26171
  • SZU
    #18681
    Ezekhez képest egy jobb Zakarium Shield nem is jó?
  • JancsiPapa
    #18680
    Korrekt, nincs mit hozzátennem.
  • Delac
    #18679
    Szerintem, kurast shield-t illetve vortex shield-t használnak HA smitter palára megy. Viszont egy jó ismerősöm szerint, akinek a véleményét osztom: HA nem smiterre kell akkor sacred targe. Kevesebb str + az exile nem ad "chance to block"-t csak "block Rate"-t. A legtöbb pedig a sacred targe-n van.

    Én nekem erről ennyi a véleményem, de vannak itt rajtam kivűl régebbi motorosok, had ne mutogassak Jancsipapára. :D ő is elmondhataná a véleményét példáúl.
  • laliking
    #18678
    kibannoltál a cd-keyemet :S de mé? soha nem csaltam :@
  • laliking
    #18677
    az mit jelent hogy your account has been closed? :O
  • sz4bolcs
    #18676
    Felvilágosítanál, melyik shieldekre érdemes vadászni, ha exile-t szeretnék kirakni?
  • setuh
    #18675
    nem tudtok nekem linket vagy feltenni ide minden karibol egy 99 lvlost h tudjam oket kiprobalni sp-be?
  • Delac
    #18674
    Én a minap találtam egy 44 allres sacred rondice-t :D Sacred Targe után a legjobb block-l rendelkezik pala irányvonalon. Igazából vortex már a sok str miatt se jó.. annyira; meg aztán a block is kisebb.
  • sz4bolcs
    #18673
    jesszusom, most mutatott egy srác egy eth archon platet valami 760-as védelme volt és még nem volt socketelve
  • sz4bolcs
    #18672
    meg tökre örülök, mert tronban esett egy vortex shield is. Ugye itt rinyáltam hogy nem esik sehol, most legalább esett,é s fölkaptam.
    ugyan csak 17 resistes, és nem eth, de mégis az enyém. :)
    Bár mindenki azt mondja, hogy kakit sem ér. :()
  • sz4bolcs
    #18671
    csicsóra még éppen rámegy az ornate plate, azért gondoltam nem is lehet olyan rossz, bár sokan húznák a szájukat a nagy str követelmény miatt, dehát egész jó a védelme.
    Baal tronban láttam meg, mindenki otthagyta, én felszedtem, láttam eth, és kilyuggattam a dobozban. 4 sockos lett, gondoltam elteszem, hátha...

    De eth duskot, meg hasonlókat is lehet találni nagy védelemmel, épp az egyik sg-s kollégával trédeltem el. És ugye annak minimális az str követelménye, bár nem tudom, lehet-e 1012-es deffense..

    ornate plate expecional armor-ból a legnagyobb véldelmű, még elviselhető str-el, azért nem nyomtam rá egyből az eladásra.
    Bár lehet eth sacred armort is bevállalnék fortinak csicsóra, nem túlzottan érdekel a str követelmény.
  • RussT
    #18670
    hohó..biztos ér valamit, szerintem nem is keveset..(bár bnet világában nem vagyok otthon)
    egyébként hol találtad? netán bociknál? (én is már régóta keresek zsoldosnak valót de eddig max 600-asat találtam )
  • sz4bolcs
    #18669
    hopp elfelejtettem írni, hogy ornate plate
  • sz4bolcs
    #18668
    tudod ütötte őket vele.. 8)
    érhet valamit egy eth 1012 defes 4 sock vért?
  • Delac
    #18667
    Infinity runaszó nélkül sehogy :)

    Segítő alatt ilyen zöld genyó aura, na az segít a húzós jelenetekben :D
  • laliking
    #18666
    nem vágom mi köze van ehhez az occolusnak :D
  • sz4bolcs
    #18665
    biztos ütöttek őket az oculussal :D
  • laliking
    #18664
    My Amazon

    I have been told that people like to know my setup and gear and such. Here it is.

    sillyBinLaden is level 80

    Base Attribute

    Strength


    156

    Dexterity


    110 (74% chance to block, normally this is 75%)

    Vitality


    204

    Energy


    15
  • Artoxin
    #18663
    Köszi a válaszod!

