26171
  • Aspyrin
    #19209
    Csukának wartraveller kell (30-50mf), gyűrű lehet akár nagel (15-30mf) is.
  • Sas6
    #19208
    Sziasztok nos sikerült megcsinálnom egy egész aranos kis sorcit :) A lighting sebzése már 13K :) Sztem ez már egész szép.

    Nos arra lennék kivancsi hogy már midnen cuccom jo sztem :)) De már csak valamilyen jó kis gyűru és egy csizma kéne:)) MF-re inkább:))

    Amugy egy +3 to lighting skills amu mit ér?
  • JancsiPapa
    #19207
    Jsp, fg guide kezdőknek.
  • sz4bolcs
    #19206
    clean az azt jelenti, hogy lehet cubeban luggatni.
  • Aspyrin
    #19205
    Szerintem csak fokozni akarta, hogy nincs kilyukasztva, vagy nincs extra dura rajta.
  • sz4bolcs
    #19204
    jó, de érted, 15 ed és clean egyszerre.. az hogy lehet? :))
  • sz4bolcs
    #19203
    Én sem vagyok, valami nagy pro, de engem legalább föl lehet világosítani..
  • Aspyrin
    #19202
    nn ^^
  • sz4bolcs
    #19201
    O 15 ed nonsock clean dusk... :))
  • sz4bolcs
    #19200
    anélkül, hogy tudnád, mi az fg- ez már egy viszonyítási alap.
  • Aspyrin
    #19199
    "Minden napra akad egy hülye" című rovatomat olvashatjátok :)

    Kreálok játékot "O Botd Cb 413ed" névvel. Emberek jönnek-mennek a szokásos nevetésges és szánalmas ajánlataikkal, az ilyet már fel sem veszem. De azért van olyan aki képes rá, hogy überelje az összes féleszűt:
    Nézegeti a kardom, erre azt mondja:
    -No good.
    -Hm?!
    Bevágja a Botd Ba-ját az ablakba:
    -No 1 hand.
    -Fu&@$ߤ÷×$ß<>##>!
    Sajnos nem volt elég a cseppnyi agyának a szoba megnevezése :(
  • Aspyrin
    #19198
    Fg=forum gold. Nem szeretnélek elszomorítani de 2-3 pgemért nem nagyon lehet használható cuccot szerezni.. Gyűjts össze 25-30-at belőle, abból majd vehetsz valamilyen jobb képességű rúnát amiből aztán már futhatja valami hasznosabb dologra is.
  • repvez
    #19197
    GladiatiorHUN a Palám neve.Probálkoztam a trade chanelekkel is de amikor megmutatom hogy milyen cuccaim vannak csak kinevetnek vagy mire elolvasnám hogy mit tud egy cucc addigra elmegy a csávo.Azt hogyan csináljátok hogyha van egy csucc és kér érte 2 Pgemet hogy az valoban megér annyit vagy csak átverés.És mennyire érdemes olyan cuccra költeni amit azonnak tudok 45ös szinten használni ?Vagy vegyek olyat ami magasabb szinten lesz csak használhato?
    Néztem ezt az oldalt,de itt fg-ben vannak az árak de mi az az fg?
  • Sas6
    #19196
    Sziasztok egy LOW sorci torch mit ér? Télleg a sorci torchok 4 istet érnek??
  • erx13
    #19195
    2oldallal vagy egyel visszább van egy leírás bowamára... den.uw.hu cikkeknél van leírás
  • Aspyrin
    #19194
    Strafe max, guided max, penetrate max. Nálam ez a bevált, passzív elkerülő skillek nagyjából 50% körül vannak, maradék valkyrire megy.
  • sz4bolcs
    #19193
    találtam egy windforce-ot, csinálok bowamát.

    sajnos nem találtam értelmes leírást, még jspn sem. :( Valaki fel tudna világosítani egy pvm bowamáról?
  • sz4bolcs
    #19192
    barbárosan mondva: hüüjjjjj

