26171
  • Andrejka
    #18922
    k**va bnet valami szar miatt 12 uniq cuccot vesztettem el
  • JancsiPapa
    #18921
    akkor itt a válasz...mellesleg ez egy zártabb fórum, kitudódna a scamm
    -.-
  • sz4bolcs
    #18920
    nem lehetek ekkora sóher. 8)))
  • sz4bolcs
    #18919
    10 fg. szoptak már le olcsóbban..
  • JancsiPapa
    #18918
    Rici egy ovis nagyarcú spammer - de ő sem lopna.
    Na meg nem tudom, hogy mennyi egy orgset/unid torch, de nem egy nagy érték.
  • Delac
    #18917
    ricike azért nincs a helyzet magaslatán, két vasgolyót nem bíznék rá :S
  • Delac
    #18916
    Igen ez egyfajta bug, baal megölése után egyből kreálásnál nem elérhető a nightmare fokozat. Vissza kell lépni a karakterválasztó oldalra, majd újra belépni, és lám müködik:)

    2: Nem is fog egyből minden menni. Perfect gemek-ért (pgs) lehet dolgokat venni. Ha nagyon nincs csere alapod ez mindig bejön, nem kell hozzá nagy szerencse, magic find se. 22-26 pg -ért tudsz venni ist runát, ami elég jó csere alap, de sztem amíg nem vagy nagyon eleresztve addig lehetőleg pg -ért. Aztán szokták gyűjteni bizonyos runákat pl ral 10-s packokban, de 4 hel-rt adnak ist-t Ahogy egyre többet játszól ugy fogod folyamtosan kapizsgálni adolgot, ehhez idő kell...

    Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt :
    http://hun1.rakanis.hu/Elsosegely/tippek-tanacsok.html

  • repvez
    #18915
    Na jöttem ujjabb kérdéssekkel :)
    Act5-ig végigmentem bneten a játékot és baal megölése után átmentem a kapun,de ezután ha uj játékba akartam kezdeni csak ujra az act1 volt választhato.Ez ellen mit lehet kezdeni, mert akkor megértettem volna ha utánna átvált nightmare fokozatra és azért kell ujra az elsö pályátol kezdenem,de maradtam normalon.
    A másik hogy most 35-ös szintü a palám,de csak gagyi cuccai vannak,de nem tudok tradelni senkivel se normálisat mert mindenki csak nevet amikor megmutatom a cuccaimat és hogy azért nem ad semmit,de egy normal nehézségu karinak sose fog hell-es szintü runat vagy cuccot dobni semmi akkor nem is fogok tudni olyan cuccot mutatni ami megfelelö csere alap lenne.
    Tal ETH EL és pár flawless gemem van és 1 zöld és néhány sárga cucc társaságában.
  • JancsiPapa
    #18914
    nem hinném, h meglopna ott bárki is...
  • sz4bolcs
    #18913
    na mégis sikerült elküldték..
  • sz4bolcs
    #18912
    nem tudnátok szervezni nekem egy über levelt? egy karim van amit föl kéne húzni, de a fórum valahogy nagyon nem akar válaszlevelet küldeni a regisztrációmra. :(
  • sz4bolcs
    #18911
    mondjuk torchot :D
  • JancsiPapa
    #18910
    Egy übertrist lvlingben mit lehet lopni? :O Azt az egy orgsetet?
    Nem ismerek ott mindenkit, viszont azért ezeket vissza lehet keresni - ergo sztem senki nem próbálná ki :)
  • sz4bolcs
    #18909
    már ismerős ez a fórum, itt már próbáltam párszor reggelni, még mindig nem küldték az aktiváló linket...
  • sz4bolcs
    #18908
    És nem lopósak?
  • sz4bolcs
    #18907
    ja csak fake volt. :D
  • JancsiPapa
    #18906
    Itt.
  • JancsiPapa
    #18905
    Rakanisra regeltél már?
    Ott szoktak tobzódni az UT-s emberkék :)
  • sz4bolcs
    #18904
    kéne egy über-xp.
    Ki az aki benne lenne?
    Nekem van 2 leecherem meg 1 hammerem.
  • JancsiPapa
    #18903
    Hülyeség...nem próbáltam még, de sztem ez akkora baromság...kismilliónyian próbáltak már rájönni, h mire való, nem itt hallottam volna először, ha tényleg így lenne...
    szvsz.
  • Delac
    #18902
    Jézusom O_o

    Most akkor olyan uber tristam okat kell csinálni ahol player 8 an vannak :D
  • sz4bolcs
    #18901
    mivel én is kidobáltam.
  • sz4bolcs
    #18900
    még nem próbáltam.
  • Aspyrin
    #18899
    Kipróbáltad már? Ha igen torchhal/annival/gheedssel?
  • sz4bolcs
    #18898
    ja, én is így néztem.. :D
    szóval érdemes őket megtartani.
  • Aspyrin
    #18897
  • sz4bolcs
    #18896
    9 standard of heroes + uniq charm

