26171
  • nearo
    #19289
    Kíváncsi vagyok, hogy kapcsolják a D3-t a D2-höz (ha lesz köztük kapcsolat egyáltalán).
    Egyébként #19227 valaki?
  • Sas6
    #19288
    Én MOST!! annak örülnék hogyha nem a D3 jönne ki. Jiobban örülnék ga egy nyár welején jönne ki hogy tudjak soakt jatszani
  • erx13
    #19287
    ha valaki találna mavinás circletet tartsa meg pls és adja el nekem, már 4napja azt keresek de senkinek sincs elado
  • ULTRA
    #19286
    Miből gondolod?
    Sztem StarCraft 2 bejelentés lessz (bár ne az lenne) de sztem az lessz
    Annak is örülni fogok de fele annyira sem mint mondjuk egy D3 bejelentésnek
  • sz4bolcs
    #19285
    forrás forrás??
  • zachi
    #19284
    jön a diablo 3 hurá
  • sz4bolcs
    #19283
    van valakinek eladó org setje?
  • Sas6
    #19282
    Aha értem. Bár megoldhato ez is egy programmal de én inkább maradok a B.neten :PP

    Szerdan asszem meg is veszem a D2-t megint:) Immár már jobban vigyázok.. Egyszer probaltram csak ki és ... Na midnegy most már nem hasznalok semmi...
  • JancsiPapa
    #19281
    Semmivel, csak singleben nem tudod a cuccokat átadni alapesetben, szal csak ennyi a különbség.
  • JancsiPapa
    #19280
    Igen, még a valkűr/decoy is jó golyófogónak.
  • sz4bolcs
    #19279
    szerintem az..
    nekem 600 mf-fel szarabb cuccokat dob, mint 250-nel. Szinte csak fehér cuccot dob így...
    jó cucc találás nem mf-mennyiség függő.

    Elég belőni kis mf-fel úgy, hogy gyakran dobjon unique cuccot, azt annyi.
  • vigyori14
    #19278
    és passive skill eknél érdemes ezekre 1 et rakni:dodge, avoid, evade?
  • Sas6
    #19277
    Amugy B.Net-en emnyivel nagyobb az esélyünk h jobb cuccunk lesz mint single-ben? Ugyértem h B.Net ent nagyob MF unk van alapbol?
  • Sas6
    #19276
    Jah a minusz?? Azthittem h vmi elvan írva ugyanis még sosem találkoztam minuszos tárgyal...
  • JancsiPapa
    #19275
    ias, lifeleech mellette szól, viszont mana/life, damred, mf a shako mellett. És ne felejtsd el a -30 firerest andynál.
  • Sas6
    #19274
    a pontokat nem tudom h h kell de sztam a Andariel's Visage jobb neki. Szerintem!
  • Sas6
    #19273
    Amugy igy utolag már mindegy de megkérdezem. A sosomnak volt 512 MF-je és az sztetek is pazarlás lett volna ha a ocolusba beleteszek még egy ist runat?
  • vigyori14
    #19272
    javazonnak passive skill eknél érdemes vmeikre rakni 1 pontot? és shako vagy Andariel's Visage jobb neki?
  • JancsiPapa
    #19271
    Ez nem olyan reklám, írd ki nyugodtan. Segíteni akarsz, nem reklámozni.
  • Sas6
    #19270
    Értem:) Mjd szétnézek:) köszzike
  • Nuki
    #19269
    türelem rózsát terem ^^
    nem akarok konrkét neveket mondani, de kezdőbetűket, szótagokat igen: CD-Galaxy, Fukar, Media márkt, stb... :P

    Hackelt szériál van sajnos és ismerek is olyat aki így SC-zik B.Neten. :\
  • Sas6
    #19268
    Ehh. van olyan is hogy hack-elt serial? Nem is tudtam...

    Remelem lehet még kapni a D2-t:) Pesten venném meg. De az utobbiak azt irják h már nem lehet kapni :(
  • Nuki
    #19267
    jó ezt hallani, hogy valaki az újravételről gondolkodik :)
    sajnos elég sokan vannak, akik még ezt a 2000 körüli összeget is sajnálják, és hackelt seriallal nyomulnak :\
  • Sas6
    #19266
    Hát most már énsem fogok :D

    Majd szerdán lehet megveszem onnantol ugy vigyázok majd rá mint a szemem fényére :D

    Amugy amilyen szegény leszek akor szivesen elfogadom ha valaki megszán
  • Nuki
    #19265
    minden csak idő kérdése, én sose mertem ilyen csít-dolgokat használni, se diabloban amig játszottam, se starcraftban :P
  • Sas6
    #19264
    Ők még nem buktak le. Szoltam nekik onnantol már csak az ö dolguk h hasznajak e vagy sem..
  • Nuki
    #19263
    Az más, hogy ilyen közeli-ismerős féle.. :)
    Akkor szerintem azonnal meséld el nekik a példád nehogy úgy járjanak mint te.
  • erx13
    #19262
    lenne valakinek elado mavina sapessza?
  • Sas6
    #19261
    Személyesen nem láttam csak mondták. És eléggé jo haverom szoval elhiszem.
  • Nuki
    #19260
    Azt te láttad személyesen hogy ők használják?
  • Sas6
    #19259
    Hát sajna:(( na midnegy:( Ha tudtam volna h ez lesz odaadtam volna a cuccaim akinek kel:))
  • Aspyrin
    #19258
    Ejnye.
  • Sas6
    #19257
    Hát nem tudom. 2 haverom is hazsnalt de ők még mindig játszanak.
  • miilann
    #19256
    mi az hogy pont téged kellett kiszurni?
    sztem sorba bannol mindekit mhval..
  • Sas6
    #19255
    Azért MH-ztem mert hallottam már h neki ien jo mh-ja van neki oylan jo és semmi baj nincs. Kipróbáltam én is mondom msot ha nem mondom el senkienk csak nem jönnek rá... Meg azt halottam h van egy program ami ezeket szűri ki de már rég volt bekapcsolva.
    Igy kiprobaltam én is mert igy elvégre sokkal könnyebb haladni andariehez pl eljutni :)

    De hát ba*hatom... Pont engem kellet kiszurni... Nah midnegy. Majd lehet megvbezsek vmikor ujra a D2-t. Nem tudom még. Onnantol meg már vigyázok..

    Egy csomo jo cuccom is volt..
  • JancsiPapa
    #19254
    Minek mhzni, nem értem...Amikor hallottam, h 100% biztonságos, akkor volt fenn nekem is... Na de mióta megint elkezdtem (december), semmi csit...Még hardcoreban sem kellett...
  • Sas6
    #19253
    Akor ez szívváás

    Pedig csak épp hogy kiprobaltam azt a rohadt maphack-et... Háát ez kész...
  • ULTRA
    #19252
    ez egy kurva nagy BANN
  • Sas6
    #19251
    Ehh ez meg mi :S

  • Sas6
    #19250
    eh :) király ksözike :)