26171
  • PVadász
    #18762
    Hi. Ha tudja valaki eltuná küldeni a Diablo 2 kiegjének az exe-jét az e-mail címemre? Mert amikor a 1.11-es patchet raktam fel akkor nem tudtam hogy át kell másolni valahová az exe-jét és újra telepítni sem tudom mert már nem találom a sima Diablo 2 CD-jét. Az e-mail címem: [email protected].
  • JancsiPapa
    #18761
    Ehh, no idea...De cdgalaxisnál v hol meg lehet rendelni :S
  • nearo
    #18760
    És hol? (Tbánya)
  • sz4bolcs
    #18759
    most esett egy 2 dam - 20 atr - 14 life sc.
    Mit érhet vajon?
  • JancsiPapa
    #18758
    A bótbul 3000 ft kieggel.
  • John Cena
    #18757
    Hi mindenkinek! Diablo 2 mennyiért lehet most a BÓTBAN KAPNI?:) 2000-3000???
  • madrac
    #18756
    Nekem 12 Pg-ért sikerült eladni egyet.
  • sz4bolcs
    #18755
    tényleg.. baalra lehet nyomni bone prisont?
  • Delac
    #18754
    sanyócának van egy ilyen bonerja, enigmával meg minden földi jóval felszerelve fain. Átok nem annyira fontos, helyette egy bone prison halálos tud lenni, olyan karik ellen főleg akik nem tudnak teleportálni. :D
  • vigyori14
    #18753
    volt már valakinek bone spirit es duel nekroja? sztetek jo duel ben? és mien átkokat jo mellé használni?
  • sz4bolcs
    #18752
    na, a Biblia értelmezése topicba már beírtam véletlenül, most ide is bevágom:
    pénteken találtam egy 3 trap + 30% faster run circletet.
    ...nem tudtam, mit ér. :D
  • JancsiPapa
    #18751
    Karcsi food.
  • sz4bolcs
    #18750
    mavina bowt miér lehet eladni?
  • JancsiPapa
    #18749
    Mondjuk azért, ha belegondolok, mikor kell str hammerre? o_O
    Eni fenn van, aztán kalap...Jónak jó, de nem kéne...
  • sz4bolcs
    #18748
    szerintem tuti nem jobb, de sokat tévedek. :D
  • born2fxxk
    #18747
    hát nem jobb... ezen van 20fcr + str + mana .. hammerpalara nagyon jó
  • SZU
    #18746
    Ennél nem jobb egy Delirium sapka? Mondjuk idegesítő tud lenni, ha kis csontivá változunk a legnagyobb csata közepén...
  • JancsiPapa
    #18745
    jó, akkor uaz láttuk :)
  • sz4bolcs
    #18744
    nem tudom, nem figyeltem ki linkelte, diablo2.hu irc csatin linkelték ma du.
  • JancsiPapa
    #18743
    Csucsy találta, nemigaz?
  • sz4bolcs
    #18742
    Ez mennyire szép. :)))
  • sz4bolcs
    #18741
    majd este utánanézek.
  • vigyori14
    #18740
    üdv. én 3nekro summon circlet et keresek. ha valakinek van irjon mert érdekelne.
  • sz4bolcs
    #18739
    bnet="ahol a hr nem érték"
  • sz4bolcs
    #18738
    Jaja, de én a Bnetről írtam. :)
    Amúgy én is kaniztam egy évig. Esett maxos mara, A-valor.. meg sok sok szép cucc.
    Amúgy bneten is megéri mixszelgetni a rúnákat... dupeoltből legalább lesz egy legit. :D
  • JancsiPapa
    #18737
    Hát ott nincs dupe, tehát ami egy random hr neked és mindenkinek a bneten, az nekik 2gul->vex->2vex->ohm és így tovább...
  • sz4bolcs
    #18736
    hát akkor te is jártál így.
    De én nem eladtam a kovácsnak, hanem most egy srác menőzik vele, hogy mije van. Bár akkor még 5 skillerem sem lenne. :D
  • sz4bolcs
    #18735
    két hét enigmázhoz?
    Amikor kezdtem, most 1 hónapja, két nap alatt volt.
    Esik valami jó cucc, azt kap az ember értek 2-x hr-t, már meg is van az enigma.
  • JancsiPapa
    #18734
    én is rerolloltam anno egy 45 life, 8max, 5x attack r gct...
    azt hittem,h szar, aztán közben meg mindent megadtak volna érte a bowamzonok :S
  • sz4bolcs
    #18733
    zoola írta, hogy fél évig csak ilyen circletet keresett, bármit odadott volna érte, de senki nem adott el.
    Gazdag lehettem volna..
  • sz4bolcs
    #18732
    OMG!!!
    Eladtam egy 3trap skill + 30% faster run circletet 5 fire skillerér.
    Aztán fölvilágosítottak, hogy soha senki ennyit még nem fizetett fire skillerér, merthogy minimum 100 hr-t fog érte kapni. :D

