26171
  • Aspyrin
    #19169
    Baalrun bug miatt lehet vele szívni :(
  • sz4bolcs
    #19168
    végre legyártottam a régi nagy kedvenc karakterem, egy javazont. :))
    80as szinten üt chargeddel 8400 körül. :)
    mindent megvettem hozzá, természetesen nem perfectet, kinek lenne arra pénze, már csak egy jmod hiányzik... álmodj királylány :D
  • sz4bolcs
    #19167
    15/30at találtam épp..
  • kgabus
    #19166
    Igen, de szerencsére a cube-bal ezt is ki lehet játszani, ezekkel a receptekkel adhat kevesebb socketet is, mint az adott cuccnál a max:

    Tal+ Thul+ Perf Topaz+ Normal Armor= socketes armor
    Ral+ Amn+ Perf Amethyst+ Normal Weapon= socketes weapon
    Tal+ Amn+ Perf Ruby+ Normal Shield= socketes shield

    Így pl. ha Enigmát akarsz, akkor nem kell szenvedni, hogy találj egy 3 socketeset, az elsővel össze lehet hozni. Az viszont fontos, hogy sima legyen az alap tárgy, pl. superiorral már nem működik.

    15/40? Senki többet? :)
  • sz4bolcs
    #19165
    mindebe tiszta (fehér) tárgyba a maximum socketet adja, amit a tárgy bír.
    magicbe 1-et vagy 2-t véletlenszerüen, rare-be meg 1-et.
    a ruanszavaknál ami fontos az a sorrend, hogy milyen sorrendbe rakod bele a rnákat.
  • Sas6
    #19164
    ehh akkor ez időzős druid nem is tudom... nem lehet télleg vmi jó...
    Csak maci meg egy szellem meg tán egy inda és kséz. hát azthittem többen lesznek :) NA midnegy köszönöm szépen az infokat. Asszem én egy necromantával fogom akor tolni és a summunos necrot csinálok. Ez egyaltalan nem PVP kari lesz ezzel jatszani akarok :) Egy summunos necro sztem egész jolesz :) Remélem :)
  • envoka
    #19163
    Gyenge karakter nincs. Mindegyikkel végig lehet játszani... Csak gyenge játékos van.
    Egyébként úgy ahogy miilann írta, egyszerre farkas és medve nem lehet.
  • miilann
    #19162
    nem
  • Sas6
    #19161
    Ahham akor egyszeruen gyenge?:(( Ksözike az infot!

    Amugy lehet egyzserre farkasom és medvém is??
  • envoka
    #19160
    Single-ben, v1.11 alatt végigvittem idéző Druidával.
    De részemről ennyi. Semmi kedvem vitázni hogy életképtelen, meg nincs életlopása, stb...





  • erx13
    #19159
    mitől függ az hogy hány socket-et rak a barbár csávo a cuccomba 5ös aktba? megvan hogy mekkora esély van szintenként? vagy tök véletlenszerű?
    a másikdolog knockback hat ilyen főellenségekre is? vagy csak sima csávókra?
    és ha kirakok rúnaszavat akkor ugyebár kapok bonuszokat, de megkapom azt is amit eredetileg ad a kő? vagy azt nem?
  • Sas6
    #19158
    Egy olyan druida tud jo és erős lenni ha megvannak a megfelelő cuccok hogy csak az idézésekre teszek semmi másra??

    Szal semmi tornádo alakváltás meg ienek. ud erős lenni igy?:) MErt megtetszett és hát kipróbálnám :))
  • sz4bolcs
    #19157
    "A Callon van 3 barbár harcikiáltás, a Lidlessen pedig egy skill, így azok még erősebbek. "
    -Spiritet már el sem bír szerencsétlen? xDDDDD ez egy jó build.
  • kgabus
    #19156
    Más: vkinek nincs véletlenül 15/40-es jewellje? Vagy ha az nem, akkor bármilyen 50-es szintkövetelményű is jó, a cube-bal már tudnék belőle megfelelőt barkácsolni. Cserébe tudok adni szinte mindent, ami a játékban előfordulhat
  • kgabus
    #19155
    GBR1221:
    Farkast érdemes fejleszteni, hp-ra és def-re kicsit gyengébb a macinál, de sokkal gyorsabban támad, és kb. ugyanakkorát sebez.
    Statok:
    str: amennyi a legnehezebb cuccodhoz kell
    dex: a blokkolási % legyen vele 75
    vit: az összes többi
    en: semmi
    Skillek:
    Werewolf, Lycantrophy, Fury: max, Oak Sage: elvileg ezt is, de korábban bugos volt és 20as szint fölött nem adott több életet, nemtom megcsinálták-e azóta, régen játszottam már
    Felszerelés:
    kesztyű: a Dracul's Grasp a legjobb, ha ez nincs akkor Immortal King-féle setes is jó
    öv: Verdungo's Hearty Cord
    csizma: Gore Rider
    armor: Arkaine's Valor, Enigma rúnaszavas light armor, vagy esetleg Shaftstop
    sisak: Jalal's Mane vagy Vampire Gaze
    pajzs: a Stormshield a legjobb, ha az nincs, akkor Whitstan's Guard is megteszi
    fegyver: Breath of the Dying rúnaszavas Berserker Axe, a másik kezedbe meg Call to Arms rúnaszavas akármi, a lényeg, hogy 5 socketes legyen + Lidless Wall pajzs. (A Callon van 3 barbár harcikiáltás, a Lidlessen pedig egy skill, így azok még erősebbek. Átváltasz erre, elsütöd, aztán vissza a Breathre és irány nyírni.)
    gyűrű, amulet: Bul-Kathos, Raven Frost, esetleg Manald Heal, amunak meg Highlord's Wrath, esetleg Cat's Eye, de jók a sok életet adó rare-ek is.

