26171
  • JancsiPapa
    #19249
    Tomb reaver asszem, elite polearm.
  • Sas6
    #19248
    hmm. van ilyen tárgy ? :) mi a neve?:)


    Mi az, hogy "reanimate as returned"?
    Ha ez a tárgy tulajdonsága: "10% Reanimate As: Returned", akkor 10% eséllyel a megölt lény csontvázként újjáéled az oldaladon.
  • Sas6
    #19247
    valakinek van valami jó kis MF ring je?:) ami 30-nal többet ad?:) mert vagy 2 30- as MF ring em :) de ha vmi jo mf cucca van az is johet:) bár sztem a mostaniaknal nem elsz jobb :) inkabb ring ami kell :P
  • vigyori14
    #19246
    titant fogok használni, ahoz 25str kell, és alap 20str em van, ha berakok vmit ami ad 5str-t, utánna kiveszem akkor nemfogják látni, de pl thundergood hoz 110 str kell, akkor ha rakok erőre látható lessz a titan, és a többi cucc is?
  • vigyori14
    #19245
    aha értem akkor majd vigyázok rájuk, amazonnak ezeket kell maxolni?: power strike, charged strike, lightning strike, lightning furi, ezeket szoktál a javazonok maxolni? és mikre érdemes még tenni passiv skill ek közül?
  • JancsiPapa
    #19244
    Amiért eltűnhet, az azért lehet, hogy 2x halsz meg - második hulládon ott lesz a cuccok egyik része, amit fel tudsz venni (amu, ringek mindig felmennek rád ugye), az elsőn meg a bugolt, nehezebbek.
    Ha itt kilépsz, akkor ugye 2 hullán vannak cuccok, a program ebből az értékesebbet tartja meg (aranyban értékesebbet).
    Nem kell aggódni, szimplán oda kell figyelni, hogy ne halj meg többször, ne hagyj 2 olyan hullát, amin cucc van.
  • sz4bolcs
    #19243
    amúgy elvileg nem tűnhet el emiatt tárgy, mert amég nem tudod fölvenni a hulládból az összes cuccot, addig aa következő játékban ott lesz a kezdőhelyen a hullád.
    Sztem ami eltűnik emiatt az dupeolt..
    de ez személyes vélemény, mások majd megmondják a frankót.
  • sz4bolcs
    #19242
    str bug az, amikor egy tárgy saját maga adja a viseléséhez szükséges str-t.
    mondjuk 10 str kell még ahhoz, hogy egy war travelert tudsz viselni, nem raksz str-re, hanem fölraksz a nyakadba egy 10 str-es amuletet, fölhúzod a war travelert, mert így már rádmegy, az amuletet meg kicseréled olyanra, ami már nem ad 10 str-et, de war travi miatt így is meglesz a 10 str, ami saját maga viseléséhez kell, mert a war travi +10 strt ad.
    Ilyenkor ha meghalsz, nem tudod fölvenni a cuccod, csak a stashbe, ha ott van helyed.
    Én már hallottam olyat, hogy tűnt el ilyen miatt vlakinek tárgyra.
  • Sas6
    #19241
    Én ugytudodm hogy csak akor tunnek el acuccaid ha harcore karakter vagy.
  • vigyori14
    #19240
    eltudja valaki magyarázni hogy működik ez az str bug? én most kezdtem egy amazont, ugy jo ha rakok str re hogy 50 legyen és utánna meg majd torch és ani adja a többit, 75 str lessz igy, és akkor már elbírok pár cuccot ami sok str-t ad, jo ha ígycsinálom?
    ténleg létezik olyan h str bugnál, ha behalsz néha eltünnek cuccaid?
  • Sas6
    #19239
    Aham értem. Hát de én sztem ezt az upgradelést kihagyom egyelore... :)) Nem értem:)

    Amugy képzeljétek act 1 be meek a countessthez és az egyik ládában volt egy occolus :D:D:D:D de jóó :PP sztetek mennyi esélye volt ahhoz h az a láda egy ocolust rejt ?:)
  • Aspyrin
    #19238
    Ha megölted Baalt normon akkor már csak a night játékokat fogod látni.
  • Aspyrin
    #19237
    A defje iszonyatosan meg fog nőni, kb 8xx-1xxx lesz. Amut nem lehet uppolni.
  • repvez
    #19236
    És hogyan lehet a kari is nightmare-es ugy hogy nem én csinálom a servert?Mert a kari difficultinal azt irja hogy normal.Én azt hittem majd ugy lesz mint szinglében hogyha végigvittem akkor megkérdezi hogy akarom e nehezebb fokozaton ujrakezdeni.
  • Sas6
    #19235
    Aham értem. És pl ha a Vipermagit upgradelem akkor milyen bonuszokat ad? 35 res nél többet ad ? És az amuletteket mivel lehet upgaradelni?
  • Aspyrin
    #19234
    Valószínűleg azért lesz negatív a resed mert nem normal, hanem nightmare fokozatú játékba lépsz be. Ebből kiindulva úgy gondolom, hogy nighton csak act3-ig jutottál még el. Ha nem tudsz belépni tp-be az azért lehet, mert vagy nincsenek partyban veled, vagy előtted végeztek egy questtel amire neked is szükséged lett volna a továbbjutáshoz. Nehézségi szintet az új szoba kreálásánál tudsz beállítani alul.
  • repvez
    #19233
    Az mitöl van hogy negativ lesz a resistance értékem egy játékban de ha én csinálok servert akkor minden rendben van.És amikor én csinálok servert akkor mind az 5 act-ba tudok menni ahol már jártam az elözö végigjátszásnál de játékba csak act3-ig.És van hogy act3-nál bár mindegyik quest fel van véve mégse tudok belépni a townportal kapun amit másik játékosok csináltak.Most normalon megyek
    Nehézségi szintet hogyan leget váltani majd?
  • Aspyrin
    #19232
    Vannak olyan tárgyak igen, amiket megérhet uppolni. Legtöbbször a perfekt értékekkel ellátott except uniqueokat szokták (pl.: vipermagi 35 res, gore rider 200ed, stb.).
  • Sas6
    #19231
    Hát ok nekem ez naon magas... Amugy tárgyakat érdemes upgradelni? Megéri?
  • sz4bolcs
    #19230
    unique és rare cuccot lehet upgradelni.
    nézzünk egy példát:
    egymás megfelelői:
    Quilted Armor - normal armor
    Ghost armor - Exceptional Armor
    Dusk shraud - Elite armor

