26171
  • shaime01
    #18521
    ugy ,hogy kevesebb mf-el nagyobb az esély legalábbis tapasztaltaim szerint ,hogy jobb item essen

    legalábbis tunnel 1-2 pit 1-2ben nekem igy van van rajtam kerek 12mf és ha esik valami akkor az normális item nem pedig ilyen shako,set item
    hanem mondjuk egy griffon vagy bármi más
    hülyeség telepakolni magunkat sok mfel mert inkább csak több rare esik
    mondjuk én a runákra utazok.. meg a socked itemekre azért nyomok csak tunnel 1-2,pit 1-2t oda meg elég a kis mf is :)
  • RussT
    #18520
    [img]és minél kevesebb mf van a karin annál jobb a drop ez tény.[/i]

    ezt hogy érted?
  • shaime01
    #18519
    mert olcso és gyors .. mondjuk a mai árak mellet már elkéne egy uj season :o
  • shaime01
    #18518
    és minél kevesebb mf van a karin annál jobb a drop ez tény.

    de viszont tunnel 1-2 pit 1-2re a hammer pala jobb tény mert gyorsabb de ugy kimondottan meggazdagodásra a smiter a legjobb választás szerintem
  • shaime01
    #18517
    jancsi ha van mh-d chargeal simán leérsz vagy pedig veszel egy enigmát és ha leérsz átpakolod ugyanaz

    én még anno a season elején smiter palával kezdtem 2 nap mulva az összes cucc megvolt hozzá ~.~ késöbb váltottam exile- etc-re ,hogy táposabb legyen enigmám még nem volt igy hát le chargeoltam a bossokhoz ucu neki megütöttem öket párszor és mentem tovább még egy sorc szar cuccokal erre nem képes és ezt érsd ugy hogy season kezdés után smiterel 1dül nyomtam a hell diablokat meg egyedül hell baal-t (mert sokan kiléptek a végén) :)
  • JancsiPapa
    #18516
    én?
  • Delac
    #18515
    Most így második olvasatra azt kérdem: Mivel fogsz sebezni??
  • Delac
    #18514
    Ez nálam egy fél éve kész van, igaz scl-ben. Van tapasztalat és igen barátságos.

    Smiterrel nekem sincs bajom, volt olcsó is meg tápos is. Itt alapvetően az mf szúrja a szemem. Meg hogy a legtápabb paladin leosztás. 1-2 helyzetben párját ritkítja, de máshol van tőle jobb, mfeleni meg pláne.
  • JancsiPapa
    #18513
    Mf-re kicsit morbid nekem a smita - jó, ha mhval játszol (amit én nem fogok, megvagyok nélküle hcban is) akkor könnyű a run, látod, merre menj pl mefinél, de ha egy jó smitered van, akkor nem lesz sok fcrje és levánszogni rohadt sokáig fog tartani.
    Gyilkoló mivoltját nem vonom kétségbe, az tudom, milyen :P
    Bár most én egy berzerker/ww barbot kezdek, enivel :P
    Switchben 2 hoto, ha telézni kell, egy low fcr crafted amu, kesztyű át trangra és úgy telézek, mint egy jobb sorc :)
  • repvez
    #18512
    az csalás ugy nincs semmi értelme az egésznek hamár az elsö lépéseket is táposan kezdem.
  • Mirk
    #18511
    hero editorral csinálsz magadnak cuccot:D
  • repvez
    #18510
    még annyi kérdésem lenne hogy itt a karifejlesztéseknél irták hogy ilyen és olyan felszerelés kell hozzá milyen runaszavakkal, de mi van olyankor ha valaki csak singlébe nyomja és még véletlenul se esik még csak hasonlo cucc se. vagy ha igen akkor mire összegyülne a megfelelö runa addigra már lehet hogy nincs is rá szügség.
    egyébként ugy néz ki hogy zealer szerüséget szeretnék csinálni.Csak egyenlöre még az nem tiszta hogy akkor a támado képességnél a pont osztással csak a zealra tegyek és az utánna következökre már ne?És a védekezö és támado auránál egymás után maxoljam ki az egy ágon lévöt vagy csak a legutolsot maxoljam ami a legerösseg a többire meg csak anyit ami a következöhöz szükséges? A védekezö auránál mire érdemes tenni, mert gondolom támadonál a fanatism-ig .
  • shaime01
    #18509
    uristen.. :)

    smiter azért jó mert ha elég sok cb van rajta egy act boss-t fél mp alatt leszed 0hpra kb ezért..
    a sebzest nezetek.. act bossra.. katt a linkre
  • Mirk
    #18508
    na erről beszélek
  • Delac
    #18507
    Én chargerem sokat sebez, nem 10K nem 20K nem 30K, többet.....

