26171
  • laliking
    #18121
    a blizzard által bejelentett hivatalos megjelenés időpontjától számított 1 év kb...
  • Andrejka
    #18120
    *off*

    nem tudja valaki mikor lesz kész a 3?
  • JancsiPapa
    #18119
    :) np, haverral is megtárgyaltuk, diablorunokra nagyon jó a phoenix...
  • Twista
    #18118
    Köszi

    Valahogy én is így gondoltam, csak kellett egy kis megerősítés.
  • JancsiPapa
    #18117
    Nézd, a phoenixben miért van olyan sok szép rúna?
    :D Csak ilyen vérszomjasnak kell lenni ezen esetben ;]
    De megoldható egyszerűen: storm stashban, ha death lordok jönnek, felrakod.
  • JancsiPapa
    #18116
    Jaja....
  • laliking
    #18115
    :D csrun diarunt takar? cáosz szantakuri? xD
  • Twista
    #18114
    Ismét nagy dilemmában vagyok. A múltkor az volt a gondom, hogy stormshieldet vagy spirit-et használjak. A probléma most is hasonló, a külömség annyi, hogy most storm és phoenix között vacilálok. Bár lehet ti rögtön azt fogjátok mondani hogy mindek vacilálok, mikor a phoenixet kell választani. Igen én is így vagyok vele, de az a gondom vele, hogy a resistek lementek, mondjuk még elfogadhatóak, és a block rate is lement 48%-ra, ami ugye elég kevés, de hát végülis az amazon nem arról híres hogy közelharcban támad. Ami viszont nagyon-nagyon jó az az, hogy ugye a phoenix adja a lvl 10 redemption aurát és így gyakorlatilag nem megy le az életem se a manán. Meg hát még jó pár nagyon jó cucc van a phoenixem. Megköszönném ha írnátok valami jó kis véleményt, hogy hogy is legyen tovább. Phoenix vagy Storm?
  • JancsiPapa
    #18113
    :) a régi jó baalrunok, cs-runok :D
  • laliking
    #18112
    köszi. akkor ha holnap lesz egy kis időm felkéne tornázni 40-ről 80-ra :)
  • JancsiPapa
    #18111
    az első armor, a lvl 1-es...
  • laliking
    #18110
    ezt most nem értem :/
  • JancsiPapa
    #18109
    Az első bőven elég sztem : ]
  • Delac
    #18108
    Utoljára gondolkoztam mások helyett:
    #13709. hozzászólás.
  • Andrejka
    #18107
    valaki mondja már meg lécci mer semmit nem találtam róla

    az érdekelne hogy hogyan lehet elmenni
  • laliking
    #18106
    köszi :) és warmth-ra mennyit? úgy gondoltam 5 elég lesz
    eddig így terveztem el :
    ice bolt-max
    ice blast max
    galcial spike max
    blizz max
    cold masteryre ami marad
    warmth 5

    jah, és milyen armort érdemes használni? chillinget?
  • JancsiPapa
    #18105
    Így van - vita, vita. Szerzel egy medi mercet, wizzyt használsz és már kész is vagy.
  • Delac
    #18104
    SZtem semmit, magától lesz annyi manája, hogy ihajj. Tegyél wramth-ra, és probléma megoldva.
  • laliking
    #18103
    egy mf blizz sorcnak kb mennyit kell energyre pakolni? :)
  • Aspyrin
    #18102
    k
  • vigyori14
    #18101
    über tristamot frenzy barb-al is meglehet próbálni, és sikerülni is fog ha jol csináljátok
  • JancsiPapa
    #18100
  • born2fxxk
    #18099
    Ha önszorgalomból utánanézel, érdekes dolgokra bukkanhatsz.
  • Andrejka
    #18098
    bocs ha hülyeséget kérdezek de mi a franc az az über tristram
  • Twista
    #18097
    Mikor először mentünk überezni, akkor egy amazon nyírta ki nekünk az übereket, mert nekünk nem ment. Szóval meg is nézheted:D A saját szememmel láttam, szal ez így van. Erről ennyit.
  • JancsiPapa
    #18096
    Farkas druval viszont már végigtolták/ják, azt tudom.
  • Delac
    #18095
    Talán még egy iszonyat pofátlanúl erős barbár, ami tud némi zavart kelteni az Über szörnyei között, de csak nagyon kifinomult cuccok esetén.
  • Aspyrin
    #18094
    Azt azért megnézném ;-)
  • laliking
    #18093
    mindenki azt mondja hogy hammer pala a legjobb runnolni mindent. csak ne lenne ilyen drága :/
  • Twista
    #18092
    Az übereket még a javelin-es amazon is ki tudja nyírni, de nagyon jól felcuccoltnak kell lennie.
  • JancsiPapa
    #18091
    Talán hammer, a többit jól takarítja nagyon, mi még summon necrót vittünk anno.
  • KisKolok
    #18090
    Aham, köszi :)

