26171
  • Sas6
    #19329
    Ahham értem. Akor olyan 117-ig lehet érdemes lenne elvinni. Thx



    #19324 Értem ksözike. Mondjuk én baalhoz nagyon ritkán megyek mivel a lighting sosomal nem nagyon tudok haladni a sok immun miatt..

  • sz4bolcs
    #19328
    jancsipapa: elárulnád, hogy miért hasznosabb tauntra rakni, mint shautra gf barbnál?
    enigmával nyomom tauntot még nem használtam.
    Ha wealthet használok, több szükségem lesz tauntra, mint shautra?
  • Wiseman
    #19327
    Szia!

    Parancssorból kell indítanod game.exe -w csatolóval. Ablakban nem játssza le a videókat.
  • Humy
    #19326
    sziasztok!
    2 éve nem játszottam kicsit elfelejtettem a dolgokat, hogy lehet ablakban indítani a gameet és hogy lehet elérni hogy ne játsza le a videóit induláskor állandóan?
  • Wiseman
    #19325
    A D3-ról a véleményem:
    Nem tudom van-e rá szükség. Ez a játék így jó ahogy van, ne mondja senki, hogy a grafikáért szereti, játékmenetben meg nem tudom mi változtatni való van... D3 előhozná a jó öreg problémákat. Kompatibilitás, új videókártya, stb, stb...
    Szerintem nem kell egy ilyen játékot leváltani ami iránt közel 7 év után is töretlen azérdeklődés. Mi sem bizonyítja jobban, hogy még mindig mennyien keresik megvételre. Kíváncsi leszek, hogy 2015 körül hány ember lesz aki azt fogja kérdezni különböző fórumokban és boltokban hogy pl az NFS Undergroundot hol tudná megvenni...
  • Wiseman
    #19324
    Azt nem hinném hogy a pala gyorsabban kapná az XP-t. Ez a sokat sztárolt karakter erről mondanak ilyet.
    Baal hellen: igazából a lvl86 os javámmal baalig eljutás sokkal nehezebb mint önmagában Baal. A sok light immunt leszámítva minden nehézség nélkül le lehet győzni. Charged strike max sebzés 4,5K így kb baalra 10-12 másodperc jut mindenféle merc +aura és miegymás nélkül. Szerintem minden jó karival simán le kell tudni győzni Baalt az odajutás az ilyen-olyan immunitások miatt az más történet.
  • JancsiPapa
    #19323
    lightning sorcnak is ugyanúgy kell az fcr.
    Sorceress (Lightning / Chainlightning)
    FCR Frames
    0% 19
    7% 18
    15% 17
    23% 16
    35% 15
    52% 14
    78% 13
    117% 12
    194% 11
  • Sas6
    #19322
    Amugy az igaz hog ya pala a több ikarihoz képest gyorsabban kapja az XP-t??

    És egy zeal os pala télleg tud erős lenni? Mert hallottam olyat hoy egy haverom haverja megölte egyedül baalt hellen egy zealos palával...
  • nearo
    #19321
    Heh... engem is valami iyesmi érdekel mostanában:)
  • Leventuszéy
    #19320
    Eredeti Diablo 2 + LOD kieg kerestetik, msnem: [email protected], e-mail: [email protected]. Meg még az érdekelne, hogy mikor lesz újra Diablo a boltokban...
  • Sas6
    #19319
    Ehh :DD OKsa akor majd probalkozok :P
  • sz4bolcs
    #19318
    jó, de több fcr= gyorsabb mf = ugyanannyi idő alatt xDDD
  • Sas6
    #19317
    Értelek de az én sosom nem cold vagy fire hanem lighting sosom van és annak nem kell fcr. Max a teléhez. hát nem tudom:) Majd tesztelgetek:) Köszi mindent.
  • sz4bolcs
    #19316
    rohadt jó ez a kiabálós goldfind barb :)))
  • JancsiPapa
    #19315
    Chance guards (tehát a kesztyű) szerintem felesleges, mehetne helyére egy magefist. Így perfekt spiritet feltételezve 35(spirit)+20(magefist)+30(occu)+10(set)+10(set)= 105 fcr, ami egy fire/coldsorcnál nem rossz, pontosan breakpoint, gyorsabb tele, fireball, ice blast.
    Így, 80+112+74+15+65+40(közepes WT)= 386 mfed lesz.
    Ez is több, mint elég. 300 körüli bőven jó, ne legyél papírtigris.
    Lightsornál még az occut is lecserélném hotora, mf ringeket meg fcr+raven/dwarfra.
  • JancsiPapa
    #19314
    Ezzel fogsz támadni. Ugye először a taunt-tal kicsalogatod a council minionokat, akkor hydrát sem fognak castolni -> "engage in melee range combat with you", majd ha közel értek, akkor Battle cry. Ezzel legyengíted őket, a merc jobban fogja őket szedni, kisebbeket ütnek. Ezután meg ráülsz a jobb gombra és war cry. Azt hiszem, olyan 1000 körüli damot ki lehet hozni, de lehet,h többet is.
    Shoutról meg annyit, hogy vagy több lesz a defed a shout révén, vagy keveseb dam a war crynál. Ha jól csinálod, csak a mercedet ütik - no need def.
    Mégvalami? :]
  • Chrystopher
    #19313
    Hali!

