26171
  • repvez
    #18321
    Huha egy kicsit most meg vagyok lepve.Most vettem fel megint a játékot mindennel eggyütt 1.11-ig patchelve.És mivel volt egy mentett karin elmentve amivel végignyomtam normálon a LOD-ot 35-ös szintu Paladin.És gondoltam akkor elkezdjuk vele nightmaren aztán mentem vagy 2 métert és 3 zombi ugy kicsinált hogy öröm volt nézni.Azt hittem hogy egy kicsit kissebbek a szintlépések közti nehezitések.Pedig alapon diablo meg se izzasztott.Egyébként hasonlo szintu karinak mennyinek kéne nagy átlagban a sebzése és az életereje?Nekem clavers buzogányával van 250-es max sebzésem és életeröm is hasonlo.Ha egy kari fejlesztése az elején el lett b@szva akkor még lehet korrigálni a többi fokozaton?
  • nearo
    #18320
    increased attack speed?
  • Andrejka
    #18319
    valaki elmondaná hogy mi az az ias?
  • Aspyrin
    #18318
    Baranars jóval többet nyújt, elementális sebzéseket, rengeteg ias-t, dex-t, stb. Ami még szerencsés lehet: egy etheral Demon Limb (javítja magát vagyis nem törik el).
  • SZU
    #18317
    Nekem most ez van egy Shael runával:

    Ginther's Rift
    (Dimensional Blade) 45 TC39 One Hand Damage:(27-34) - (71-89)
    Durability:60
    Required Dexterity:60
    Required Strength:85
    Required Level:37
    Base Weapon Speed:[0]
    +(100-150)% Enhanced Damage

    Ezzel már kevés vagyok hellen. Amit te ajánlottál kb. 2x-esét zúzza. Szerintem még mindig kevés... Gyúrjak át a smittelésre?
    Magic Damage Reduce By (7-12)
    +40 To Durability
    30% Increased Attack Speed
    Adds (50-120) Magic Damage
    Repairs 1 Durability in 5 Seconds
  • JancsiPapa
    #18316
    Itt találsz néhány jó macet, szerintem a baranar's star nagyon jó :]
  • SZU
    #18315
    Van egy 71-es fanatikus zakariás palám. Most léptem még csak át hellbe. 8playeres módban a mezei fületlen zombit fél óráig kell ütnöm a 2K-s sebzéssel. Milyen egykezes kardot/buzogányt ajánlotok? (Lanos kari)
  • vigyori14
    #18314
    tudtam venni az előbb egy anni-t, 11/20/6 os, 6ist+ohm+pul, marrowalk, gore ridert, 2cold sk amu, és 29allres 35life amut adtam érte. megérte? vagy most félhetek h nemtünik e el?
  • JancsiPapa
    #18313
    2 nap találtad bazdmeg...na jó, én meg zakát ütöttem, ami olyan 8 hrnek felel meg :) de a bk meg a soj együtt durva...összesen 30-40 hrt kapnál érte....
  • born2fxxk
    #18312
    Az mák ha a héten találtam egy bk3at meg egy sojt hell andinál hcban? :S ( és ezek még csak a nagyobb cuccok amire lehet verni ^^ ) ~~
  • Delac
    #18311
    Már mióta, összekellett azt a 92-s karit hozni valamikor:P
    Különben meg amint visszajött az acc mentem fel egyből, így szorgalmi időszakban kimaradt egy csomó gameplay, de most így karácsony előtt, ahogy kicsit több időm lett folytattam. Bár tényleg nem sokmindenről szól. Kreálni gyak minden 3. alkalommal tudsz annyi a duper, meg a lag, reménytelen, helyette baromi olcsóság van:D Most ha esne egy 12 fhr pc skl, te lennél az isten. Szal
  • Aspyrin
    #18310
    Úristen, már megint játszol? :) Jancsi se bítra sokáig, majd én megmutatom :D
  • Delac
    #18309
    . Első kérdés, passz
    2.: nem sztem 10 ist alatt nem állnak szóba veled.


