26171
  • Delac
    #18601

    FHR probléma itt megtalálható : http://hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/Breakpoints/fhr_bp.html

    Eth glitched: eth bug. Magyarul. ethereal páncéloknál van bonusz +50% defense. Na ennek van egy hibája, amivel újabb +50% defense növekedés érhető el. pl: sacred armor 600 def ha ez eth-s akkor 900 majd ezt buggolják és lesz belőle 1350. A matek sorozatból kivehető, hogy mindig megkapja az épp aktuális érték +50%-t. Ha egy ilyenbe teszel runaszót például egy fortit. akkor lesz 4050 defes páncélod. Felteszed csicskára akin nem kopik, a többit kitalálod..
  • vigyori14
    #18600
    üdv. eltudja valaki mondani h mért jo a throns aura summon nekronál? és hogy milyen az a "Bramble eth glitched armorban " eth glitched armor létezik? mert én nemtudok rola. ja és szerintetek nekronal menyi fhr kell?
  • Delac
    #18599
    This is a chance of reducing a monster's health by X% in a single blow.

    -Default: 1/4th
    -vs. Players: 1/10th
    -vs. Hirelings: 1/10th
    -vs. Champions, Uniques, Bosses: 1/8th
    -with missile weapons, default: 1/8th
    -with missile weapons, vs. Players: 1/20th
    -with missile weapons, vs Hirelings: 1/20th
    -with missile weapons, vs Champions, Uniques, Bosses: 1/16th

    sztem ez elég világos
  • sz4bolcs
    #18598
    A smiterhez cb-s cucc kell, nem? Anélkül semmit nem ér.
    Én ezt olvastam. Most a smiterem 40-es szintü, és norm baalban annyit tud csinálni, hogy elszédíti az ellenfelet, de még most kezdtem csak a fana aurára rakni, és egyre yorsabb. De még egyetlen cb-s cucca sincs.
    Valaki elmondani világosan, hogy mit jelent a crushing blow, mert a rakanishu-n olvastam a smiter leírást, és nem értettem meg igazából, cb mit is csinál.
  • SZU
    #18597
    A Fury az kész van. Morning starból. Kár, hogy unique-be nem lehet 2 tagos rúnaszót kirakni. =]
  • Delac
    #18596
    nem kell menni IM területre.. Én máér nem birom megszokni a barbi után a minden egyes szörnyet kijelölök módszert. Ama helyett viszont lehet hogy chargert rakom összébb, bár nah mindegy.. :( Már magam se tudom hogy mi legyen.
  • Sanyóca BRFK
    #18595
    18543: haha azér ne feledd el hogy df esett nekemis tresh bácsitól :D

    amugy meg télleg nembirtam mert itt azt látom h smiter meg zealer a leggyorsabb act end boss ölő kari ... nos mivel te személyesen látad még pl8 ban is a java erejét sztem simán jobb mint egy smite .. a zealrol neis beszéljünk ..

    amugy nekemis van 1 terv zeal palárol grief+forti+phoenix a lényege
    a töbi meg vmi CoA+Dungo+highlord+gore+draculs+raven+bk
    single playerbe szépen darál... de az IM-kicsit gáz
  • Delac
    #18594
    A fury az kész van? vagy csak tervezed? És morning star vagy devil star akart lenni???

    Ha abból kell választani ami van, akkor djinn slayer
  • SZU
    #18593
    Szóval az egyik unique kard:

    Diin Slayer Ataghan
    dmg 76-136
    +250-500 fire
    2 socket
    very fast
    +196% enhanced dmg

    A másik meg:
    Sazabi's Cobalt Redeemer
    12-192-ig
    indestruct.
    Very fast (gyorsabb mint az előző)
    +40% increasing attack speed
    +150% enhanced dmg
    1 socket

    A 3. meg Fury rúnaszavas morning star.

