26171
  • sz4bolcs
    #18964
    hmm köszi. 88on nem adott jókat, 89en már jobbakat ad, több sacred, több stat a clawokon, és kesztyűkön..
  • JancsiPapa
    #18963
    az nemjó :(
  • JancsiPapa
    #18962
    uhh - sztem ugyanennyi...Vagy úgy,mint a gamblénél:
    Gambled Item Level = Character Level -5/+4
  • vigyori14
    #18961
    eth naga ér vmit?
  • Andrejka
    #18960
    vazze én venni akarok nem eladni
  • sz4bolcs
    #18959
    Jancsipapa kéne kis segítség. A kérdés a következő:
    Shoprunnál számít a karakterem szintje, vagy tök véletlen milyen claw-okat ad be anya?
  • JancsiPapa
    #18958
    ha berserker axe, csak akkor tartsd meg.
  • Andrejka
    #18957
    mennyit érhet egy 6x socketed ethereal egykezes balta mostanában?
  • sz4bolcs
    #18956
    normális viszonyok. ;]
    De akkor meg nem értem mi a bajod a mostani árával. Hiszen ezek szerint te is könnyebben jutottál mostanában hrekhez.
    Én meg nehezebben ilyen eth4soxbuggedkutyafasza armorhoz.
    Nade más:
    Tanmese a wirt's leg-ről:


    8)
  • sz4bolcs
    #18955
    mármint mi mi? szeressük a spamot.
  • JancsiPapa
    #18954
    ez most mi?
  • Delac
    #18953
    az, hogy normális viszonyok között egy ilyen épp hogy 1000 def eth 4 soc armor pul-t ért, és az ist 7-8 pul volt, a hr meg 4 ist. Kb érted már biztos
  • sz4bolcs
    #18952
    jó. Csak elfelejtetted ideírni, hogy mi a fasz ez...
  • JancsiPapa
    #18950
    Nem hiszem...Amikor lehetett dupolni, akkor csinált magának pár accnyi hrt...ennyi.
  • Kolbaszharisnya
    #18949
    Ez a gyerek tényleg nem lehet normális...vagy csak éjjel nappal hf karizik és van még néhaány ber-je meg jar-ja raktáron...:)!
  • Aspyrin
    #18948
    A poén az, hogy csicskának készül belőle forti. Az eth forti pedig sokkal olcsóbban kijön ha megveszed "egyben" mintha ráköltesz csak a ruhára 4 Lo-t majd még a runaszóba is belepakolsz egyet.
  • sz4bolcs
    #18947
    most ebben mi a poén? mennyi egy 1+++ dusk?
  • Delac
    #18946
    he hát egen ez már csak ilyen. A legcsúcsabb az volt, amikor 1000 feletti eth 4 soc armorért gyerek 3-4 Lo runát kinált volna csak végre adjon neki el egyet. XD
  • Aspyrin
    #18945
    Az árakról annyit, hogy megbolondultak az emberek. Ilyen játékokat látok mostanában: O Pul N Ists, O Mal N 2Ist stb. Bemegyek egy játékba ahol highlordot kínálnak. Kérdem a gyerektől, hogy mi kell neki, jön a válasz: hrs. Mondom mi van?! Ist-et ajánlok erre kiröhög és lenooboz. Ezen már nem is idegesítem fel magam, de azért négyszemközt szívesen elmagyaráznám neki, hogy amikor én 2001-ben a Bneten nyomultam ő még a játszótéren homokozott.
  • JancsiPapa
    #18944
    @repvez : legyen pár megbízható komád, aki bent lesz a játékban (érdemes passwordöt tenni a játékra)
    Avagy ha minden kötél szakad,akkor ezt egyedül is meg tudod tenni, ebben az esetben a kreálástól számított 5 perc után már a szerver fenn tartja játékot pár percig, 5 perc után tehát dobáld le a cuccokat, lépj ki, és mehetsz vissza a másik karival.
    @Sz4bolcs: ezentúl hammerpalára CSAK spiritet tennék (már ha még az életben felmerészkedek bnetre ~~ ). Hogy miért? Res kb ugyanannyit ad (természetesen a fire resen kívül és egy 40+ allreses pajzsba rakva) 55 fhr, sok mana, 22 vita...Az a 125% fcr spirites hammer sokkal jobb, mint a zakás szvsz...94-es hc hammerem 3-4 skillerrel 11k-t sebzett, 125 fcrrel...Amíg ki nem nyírta a bnet -.-
    @Wiseman: 4s pb kuka, nem túl valószínű, hogy megveszik (talán Hand of Justice-ot raknak bele, de azt is inkább berserker axe-ba teszik)
    5s pb : árat nem tudok neked mondani, de az sztem mindig kapós, ne add el bagóért. (griefet tesznek bele)
    6s axe : Charsi food.
  • sz4bolcs
    #18943
    nincs valakinek durva eladó karma?
  • sz4bolcs
    #18942
    5-6 sox phase blade asszem ér valamit, glorious axe nem. pgemeket meg győjtsd szorgosan, egyenként nem sokat érnek, de múltkor 25ér istet lehetett kapni
  • Wiseman
    #18941
    Sziasztok!

