26171
  • shaime01
    #18561
    akkor kocka vagy.
  • Delac
    #18560
    Mi clan-nak hivjuk magunkat. :P
  • shaime01
    #18559
    istenem..

    tudod van egy guild (nem tudom volt-e már benne részed)
    vagyunk 23man
    egymást felhuztuk az első nap hell-re..
    utána mindenki ment mfelni amennyit akart (partykban) ha esett egy cucc és a másiknak kellet odaadtuk neki..

    de ezt sosem fogod átélni..gondolom.. igy nyugodtan irogathatod ,hogy kockaság meg mindent.. de szerintem egyszer csatalkoz egy guildhez ..
  • JancsiPapa
    #18558
    :DDDDDDD
  • sz4bolcs
    #18557
    miért? Mennyit nyomtad akkoriban? Talán nem annyit? :D
    Én most is soat diablozom, tegnap előtt pl. délutántól egészen hajnali 5ig. Te nem? Ez nem kockaság? :D
  • Delac
    #18556
    reset után 3 nappal ilyen cuccban mászkálni..<- Ezt te hogy neveznéd???
  • shaime01
    #18555
    jancsipapa meg 1 értelmes magyarázatott nem tudott adni arra ,hogy miért is kockaság ..
  • shaime01
    #18554
    szerintem elég jól értem...

    és igen kb ezt jelenti
    csak azért mert valaki összeszed enniy cuccot az kocka mert bizots 0-24ben nyomja.. ign igen..
  • sz4bolcs
    #18553
    és a zealer nem jobb bosst ölni?
  • RussT
    #18552
    de a smiter a gyorsancsapkodó bossölő, csak a zealer méggyorsabban csapkod
  • sz4bolcs
    #18551
    a smiter akkor nem az, aki így iszonyat gyorsan csapkodja a bosst fénysebességgel? :D
  • RussT
    #18550
    az az zealer
  • RussT
    #18549
    hm, ez meghozta a kedvem régen félbehagyott smiterem folytatására :)
    (bár a sebzése elég kevésnek tünik :/ )
  • sz4bolcs
    #18548
    überölő smiter thxhello :)
  • sz4bolcs
    #18547
    melyik az a fajta pala, ami ilyen nagyon gyorsan üt? :)
  • sz4bolcs
    #18546
    ja és nem szeretnék egyedül végigmenni worldstoneon meg hasonlók, kimondottan bosskiller kéne, amivel tudok segíteni haveroknak, hogy ne olyan lassan nyomják le a főszörnyeket.
  • sz4bolcs
    #18545
    actvégi bossok likvidálásához fejlesztenék karaktert. Van tanácsotok, melyik a legahtékonyabb gyilkológép mondjuk baalt ölni?
    az előbb volt már szó smiterről, de számításba vettem még a javazont is.
    Valaki ötlet?
  • JancsiPapa
    #18544
    :D

    Nc innentől - delac érti, mire gondolok, neked hiába is magyarázom. :o)
  • Delac
    #18543
    Nyugodtan verheted rá hogy df esett, nem erről van szó.
    Ha értenéd mit írok biztos nem ezt reagáltad volna...........ami nem engem minősít újfent....

  • shaime01
    #18542
    ne mond.. tényleg ezt jelenti a kockaság?

    de ez annyira.. szánalmas.. de tényleg most csak azért mert valakinek jo dropjai voltak akkor az már kocka? ^^

    season kezdésekor mikor hellre érkeztünk az első ia party runbol rögtön egy death fantom eset.. >.< az is kockaság?:)
  • Delac
    #18541
    A kockaság itt azt jelenti, hogy ha 2-3 nap alatt te ezeket beszerzed, akkor gyak. a nap 24 órájában játszol. Na ez kockaság, hisz emelett az ember semmi másra nem szakít időt. Másképpen fogalmazva: nincs semmi egyébb fontos dolgod ez alatt az idő alatt.

