26171
  • sz4bolcs
    #18842
    bezzeg a perfect marámra senki nem offerel :D
  • sz4bolcs
    #18841
    lol 50 fg egy cohér :D:D:D:D
  • JancsiPapa
    #18840
    Legalább tudom jsp accod is ~~
  • rage5
    #18839
    Nemrég kezdtem újra a játékot úgy 5 év kihagyás után és lenne néhány kérdésem:

    1.: Játszik valaki közületek kani.hu -n?
    2.: Druidából milyen építést érdemes alkalmazni?
  • Delac
    #18838
    http://forums.d2jsp.org/index.php?act=ST&f=170&t=6540981
  • Delac
    #18837
    Nem tudok képet linkelni, de egy linket rakok: 666 def coh. Per pill még nálam van. Saját készítésű :D
  • sz4bolcs
    #18836
    nekem tegnap esett egy java 32 life. Annak kb mi lehet ehhez a pc-hez viszonyított ára?
  • sz4bolcs
    #18835
    Szívesen megvenném.
  • Delac
    #18834
    10hr++ az értéke, alatta ne is dölj be senkinek.
  • Delac
    #18833
    gz, és el ne add :)
  • Wiseman
    #18832
    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni egy pala skiller ár ügyében.
    A kérdéses darab egy pala combat skill+22 life. Szeretnék tőle megválni (eléggé a javazonok felé húz a szivem, így nekem használhatatlan )
    Különböző fórumokon, b.neten volt aki 1 ist alá, volt aki 10hr-re tette az értékét. SZVSZ 3-5 ist lehet, vagy tévednék?
    Szerintetek mi az igazság?
    Várom válaszotokat!

    Jó játékot...
  • sz4bolcs
    #18831
    Shrenk mara 30 potty!
  • Aspyrin
    #18830
    Az biztos, hogy már nem lesz olyan jó érzés játszani mint rég, de amint lesz egy kis szabadidőm felnézek majd :S
    *aspyrin még mindig :)
  • Delac
    #18829
    MIndig mondtad, hogy szeretnél egy olyat kipróbálni. Üdv a fedélzeten.
  • JancsiPapa
    #18828
    Skillezésben singer :) azért gondoltam.
  • Aspyrin
    #18827
    Azt nem szeretnék egyelőre :)
  • JancsiPapa
    #18826
    Csinálj goldfindert ;)
    Nemsokára lesz gf-barb leírásom rakanis.hu-n :)))
    Bár ha gondolod, elküldhetem neked :)
  • Aspyrin
    #18825
    Igen, vagyis csak kiáltásokat használ, harcolni nem képes. Egy jó merc társaságában szórakoztató tud ám lenni :)
  • sz4bolcs
    #18824
    Énekes? :D:D:D
  • Aspyrin
    #18823
    Tegnap délután kezdtem neki, scl, énekes barbot kreálok.
  • sz4bolcs
    #18822
    hcl, scl? :)
    karik?
  • Aspyrin
    #18821
    [újra játszik]
  • ombreman
    #18820
    Sziasztok,nincs véletlenül ötletetek arra hogy hol lehet beszerezni mostanság a Diablo II. és a hozzá tartozó Expansion Set-et?
    A testvéremnek nagyon kellene és nem kapunk sehol.
    Köszönöm ha tudtok segíteni.
  • sz4bolcs
    #18819
    hát nekem 1-2 ist hr valóban nem érték, de egy sacred target !nekem! sokkal többet ér.
  • Delac
    #18818
    Strenghtre annyit, hogy fel tudd venni a cuccokat. Dex-re szerintem semmi. A maradék meg vitalityre. Skillekből amit használni fogsz az a lightning sentry + AMi ezeket erősíti azt szintén maxold A többit a fantázádra bízom. Érdemes csemegézni a shadow disciple kategóriából: burst of speed, vagy fade, de sztem hatásos volt még a cloak of shadow is.