    így járnak a lámák...
    Na majd beleásom magam a buildekbe.
  • JancsiPapa
    #18731
    2 órát aludtam az elmúlt 40 órában, szal nézzétek el, fáradt vagyok.
    Mi az a hb?
    hell baal? o_O
  • Delac
    #18730
    Ez a maphack olyan mint a kocsiknál a kuplung.

    Manuális váltó, 3 pedál. Diablo 2 bnet, picit szokni kell.
    Automata váltó, 2 pedál. Diablo 2 bnet mh-val, mint a dodgem.

    MH még azt a pici örömet is elveszi ami van. Bizony mefihez körbe kell az egész hóbelebancot tele-zni, hogy megleld durance of hate lvl 3-t.

  • RussT
    #18729
    Nekem, van valamennyi..fél év+egy nagyobb szünet után 1.5 hónap...

    Egy éve mikor neten kezdtem, szerintem sokat javult az alatt az idő alatt a szerver technikalilag, a lag az utóbbi idökben már nem volt annyira zavaró (kivéve mikor a netszolgáltójuk miatt volt gond) Leállások is sokkal ritkábbak..másfél-két hét alatt kb egyszer szünetel, meg mikor nemrég játszottam még olyan volt hogy 1-2 hetente szombat délelöttönként nem lehetett kreálni..mióta átálltak linuxra, sokkal jobb szerintem....(tavaly június körül)
    A társaság se olyan rossz, csak kevés az ember...még igy is van néhány game éjjelenként (azok miatt nem lehet überezni, múltkor is ki akartak hívni a chatbe hr-ért , mondom kimegyek én ingyen is...:D)
    Ebböl a társaságból is a kezdök vannak többségben, a régi motorosok mindig befejezik/váltanak bnetre kani ladder resetkor..de még ök is vannak jópáran...(és néha visszatérnek)
    Ladder reset pedig most volt (nemrég) Nov. elején...(én is akkor kezdtem újra :)

    A fö kereseti forrás pedig a 7-es hf-bagázs kari húzás, de nagyban megy a hb is... (bneten nemtudom szokták-e)

    Duel is van sokszor..

    Szóval szerintem amilyen kicsi szerver, ahhoz képest vannak elegen a jó játékhoz, föleg a délutáni-esti csúcsidőben....

    ilyenek meg szerencsére nemnagyon vannak (az utóbbi idökben) mint ami a #18724-ben van hogy
    "mostanában nem játszottam egy ideje, mert idegesít, hogy állandóan laggol a bnet és csak 5 percenként lehet kreálni, akkor is csak minden 1000. game indul...
    (najó, line a kanin elöfordul néha, de aztán fél nap után kb restartolják is..)

    Nagy hátránya az kb hogy nem két hét pl összeszedni egy enigmát, (1-2-3 hónapba beletelhet összedolgozni azt a jah+bert..:S)

    Meg van náhány hc-s is de azok nem ilyen pk örültek...békésen eljátszogatnak..

    Az még a nagy gond hogy akik jobban értenek az árakhoz (meg azok is akik nem azok mindenáron megpróbálják jóval áron felül eladni a cuccokat, aztán jót röhögni utána hogy átverték a másikat..(mondjuk ez midenhol igy van sajnos , dehát ez mégiscsak egy ksisebb magyar közösség, azthinné az ember itt jobban megbizhat a másikban... )

    A szerver 1.10-es, a überhivásnal a sojt lecserélték vexre hogy ne kelljen a sojokat hajkuraszni...
    dupeolni nem szoktak, botozás tiltott (állítólag ellenörzik is..)
    pickit is tiltott de hát azt már egyre többen hazsnálják, (public hb-n de idegesítö tud lenni )
    MH engedélyezett...(nem is tudnák ellenörizni..)

