26171
  • WazheadBoci
    #18241
    hát ezekre --> This bug does not affect ethereal weapons." nem hat valszeg nem fog műxeni :D
  • RussT
    #18240
    "Q. What are the new bugs in 1.11 that have been found so far?
    A.

    * Using the socketing recipes on ethereal armor causes the ethereal bonus to be applied twice. So instead of multiplying the defense by 1.5, it multiplies by 1.5 x 1.5 for the bonus. This bug does not affect ethereal weapons."



    Ez a bug 1.10ben nem müködik?
  • JancsiPapa
    #18239
    xDDDDDDDD
  • danielbakk
    #18238
    Üdv!, akinek van kedve diablo 2-zni(+LOD) hamachin keresztül:
    hamachi szoba:
    diablo2hun_public
    jelszó:
    diablo2hun_public
    patch: 1.11 mod: nincs, és nem is lesz
    kérdésekkel ide: msn és email: [email protected]

    üdv, danielbakk
  • Delac
    #18237
    :)hogy is magyarázta ki azárpi :) Na megkérdem, mert lehet nem igaz. Az "ugy hallottam" rész erősen fenntartásokkal kezelendő.
  • JancsiPapa
    #18236
    omfg - mégis hogy tudnák ezt tiltani...
    és - hol van olyan a bneten, h tiltott? ^^
  • Delac
    #18235
    nagyon nice lvling módszer, de ki is mondta már, hogy be van tiltva, valakitől ugy hallottam. :S nvm.
  • miilann
    #18234
    énisléccihad! :dðð
  • JancsiPapa
    #18233
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=zyOq2LKND4w]AZMI ^^[/URL]
  • RussT
    #18232


  • Delac
    #18231
    "Otta imél a nevemre kattintve, de inkább ténleg imél az jobbabb, mer' a public nem túl jósas. Szóval ha valaki tudja akkor thx, nagyon jól jönne.

    De ha nincs, jó a Keno is thx nagyon mindenkinek. "

    Kiborulok amikor ilyenneket irkál az emberek ·_·
  • laliking
    #18230
    emilt akar -.-
  • miilann
    #18229
    sztem jo neki pmbe is
  • laliking
    #18228
    nem írtál címet :D
  • Delac
    #18227
    Nekem a jövőheti lottószámok kellenek. Plz irjátok már meg emailbe. thx.
  • laliking
    #18226
    -.-
  • Andrejka
    #18225
    lécci küldjetek a címemre egy listát hogy milyen cuccok és fejlesztések
    kellenek egy vérmedve druidának

    címem:[email protected]
  • vinko
    #18224
    Köszi
  • vigyori14
    #18223
    http://diablo2exp.uw.hu/content.php?article.60
  • vinko
    #18222
    Köszi és még egy kérés.Farkas druida fejlesztéséhez tudna -e valaki tanácsot adni.Az is kellene,hogy milyen felszerelés kell neki,mert úgy hallottam,Aldur set nem a legjobb erre a célra?Köszi !
  • RussT
    #18221
    1.10hez: http://diablo.530.hu/useful/hun2/main/doc001.html

    1.11hez: http://www.diabloii.net/files/runewizard.shtml
  • vinko
    #18220
    Priviben valaki elküldené azt a progit,amelyik a Horadrim recepteket tartalmazza és azt amelyik a meglévő rúnákból kirakható szavakat jeleniti meg.Esetleg müködő link is jó lenne.Köszi !
  • JancsiPapa
    #18219
    helyes :]
  • vinko
    #18218
    Megvan Immortal páncél.Egyszerüen csréltem egy 6 foglalatos egykezes barna baltára.
  • JancsiPapa
    #18217
    semmire...
  • vinko
    #18216
    A Hősök Medálja mire jó ?90-rs szinttől lehet húzni,de Én nem észleltem változást semmiben.
  • JancsiPapa
    #18215
    Odáig rendben van, csak elég sok ember, az elitebb d2ősök is mind azt mondják, h jók a buildek - kritika van ezekhez, el is fogadja mind Joey, mindenki, aki oda írt buildet, csak az ilyen plata-szintű kritika no need.
  • The Unforgiven
    #18214
    Udv! A rakanisos dologhoz csak ennyit szeretnek hozzafuzni:a teli cucc tenyleg fasza,de nem ertem mi baj a leirasokkal?? Nemcsak egyfajta karakter-leiras letezik egy-egy tipusnak,hanem ugye izlesek es pofonok.Hat ez itt a baj?Amugy szerintem jok a leirasok
    Na de ahany ember,annyi velemeny.
  • RussT
    #18213
    thx, de egyelöre nem veszek, csak nézegetem hogy a normál/magic/rare
    tárgyakból mi az amit egyátalán érdemes felvenni-megnézni ill. jó-e alapnak :)
  • JancsiPapa
    #18212
    Ma lett annink :D
    Bár nem nézi a fórumot, de köszi pgc_clone ;]
  • vigyori14
    #18211
    ja és normal sisak, deliriumnak sztem jo.
  • vigyori14
    #18210
    üdv. nekem most van raktáron 3bo helm 112def el 3sock os, ha erdekel irj.
  • JancsiPapa
    #18209
    eshet 6 bo helm
  • RussT
    #18208
    jó lett az oldal (karácsonyfát díszítő diablo nagyon poén :D), sok hasznos info van (bár karifejlesztés nem olyan sok) (javazonnál nincsenek meg a skillek )

    Olyan barbár sisak (magic) eshet hogy 3 to warcries 3 to BO ? illetve normál sisakokból deliriumnak milyen a legjobb alap? , thx.
  • JancsiPapa
    #18207
    Kedves Plata.
    Szeretném, ha bővebben, érvekkel meggyőznél engem igazadról.
    köszi.
  • Delac
    #18206
    Akárki akármit mond, a hun1 rakanishut legalább értelemes emberek csinálják, olyan célból, hogy jobbá tegyék a magyar diablos társadalmat. Én leglábbis ezt vettem ki belőle. AKi hülye leoltják, persze csak ha megérdemli, Bnet chat viszont nem tudom miért, de újra és újra alapanyaggal szolgál. Mondták már szépen, finoman cizellálva, meg hallottam már durván is, ami meg is ragadt " a szar mindenhova begyűrűzik". Egy halom idiótával vagyunk körbevéve ha fel bátorkodunk tévedni a chatre.
    Ki hogy van vele, de én menekülök el random nevű chatre, csak ne is lássam a sok idótát. Van kivétel de ez nem nekik szól.
  • JancsiPapa
    #18205
    "Hát megnéztem azta leírást,szerintem neazigazi,trang settel kb ugyanennyi a csontijaim damja :)"
    Hát ha a te trang nekródnak kb ugyanannyi a damja ENNÉL, akkor igazi gosu vagy -.-'
  • JancsiPapa
    #18204
    Köszi nem érdekel(sz).
  • Plata
    #18203
    Ha akarod bemutatom az enis necróm meg a trang necróm neked,és meglátod a trang necró sokal hangulatosabb.
  • Plata
    #18202
    Van enivel meg egyéb jósággal felcuccolt necróm is,de az eni eleve hülyén néz ki rajta.