26171
  • Klemice
    #25411
    na elég jó már az mf, tal maskom lett még egy, az mennyit ér?
  • Klemice
    #25410
    pul-ért sikerült egyből a komment után egy orbot venni :D
  • sata75
    #25409
    kereslek majd
  • Bobber
    #25408
    lehet nekem is van titánom felesbe ha van és nem felejtem el akkor odadobom neked este. elvileg monarch is van még lehet hogy már összerakott spirit is de ebben nem vagyok biztos. shakom sajna most csak egy 140-es van azt viszont nem kapod meg free-be:)
    de még meg kell néznem majd radírok.
  • Bobber
    #25407
    amu az olyan um körül mozog ha szerencséd van pul-ért is kapsz armor álltalában olyan mal környéke a nagyon jók azok ist a bóvlibb az meg um szóval nem olyan vészes. orbot meg pul vagy pár perf gem.
    a belt az húzós lehet mert mindenből a perfekt cuccok érnek sokat, de azt nem tudom sajna neked megmondani hogy mit érhet.
  • EnxTheOne
    #25406
    HUh, azt megköszönném. :D A felhasználo nevem: LordDie
    Nyolc körül?




    Tal orb az olcso, a páncél, és amulet a frága. :D
  • Klemice
    #25405
    tal amu armor meg orb mennyit kóstál mostanság? meg egy perf belt mert abból is csak 10est találtam :D a helmbe már beraktam egy ptopazt
  • sata75
    #25404
    titant tudok adni asszem de lehet a másik uniq van meg most nem emlékszem pontosan, adok egy shakot is ha kell. monarch lehet már nincs:)
    adj egy időpontot(18-22között) meg egy nevet.
  • EnxTheOne
    #25403
    Egy fehér monarch, titans revenge, low ama t mibe kerül?
    Ez adna kb +10K sebzést. :D (Poison amazon :D:D:D)

    Most ezek vannak:
    Sisak: Lore (+1 skill)
    Fegyver: +2 java
    Kesztyü: +2 java
    Páncél: Nem sokára meg lesz a peace: Ez ad majd +2 ama skill :)


    Mély szegénység förevör :D
  • Bobber
    #25402
    szerintem nincs olyan hogy optimális mf. Van amikor 100-120 körül volt az mf-em és estek az uniq cuccok volt amikor 500 körül és nem esett semmi napokig. persze ezzel nem azt akarom mondani hogy felesleges mert persze számít valószínűleg, de szerintem amit magadra bírsz pakolni az pont optimális lesz:)
  • sata75
    #25401
    kb mennyi az optimális mf % ami épésszel elérhető és nem csak sárga meg kékesik? 100-200-300-+++?
    (hammer pala)
  • gerey
    #25400
    CD sem kell.
  • nr1ranger
    #25399
    Már pár patch óta nincs másolásvédelem, csak a cd-nek kell a gépben lennie.
  • sata75
    #25398
    nos én noob vagyok nemtom mire jó a loader:(
  • atomline
    #25397
    a jelenlegihez. de ezzel egyelőre nem jutottam előrébb :D
  • sata75
    #25396
    szerintem azt akarta írni:)
  • Klemice
    #25395
    ott még nem járunk, 1.13c van most
  • atomline
    #25394
    sziasztok! diablo 2LoD 1.3 hoz loadert szeretnék, tudna valaki segíteni esetleg ? lehetőleg müködöképes kéne :D
  • sata75
    #25393
    ja nem is neked kellett de mind1
  • sata75
    #25392
    hammerdin
    de van itt sok minden más is:)
  • kelempac
    #25391
    Üdv,

    újrakezdvén, rájöttem minden régi progim ment levesbe.
    Nem tudnátok megmondani mi volt a progi neve amiben egy exe alá be volt rendezve egy runaszógyűjtemény, és egy fullos itemlista, ami pl set-eket úgy mutatott, hogy részbonuszokat is láttál(4ből csak 3 item mit ad)

