26171
  • Aspyrin
    #19129
    Jól jöhet az ha sok fizikai immunis áll egy csoportban. Egyébként én pont tegnap kezdtem egy jó öreg ww barbot. Volt olyan mázlim, hogy szerezni tudtam neki egy Botd Cb-t 413ed-del és egy Forty Archont 13ed/30 res/max life-val :)
  • JancsiPapa
    #19128
    Nem lényeg :D
    Mellesleg - ;]
  • Sas6
    #19127
    Huh én nekem meg sikerült szereznem egy barbár torchot :)) Annyira joo :)

    Amugy az a tűzvihar amit a torch ad az mekkorát sebez kb?

  • Aspyrin
    #19126
    Van egy eladó ama torchom (16/15) 2 ist-ért vagy cserélhető baba torchra.
  • Sas6
    #19125
    Amugy egy 6 foglalatos ijj mit ér?

    És egy 4 foglalatos kard mit ér? :)
  • GBR1221
    #19124
    U. I. :A leíráson a fejlesztést értem.
  • GBR1221
    #19123
    Sziasztok!
    Battlenet-en játszom a Lord of Destruction-nal.
    Nemtudtok vmi fejlesztési leírást a druidához? Nagyon megköszönném.
  • Colton
    #19122
    és Hol van az a Hordaric Staff?
  • sz4bolcs
    #19121
    ja, hellen jobban dob, mint nighton..
  • envoka
    #19120
    Nem lett volna egyszerűbb beazonosítani ?
  • AtkariZsolt
    #19119
    Ezen a szinten tulvagyok, meg az erő is már megvan hozzá, de valaviért csak nem tudom felvenni
  • Aspyrin
    #19118
    Szükséges szint: 9
    Szükséges erő: 34
  • Sas6
    #19117
    oksa ksözike szépen :))
  • AtkariZsolt
    #19116
    Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy etz a ruhát mekkora szintnél, stb lehet felvenni magamra.
  • JancsiPapa
    #19115
    Dexre én nem tennék. Lesz rajtad egy raven, attack ratinggal sem lesz baj, ha mégis, metalgridet tegyél be.
    Nekem anno nem volt gond.
  • JancsiPapa
    #19114
    Pvpre értelemszerűen több AR kell...egy több tízezres deffel rendelkezdő barb v pala ellen kell...
  • RussT
    #19113


    1.10es Expansion van, megy eredetivel és törttel is. Még 1.11-es patch sajnos egylöre nincs tört szervekre (és ugy látszik nem is lesz)
  • ULTRA
    #19112
    Még 1 kérdés!
    Kanin hányas verzió fut jelenleg? Kanis verzióhoz készült külön Patch vagy valami? Vagy meget rá az alap gyári parth + Crack?
  • ULTRA
    #19111
    [URL=http://suranyihifi.hu/1000000.swf][/URL]<<==KATT
  • RussT
    #19110
    inkább Bnet Gatway Editor -ral add hozzá igy több szervert is lehet egszerüen felvenni +mehet melette sima alap Bnet

    Diablo2 tabon:
    Name: Kani (vagy akármi)
    Zone: -1
    IP: kani.dynalias.net

    aztán katt a "Set chosen gateway" gombra
  • Sas6
    #19109
    Az lehet h nicns dex. követelménye de ugye nem lesz az h nem fogok tudni eltalálni egy ellenfelet sem?
  • ULTRA
    #19108
    Hali
    Valaki legyen szives dobja fel a Kani szerverhez szükséges reg-et publik letöltőre vagy FTP-re. Vagy elég ha leírja valaki, hogy mit és hol kell beállítani regeditben.
    Remélem még ma este teljesíti valaki a kivánságom, hogy mehessek játszani
    ELŐRE IS THXXX
  • RussT
    #19107
    Paladin smite skill hazsnálattal (pajzsal csapkod örülten+elszéditíti az ellenséget)
  • erx13
    #19106
    mijaza smitter?
  • RussT
    #19105
    harcos nekromanta kaszával

    amúgy nekem stílusba a strafeama, charge pala (csak ne lenne bugos még mindig, a fenébe is :@ ), winddruid. Gyorsaságban a blizz sorc, erő/hatékonyságban hammerpala(bár sajnos utobbi kettö eléggé divatkari lett) PvP-ben a smitert bírom nagyon

  • erx13
    #19104
    nah végignéztem batlenetem a setek... java-val nyomom és sajnos neki nincs set, de amint láttam bowamának nagyon szép kis set van :)... ha ezt tudtam volna lehet arra gyurok... de így 50.szinten nincs kedvem még egy amát csinálni... nektek amugy mi jött be legjobban?
  • RussT
    #19103
    1 epizod végefelé a több földalatti átjáró után a legutolsó pincejárat
  • RussT
    #19102
    Tényleg ezeknél kevésdexes fejlesztéseknél az ami elég PvMre attack rating az elég PvPre is?, vagy ott már rakni is kell rá vagy esetleg cuccokkal rá lehet segíteni hoyg PvPbe is elég legyen?
  • JancsiPapa
    #19101
    Mint írtam, attack ratinged lesz elég, a skillnek nincs dexkövetelménye, ill a maulnak sem.
  • Colton
    #19100
    Hol van az a Monastery Catacombs?
  • Sas6
    #19099
    De figyi hogy ha a barbarnnál a Wihrewind-et fogom használni akor oda nem kell rakni a dexterity-re????
  • Sas6
    #19098
    jahh értem ksözike :)) És ott nightmaren is dobhat jókat?
  • JancsiPapa
    #19097
    Nem.
  • sz4bolcs
    #19096
    akkor nem érezted az iróniát az írásomban. :)
  • JancsiPapa
    #19095
    Ja, magadnak mondtál ellent...
    bot :
    - nem te játszol a cuccodért (hm, fairplay? ^^)
    - cheat
    - nemfolytatom.
  • sz4bolcs
    #19094
    csak eldrihre meg pindlere van botom. Elég sokszor kell runolni, h. jót dobjon, de mindent dobhat.
    Én ilyen fairplay játékos vagyok, aki a játék élvezetéér botot futtat, lenyom egy éjjel kb. ezer runt. :)
  • sz4bolcs
    #19093
    pindleskin - act5 anya piros portáljánál. Onnan nyílik az út nithlatak fele is, ha nincs wp-d.
  • Sas6
    #19092
    Pindel az ho lvan ?
  • sz4bolcs
    #19091
    jaja, perf titanom sem lehet eladni, mert nem eth :D Jó lesz az az amámnak, gore meg a smiteremnek.
  • Aspyrin
    #19090
    Naja, de eladni csak bagóért lehetne.. Eddig egy bernyi ajánlatot kaptam rá, inkább megtartom.