    Ugyanúgy néznek ki... csak más védelem, és nagyobb szintkövetelmény értelemszerűen növekvő sorrendben normaltol eliteig.
  • Sas6
    #19229
    Aha értem sköziek :)) Már csa kezt nem tudom hogy honnan tudom hogy egy item normál, exceptional, és elite fajta ? Upgradelni csak a sima fehét itemeket lehet? Azok a normalok?

    Mert pl itt van ez:

    1 Ral Rune + 1 Sol Rune + 1 Perfect Emerald + Normal Unique Weapon Innen honnan tudom hogy a weapon az Normal? Ez nekem magas :)
  • sz4bolcs
    #19228
    nem játszom open bneten és lanon, csak bneten.
    Sas6:
    ethereal: átlátszó, kisebb követelmény, nagyobb sebzés/védelem, nem lehet javítani.
    ungrade:
    van normál, exceptional, és elite fajta cucc, ahogy ezt láthatod a battle.net diablo2 oldalán, ha rákattintasz az "items"-re, akkor felül a 2. 3. és 4. menüpont. Az elit cucc azért jobb, mert nagyobbat véd/sebez, de több stat-követelménye van.

    Így kell upgradelni -Majdnem legalul.
  • nearo
    #19227
    Hello!

    Két kérdésem lenne:

    Két karom fegyverrel harcoló asa-nak meddig kell fejleszteni a BoS-t, hogy a támadási sebesség maximális legyen?

    A BoS hat a Blade Fury-ra is?
  • Sas6
    #19226
    PLé n erre gondoltam hgy lehet upgadelni?

    "Strength: amennyi a kinézett páncélhoz kell. 118 a Guardian Angelhez vagy, aki upgradelve akarja hordani, annak 196."
  • Sas6
    #19225
    Amugy mit jelent az hogy egy tárgy ethereal vagy mi. az a javitott feygverre gondolok. Egy 500-at védő armorrol hogyan és mi alapján modnják meg hogy javitott e vagy sem ?:)
  • kgabus
    #19224
    Hát Pécs az kicsit odébb van... az a verzió, amit leírtam korábban? Esetleg tcp\ip?
  • sz4bolcs
    #19223
    azt írták, pécsett még van..
  • miilann
    #19222
    nem az a lényeg h mennyibe fáj,hanem hogy hol veszed meg,én tavaly nyáron vettem cdgalaxisba de a topikot olvasgatva már nem igazán kapható sehol se .s
  • kgabus
    #19221
    Ha debreceni vagy, akkor meg is oldható a dolog. :) Úgy gondoltam, hogy a karaktert, akinél van, vagy egy 1-es szintű karival el lehetne küldeni, a barbárt így akarom én is. Igazából tényleg nem nagyon érdekel, mi mit ér, pl. amiket felsoroltam, azok nekem megérnék ezt a karit. A stashben ilyesmi dolgok vannak még, mint Andariel's Visage, Arachnid Mesh,...
  • sz4bolcs
    #19220
    akkor hogy adjak stormshieldet? Vigyem le a gépem hozzátok, és csatlakozzak be lanra? :D:D:D
  • sz4bolcs
    #19219
    sztem olyan 3 rugó.
  • kgabus
    #19218
    Bár... nem lenne hülyeség. Gondolom kell hozzá egy tiszta D2, az mennyibe kerül manapság?
  • kgabus
    #19217
    Nem szoktam bneten játszani, csak ismerősökkel tcp\ip-t, vagy lanban.
  • JancsiPapa
    #19216
    Ne mondd már, hogy bneten nem tudsz ilyeneket beszerezni...
  • kgabus
    #19215
    Kész... belefáradtam a mf-ba, minden létező dolog megvan, csak ami kellene, az nem. Egy kedves ember nem tudna megdobni egy Stormshielddel? Esetleg egy sima Berserker Axe, 15\40? Adok értük egy egész cucckereső karaktert, 86-os barbár, 639 %-kal. Komolyan, t***m kivan.
  • sz4bolcs
    #19214
    régen tradeltem játékban, tudja valaki, egy clean fire skiller milyen runát / hány istet ér?
  • sz4bolcs
    #19213
    ha tudod használni, akkor jó üzlet volt. :)
  • erx13
    #19212
    nah ma meg volt életem első tradelős élménye :) 11pg ért szereztem mavina kesztyűt, övet, meg vértet :D hogy jo üzlet volt e vagy nem azt nem tom de jo volt alkudozni :)
  • Sas6
    #19211
    A wartraveller meik?:)) mert nem találom :P Pedig az jo kics csuka lehet ám :))

    És mit ér pontosdan?
  • repvez
    #19210
    A duell nek mi értelme van?
    És hogyan lehet másik act-ba átmenni ha az a küldi nincsen még meg ami ahoz kell.Az elsö végigjátszásnál valaki segitett benne de már nem tudom mi kell hozzá.Valami olyan volt hogy átment a köv. actba és megjelent a quest ikonja és ha rákattintott az ember akkor már át tudott menni.