    A jó karakterről más elképzelésem van, ami túl mutat egy smiteren...
    Részemről ennyi, ha rám hallgatsz SZU nem csinálsz smitert...
  • Mirk
    #18506
    az én fakanalam 100at sebez alapból
  • Aspyrin
    #18505
    [röhörészik]
  • nearo
    #18504
    Nem szeretnék beleszólni, mert nem értek sokat a palákhoz, de az 1600% csak 16x sebzést ad, tehát a fakanállal 16ot sebzel (feltéve, hogy alapból egyet sebez).
  • Mirk
    #18503
    a smiter mér jó? mer stunol? vagy mer ad 300%damot?
    nézelődtem és észrevettem hogy a charge synergikkel maxolva 1370%+damot ad. Ha használok mellé mightot ami maxon van miel a might a charge egyik sinergyje akkor meg 1600%damot ad.
    ez azt jelenti hogy berakok egy fakanalat és alap 1600 sebzésem van. ha meg egy jobb fegyverem akkor meg 10k felett.
  • shaime01
    #18502
    lol..

    te biztos tudod hogy milyen egy durva smiter.. mfelésre.. ha enigmája van még gyorsabban megy..csak át kell cserélni az armot ha leér.. ~.~

    smiter a legesleggyorsabb uniq ölö mindközül. sok cb-vel
  • SZU
    #18501
    Szerinted mennyi egy átlagos unit élete hellen act3-tól felfelé? Mert zeal-fana kombóval. 88% találati pontossággal egy extra gyorsa fegyverrel is 10mp mire leverek egy ellenfelet egy 1400-2800-ig sebző karddal. Ezek szerint a dupla sebzés a jobb, vagy az ami egy ütésre leveheti az életének az 1/4-ét és még + sebez?
  • Delac
    #18500
    Úristen.....

    Micsoda értelmes ajánlások. :S Smitter. Ez aztán karakter lesz.
    no commnet


    Deadly strike nem tom ki van tisztában vele, de ahogy elnézem nem sokan. Kétszer akkorát sebezzel. Deadly strike, critical strike tök ugyanazt csinálja. 100%-t kell elérni. Innentől kezdve nincs az a crushing blow ami fel venné vele a versenyt. Ha már annyire smitter, lehet a másik kézbe shieldt tenni és jónapot. De tök nonsense, hogy mire leérsz andyhoz a nagyon olcsó karival megesznek reggelire. A többi act boss meg ne is említsem...... Smitter uber tristamra jó egyedűl. De van egy olyan érzésem, hogy nem oda készűl.


    Leggyorsabb act öllő pedig a javazon. 2-3 másodpercben változik Baal legyilkolása.
  • SZU
    #18499
    Köszi! Ez elég nagy segítség! Akkor inkább a crushing blow a király. A normál unitok életének 1/4-ét veszi le 30% eséllyel. Mondjuk az jó kérdés, hogy az aktuális életének, vagy a max kapacitásának. Mert az egyik esetben 4 szerencsés ütés is elég egy bika erős nem unique egységhez!
  • shaime01
    #18498
    ha egy normális eth rare 365% ench dmg-es claw van a másik kezében hát.. azt már jobban megnézném ^^

    psn necimel a barbik nem tartanak tul sokáig illetve csak az auradinokat nem tudom legyözni többiek könnyen megvannak :)