    Most a legfelsővel nyomom és gyúrok arra a rúnára, ami crushing blowt ad. Egy már van de még nem raktam bele.
  • Delac
    #18592
    Félre mented a karakter fájlokat és addig kisérletezel amig elégedett nem leszel. De ilyen act3 azon küldetése, amikor vissza kell hozni az elveszett 'gidbinn' a flayer jungleből. Jutalma egy sárga gyűrű; vagy act5, Anya kiszabadításakor is kapsz ingyen sárga cuccot.
  • Delac
    #18591
    Imbue az a küldetés, amikor a kovács lánynak az első városban (Charsi) visszahozod a kalapácsát, és cserébe felvértezi mágikus tulajdonságokkal egy sima (fehér) tárgyadat. Act1 5. köldetés.

    Hf-> hell forge küldetés: act4 2. küldetés. Mefistó lélekkövének elpusztítása során kapsz csili-vili ékköveket meg runát.

    Ezt is annyiszor próbálhatod, amennyiszer akarod.
  • repvez
    #18590
    az imbue és a HF az mit jelent mert ezeket a slengeket és röviditéseket nem értem és magyaritott verzioval nyomom.
  • Delac
    #18589
    használni kell a single adta legális cheat-ket. Pl charsinál az imbue-t lehet végtelenszer próbálgatni, ha már van eg jó alapod.

    HF-t is annyiszor hozod ki ahányszor akarod. Csak mentsd félre a karaktert előtte, és indulhat jó cucc generálás.
  • repvez
    #18588
    Köszi már csak egy problémám van mint már lentebb is irtam hogy mindenki irogatja hogy ezt meg azt kell felvenni meg ilyen cucc kell hozzá, de honnan ha csak szinglébe nyomom akkor csak azt tudom felvenni ami éppen esik és kiválasztani a 2 rossz kozul a jobbikat.Mert hiába találok egy három lyukas cuccot ha az még a megfelelö runákkal is harmatgyenge ahhoz képest mint amivel ti hadonásztok.
  • SZU
    #18587
    Igaza van madracnak. A 20-as fana aura meghálálja magát. Vegyél fel egy sivatagi mercet, aki blessed aimot ad, akkor az ügyességedre is csak annyit kell adnodn, hogy holy shieldel meglegyen a 75% block a szinteden!

    Ha nagyon akarsz smitet is bele, akkor rakj rá 1 pontot, a többit a cuccaid adják, max váltogatod a zeal-lel F1-F2-vel.
  • madrac
    #18586
    Aki jön closed bnetre az izenjen rám a Gombas_papucs nickre.
    60 körül vagyok, és nagyon uncsi egyedül
  • madrac
    #18585
    Az hülyeség, akkor nem lesz aurád.
    Én egy Zsmite nevűt palát építek ami 20 sacrifice, 20 zeal, 20 holy shield, +1 pont smite.
    Csak kurvára nincs pl LO rúnám egy forty pancelhoz vagy egyéb nyalánkásghoz
    Crushing blow-ra is csak a csukám ad :(
  • JancsiPapa
    #18584
    Köszi, én monarchot fogok telerakni 15/15-tel :P
  • Delac
    #18583
    Látom Sanyi nem bírtad cérnával :D:D:D

    (frantic)
  • repvez
    #18582
    Köszi és az müködne amit lentebb irtam hogy scrafice és smite?
  • SZU
    #18581
    Rakd minden pontodat zealra és a fanatism aura elő követelményeire 29. szintig, onnantól csak az aurádat toljad. Ha elérted a lvl60-at, akkor sacrifise, ha az is max, akkor holy shield. Amikor az is max, addigra már kb. 85-99 között leszel ;)
  • Sanyóca BRFK
    #18580
    © JancsiPapa
    Az ama cuccai:
    Gloves: 3/20 java/ias
    Helm: Griffon 15/-17 (haha ezt én találtam wsk lvl 2 ben :D)
    Armor: Archon plate 5% ed 60/60 ias/allres
    Ammu: mara 26
    Rings: 1 soj + 1 raven (20 dex)
    Boots: waterwalk
    Weapon1: titan's
    Weapon2: cta 5/5/2
    Shield1: Spirit
    Shield2: Phoenix monarch
    Belt: Thundergods
    20/16 ama torch
    18/14/6 anni

