26171
  • Artoxin
    #18802
    Elővettem a necrot, mint kasztot.

    Én 1.10 be jáccok /single/ és nemtudom mért de nem indul el az 1.11, de most nem lényeg.
    Na szóval, volt summon necrom vígan irtottam vele a népet egészen diabloig ott viszont full beakadtam- azóta töröltem a karit.Milyen módszer létezik az öreg kifektetésére?
  • JancsiPapa
    #18801
    Mintha itt sem lett volna :)
  • sz4bolcs
    #18800
    az én smiteremen gulliam vagy milyen face van, gondolkodtam az um runa sityakba való helyezésén, de lehet inkább én is bert ofgok bele rakni. :)
  • Delac
    #18799
    Amikor a HR 4 ist volt és a perf shako hozzá ist (120-s meg pul), akkor nem érte meg. Most azonban HR 2 ist vagy olcsóbb, sztem tök felesleges kinlódni. Arról nem is beszélve, hogy most egy perf shako biztos HR-ba kerül szvsz legalábbis.
  • vigyori14
    #18798
    üdv, 120def es shako ba megéri ber-t tenni?
  • repvez
    #18797
    Nem ez miatt kellett win reinstallt csinálni,mert már más is rendetlenkedett a gépen.Csak egy friss install után ez volt az elsö játék amit feltoltam és most meg állandoan kéri hogy tegyem be neki a kieg lemezt.És nem hajlando indulni a játék.Egyébként megoldanám crakkel a dolgot csak épp most akartam kiprobálni neten is és nem akarom hogy emiatt bannoljanak vagy mi alapján nézik ezt,mert a serialom eredeti csak a lemezek vannak iso-ban.Akkor miért nem megy?
  • nearo
    #18796
    Most egy kicsi off jön, bocsánatot kérek, de nagyon érdekel a válasz.
    Ha valami nem működik, akkor miért az az első, hogy win reinstall?!?
  • repvez
    #18795
    tudnátok abban segiteni hogyha felteszem az 1.11-es patchet utánna nem fogadja el a LOD cédét bemountolva .Egy win ujrarakás után minden hibanélkül feltelepedett ,de ahogy felraktam a patchet egybol kiirta hogy rakjam be a cd-t a meghajtoba és nem fogadja el sehogy.
  • Delac
    #18794
    Ezen a throw barbin én is agyaltam nem is olyan rég. Az eredmény sajna nem volt számomra meggyőző. Én laceratort, meg warshrinke-t tettem rá. Had ne magyarázzam el miért. Ha eth mindkettő (ugy alapból replenish ) akkor szép a sebzés, nagyon csinos kis darálást művel, VISZONT hamar elfogy a kezéből és meg kell várni, míg visszatöltödik magától. HA nem eth akkor ugye kovács 1+1 aranyért bármikor megjavítja, nem vagyunk az időre utalva, DE ebben az esetben 1,5x kevesebb a sebzés, és ez be is teszi a kaput.
    Lehet kombinálni másik skillel, pl alatta frenzy. Mert amig frnezyvel nyomuk szépen visszjön nekünk az elhajigált mennyiség. A dobálós részeket meg hagyjuk meg az iron maidenező területekre: Chaos Sanctuary, vagy world stone keep lvl 3 + throne terem ahol előfordúlhat.

    De emellé, hogy minden klappoljon kell pride is. Nem olcsó ugy összeségébne viszont a feeling az utánozhatatlan, ennek ellenére én nem ajánlom. Bár nekem egészen speciális elvárásaim vannak egy karakterrel kadcsolatban. Szóval neked még be is jöhet. Ha még mindig érdekel, akkor írj és részletezem.
  • sz4bolcs
    #18793
    tényleg: Van vkinek egy fölös zakája kölcsön, v. hitelbe?
  • sz4bolcs
    #18792
    (cserébe egy zakáér, amit addig használhatok, amégnem lesz újra neted.:))
  • sz4bolcs
    #18791
    ha gondolod, belépegetk neked a karikkal :)
  • John Cena
    #18790
    1-2hónap múlva lehet diablot kapni rendesen monta 576-os boltos mert aki hozza be a gamékat magyarországra felújítják a céget és lenne 1 kérdésem ha 2-3hónapig nem gamelek a Battle.net -en akkor törlik az accountot
  • Andrejka
    #18789
    valaki elmondaná priviben hogy milyen skillek statok és felszerelés
    kell egy throwbárnak?
  • JancsiPapa
    #18788
    Magát az al klánt ismerem, Ateec nagyon jó komám.
  • MhyCroft
    #18787
    Hello!