    Pontokra kb így:
    Erő: 120
    Dex: 250
    Vit: 200

    ????????????????
  • laliking
    #18662
    most húzott egy light sorc hellen és azt nem értem hogy tudta megölni a light immunokst :O
  • Delac
    #18661
    A lighning java skilleket ki kell maxolni, aztán egy-egy pont a passive magic skillekre, persze csak azokra amik érdekelnek téged.
  • Artoxin
    #18660
    Helo!

    Milyen stat és skill leosztást javasoltok javazonnak?

    Köszi előre is!
  • JancsiPapa
    #18659
    már nem fogjátok, újrakezdtem ;)
  • Delac
    #18658
    pl: arcane sanctuary
  • sz4bolcs
    #18657
    vortex shieldet ti hol találtatok legtöbbször? tronban nem esik, bocinál nem esik.. :( hol keressem?
  • sz4bolcs
    #18656
    6 socketes eth cs-ér mit kapni?
  • JancsiPapa
    #18655
    igen,hc kari volt...
    majd látjátok hun1en xD
  • sz4bolcs
    #18654
    nem tudom, rám néha olyan átkot dobnak, hogy beleütök egyet, és azzal a lendülettel meg is döglök. (iron maiden (?))
  • sz4bolcs
    #18653
    nem, nem hc kari..
    nyugódjék békében
  • SZU
    #18652
    HC kari volt?

    Egyébként tegnap poénból lementem a 85-ös palámmal normálon Diabló papához. A vicc, hogy allresistem hellen is 75% és 80% között mozog, 17000-es defem van, 3400-as lifeom és normálon egy nyamvad nem minion doom knight leütött 1 ütéssel. Milyen átkot tudnak tolni, ami 1 ütéssel kiiktathat?

    A komolytalan az benne, hogy levertem mindenkit 1 ütéssel és amikor ez a mob levert, a zsoldosom még mielőtt összeesett, 1 bökéssel őt is megölte...
  • JancsiPapa
    #18651
    Meghaltam...
    lvl 94...
  • sz4bolcs
    #18650
    most ti milyen fajta necroról írtok? melyikhez kell beast?
  • JancsiPapa
    #18649
    Ha a Joey-féle buildet csinálja meg, akkor berserker axeban is elbírja a neci a beastet :P
  • Delac
    #18648
    AZért military pick, mert ugye a beast-n van str bonus. SZóval minnél jobban ki tud azt használni. ETh pedig tízzel kevesebb requirmenetet tesz lehetővé. 49 str 33 dex ez lemegy 39 és 23-ra.

    Asszem emiatt kell, de akkor ilyen alapon a sima eth double axe kisebb req-l rendelkezik. Ias meg nem számít szal tök mindegy.
  • sz4bolcs
    #18647
    köszi a felvilágosítást :D
  • SZU
    #18646
    Dehogynem!
    A CQB necro! Boneshield magára, megmérgezi a tőrét, rányom pár átkot az ellenfélre és közéjuk rohan!

    Aztán egy másik necro megtalálja és feltámaszthatja a jól bevált summon seregébe! =]
  • sz4bolcs
    #18645
    fegyvered nem kopik ha téged ütnek. csak ha ütsz. De nem ismerek olyan necro fajtát, ami ütne. :D
  • vigyori14
    #18644
    ha nem eth be rakom azis jo nem? vagy eth ben jobban néz ki?
  • vigyori14
    #18643
    és ha engem megütnek akkor sem kopik? mibekerül most eth militari pick? és van kinek elado?
  • SZU
    #18642
    Ha nem ütsz vele, akkor nem kopik! ;)