    Akkor bukott ötlet..
    Még anno 1.09-el nyomtuk, úgy gondoltuk h a convi, és 3féle elemental-dolog igen ütős lesz, hellen meg a resistek miatt főleg.
    Szal tristre abszolút nem való..,
    de akkor mik valók oda?

    Smiter pala oké, azon kívül?^^
  • JancsiPapa
    #18089
    Még anno én csináltam ilyen assát, kickert. Ha lett volna több türelmem, jó lett volna tristre is, de hát enélkül halott terv.
    Fű gec, nem úgy bírom már a piát,mint nyáron ~~
  • Delac
    #18088
    Még sem, nem jó igy ebben a formában.

    gyorsan összefoglalom. kick skill, ehhez minden ami erőstí skill és tárgyakban is. Jó cipő alap. Fejlessz mellette ias növelőt, meg segítőt.
    Tárgyakterén, legyen meg a crushing blow tulajdonság 75%+ illetve opening wound detto.

    kb ennyi, ez alapján már el lehet indulni. Hajrá!
  • Delac
    #18087
    assa-t uber tristamra még nem hallottam :S

    Ha paladin nem smiter akkor az egész felállás esélytelen. Csak igy előljáróban megjegyzem. Máskülönben sorcik totál feleslgesek, 1:visszahuzza a paladint, 2: minden immunos elementál sebzésre.
    Assasin annyit tud csinálni sztem ami nagyon speciális, hogy kick sebzéssel megy. Itt ezen a forumon volt korábban kibeszélve egy spéci skillekkel. Felszerelés nem drága, viszont cserébe csak főellenségek ellen használható. Übernél ez ugye adott.

    "assa kicker"-t keress itt a topicon belül.
  • KisKolok
    #18086
    Mondanátok olyan Assassin buildot, ami -egy egész jó party:
    -conviction paladin
    -fire sorceress
    -cold sorceress
    társaságában képes lesz uber tristramot kitakarítani?:)
  • Delac
    #18085
    wow

    back to the stage jancsee.
    Én mostanában nem diozom pedig lenne mivel, csak kedv elfogyott. ( már megint) :( sajna nem nagyon látok benne kihívást.
    [
    Egyébként haver csinált auradint :D omg Legszánalmasabb dolog, amikor pénzzel* (runa) érsz el dolgokat. A gondolat puszta ténye, hogy dolgokat el akarsz érni olyan szinten eltökélten, hogy pénzt adsz érte. A minden napi élet legalapvetőbb szabályát átültetni egy játékba, és igy létrehozni a másik világodat, amit szintén komolyan veszel pff.
    Inkább olyan duelt kéne csinálni, ahol a legolcsóbb megoldás előnyösebb. Gondolkodni már pedig jó :D

    * Nem adott érte egy petákot se, csak spórolt rá: talált/eladott/tradelt
    ]

    Ej sry a kis eszmefutatásért, és sry jancsee, hogy pont a neked szánt commentben követtem el ezt :-/
  • JancsiPapa
    #18084
    Valahogy én sosem szerettem ingyen kapni dioban...isteket, egyebeket sosem szerettem elfogadni.
    Azt viszont nagyon szerettem, mikor mások önzetlenek voltak, legyen szó egy wizzyről vagy egy ral rúnáról...furcsa, most így visszajönnek a tradelgetős emlékeim :)
    Mentem iszogatni (csajozni semmiképp o_O), jó baalrunt mkinek :)
  • laliking
    #18083
    .. azért köszi... gondoltam hogy jancsi névvel nem zsidó állampolgár vagy :D
    csak tudod az ilyenekre jobb lecsapi, hátha kapok pár istnyi cuccost freebe :D
  • JancsiPapa
    #18082
    Figyelj, én a cuccaimat már elajándékoztam rég...nem azért nem ajánlgattam,mert zsidó lennék, hanem mert nincs mit.