    Kb. ennyi, ez így nem lehet nagyon rossz. :)
  • Rage47
    #19154
    hali
    tudom rossz topik, de ez a leglátogatottabb diablo téma..
    szal a kérdésem az lenne, hogy tud-e vki vmit a Diablo 4 könyvről? mikorra fordtitják már magyarra:S
  • sz4bolcs
    #19153
    2 barb 3 bo >> ik helm
    bo helm delirium >> ik helm :D
  • sz4bolcs
    #19152
    enigma >> ik vért
    arreat >> ik helm
    és így tovább.. :)
  • erx13
    #19151
    mondjuk keztyűt meg övet el is fogadnám már :)
  • erx13
    #19150
    ha valaki talál mavinát akkor tartogassa meg nekem pls :)
  • Twista
    #19149
    A full IK set szerintem 5 forintot nem ér :D:D. rúnaszavas cuccokból lehet jó barbárt összehozni. Twista az accom bneten, ha feljössz whispelj rám és én segitek neked összehozni jobb cuccokat.
  • Sas6
    #19148
    Jaah hát akor ez mégsem anyira jó runaszo :S Azthittem vmi jobb de nem:( NA midnegy köszi szépen.

    Az IK mault meg megnéztem :)
  • JancsiPapa
    #19147
    sanctuary - hátradobja az élőholtakat.
  • JancsiPapa
    #19146
    csak venned kéne a fáradtságot, hogy visszaolvasd,h kb 1-2 hete mit írtma ~~
  • gyuri1989
    #19145
    császtok énis nagy dialblós vagyok kivitem minden karakterel csak eddig multi playeron nem tudtam jácani
  • Sas6
    #19144
    Én ezt a ronaszot szeretném megcsinálni de nem tudom melyik az az OLTALOM aura. Vki segitene megmondani melyi kaz?:)) mert én ien aurát nem ismerek..

    Lawbringer

    20% Esély 15-ös Sorvasztásra Csapáskor
    Level 18 Oltalom Aura viseléskor
    -50% Célpont Védelem
    + 150-210 TűzSebzés
    + 130-180 FagySebzés
    7% ÉletLopás ütésenként
    A szörnyeket örök nyugalomba helyezi (nem támaszthatóak fel)
    +200-250 Védelem Lövedékek ellen (változó)
    +10 Az Ügyességhez
    75% Extra arany szörnyektől
  • Sas6
    #19143
    Amugy IK maul-ba mit érdemes tenni??
  • Sas6
    #19142
    Nem tudom én amiota jatszot nem nagyon találtam :S
  • Sas6
    #19141
    Értem, főleg egy barbár torchal :P

    Nah akor örülök h sok jot hallak az IK szetrol:D AMugy a full IK szet menyit ér?

    Amuyg egy 32-es szintű forgoszél vagy mi az azert nem semmi ugye?:P És egy 15000 körüli def az ezért jo nem ?:) 81-es a barbárom...
  • Aspyrin
    #19140
    Miért ne tudna jó lenni :) Természetesen mindennél van jobb, vagyis ha még nagyobb sebzésre vágysz rúnaszavakból összeállított cuccokra lesz szükséged, de azokért a rúnákért sokat kell küzdeni :) Visszatérve ik babához: nekem nagyon tetszett, a teljes szett sok kiváló bónuszt nyújt.
  • erx13
    #19139
    nehéz összeszedni egy teljes mavina set-et?
  • Sas6
    #19138
    Hihiii meglett az IK set :)) Jej de jó:D jeee :P Amugy a barbár tud jo lenni az IK szetbe? vagy jobb lennének neki egyedi cuccok?
  • Sas6
    #19137
    ehh :P :D oks majd iygekszem
  • Wiseman
    #19136
    ha a terror kulcshoz gyűjtesz még 2 terrort meg 3 hate-et és nem utolsó sorban 3 destructiont, vagyis összesen lesz 9 kulcsod úgy már kaphatsz érte ist-et...
  • Sas6
    #19135
    leszedtem a progit de kcisit még rákel jonnom h mi van:) MErt azt akarom csak megnézni h egy pUL-t mien esélyel dob de ir ott midnent:D
  • Sas6
    #19134
    ehh :) Köszike a progit majd leszedem én is lehet:)

    Amugy a terrorkulcs mit ér?:)
  • Wiseman
    #19133
    Néla különben messze a legmagasabb az esély mindenki másnál 0,003 % (!) körül van
    Ezek persze csak számok,az életem nem bíznám erre a progira, countess lehet elsőre dob egyet :)
    (Nekem a kulcsokat leszámítva 1 éve nem dob értelmeset)
  • Wiseman
    #19132
    Szia!

    Én a Diablo II Lod: Drop Calculator progit használom. E szerint hellen countess esetén a pul esélye:
    0,1045314224 %
    Ha ezerszer próbálkozol, akkor elég nagy az esélyed egy pulra :)
  • Sas6
    #19131
    Amugy hellen emnnyi az esélye arra hogy a countest egy PUL runat dob pl?? menyi % ? :P
  • Sas6
    #19130
    Nem tudom mik ezek a tárgyak de szerencséd lehetett :)) Eléggé széeknek tunnek igy :)

    Nekem msot az IK armor kéne de naoon :)) Épp tegnap dobott helles andariel egy gheed-es talizmánt ^^

    És hellen andarielnéál simán megálja a helyét a barbim de act5-ben még bannak gondok :) Nem baj alakul ez :)