    Jah igen; death sentry-t csinos tud lenni, amint meg van az első hullád, és onnantól kezdve láncreakció az egész.

    remélem segített :)
  • Artoxin
    #18817
    Köszönöm a választ!

    Egy másik kérdés: Trapperes assa kinek volt? Ha volt milyen STAT és skill leosztása volt?
  • madrac
    #18816
    Hát akinek 1-2 ist vagy hr nem érték akkor megértem, hogy fitymálja az all res sacred targe-t.
  • repvez
    #18815
    Na rájöttem hogy nem az 1.11-es patchel van a gond mert megint felakartam rakni most minden simám ment a telepitésnél de a LOD telepitése után nem akarja elfogadni a mountoltCD-t.
    Pedig feltelepülni feltelepszik rola.Már probáltam másik Iso-val is de ugyan az a hiba jelentkezik.Pedig eddig igy müködött vagy lehet valami köze annak hogy SATA2-es a vinyo.Már nem tudom hogy még mit kéne kiprobálni hogy müködjön.
  • Delac
    #18814
    van egy pala fcr amulettem.
    1 pala skill
    10 fcr
    allres 17+ valamelyik még +10
    etc,
    ha kell szólj
  • JancsiPapa
    #18813
    Hát hcban igen a fenekedet is kinyalnák egy olyanért...
    Nekem most jól jönne egy, elkezdeném a diot :))
  • sz4bolcs
    #18812
    nekem egy jó palás fcr amu kéne és fcr ring.
  • Andrejka
    #18811
    kell vkinek innen cthon
    van egy eladó
  • Delac
    #18810
    nem sok, csak figyelni kell meg persz játszani :)
  • sz4bolcs
    #18809
    jó de mennyi idő, mire esik egy ilyen, amibe ki tudnám rakni a spiritet?
  • Delac
    #18808
    Nem olyan nagy érték ez a max resist sacred targe. Ha lenne rajta 15%+def akko' esetleg.
  • sz4bolcs
    #18807
    ha már max reasistes sacred targeba rakok egy bármi rúnaszót, akkor nem leszek ilyen flegma, hogy szarér hugyér eladom.
  • sz4bolcs
    #18806
    sacred targe maxos resi maxos fcr
    ezt tegnap vettem egy ecsutáér, meg egy skillerér amit alig tudtam elsózni. Kiraktam tradebe neki egy csomó facetet, waterwalkot, sandstormot, ormust, torchot... erre azt mondja: only need charm and sorc thing.
    Először csak azt láttam hogy a spirit sacred targeban van.
    Aztán nézem jobban 35 fcr jó mana, maxos resist, nem túl jó absorb
    mondom: lol duped spirit
    válasz úgy jött, mint ha a spiritet től értéktelennek tartaná csodálkozó jelleggel: "lol ki az a hülye, aki spiritet dupeol :D" - vagy vmi hasonló.
    Kérdés:
    1, Ha nem ért a dolgok értékéhez, miért nem ragaszkodik annyira egy jó cucchoz, hogy csak kevés dolgot kér érte tradenél, nem jön lázba attól, hogy jobb dolgokat kapjon érte. Mert kiraktam jobb dolgokat is, mint az az ecsuta...
    2, Ha nem ért a dolgok értékéhez, honnan a fenéből szopja ki, hogy spiritet nem dupeolnak?

    Sehogy nem stimmel. Találkoztam már überlámákkal, de már csak két napos demora is megérte nekem megvenni ezt a spiritet. :D
  • sz4bolcs
    #18805
    nagyon durva lett a hammerdinem 35ös spirittel... GYÍÍÍ PACIIII D:D:D
    már csak egy jó fcr ring kéne + fcr amu
  • sz4bolcs
    #18804
    amúgy én is most jöttem rá, hogy berrel még jobban lehetne növelni a cb-t :))
  • JancsiPapa
    #18803
    Clay golem, Decrepify átok, sok csonti, időnként frissítve, nem kellene gondot okoznia.Olyan lassú így dio koma, h röhej.