    19/20/8 anni idizve :)
  • Aspyrin
    #19191
    Inkább 6 :)
  • sz4bolcs
    #19190
    nem tudom..
  • Sas6
    #19189
    Értem és egy low ahnoninus mit ér? Kb hány ist?:)
  • Herkulles
    #19188
    Trade channel.
  • sz4bolcs
    #19187
    mi az accod?
  • sz4bolcs
    #19186
    ilyenkor megszakad a szívem
  • repvez
    #19185
    Tudnatok abban segiteni hogy egy 45-ös szintü palához mit kéne beszerezni ill mit kapok 3 pgemért?
    Esetleg hogyan lehet beváltani a normal szintu runakat magasabb értéküre?
  • sz4bolcs
    #19184
    annihilus
  • sz4bolcs
    #19183
    stattól függ.
    unid: 4 hr kb..
  • Sas6
    #19182
    Amugy az a charm mit ért ami egy helyet foglal és 1 minden képeséghez és 5-10 % -al több XP az a kis charm az mit ér és mi a pontos neve?:))
  • erx13
    #19181
    okkes még jobban körbenézek akkor ilyen ügyben...
    bár elég sokat nézegetem az oldalt :) teccenek a cuccok amik vannak :)
  • sz4bolcs
    #19180
    fura, nekem gris sityakba kettőt rak. ;)

    erx13: tanulmányozd a battle.net diablo2 oldalát, szerintem annál jobbat nem nagyon tehetsz a témában.
    És ha van olyan, ami ott nincs fönt, akkor kérdezz itt!
  • Aspyrin
    #19179
    Így van.
  • erx13
    #19178
    tehát annak az esélye, hogy nekem egy set cuccba 1 nél több socket-et rakjon az 0?
  • Aspyrin
    #19177
    Okés, délután fent leszek, whispelj meg. Igazándiból a cats a babámra kell, ww baba szóval az ias nem lényeg de a 75 blokkhoz és a gyors futáshoz jól jön, ugyanis tegnap duelleztem egy trapassával. Hiába a nagy lightres hellen (90) és az absorb ha nem tudok elég gyorsan utána futni :)
  • sz4bolcs
    #19176
    amúgy mire kell neked cats eye?
  • sz4bolcs
    #19175
    umér én is adok neked cats eye-t :D:D:D
    tstrokera nincs elég stat, és nem vagyok hajlandó vitán kívül másra stat pontot rakni.
  • Aspyrin
    #19174
    Tudjátok azért elég sok a selejtes Bneten. Ma reggel volt egy szabad órám és felmentem, gondoltam veszek egy cats eye amut. Nyitottam eg szobát " N Cats eye O Um" névvel. Komolyan mondom bent volt legalább egy tucat nyomorék, de mindegyik eye of etlich amut hozott. Volt olyan aki elcsalt egy másik szobába, majd miután 4-5 karit végignézett pofátlanul lelépett.
    Nevetséges mi zajlik reggelenként.
  • Aspyrin
    #19173
    Ha már inkább chargeolni szeretsz használj thunderstrokeot. Ad egy rakás lightdamet, -15 lightrest, mellé mehet a monarch, bár infys csicska is megteszi.
  • sz4bolcs
    #19172
    ugyanis jmodom soha az életben nem lesz :D
  • sz4bolcs
    #19171
    nem nagyon érdekel, tronban dobálom furyt, még csak 2x halt ki a játék, baalra meg úgyis chargedelek.
    Meg thronban is ha közelharcos kedvem van, akkor charged..
    volt jó java kesztyűm, 200ed titan 200 ed tgod, egyiket sem tudtam értelmes áron eladni, akkor inkább csináltam egy javazont. van hozzá phoenixem is, de 4* 5/5 jobban nézne ki a bal kezében :D
    Sztetek mennyire érdemes sima monarchba belerakni 5/5 light jewelt?
  • ULTRA
    #19170
    nalatok is lehalt Kani?