26171
  • AtkariZsolt
    #18361
    Hállózabla akarok játszani. Nemtudna valaki adni 1 IP - címet ahová a Diablo 2 The Fury Within - verzióval lehetne játszani?
  • Danny1987
    #18360
    SZU tudnál adni egy cimet amin mindig elérhető vagy?
  • SZU
    #18359
    Az 1.11-es működik tört dióval is? Mert akkor repülök! =)
  • Andrejka
    #18358
    B.Ú.É.K
    B.Ú.É.K
    B.Ú.É.K
  • laliking
    #18357
    B.U.É.K :)
  • nearo
    #18356
    Mefi nem dobott Infernal Torch-ot...:((( majd legközelebb, de az nem idén lesz...
    Boldog Új Évet minden hozzám hasonló kockának, aki épp nézi a fórumot!!!:)))
  • nearo
    #18355
    :))) Ha még éjfél előtt dobna nekem valamelyik lény egy Infernal Torch-ot, nagyon boldog lennék... Asszem igazi kockához méltóan töltöm a Szilveszteremet... Amúgy BÚÉK mindenkinek!
  • Danny1987
    #18354
    Hello

    Akinek van hamachija az jöjjön erre a szerverre
    Hálozat neve: diablovsbarbar
    Jelszo: 2007
    IP cim: 192.168.1.33
    Csak azok jöjjenek akiknek D2 Expansion v1.11 van
  • JancsiPapa
    #18353
    Ez a trükk benne :P

    Boldog új évet mindenkinek, sok-sok sojt hozzon az új év!!!
    Nekem egy jó csaj is megtenné :)
  • Delac
    #18352
    Nem is így kell beírni :S:S
  • nearo
    #18351
    Olyan #18300 környékén pont erről volt szó...
  • Andrejka
    #18350
    akartok egy trükköt?

    single playerben írjátok be a chatbe hogy /players8

    8xannyi exp és több cucc(meg jobb is)
  • uv
    #18349
    azért a vengeance sem jön rosszul ha egy fizikál immunt kell legyepálni. szerintem néhány pontot megér - főleg ha már maxolva van minden más (zeal, fana, sacrifice). ha meg egykezes fegyver+pajzs kombó van akkor a holy shieldre is mehetnek a felesleges pontok.
  • Delac
    #18348
    húú, én magyarosítással soha nem csináltam, de ahogy kiveszem a szavaidból. Hév=zeal: sokat üt gyorsba, Bosszú=vengeance: elementális sebzés.

    + ehhez jön a thorns aura. Hmm finoman szólva se aza nagyon táp kari. A thorn-t mindenféle képpen el kell felejteni. Bosszút szintén. Hév-t nyomd+ hozzá a fanatikus aurát. (támadó aura bal legalsó) Netn ez a bevált kombináció. Mellé a szent pajzs -vagy nem tom hogy hívják magyarul- skillt. Energiára alapvetően nem kell adni, viszont ha az ember egyedűl játszik, a game közepfele relaítve kevés a mana. Én is adtam anno energiára, most nem részletezem. Mana stolen gyűrűt kell találni, és akkor 100 mana felett nincs baj. A többi az kb jó. Az vitalityre próbálj eztán többet adni. Attack ratinget nagyon sokféle képen meg lehet oldani, talán azt is hanyagolhatod. Ha tudsz még lyukasztani larzuknál, akkor fegyvert érdemes, már ha van egy nagyon erős fegyvered, és abba egy eth runa csodát tud művelni. pl. De ha nincs más akkor attack rating charmok-t kell inventoryba rakni.
  • RussT
    #18347
    hát az AR fontos dolog de a HP mégfontosabb ugyhogy szerintem a vitality-t, most mennyi van?

    u.i ar-t meg lehet pl charmokkal (mondjuk hp-t is), stb-vel, angelic amu+gyürű együtt sok AR-t ad
  • RussT
    #18346
    +sajnos hogyha a mercnek nincs MF akkor nem is adja össze, 0 MF-el számol :(
  • RussT
    #18345
    mármint a #18343, nem a fullrejuvok :D
  • RussT
    #18344
    hátralöki és sebzi az élőholtakat (bár a sebzés nem valami sok)
  • vigyori14
    #18343
    eltudja nekem mondani vki h a sanctuari aura mit csinál?
  • vigyori14
    #18342
    ha a csontik ölnek akkor az az mf számít ami nekünk van, ha merc öl akkor ha az utolsó ütést a merc adja a kettőnk mf je összeadódik.
  • nearo
    #18341
    Ha nekróval tolom, akkor a MF akkor is működik, ha csak a csontik ölnek?
    És bármilyen más karakternél a +MF működik akkor is, ha a merc öl?
  • SZU
    #18340
    Az energiára teljesen feleslegesen adtál akár csak 1 pontot is. Szerintem kezdj új karit, vagy ha szolóban nyomod, akkor karigenerátor programmal ess neki a "resetelésnek"!