    Ehhez a pegyilkoláshoz annyit h tudtommal a mai napig nem nagyon tiszta h ki hívta be s miért.

    En ott voltam amikor ölt s csak a saját lámaságomnak köszönhetem mert lemaradtam egy kicsit s hatul voltam amikor ölt de vitt volna több karit is ha Levi nem reagol gyorsan.

    Azóta kicsit jobban odafigyel mindenki de nah, lényeg h Never Swimm Alone(haverokkal)!:) S akkor nem lesz gáz!:)

    Byez

    Jah, lehet ismerjük egymást: al_croft az account, AL_Thrilspin a karim, 89s sumnecro.
  • madrac
    #18786
    #18782 hsz.-emben írtam mire használható...
  • repvez
    #18785
    De én nem használok semmi ilyen progit amit irtál setudom hogy mire jo vagy hogy kéne használni, nem hogy már egybol beleturkáljak a játékba.Na majd holnap elválik,vagy legkésöbb egy win reinstall után.
  • madrac
    #18784
    Nem a biztonsági mentés miatt, hanem a d2loader használat miatt.
    De szerintem plugin nélkül nem büntetik.
    Nem csak a cd key-t nézik, hanem a diablo ellenőrzi önmagát és nem szereti, ha valami módosítja őt vagy valami beépül. Mondjuk egy dll. (dll inject)
    Ez cd-key kitiltást vonhat maga után.
  • repvez
    #18783
    Ha eredeti serialal játszok akkor nincs miért bannoljanak nem, mert ha jol tudom egy biztonsági másolatot csinálhatok a játékrol tehát ha nem az eredeti lemez van ben akkor is menni kell meg azt ugy se tudják ellenörizni csak a serialt.Amugy meg nem megyek a dunának ha mégis kibannolnak,de egyenlöre még tudjak csatlakozni a többit majd utánna meglátjuk.
    most egyet letöltök a netröl mert akitöl kaptam az nagyon messze lakik,remélem ezzel is megy majd.
  • madrac
    #18782
    Ha nem sérült az image fájl a gépeden akkor daemon-nal is mennie kéne.
    Készíts az eredetiről új image-et.
    Nem vállalok érte felelősséget, ha bannolnak bnetről, de én is d2loader-el játszom amihez 2 fájlt átmásolva a dió könyvtárába, nem kell se cd, se image, és több cd kulcsal több példányban is fellehet menni bnetre akár ablakban.
    Cuccoláshoz ideális.

