26171
  • sz4bolcs
    #18882
    De most mondd meg, arcaneba javazonnal mennél, v. hammerrel.
    Ha havával, akkor valami nagyon nincs rendben ott fölül. :D

    amúgy én vagyok az a láma, aki inkább fizet a kulcsokér, mint hogy runoljon értük.
  • JancsiPapa
    #18881
    Ha én kulcsot akarok runolni, akkor hammerral mennék...Nihlathaknál a legjobb kari szvsz - rátelézel, (1 playerben) 4-5 hammer (és lehet sokat mondok) és megvan az egész run összesen 30 mp alatt wptől :)
  • JancsiPapa
    #18880
    Ha kell, akkor vegyél...Azért, hogy nyerj rajta, v hogy legyen, azért ne vegyél ;)
  • vigyori14
    #18879
    érdemes mostanában soj-t venni? vagy még mindig sok a dupe?
  • Wiseman
    #18878
    Ameddig vannak olyan emberek akik 2 kulcsért istet adnak, addig igenis jó lejárni Arcane-ba. Act1 Pitrun és a Mausoleum pedig lvl85-ös helyek, tehát elvileg ott bármi eshet. Amíg így van addig jó lesz a Java és érdemes erre alapozni
  • sz4bolcs
    #18877
    nekem is kedvenc karim javazon volt. imádtam chargedolni a bossokat. meg a többit.
  • Delac
    #18876
    Vagy mégis 90. :S Bukóó
    You take the point.
  • Delac
    #18875
    95 kell
  • JancsiPapa
    #18874
    Asszem 90 ias kell...
    Hcban van egy félkész amám - a nagy dupekorszakban vettem 4 db 15ias/15 allres juvit, beleraktam egy monarchba (60-60)
    coh, titan 3 java 20 ias kesztyű, griff 15 ias 15 allressel
    isteni volt.
  • Delac
    #18873
    hammerel azért lehet mf-lni is. Volt egy 90-s palám 400++ mf, sebzés kielégítő (9K átlag), ha több kell, mer mondjuk mennék szintet lépni kiveszem spiritet, és be helyette zaka.


    3 gyűrűt hogy rakod be XD (csak csipkelődök)
    lehet hogy tényleg velem van a baj mostanában, de én a fullra felszerelt javazonommal nem vagyok megelégedve pedig ezek vannak rajta:

    2 titán
    1 soj
    1 raven frost
    Spirit egyik kéz Phoenix másik
    Chains of honor
    Griffon
    mara 25
    2java 20 ias gloves
    cipő meg asszem sanders (de ezt már csak kínomban tettem rá :D

    csicskán infi stone + még valamai lityak

    (sőt biztos)
  • sz4bolcs
    #18872
    van.
  • vigyori14
    #18871
    menyi ias, és fhr kell neki? és milyen skilleket kell maxolni?
    amugy nemtom emlékeztem e régen vettem bk3-at 4-5ist ér, 2 hónapja talán, minden jo volt, de az előbb eltünt, most nagyonelvette a kedvem ez a játéktól. létezik h dupe cucc 2 hónap mulva tünik el vagy még több?
  • JancsiPapa
    #18870
    Az eddigi legmagasabb karim java volt, lvl 95 és negyed :)
    Infy a lényeg, jó fhr, jó ias és mindent bedarál.
  • sz4bolcs
    #18869
    Ja jó, csinálok egy javát, és indulok is arcane-be ^^

    Komolyan én a hammeremmel eddig bármit meg tudtam oldani.
    Azzal mfelek, járok baalozni is, húzok, stb.. stb..
  • Wiseman
    #18868
    Sziasztok!

    Szerintem igenis érdemes Javát kezdeni. A mostani Javam lvl 90-es, különböző runokat simán lehet vele csinálni, annak ellenére, hogy a lightning furyval a 3k sebzés nem tűnik soknak.
    Gondoljátok át, hogy mostanában 25 pgemért istet kapsz. Ha csak pgemet gyűjtögetsz, eseteg szerencséd van bejön egy grand charm reroll, akkor szinte a teljes java cucckészleted megvan.
    Titan
    Skullder's Ire
    Crafted gloves
    Infernostride
    Shako
    Ravenfrost
    Dwarf Star
    Manald heal
    Thundergod's Vigor
    Rhyme shield
    +2 ama skill amulet
    +resist charms

    ezekkel a cuccokkal bőven megélsz, kell egy rendes act2 nightmare merc és kész.

    számoljátok össze mi mennyibe kerül:
    http://www.diabloii.co.uk/items/page_1/any/any//
    Sokkal kevesebb, mint egy barbár vagy paladin.