    Az ügyességet nem érdemes továbbfejlesztenem a fanaZealos palámmal, ha elértem a 75%os blockolást, vagy az AR miatt nyomjam tovább? Az erőmet is abbahagytam 240-nél (cuccokkal együtt), hogy felvehessem a páncélomat. Most csak lifeot nyomok.
  • laliking
    #18339
    nemtom :O ezen még sosem gondolkoztam. értelmesebb dolgot szerintem biztos nem :)
  • nearo
    #18338
    Azt tudom, hogy mit csinál, az övem tele van ilyennel, és még így is van fölösbe 7 db... az a kérdésem, hogy lehet-e kezdeni velük valamit? azon kívül, hogy megiszom vagy eladom...
  • laliking
    #18337
    a lifet és a manát teljesen feltölti rögtön. nem kell várni mint pl a heal potinál :)
  • dezsiszabi
    #18336
    ha már nem játszol a tárgyidat átadhatod másoknak :D:D:D (mondjuk nekem :):):))
  • repvez
    #18335
    Hát két támado skill között váltgatok HÉv és bosszu a hév az jo mert sokat és gyorsan ut a pala, de csak max280-as sebzéssel a bosszuval 414-et.
    Probáltam az invertoryban is tisztogatni kevés sikerrel mert majdnem mindenbol csak 2 van és nem tudom összeforrasztani öket a kockában és az ékszereket meg a charmokat még amugy sem lehet ha meglenne a 3.
    Runálbol is az alapok közül csak az ELD,NEF és THUL runák nincsenek de van a többiböl 2 is.Amugy eddig igy vannak a pontok elosztva a karin:
    erö:103
    Ügyesség:70
    életerö:65
    energia:54
    Igy a magyaritás után már látom hogy jobb lett volna az életeröre pluszt raknom az ügyesség helyett, de hát ez van.
  • Sas6
    #18334
    EGYETÉRTEK!!! De én is meguntam
  • LegionarR
    #18333
    Engem már valószínűleg a reset sem tud visszacsábítani. Én asszem végleg meguntam a Dio 2-őt... De azt még hozzáteszem, hogy valószínűleg nincs még egy játék, amivel többet játszottam volna, mint ezzel a bugos műremekkel...
  • nearo
    #18332
    Full Rejuvenation Potion-kat mire lehet használni? Már van fölösbe hat darab, és csak foglalják a helyet... nincs valami recept amibe jó?
  • Sas6
    #18331
    köszi!!

    hát sztem ha fel is megyek az csak reset utan lesz
  • laliking
    #18330
    január elejét hallottam, addig már fel se megyek diora
  • Sas6
    #18329
    Huh de rég jártam itt:)) Nem is tudom mikor tán még nyáron. Ha jol emléxem mostanaban lesz Reset vagy mikor. Valaki tud mondani idopontot h mikor lesz reset?
  • Delac
    #18328
    thorn aura, hmm igazán érdekes fejlesztés. Sajnos teljesen életképtelen középső nehezségen biztosan. Milyen támadó skillt használsz? Ennek tudatában biztos lehet valamit alakítani rajta.
  • repvez
    #18327
    HÁt mostanában a thron vagy tüskéket nyomattam 12 pont van rajta 690%-ot sebez vissza az ellennek.Meg az a bajom hogy az elözö végigjátszásbol van egy csomo charm-om runám gyémántom meg egyéb olyan cucc amit az invertoriba tartva felyti ki hatását, csakhogy ez miatt már nem tudok felvenni semmit, de sajnálom eldobni bármelyiket is mert ha kicsit is de erösiti a karit valamilyen szinten vagy majd késöbb biztos hogy az kelle majd amit eldobtam.Nincs valami megoldás hogy a kecske is jol lakjon és a káposzta is megmaradjon?:) (tudom etessem táppal :) )
  • vigyori14
    #18326
    üdv. mi a titka annak h mikor failed et krealok akkor nemlépek ki a játékból hanem rögtön visszalépek a chanel re?
  • Aspyrin
    #18325
    Volt vengeance kísérleti egerem. Nos, ha okosan van fejlesztve nagyon jó kis kari lehet, egyedül a tömeg ellen hatástalan sajnos mivel nem elég gyors a túléléshez :(
  • Delac
    #18324
    250 az kevés, nem tudom milyen skillel nyomod, de, olyan megközelítéssel érdemes csinálni, hogy az elején 2-3 skillre koncentrálsz amit használni fog, másra még csak véletlenűl se adj. Így egy jó fegyverrel lehet szép sebzést csinálni. Persze ezek mit sem érnek, ha nincs megfeleló találati arányod. (üt csak mellé) Attack rating növelő dolgokkal kell finomítani.
    Ha ezen az ütögetős irány haladsz, akkor a zeal nagyon jó korrekt, sokan használják. Én charge-t használom inkább, de az elég gáz tud lenni olykor.

    sacrefice-t nem ajánlom elég nehéz kontrolálni ha nagyot sebzel. Van még vengeance, amiről nem sok tapasztalatom, van, sztem nem éri meg vele kisérletezni.

  • repvez
    #18323
    melyik része?
  • laliking
    #18322
    hát, nem hangzik túl jól :O