 szintre van meg utánna Mace masteryt lehet fejleszteni.
    az ik armor tavaly még drága és ritka dolog volt.de most,szerintem simán kaphastz mal-ért ik armort.
  • laliking
    #18016

    ma fel akarok lépni dióra, erre ezt az üzenetet kapom.
    ez most azt jelent hogy csak a laliking nevű accommal mehetek fel benetre különben kibannolnak? :/
  • laliking
    #18015
    mondjuk ik armorrol már kezdek lemondani mert azt mondták nekem hogy nagyon nehéz beszerezni egy ilyet. :(
  • Delac
    #18014
    Tudja valaki, hogy mi a különbsége kettő között?:
    +20 lightning absorb (thunder god) belt
    lightning absorb 10-20% (whisp projetor) ring

    ÉS mondjuk melyik jobb/-véd jobban- 20 vs 20 esetén?
  • Delac
    #18012
    Ez a poni rész azt akarja kifejezni, hogy jó ha az embernek olyan karaktere van, ami nem csak egy dologra képes. Conc mellé ww-re utal. Csak biztos olyasféle ez mint nálunk egy helyi közmondás.

    Mellesleg ww-s barbim eléggé állat lett, csak jól meg kell választani a felszerelést - ( inkább nagyon jól) - .
  • Sas6
    #18011
    Hát lényegesen érthetöbb amit én kuldtem :DD A fortélyos póni ügye?:DDDD
  • laliking
    #18010
    ez jó. köszi :)
  • Aspyrin
    #18009
    Ez nagyon nagy szabadságot nyújtana a játéknak viszont erősen értelmetlen volna, hiszen egyáltalán nem kellene karakter tervezéssel foglalkozni csak a pontokat elosztogatni a felszereléstől függetlenül :)
  • Aspyrin
    #18008
    Nagy része erősen jól jönne.
  • Aspyrin
    #18007
    Fordítom a nagyját:
    Aki Ik fannak tartja magát annak ez egy jó irányzat lehet. Egy másik ötlet ami segíthet az embernek ha a shoutot cocnra cserélik le ezzel 20 pontot adva a concnak és 12-őt a shoutnak. Ezt tettem én is a lvl93 Ik babámmal(igen, örűlt vagyok), ezáltal megszerezte a képességet arra, hogy különböző támadásokat felváltva használva(ww-vel a nagyját és conccal a nagyobb monsztákat- ami ugye átlag +1k-val erősebbet sebez mint ww) gyilkolja az ellent. A másik ötlet, hogy act2 merc kezébe egy Pride rúnaszavas fegyver kerüljön. Ez egy alábecsült rúnaszó ami +1k sebzést nyújt a babámnak, a megfelelő charmokkal és socketekkel pedig könnyedén sebezhetsz 6.5-7.5k-t ww-vel ha nem többet. Ez a terv a magyarázat arra a csavaros kérdésre, ohgy miért érdemes a ww-t is használni. Néha jó ha van egy karakterünk ami nem egy trükkös póni?(ez biztos valami kifejezése egy tulajdonságnak).
  • laliking
    #18006
    xD kösz.
    házigazdának jó lenne ha tudná szerkeszteni is a hasz-t nem csak törölni szvsz (de ez off)
  • laliking
    #18005
    megszünnének azok a sok kárt okozó cuccolások :/
  • Delac
    #18004
    Én inkább egy olyan stash-t hoznék létre amihez egy account összes karaktere hozzáfér. (Ismeritek a Guild Wars-t?)
  • JancsiPapa
    #18003
    Have the ability to reset skill points.
    Ez duelben lenne ismét a szopatós - komplett hammerpala rádjön, visszamegy townba és kijön egy komplett smiter...Na? Tetszik? o_O
  • JancsiPapa
    #18002
    Ki is töröltem a 18k-adik hozzászólást xDDDDDD
  • laliking
    #18001
    ejj, ezt a szar billentyűzetet xD
    18k hsz
  • JancsiPapa
    #17999
    Nézz fel a crafted belt receptekhez.
  • born2fxxk
    #17998
    Ez nagyon nagy... xDDD
    Ilyen jót rég röhögtem.
  • Delac
    #17997
    Eléggé öncélú a kivánságlista.

    Hammert kxrják el mert ... uncsi :P ^_^
  • vigyori14
    #17996
    üdv.
    létezik olyan crafted belt amin fcr-van?
    és van vkinek elado golemlords helm je? mert már 1 hete folyamatosan nyitva a szoba de senki beselépett.
  • Sas6
    #17995
    Nem az. Amit hasznaltam annak a neve: Dativus forditóprógram. (magyar)
  • laliking
    #17994
    http://strategy.diabloii.net/news.php?id=573

    eredeti itt van, azért megkérdezném hogy jó-e? mielőtt belevágok :P