    Segítségként ajánlom:
    http://www.theamazonbasin.com/d2/iguides/phage1.php

    A legfontosabb szerintem, hogy a játék elkezdésekor tudd, hogy mit szeretnél. Nem lehet olyan karaktert csinálni, ami mindenhol megállja a helyét.
    MF-et akarsz? Csináld olyanra, viszont akkor ne menj Baalrunolni, igaz fordítva is. Hell Mausoleumokat szeretnél? Minden lény light immun, szóval csináld tüzesre stb...
    (A hammer palák játékuk 90%-át Baalrunokkal töltik. Erre lettek építve, lvl 90- hammer palát nem is nagyon látni máshol)

    Csináljatok Javat, Hell Cow-ra, Pitrunra, Keyrunra 100%-os. Mi más kell? :)
  • vigyori14
    #18867
    és milyen cuccok skillek kellenek bowamára?
  • Delac
    #18866
    Nekem van egy javazonom, haver ajánlására kezdtem én is, hogy majd milyen jó lesz nekem. Kész lett szép lett, de semmi olyat nem mutat, amitől eldobnám az agyam, sőt rengetek cuccot kellett hozzá szerezni, ami nem olcsó. Teljesítmény/ár értéke nem olyan príma. Csináltam helyette inkább egy bow amazon-t. Na ez durva, főleg hogy relatíve olcsón kijött.
  • vigyori14
    #18865
    és mértnem érdemes javát kezdeni?
  • sz4bolcs
    #18864
    nem tudom, nem értek hozzá, de tényleg nem érdemes kezdeni javát... én
    inkább majd trapsint kezdek.
    Pedig épp találtam perf thundergodot, 32 life java skillert, meg egy ilyen kesztyűt:

    Blood Grasp Vambraces
    2 java skill
    20 ias
    6 str
    14 dex
    18 light resist
    90 def
  • vigyori14
    #18863
    üdv. az igaz h nemérdemes manapság javazont kezdeni mert laggot okoz?
    milyen skilleket kell javánál maxolni? és menyi ias-t kell elérni h jólegyen?
  • SZU
    #18862
    Jaja! Hamachival simán lehet diózni az 1.11-el is!
  • Wiseman
    #18861
    Szia!

    Megpróbálok rövid lenni a hálózatokkal kapcsolatban :)

    Első dolog, hogy tisztázni kell mindkettőtök IP címét. Ez természetesen a szolgáltatótól kapott IP cím, nem a belső hálós (192.168...) kezdetű.
    Erre többek között jó a www.whatismyip.com is.

    Haverodnál ADSL-nél a dolog kész is.

    Nálad router mögött kell még egy kis okoskodás. A DHCP szép és jó, hasznosnak viszont egyáltalán nem mondanám. Hagyd meg a DHCP-t, hogy a többi hálózatba kötött gépednél ne legyen változás, viszont azon, amin Diablozni szeretnél add meg manuálisan az IP-t (válassz egyet, pl. 192.168.1.101) az átjárót, DNS-t mindent. Ezzel nem lehet probléma, hiszen a router setup oldalán mindent megtalálsz.
    Ez után jön a Port Forwarding. Meg kell ugyanis a routerednek mondani, hogy a routerig befutott adat (jelen esetben a játék) melyik gépre továbbítódjon. Itt nem tudok fix segítséget adni, ahány router, annyi féle beállítás. Viszont a következő oldalon sok segítséget találhatsz. Ez az oldal nem csak itt, minden portforwardingos problémánál használ:

    http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

    itt kikeresed a routered tipusát, ez után a Diablo II-t, itt pontosan megtalálsz minden specifikus beállítást.

    Ez után legyen a haverod a szerver (router mögött mindig problémásabb) IP-nek ezután a szolgáltató IP-jét használjátok mindketten, így nem lehet probléma

    Jó játékot!

    UI: Ha valami nem tiszta jelentkezz (privátban is)
  • JancsiPapa
    #18860
    Hamachi.
    Gugliban keress rá, haveroknak ezzel sikerült.
  • JancsiPapa
    #18859
    Esetleg EZ elég bőséges lesz :))
  • sz4bolcs
    #18858
    nem kell sokat tudni... 1 hónap és nagyon bele jössz.
    amit kell tudni:
    me
    offer
    n
    nn

    ..a teljesség igény nélkül. tutti kihagytam valamit, ha eszetekbe jut még valami, jelezzétek. :D:D:D
  • WinT
    #18857
    Üdv Emberek, kellene nekem egy kis technika segítség!

    Haverral szeretnénk neten kereszül TCP/IP-n játszani, de egy istennek nem akar összejönni. A következő a felállás: Nálam kábelnet van routerrel. Ha én csinálok szervert, akkor a Diablo ugye azt az íp-t írja ki, amit a DHCP kioszt a gépem felé, ezt ugye hiába adom meg a havernak, nem tud csatlakozni. Amit a www.whatismyip.com oldal mond nekem külső IP-t megadva valamiért szintén nem.
    Havernál ADSL van, az IP amit a Diablo és a whatismyip megállapít nem ugyanaz, de akármelyiket írjuk be egyikre sem tudom csatlakozni.
    Na most... szeretnék valaki hálózatokban jártasabb egyént megkérdeni, hogy mi a fenét állítsunk be, és hol, hogy ez műkdöjön?