  • Mirk
    #18579
    várhatsz is a játék végéig amig találsz jobb tárgyat, de igazán tökmind1et mit csinálsz, úgyis jobb cuccaid lesznek mint amit charsi ad.
    Amit érdemes elhalasztani az Larzuk ajándéka a socketelés. Jól fog jönni a végefele ha legjobb cuccaidba még bele tudsz rakni egykét követ vagy rúnát
  • repvez
    #18578
    de ök legalább nagyvonalakba tudják hogy mit miért csinálnak.
    Nem hiába irnak itt 7k-s sebzéseket meg egyebeket nekem atz elözö karim 35-ös szintem 250!-et sebzett és az élete is hasonlo volt namár most a 13. sintü uj karimnak van 200-as élete pedig még semmi plusz nincs rajta.
  • sz4bolcs
    #18577
    Én szurkolok neked, de még a legprofibbak is elszúrják néha. Amit én észrevettem az az, hogy ők nem veszik annyira a szívükre. :)
  • repvez
    #18576
    na felküzdöttem a karimat 13.szintüre.Eddig csak 1 sacrafice és 2 zealer-re raktam pontot maradt még 10 elrakhato képesség pontom.De a zealerre csak minden szintlépéskor csak 1-et tudok rátenni.Akkor most addig várjam meg mig 30-as szintü lesz a karakter és akkor az összes pontot a zealerre tegyem vagy addig nyomjam el a sacraficére?
    Vagy ahogy olvasom a smite jobb nála, mert arra már el tudnám tenni a pontokat.És akkor ugy tudnám használni hogy a baloldalon sacrafice a jobb oldalon smite?vagy 2 támado képességet nem lehet használni?
    Mert ahogy nézem a zealer az a mannát eszi és ha kifogyok a mannábol akkor meglehet cseszni a képességet .
    És még valami milyen eszközt érdemes nemesiteni a kováccsal?Mert ami nem varázstárgy az elég gyér, vagy vátni kell vele mikor már a játék végefelé járok és akkor visszamenni hozzá.
    bocs hogy ilyen sokat kérdezek csak nem akarom elcseszni már az elejénél.
  • JancsiPapa
    #18575
    Smiter mindig (95%) talál, zealer nem csak 1 célpontra üt - és ha odébb megy a boss, akkor az ütés biztos nem talál.
  • RussT
    #18574
    Hát de az se rossz, csak mondtam hogy a zealer gyorsabb :)
    De a smiter tényleg jobb boss ellen, mint ahogy van abban leírásban amit belinkeltél, azt meg is csinálom, még cuccok is megvannak (mondjuk nekem duelre kell :D)
  • JancsiPapa
    #18573
    Mi van rajta pontosan?
  • Sanyóca BRFK
    #18572

    hozzászólás: ShaimeBlade:#1896-hez. meg még valaki kérdezte hogy mi a jó act boss ölő kari .
    [QOUTE=ShaimeBlade #1896]
    ugy értettem ,hogy milyen karakterhez.. ~.~

    smiter crushing blow nélkül semmit sem ér
    etc.etc. :P

    smiter a legjobb uniq ölö egyébként a játékban.. >.<
    1 istből fel lehet maxolni cuccokban és ha már ti ugy is mfelni szeretek :)
    akkor
    andy ~ 5mp
    mephisto ~ 5-7mp
    diablo ~ 5-7mp
    baal ~ 10-12mp
    >.<