    Köszi
  • plu604
    #25390
    Amúgy srácok itt találtok buildeket, leírásokat:
    http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49337226&f=87
  • EnxTheOne
    #25389
    hammerdin csak akkor jó ha van enigmád. (Drága páncél). A max holy shield, blessed hammer, a hammers synergik, illetve az egyik offense aura növeli a hammer sebzését. (nem emlékszem a nevére).
    Olcsó felszerelés:
    spirit kard.
    Egy legalább 25 allres pala pajzs spirit.
    vipermagi páncél. (olcsó)
    Lore sisak. (Ha jól emlékszem ez a neve. Alacsony runák, de add 1 skillt.)
    +2 pala skilles amut könnyü gamblezni.
    Egy gacsi ravenfrost gyürü.

    Zealer:
    max zeal, holy shield, (hogyha van a zealnek synergi akkor az is max)
    fanatis max.
    Raven frost gyürü mindenképp kell.
    Legyen sok life stealed.
  • repvez
    #25388
    zealer , hammerdin, barbárt még nem inditottam, de szeretnék, igy abbol nem tudom melyik ami egyedül is élrtképes és erös a közelharcban.
  • EnxTheOne
    #25387
    milyen pala, milyen barbár? Smiter, charger, zealer, hammerdin,auradin (van még vagy ezer féle)? Berserker, ww, singer, frenzy? :D
  • repvez
    #25386
    hasonlo leirás nincs palához vagy barbárhoz ?
  • EnxTheOne
    #25385
    Inkább a cuccokat kérdezd. :D

    Nah, csináltam egy druidát. Normal végén vagyok, összehozok egy spirit kardot és megyek nightmare. :)
  • Terence007
    #25384
    Nem. Csúnya lenne ha lehetne. :D
    Kicsit durva cuccokat lehetne kihozni.
  • Klemice
    #25383
    statokat és skilleket kaphatok? :D
  • Klemice
    #25382
    set tárgyba lehet rakni rúnaszót?
  • sirdond
    #25381
    a saját felsztésű frenzy barbárom még übert is simán vitte :)
    egyedül is ment, bár hosszabb volt,mint egy smiterrel, de legalább fun
  • CptXecutor
    #25380
    Én próbáltam már a frenzy-s barbárt, egész jó, de nem árt ha van egy kis def, mert azzal a legjobban úgy ölhetsz ha körbefognak, viszont ha bepörög, elég jól aprít, és fut :)
  • sirdond
    #25379
    nem a melody ad vigor-t,hanem a harmony. de szerintem felesleges, anélkül is extra gyorsan lehet menni
    merc-nek inkább obedience,legalulértékeltebb rw szvsz. olcsó és ezért kapsz:
    dam,res,cb,enchant!!!,kis def
  • Klemice
    #25378
    melody runewordöm van most :D
  • sirdond
    #25377
    én a frenzy barbárt preferálom,de ki kell próbálni. lehet neked a ww-s,vagy a pure berserk jobban tetszene
  • EnxTheOne
    #25376
    Szerintem ww. De ha én csinálnék egyet akkor az frenzys lenne. (raknák rá egy +40 faster run walk cipöt, és zsoldosnak oda adnám a melody ijat. )azt hiszem az adja a vigor aurát). Fénysebeséggel tudnék futni. :D
  • Klemice
    #25375
    Melyik a legjobb barbár build?
  • MystOrion
    #25374
    Köszi
  • EnxTheOne
    #25373
    A fő támdasáod vagy a tornado-hirricane, vagy a frissure-armageddon lesz. És azoknank a synergi. Illetve élet növelő szellem max, és 1 pont az élet visszatöltö gilisztára. :D
  • MystOrion
    #25372
    Az elementál druidának milyen képességét kell fejleszteni, hogy erős legyen? 1.09 és 1.13-ban?