    EGYÉBKÉNT, csak hogy halkan mondjam. dec23.-án detto ugy jártam mint anno Aspyrin. Este csak ugy hasraütés szerüen bemegyek csapok egy kört. Hát nem bejött diablo klón és megajándékozott egy annihilussal.
    20/20/6-s lett :D:D "Et hotta a mitulá bátti"
  • Aspyrin
    #18308
    np
  • cickány1
    #18307
    nagyon köszönöm szépen
  • Aspyrin
    #18306
    Parancsolj.
  • cickány1
    #18305
    kiadott egy csomó mindent de letölteni nem lehetett sehonan
  • RussT
    #18304
    google egész pontosan meg tudja mondani
  • cickány1
    #18303
    hello mindenkinek megtudnátok mondani hogy honnan tudom leszedni a diablo 2 1.11-es patchet?? előre is köszi
  • nearo
    #18302
    Én azért tolom így, players8-cal, mert lanozni nem szoktam, Bnetezni meg nem is tudok, miután nem eredeti a cd-m. Meg méég amúgy se vittem végig single-ben sem.
  • Nuki
    #18301
    én sehogyse játszom, leszoktam róla, mindennemü játékról is :)
  • vigyori14
    #18300
    üdv. sztetek light mf sorc nak érdemes oculus ba ist et tenni? és a mostani árakon 2ist ohm ért kapok low anni-t?
  • Aspyrin
    #18299
    Miért lenne jobb? :) Ha nagyon akarja az ember kreálhat 8 játékos szobát is jelszóval :)
  • SZU
    #18298
    Nem csak a szörnyek élete változik, több xp-t is adnak. Aki csak lanon/singleben tolja, annak sokkal jobb.
  • RussT
    #18297
    most se jó a szerver :S :@
  • RussT
    #18296
    én kanin :S

    grat :)
  • JancsiPapa
    #18295
    miért nem bneten játszotok? :S
    most lett 88 a hc palám :P
  • RussT
    #18294
    mondjuk csak a cuccok miatt tényleg nem éri meg átállítani, ugyse fognak 8-szor annyit dobni :/
  • RussT
    #18293
    ja :DDD
    egy crude leather gloves mellé még esik egy rossz bakancs is
  • Nuki
    #18292
    ja, 2 az 1 arany helyett :P
  • RussT
    #18291
    ja több életük lesz, meg több cucc is esik
  • Nuki
    #18290
    /players-ezéskor csak a szörnyek élete meg 1-2 tulajdonsága változik nem?
  • JancsiPapa
    #18289
    új tulajonságokat kap.
  • nearo
    #18288
    Én úgy tudom, hogy craftoláskor elvesznek az alaptárgy tulajdonságai. Ha nem így van, javítsatok ki.
  • vigyori14
    #18287
    üdv.
    lehet olyan csinálni hogy: van pl. egy 3sum sk amu-m, ezt ha craftolom ral+jewel+p.amethis-el, akkor megmarad rajta a 3skill, vagy 2 lessz, és lessz mellette fcr és még pár dolog? vagy kapok egy teljesen uj amuletet aminekel a régi tulajdonságai elvesztek?
  • nearo
    #18286
    Én az elejétől nyomom most így a nekrómmal... act2 közepén vagyon 27. szintű. Asszem úgy kell, hogy:
    enter
    /players8
    enter
    Akkor jó, hogy ha kiírja, hogy:
    [KARAKTERNÉV]players set to 8.
  • Delac
    #18285
    Igy müködik. Én anno csináltam egy karit, - assa-t - és act 3 ig elvittem. A drop jóó, nagyon jóó. Angelic set volt rajtam (sabre minus, ugye), + stash tele értelems uniq cuccokkal. Ha az elejétől kezdve ezzel nyomja, akkor a karakter már eleve úgy fejlődik, és nincs hiba később se. A jobb itemek mindig szintbe hoznak a nehézség ellenére.
  • laliking
    #18284
    enter
    beírod hogy "/player 8" idézőjelek nélkül
    mégegy enter

    sose próbáltam, de így hallottam :)
  • CzKaresz22
    #18283
    Sziasztok!

    1 kérdésem lenne:mit s hova kell beírni hogy ha szingliben játszok annyi szörny jöjjön mintha 8-9 lennénk ?

    player 8? Vagy valami ilyesmi nem ? De hova ?

    Köszi a segítséget...
  • RussT
    #18282
    já, miért ne, mondjuk egy sorc elhúzva odáig :PP

    na de viccen kívül, ha más nincs hát kezdő karinak ottvan a másik lehetőség, diabló, ahogy számolta...(csak mondtam hogy mi lenne az optimális megoldás)