    [/QOUTE]
    szerintem a smiter nem a legjobb boss ölő kari a Javazon gyorsabb
    maxos ias nál (upped vagy nem upped titans al 90% kell hozzá ez 9frame/attack vagyis 2.7 támadás másodpercenként)

    charged strike-al támadsz amiről tudni kell hogy act end bossoknál minden kis pamacs eltalálja a bosst
    nekem skillerek nélkül 10 pamacs jön ki 1 ütésnél és darabja kb 7500 at sebez az 75 000 sebzés 1 ütésre persze erre még rájön a csicska infinity fegyvere ami leviszi a conviction aurával az ellenfél resistjeit szal még többet, majdnem 2 szer annyit sebzel.

    Persze vannak javák akik pvp re orientáltak és 9 skillerrel rohangásznak azoknak 11-13K körüli charged is elképzelhető akár 13-15 pamaccsal de ezek már télleg high end amák és általában nincs maxos ias se nekik

    a lényeg: az én javám 75K + Infi vel
    Andy = 1 ütés
    Mefi = 1-2 ütés
    Diablo = 2 ütés
    Baal = nos itt nem ütést számolok hanem időtartamot de a legjobb idő vhol 5 mp körül van szal maxos ias al (2.7 ütés /sec) az 13-14 ütés

    Amint látni lehet az első 3 actboss kevesebb mint 1mp alatt fekszik
    Baal kicsit cselesebb meg mivel nincs teleport az infi se megy rá egyből meg hajlamos összevissza teleportálni .. de ha 1 helyben megáll akkor 5 mp nél nem több

    amugy a javámnak 2.6K life ja van és 80/75/85/75 ös resistek hellen
    tömegek ellen furyt használ ami 3.2K -t sebez

    ja és switch en cta mellett nem spirit hanem phoenix van ezért ha kitakaritok 1-2 lövésből 1 képernyőt akkor gyorsan "w" gomb és a redemption aura miatt máris tele van mind a két gömböcském :)
    ez amugy jol kompenzálja a fury extrém magas manaigényét is (bár soj+bo val kb 4-500 mana elég 1 ideig)
  • JancsiPapa
    #18571
    Mi pedig vagyunk hatan.
    Ventrillon dumálunk közben, rl haverok is egyben.
    Számomra elég személytelen a d2-n lévő cset, olyan klánba nem mennék, akiket csak ott ismerek -.-
    Ha nem lennének így haverjaim, nem jászanék már rég ezzel a szarral :)
    Nah, nem oltás, nem flame, csupán saját eszmefuttatás.
  • JancsiPapa
    #18570
    :D:D:D
  • JancsiPapa
    #18569
    Minden szart dupolnak, csak óvatosan.
  • sz4bolcs
    #18568
    főleg hr-eket dupeolnak. azért olyan olcsó. :()
  • setuh
    #18567
    valaki tud nekem egy auto penz felvevos progit mondani?
  • nearo
    #18566
    A kocka el van vetve...
  • Delac
    #18565
    A 'tagadás' a legkiszámíthatóbb emberi cselekedet. Innentől kezdve nekem sincs kedvem tovább foglalkozni ezzel. Ha majd leesett a tantusz szólj..
  • shaime01
    #18564
    .. csak tudod szerintem bunkoság másrol olyat állitani ami nem éppen helytálló..
    de könnyü csak igy dobálozni a "kockaságal"
  • Delac
    #18563
    Én abból a korszakból már kinőttem. :) Régen - aláírom szó nélkül - nem voltam meg nélküle, muszáj volt játszani, mint a drog. Ellentétben veled nekem nem esik rosszúl, hogy lekockáztál. És pont ennyi a különbség köztünk.
  • vigyori14
    #18562
    üdv. ha veszek egy soj-t és ha dupolt lenne, de perm elem akkor annak nemszabad eltünni? és amugy mást is dupolnak a soj on és hr-eke kívül? mal-t és um ot meg egyebeket is szoktak?