    Sztem jancsee valami ilyesmire gondolt. ^_^
  • shaime01
    #18540
    nem értem mi a kockaság abban ha ezzek a cuccokat megszerzi valaki 2-3 nap alatt..

    kifejtenéd bövebben?
  • JancsiPapa
    #18539
    Ez akkoris a te kockaságod :)

    Rl+d2 haverok nálam is vannak, csak éppen nem 'guild' a neve :)
  • shaime01
    #18538
    guildnak hivják..

    item megosztás van egymást segítjük már miota.. ^^
  • JancsiPapa
    #18537
    akkor elég nagy kocka vagy, barátom ;)
  • shaime01
    #18536









    ez 2-3 nappal season 2 után
    ezzel a karival gazdagottam meg
  • Mirk
    #18535
    ja meddő vita váltsunk is karaktert:)
    most értem be hell act5be a bowazonommal.
    csak egy két helyen volt igazán nehézség(immun phis immun cold uniqok act4ben), de amugy nem nehéz. Előrelövök 10 multit, megyek egy kicsit, megint előrelövök:)
    Diablo majdnem megszivatott mert 2szer is bezárt a csontbörtönbe, aztán egyszer elémállt és elkezdte rám fújni azt az epres joghurtot ami veszi le az életed mint az állat. De volt nálam 16 full rejuv ugyhogy megusztam halál nélkül:)
    asszem még csak most jön a neheze...
  • JancsiPapa
    #18534
    Hát ez egy meddő vita, sztem senki nem fog meggyőzni senkit a maga igazáról...
    Nekem még mindig vannak fenntartásaim a mf-eni-smitával szemben, de hát biztos jó az is.
  • JancsiPapa
    #18533
    Beast ba.
  • Delac
    #18532
    Általában csak a konkrét skillekre kell pontokat adni.
    zeal max
    fanatism max
    holy shield max
    sacrefice (erősíti a zeal-t) max

    Én így csinálnám, bár SZU nak ahogy kiveszem a szavait pont zeal palája van. Ő biztos többet tudna mondani erről.
  • Delac
    #18531
    Értem :) tehát akkor ezt jól be is kell gyakorolni.

    Egyébként mien páncélt használsz, hogy nem tudod permanensen enigmát használni?
  • Delac
    #18530
    Ird már be hogy melyik az 2 fegyver, és akkor tényleg tudunk érdemben is segíteni, vagy neadjisten dönteni ha épp arról van szó.
  • shaime01
    #18529
    ehh

    és te season elején hammer palával mennyit sebzel? semmit kb ^^
    smiter meg season elején szar cuccokal is ha van egy kis cb-d már sebez mint a ganéj .. hammer pala inkább botra jó :) 1bként meg lassu szerintem mondjuk én nem botolok *már..:)* mert értelmetlen elveszi a játék lényegét meg is bántam.
    nah de szóval hell diablo igy néz ki

    3 rev poti készenlétben
    vigor + charge megnyomni a tappancsokat megölni az uniq-t kichargeolni és mind eltünik ugyebár ilyenkor diablot leverni és kész :)
  • SZU
    #18528
    Félreértettél. Nekem egy ZealFana paladinom van 84-es. Nem akarok smitter csinálni, csak a crushing blow és a deadly strike között vaciláltam, mert van két unique kardom, az egyik ezt, a másik azt adja, beleütök egy lukat és egy runával még erősíthetem is.
  • repvez
    #18527
    valaki a #18510 hsz-em hez tud valami támpontot addni?Ha lehet emberi nyelven mert pár hsz-nél csak kamillázok hogy mit mondhattok annyira nem vagyok még mayer hogy értsem az ilyen slenget.
    Köszi
  • Delac
    #18526
    Hell diablot hogy csinálod meg? Smite-l minden egyes ellenfelet egyesével kell megölni. Ott azért elég sokan vannak. Teleportálva el tudom képezelni, de irtad, hogy pakolgatod. Cs-ben ugye a 3 királyt kell minnél hamarabb kiiktatni. Hmm; nem tudom magam elé rakni a folyamatot.

    Hammer nekem kézenfekvőbbnek és biztonságosabbnak tűnik.
    De meg lehet engem győzni az ellenkezőjéről :)
  • shaime01
    #18525
    nem
  • Delac
    #18524
    Érdekes levezetés. Bár..
    Már csak azt kérdezném, hogy smiterre Iron maiden hat?
  • Delac
    #18523
    Igen te.
  • JancsiPapa
    #18522
    Hát ez az...h nincs és sztem nem is lesz mhm ^^

    Egy bnetes pro hcs profilja:

    hardcore+mh=softcore
    softcore+mh=SuperMarioBros

    ^^