    Látatlanban meg tudja valaki mondani hogy a következők érnek-e akár 1pgemet? Vagy legyen Akaráé az egész :
    4 sox phase blade
    5 sox phase blade
    6 sox glorious axe
  • sz4bolcs
    #18940
    spiritet próbáltátok már hammerdinra?
  • Delac
    #18939
    Igen, meg elvileg whistan shieldel 97% És itt a bibi. Aszongyák a nálamnál jóval okosabbak, hogy 75% a max block amire fizikailag egy karakter képes.
    http://battle.net./diablo2exp/items/sets/sets6.shtml#orphanscall
  • repvez
    #18938
    Paladinom van és ha minden jol megy akkor zealer.
    Eddig a zealer max, a sacrefice 11, a fanatism 8
    a cuccos karit és a rendeset hogyan tudom egy helyre hozni hogy át tudjam egymástol venni a cuccokat?
  • JancsiPapa
    #18937
    @repvez : milyen karid van? ha pl sorcod van, akkor annak nem lesz normális blockja -.- Ha viszont hammered van, akkor tarts meg 20-30 pontot, attól függően,h most mennyit engedsz meg magadnak.
    Aztán lehet cuccoskarit is csinálni, hogy az ilyen apróságokat el tudd rakni, mellesleg mind a pgem, mind a jewel nagyobb tételben kapós.
    @Delac: azt tudtad,ha zakával vagy, 82 % a blockod?
    ITT
  • Delac
    #18936
    dexterity határozza meg a blockolási százalékot, 75-s block (max) 130 körül van meg paladinnak holy shieldel.
  • repvez
    #18935
    A jeweleket vagy a pgemeket lehet tovább finomitani 3asával a kockába?Vagy valahogyan kissebb helyet foglaljon pár cucc?
    És a jewel vagy a pgem ér többet?Mert az én elgondolásomban a pgemböl csinálnak jewelt tehát az utána jön akkor annak kéne jobbnak lenni.Nekem azt mondták tegnap bneten hogy 1jewelt simán beváltanak pgemre,de mikor azt ajánlottam fel tradre senki nem fogadta el a cuccért cserébe.
    Még egy kis érdeklödés a karakter fejlesztéshez.
    Eddig a pontok igy vannak leosztva nálam fentröl lefele:
    100
    29
    145
    15
    Mekkora a max dexterity ill. streng ami kellhet hogy elbirjon bármit?A block százalékot mi befolyásolja mert csak 11% nekem ,43lvl a karim.
  • Andrejka
    #18934
    mostanában egy ps vagy egy pgem ér többet?
  • JancsiPapa
    #18933
    az a lényeg, hogy hogy a cd-kulcs legyen eredeti...
    1.11 a hivatalos patch.
  • repvez
    #18932
    neten csak 1.11-essel lehet játszani és eredeti seriallal.
  • nigger
    #18930
    hej!
    hogy a péniszbe kell 1.10-es "biztonsági máaolattal" neten játszani???
    köszi!
  • vigyori14
    #18929
    üdv. dobott az előbb hell en baal egy gc-t, még nem azonositottam, ezt ellehet adni vmiért?
  • JancsiPapa
    #18928
    Rohadt olcsó összerakni egy UT smitert - játszogatsz egy hónapig, 7+ light reses scket, de bármely jó lit reses charmot, aztán a többi cucc is marha egyszerű...
  • sz4bolcs
    #18927
    Orgasm set.. :D
    Tegnap is tanultam valamit.
    N Orgasm O Fg

    amúgy én is orgsetes vagyok über xp-zés miatt.
    Az übereket meg akkor ütöm le amikor akarom, de tudom, hogy nem mindenkinek van hozzá célkaraktere, nekik pl. többet érhet egy unid torch.
  • Andrejka
    #18926
    igen az
  • JancsiPapa
    #18925
    orgset biztos nem poofol ;)
    szal orgset-párti vagyok ;]
  • sz4bolcs
    #18924
    fogós kérdés: Sztetek mi ér többet, org set v. unid torch? :D:D:D
  • sz4bolcs
    #18923
    strbug? :(