    A hátrányai is biztos vannak bnettel szemben, de szeritnem jó kis szerver ez (pár nap alatt ezen is lehet 90 feletti karikat összehozni, stb, stb...)



    U.i, amit leirtam az csak az én véleményem, lehet hogy más máshogy látja, vagy idöközben megváltoztak a dolgok mióta megint abbahagytam...(pár hete..)


  • laliking
    #18728
    valakinek van kanis tapasztalata?
  • bgabor
    #18727
    Vagy akár az 1.10-es hez való No-Cd crack is jó lenne, mert most látom csak, hogy az 1.11-es verzió magyarításának installálása nemegészen megfelelő. Elég idiótán van megvalósítva.
  • bgabor
    #18726
    Valaki tudna segíteni, merre találok No-CD Cracket az 1.11-es LOD-hoz?
    Sajnos a diablo.hu-n vagy másutt a neten nem találtam.
  • Aspyrin
    #18725
    Hmm, én 2001-ben kezdtem és nem emlékszem a klánotokra (csak nrc/stf-re) :O Mindenesetre tény, hogy azok a bowamás cowok már sosem fognak visszajönni :(
  • thantalas
    #18724
    szevasztok :)

    "mostanában" nem játszottam egy ideje, mert idegesít, hogy állandóan laggol a bnet és csak 5 percenként lehet kreálni, akkor is csak minden 1000. game indul... lehet túlzom, de megőrjít :)


    a lényeg 1 jó évvel ezelött volt egy jó kis LVL92 Coldos Blizzardos vazsim:
    Blizzard + Synergik + Cold Mastey maxon, 1 pontok: Frozen Orb, Mana Shield-ig + Static + Lightning Mastery + Chain Lightnig + LVL 92-es Defensive Mercenary kinyírta a Cold Immunokat...

    a poén : 800+ MF-em volt 3x skillek, se torch, se használható rúnaszó, se anni
    pedig vagy fél évig MF-eltem, Hell Ball 10-20 Sec

    viszont minden jó Uniq-ot egymás után duplán találtam meg...
    akkor hagytam abba amikor 2 DB 2/20 Mara :) 1 héten belül 2 perfekt Mara :) szal a 2 perfekt Mara meg még sok perf Uniq 1600+Def eth Skullders (nagyon tetszett) ... szal haverral cuccoltunk és "Disconnected..." és elvesztek...

    most is az a bajom a dioval, hogy 3Ghz+1GR+8Mbit adsl... és szaggat, nem lehet játékot indítani, kidobála gameből stb... szar... dehát szinte "ingyen" van...


    2, még egy érdekesség, régebben 1.09-ben volt egy Stormshieldes perfect blokkos Nova vazsim :) beálltam a bocik közé és nem tudtak megütni, na az felment 99-re :)
    meg 1.09-ben még használható volt a bowama... Buri+Ceglows+Guided... azt imádtam... az csak 96-lett :)

    3, a 800+Mf-es vazsival nem volt gyorsabb, a különbség annyi volt, ha egy Boss-t megöltem minimum 1-3 Uniq szarok + 1-3 szar Rare cucc esett

    az akkortájt Pult érő cuccok kb 50DB !!! Hell Mefi run után estek...

    már én is azt mondom, nem éri meg MF-re gyúrni... jobb, ha több Skill van Resist meg HP :)

    4, ja és a LVL 92-es Cold Blizzard vazsi übereléshez használhatatlan volt...

    de jó nosztalgiázni :)

    1999-2001 között még aktív volt a RIP klán, abba benne voltam...

    én mondjuk azért nem vagyok oda a klánbuliért, mert elég önfejű vagyok és általában egy klánban megmondják hogysmint... na én ezt nem tolerálom :)


    Egyébbként tetszik a Charger leírása THX !!! :) lehet kipróbálom, ha használható lesz a bnet...
  • born2fxxk
    #18723
    Az infinity-t a mercre (zsoldosra) kell tenni.