    A segítséget előre is köszönöm!
  • JancsiPapa
    #18856
    Német/angol pedig kell...Oh, azok a régi szép bnettrades idők ~~
  • Delac
    #18855
    Pedig ez ilyen, az árakat sajnos meg kell tanulni ha jól akarsz kijönni az üzletből. Nem egyszerű folyamat sokat kell játszani figyelni, hogy mások mennyiért kinálják épp ugyanazt, + lehet kérdezni kint chaten is bár ott az értelmi szinvonal nem üti meg a segítőkésséget <- saját tapasztalat :D
  • repvez
    #18854
    Valami ilyesmire gondoltam én is ,de volt egy barbár sapkám amit el akartam adni összefutotam egy barbárral megjelent a trade ablak berakom a sapit megnyomom a pipát a sapi eltünik és a srácnál van de én a ö cuccait nem tudtam kiválasztani és igy buktam ingyen megszerezte a sapit :(.
    Tehát ha több cuccot mutat a trade ablakban akkor csak a chatbe tudom megmondani hogy mi kellene?Mert elég gyér az angolom hogy alkudozzak cuccokra.Pláne meg ahány cucc annyi féle ki tudja fejböl hogy az mennyit ér vagy milyen cuccal egyenértékü.
  • madrac
    #18853
    Helló!

    Trade:
    Írásban tudjátok előzetesen megbeszélni, hogy ki mit ajánl fel és/vagy mire van szüksége. Vagy lehet mutogatni is a másiknak a tárgyaidat a trade ablakban.
    Ha megállapodtatok az üzlet tárgyában akkor mindkét fél berakja a cserélendő tárgyait a trade ablakba, majd, ha mindkét fél azt látja a másik oldalon is amit szeretne akkor megnyomja a pipa gombot.
    Ha minden jól megy akkor a másik fél is megnyomja a pipáját és akkor helyet cserélnek a tárgyak.
    Csakúgy elvenni/próbálgatni a másik tárgyait nem lehet.

    Játék lista:
    Én nem tudok sajnos ilyen megoldásról, igyekezni kell végigmenni a játéklistán mielőtt frissülne.
    Ha az egyik játékon gondolkozol, hogy belépj-e, kattints rá 1x a nevére és akkor beíródik felülre ami akkor is ottmarad, ha közben frissülne a lista. Ha mégis belépnél oda akkor csak megkell nyomni a gombot.

    A játékkal kapcsolatban információkat találhatsz a www.diablo.hu oldalon, persze ez hiányosnak tűnhet és az információk frissessége is hagy kívánnivalót magaután.

    Ajánlott linkek: www.diabloii.net (angol nyelvű)
    A különböző tárgyak battle.net-es árairól itt informálódhatsz miután beírtad a keresőjébe: www.diabloii.co.uk (angol nyelvű)
    www.diablo2.hu
  • repvez
    #18852
    Sziasztok!
    sikerült felküzdenem magam a bnetre és lenne pár kérdésem.
    Ha valakivel tradelni akarok akkor azt hogyan tudom megcsinálni,hogy melyik cucc kell és hogy mennyit adok érte?Mert megnyillodik a trade ablak de akitol venni akarok attol nem tudom elvenni azt amit akarok.
    illetve a játék válszto ablakot nem lehet beállitani hogy ne ugráljon fojton,mert mire elolvasnám hogy kik vannak bene már továbbugrik és eltünnek a nevek.
  • Redvin
    #18851
    Sziasztok. Par ev utan most kezdem ujra a diot, de mar unom az sc karakterek, es szeretnek elkezdeni hczni. Nem tudna valaki segiteni egy picit hcban, mert eleg keves public game van, es abban is pksok vannak.
  • sz4bolcs
    #18850
    mérges necro :DD
  • Andrejka
    #18849
    plussz még tudna valaki adni egy leírást egy méreg nekróhoz?
  • Andrejka
    #18848
    a haveromnak kéne az angelic korona de nem találjuk
    ha valakinek van eladó szóljon és mondja mennyit kérne érte(lehetőleg pénzt de van egy ládány rúna is)
  • vigyori14
    #18847
    üdv. találtam ma egy 100poison 5fhr sc-t és egy 2barb sk 20fcr 2xstr 9all res circlet et, nemtudjátok mit érnek?
  • Wiseman
    #18846
    Kösz az infot...
    Igaz, hogy már elég rég óta játszok, de ezekben a dupe-os időkben az sem tudom mi az értéke egy long bow-nak :D
  • Wiseman
    #18845
    Szia!

    Megtalálsz b.neten a nap 90%ában, vagy msn-e nszinte mindig :P
    Bnet account: Wiseman
    MSN: [email protected]
    Keress meg és megbeszéljük.

    Üdv!
  • sz4bolcs
    #18844
    igaz eszem ágában sincs eladni, csak kíváncsi voltam, hányan offerelnek rá. :D
  • Delac
    #18843
    áháháhá. Nem az enyém az acc, hanem aki már írt ide is 'sanyóca BRFk' haver+ klántárs. Néha néha, ha el vagyok havazva akkor segít lebonyolítani egy két bizniszt, amiből aztán megint el vagyok egy darabig Bnet-n.