    Én asszem a www.jatekszinkron.hu-ról töltöttem le a szinkront, de abban nincs szöveges magyarítás.
    És igen csak néhány dolog van leszinkronizálva, de nagyon jó.
  • repvez
    #18781
    sajna most más gondom van letöröltem a játékot és ujratelepitésnél a daemon variál valamit,de fel tudom tenni,de a végén mégis kéri hogy rakjam be a lemezt.Mert eredetiröl másolt játékom van a hozzá tartozo kulccsal, de eddig ha bemuntoltam a LOD cd-t akkor elindult a játék most meg nem.
    Egyébként én egy olyan magyaritást találtam amibe a szinkron is é a szöveg is le van forditva és 3 változatba lehet feltenni bnetes forditás,csak párbeszéd szöveg és teljes forditás.Mondjuk a szinkron az csak a legfontosabb embereknél van egyenlöre megcsinálva.
  • madrac
    #18780
    A szinkron biztos megy bnet-en is.
    Ha az kész lesz, isten lesz!
    Szöveges magyarításból meg csak régebbi verzióhoz van ingyenes, tehát azzal lehetnek gondok, ha azt raktad fel.
    RIP!
  • sz4bolcs
    #18779
    sztem ha valaki tudná, már a 4. ilyen témájú hozzászólásod után válaszolt volna...
    Olvass vissza, aki tudta, válaszolt, aki nem, nem, -
  • John Cena
    #18778
    Diablo 2-őt hol lehet venni mert nem nagyon találok oylan boltot ahol még lehet kapni PLZ válaszojatok és adjatok 1 honlapot aki árúsítja
  • sz4bolcs
    #18777
    Lehet, a magyar pack?
    Rakd újra, és ha megy nélküle, akkor az.
  • repvez
    #18776
    na olyankor mi lehet a probléma ha azt irja ki mind a bnetes mind a nyitott multinál hogy nem tudja ellenörizni a verzioszámát a játéknak?
    Eredeti seriallal van telepitve és 1.11-ig felpathelve és feltéve rá a magyar szinkron és felirat.
  • sz4bolcs
    #18775
    kössz, ez még nekem is jól jön. :D
  • sz4bolcs
    #18774
    pesszimista vagyok, de sztem még fél év múlva is lesznek elpukkanó cuccok..
  • JancsiPapa
    #18773
    EZ ITT talán segít, de bármi kérdésed van, írj ide, szívesen válaszolok.
  • repvez
    #18772
    tudnátok egy leirást a fontosabb dolgokrol a multival kapcsolatban?Még sohasem probáltam ki multiba azt se tudom mit kellene csinálni hozzá és hogy mik a fontosabb szabályok.
  • JancsiPapa
    #18771
    ha nem puffan el, akkor ja :)))
    egyébként hr gyorsan elfogy raktárról...
    és lehet,h megint elkezdem hammert, most, hogy nincs lag...
    elvégre a 94est is a lag/dupe ölte meg...
  • sz4bolcs
    #18770
    Asszem az egyik közismert módját javították ki a dupeolásnak, amitől laggolt az egész battle.net. Tegnap játszottam pár órát, egyetlen egy lag sem volt. Abban én még nem bíznék, hogy ilyen gyorsan elfogytak volna a raktárról a dupeolt cuccok, de több mint valószínű, hogy bk3-akat nem dupeolnak. :)
    Szerintem jó vétel volt.
  • vigyori14
    #18769
    ténleg igaz az a hír h megszünt dupelés? ma gyorsan beszereztem 4ist ér egy bk3-at, sztetek megérte? vagy lehet h eltünnik?
  • John Cena
    #18768
    azis jó ha honlapot adtok és házhoz szállítással mert már elegem van hogy nem kapok sehol!
  • John Cena
    #18767
    Fiúk nem tudtok 1 helyet ahol Diablo 2 lehet venni mert 5-6 helyre be ugrottam de nincs nekik: Media markt,576,Electroword,Ósőn és TESZKÓ
  • sz4bolcs
    #18766
    amúgy készül az mf hammerdinem, ma már 40es. Gyorsan összedobtunk neki egy hotot a nehezebb napokra, van shakoja, enigma félrerakva neki.
    És egy fire sorci leépítés.. nagyon nem tetszik, lassú kaki meteor.
    Asszem eladok 6 skillert veszek palámnak valami szépet ebben a bazi nagy árkáoszban.
  • sz4bolcs
    #18765
    fölfújják 8))
    1 éve, mikor nem volt ez a nagy dupe mizéria, nem voltak eltűnős sojok, és hrek, akkor is megszereztem ami kellett, a runaszavakhoz a rúnákat, stb stb... 40pgem volt egy um, ha jól emlékszem. Tele volt a stashem istekkel, hrekkel, pedig csak pár hónapot játszottam. !és egy sem tűnt el!
    Most gondolom, hasonló lesz, mint akkor, csak könnyű hozzászokni a jóhoz, és sokan ezt elfelejtik. :)
  • JancsiPapa
    #18764
    jaja, jspn 1.5 fg volt a hr, most 10 fg xDDDDDDD
  • sz4bolcs
    #18763
    "No more dupes, no more PWE! ^^" - pwe.il
    hozzátenném: no more lagg :D
    drágulni fognak a cuccok :()