  • shaime01
    #18497
    dupeolás.. heh.. ^^
    régi szép idők.. >.<
    nem is kell hozzá tul sok minden csak egy kis lagg whehe
  • shaime01
    #18496
    ugy értettem ,hogy milyen karakterhez.. ~.~

    smiter crushing blow nélkül semmit sem ér
    etc.etc. :P

    smiter a legjobb uniq ölö egyébként a játékban.. >.<
    1 istből fel lehet maxolni cuccokban és ha már ti ugy is mfelni szeretek :)
    akkor
    andy ~ 5mp
    mephisto ~ 5-7mp
    diablo ~ 5-7mp
    baal ~ 10-12mp
    >.<
  • JancsiPapa
    #18495
    Hát igen...ma vettem 40 ber rúnát, full az invem hrrel ~~
  • repvez
    #18494
    köszi majd meglátjuk hogy sikerül de az elsö karimnál csak jobb lehet.
  • BlackArt
    #18493
    haliho! belefutott mostanaban valaki Szatiba, vagy hasonlo regbe? kuldjon egy melt, plz!
  • RussT
    #18492
    Strength: amennyi a felszereléshez kell
    Dex: annyi hogy jó pajzzsal és Holy shielddel meglegyen a 75%-os blokk
    Vit: a összes többi pontot ide
    Energyre: semmit (még akkor se ha eleinte úgy tünik hogy nincs elég mana)
    (+eleinte érdemes tartalékolni 30-50 pontot)

    A skillosztás pedig attól függ milyen kari lesz (erősebbek a: Hammer, Zeal, Smite illetve jók még a: Vengeance, Charge[egy-egy szörny ellen])

    fejlesztések, leírások
  • W0LTH3R
    #18491
    Ha valakinek van kedve lanozni 1.11-ben hellen, az jöjjön fel a diablo2hun_public hamachi szerverre jelszó: diablo2hun_public
  • Mirk
    #18490
    http://strategy.diabloii.net/
    itt vannak leírások minden kaszthoz mindenféle fejlesztéshez
  • repvez
    #18489
    ha most kezdtem egy uj karit egy paladint akkor hogyan fejlesszem hogy megállja a helyét mindenhol?Eddig 4. szintü de még nem raktam sehova se pontot.
  • RussT
    #18488
    jah, csak elég gyengének tünik (arra talán jó hogy ne gyógyuljon a szörny)
  • JancsiPapa
    #18487
    Hát nemtom...Barbommal az a tapasztalat,h a nagyon jó ww assák is csak nehezen tudtak megölni, általánosságban pedig kikaptak (ugye lvl 49 barbhoz mérve ez nem rossz :P )
    ~~
  • nearo
    #18486
    Az open wounds az valami olyasmi, mint a mérgezés?
  • RussT
    #18485
    De a gyors támadás mindegyikhez úgyanúgy hasznos/kell (szerintem)

    még régebben talátam egy összefoglalót (angolul) hogy melyik mi:
    open wounds
    Crushing Blow-Open Wounds-Deadly Strike-ETC Explanations (45. pont, section 3)
    De aért beillesztem ide is:

    Section 3: Crushing Blow/Open Wounds/Deadly Strike/ETC Explanations

    Crushing Blow: Cuts a percentage off of the monsters remaining life total before the actual damage is dealt. The following figures are with melee weapons. To figure a ranged weapon, take half. Therefore, 1/4 becomes 1/8
    Crushing Blow does stack.

    Normal Monster: 1/4
    Boss or Champion Monster: 1/8
    Players and Hirelings: 1/10

    Deadly Strike: Deadly Strike has a % chance of doing double damage. Therefore if you have 100% chance of deadly strike, then it will happen. Deadly Strike is only applied Physical damage for Player Characters.
    However NPC's(mercs) Will have ALL damage doubled.

    Deadly Strike is only checked if Critical strike is not scored. You cannot get both, however Deadly Strike does stack. After 100% it is the same as 100%.

    (nemtudom mennyire tudsz angolul, de ez talán segít valamit a döntésben)
  • Mirk
    #18484
    crushing blowos fegyver+shael rúna, így lesz rajta +20%ias
  • Delac
    #18483
    Razor Edge a te fegyvered

    uniq tomahawk.
  • SZU
    #18482
    Válogatok 3 unique 1kezes kard/buzogány között, 1 lukat üthetek valamelyikbe, s runából meg lehet oldani szinte bármelyik lent felsorolt tulajdonságot.

    Mondjuk a Crushing blow úgy vettem észre sokkal nagyobbat sebez, de ritkábban, mint a deadly.