    =reroll
  • Aspyrin
    #18895
    Érdekes, valóban nem kell hozzá ar. Mindenféleképp kipróbálom majd ha lesz egy kis időm :)
  • Wiseman
    #18894
    Szia

    A Standard Of Heroes igazából semmire nem jó. Ez egy olyan tárgy amit az über bossok megölése után kapsz, bizonyítja, hogy erre is képes voltál
    Pont ua. mint a duel után kapott fül
    Bővebb info angolul itt
  • BMW M3 GTR
    #18893
    Ki tudja mire jó a Standard Of Heroes?
  • MadJani
    #18892
    A Charged azért brutális, mert pl. ActEnd boss ellen ugy hat, hogy akár mind a 10+ bolt belesül ugyanabba a szörnybe, de ez igaz majdnem minden nagyobb testü szörnynél.
  • Twista
    #18891
    A charge strike elvileg mindig talál, mert nincs ar-je, és szerintem nagyon jó, light immunok ellen pedig infinitys csicsó kell és minden meg van oldva. Pl: ha diablo megkapja hellen a convi aurát csicsótól, akkor charge strike-al egy szúrás. Elég jó :D
  • sz4bolcs
    #18890
    charges sokkal jobb sztem mint power... én mindig azt használtam kivéve, mikor jött valami light immune.
  • Aspyrin
    #18889
    De ad is ar bónuszt rendesen, ráadásul azonos szinten dupla annyit sebez. Egyébként chargednek nem kell ar? :O Nem látom a skilltáblázatban. Ha igaz, hogy mindig talál tuti kipróbálom.
  • Twista
    #18888
    Charged strike + fury kell a javának. Power strike-hoz sok ar kell
  • Aspyrin
    #18887
    Múlt héten vágtam neki újra bnetnek. Egyszerűen nem értem mi zajlik, traden megzuhant az ist ára. Tegnap láttam olyan szobát ahol pulért kettő darab istet kértek.. Mezei low titansért ist, low arreatért ist, 25 pgemért ist, stb. Az eszem megáll..
    Java témára visszatérve: charged helyett nem a powerstrikera gondoltatok? Szerintem powerstrike+fury a nyerő. Charged mintha a spearamákra lenne kiélezve.
  • Andrejka
    #18886
    szerintetek érdemes mostanában sokker zealotot kezdeni?
  • sz4bolcs
    #18885
    Szerintem nem szar az ama. LEgkirályabb mule karakter, nála vannak a legértékesebb cuccaim, pedig csak 87es. :D
  • Wiseman
    #18884
    A félreértések elkerülése végett...
    Nem mondtam, hogy ha jövök a Javával akkor térdre kell előttem esni, meg hogy olyan jó hogy le sem megy a Nap többet...:D Azt is elfogadom, hogy sokkal meggyőzőbb karik is vannak. Egyszerűen az a lényeg, hogy a Java annyira azért nem szar, hogy ne érné meg kezdeni egyet.
    Amiért én ezt választottam:
    - Nagyon sokat játszottam vele single playerben, ezt ismerem a legjobban.
    - Mindenkinek (nagyon sokaknak) Hammer pala van.
    - Biztos nagyon nincs szerencsém , de a Bnetes idők alatt, ami közel 1,5 év alig alig találtam olyan cuccokat amiket megérte volna eladni, éppen ezért szegény voltam mindig is... Keyrun, charm reroll ezekből van szinte mindenem, ennyiből szerintem jó Javat sikerült összeraknom (egy olyan Hammer pala amivel nem égetem magam sokkal többe kerül)

    Nagyon sok olyan karakter van ami sokkal jobban cuccfüggő, nyilván ezeket a cuccokat dupeolják sokat, nem azért játszok, hogy maphackkel, dupeolással, mindenféle átverésekkel minél gazdagabb legyek, kinőttem már abból. Soha nem is gondoltam arra hogy torchokra, annihilusra, sojra gyűjtsek, hogy x idő múlva eltűnjön. Jól megvagyok nélkülük :)

    Ez van, lehet hogy sokaknak más az elképzelése de azért nem kell egyből megkövezni :D

    Egy kis pontosítás visszamenőleg:
    valóban a Javára is csak 2 gyűrűt lehet erőltetni a Dwarf Start kérem mindenki húzza ki piros filctollal
  • JancsiPapa
    #18883
    Én destre mennék - ugye azt a legnehezebb megszerezni, azokat üzletelném el a többire :)