    Nem pont a játékbavágó kérdésem lenne, de talán a Dióhoz kötődik a legszorosabban :D

    Szóval az a problémám, hogy nem tudtam a gold passwordomat. Okosan reseteltem(jupii). Ekkor vártam, de nem jött a mail. 2+ éve regeltem a jsp accot és valszeg egy tök más mail címre és nemtudom melyikre. Hol/hogy tudnám kideríteni, hogy milyen mail címen van az acc most?
  • sz4bolcs
    #19312
    tökéletes.
  • Sas6
    #19311
    Amúgy egy jó mf-es sosónak ezek a cuccok jók? :

    War travaller, shako topázzal,ocolus ist runaval,tal öv,tal armor topázzal,tal amu ( igy már van 65% mf a set bonusz miatt), spirit pajzs ,és 2 db MF ring ( 30 MF mind a 2), és egy kesztyű nem tudom mi a neve de 200% több arany szörnyekbol és vagy 35 MF (sztem tudjatok meikre gondolok). És persze gheed charm és még sok egyéb MF charm.

    Asszem leirtam mindent amit gondoltam. Szerintetek ez igy jó MF-es soso lesz? Ha lehetne még jobbat csinalni akor irjatok meg légyszi.

    Ja és ez MF soso és nem harcolni akarok vele:) Szal az MF mindenféleképpen előnyben van.
  • sz4bolcs
    #19310
    miért nem shaut van maxolva?
  • sz4bolcs
    #19309
    JancsiPapa: Tudnál segíteni kicsit?
    Elkezdtem csinálni egy énekes gf barbárt a leírásod alapján.
    Most oda értem, hogy 60as szinten maxoltam a bo-t, és nem akarok addig másra rakni, amég nem tudom, hogy mire jó.
    war cry, taunt, battle cry - mivel ölök..
  • Sas6
    #19308
    Aham értem. Nah majd meglátjuk:) Majd irom ha lesz valami.
  • Sas6
    #19307
    :D:D:D:D köszike a tippet megfontolom :D
  • JancsiPapa
    #19306
    na ;)
  • JancsiPapa
    #19305
    acc az nem lesz meg, de a cd-keynek vissza kéne kerülni, elvileg.
  • nearo
    #19304
    Megnézegettem a dolgokat, most már okos vagyok (vagy legalábbis megtudam, amire kíváncsi voltam), kösz!
  • nearo
    #19303
    Ide most regisztrálnom kell akkor, ugye?:) Azért köszi, megnézem.
  • Nuki
    #19302
    inkább addig tanulj, hogy jó legyen az évvégi jegyed
  • Sas6
    #19301
    Komoooly???? :))) Wow nem is tudtam:) Akor az király lenne :) Addi köclsön cd-key-el nyomom majd... Nah király. De a Accomat nem kapom vissza ügye?? :(
  • Nuki
    #19300
    juj részvétem... nekem minden egyes karakteremhez erős érzelmi szálak kötnek, ezért én sem élném túl ha egy is meghalna... ;)
    ja amúgy azt se tudom már mikor néztem meg utoljára a karaktereimet, lehet mind a múlté már... :|
  • JancsiPapa
    #19299
    Ehm, talán jobban is teszed -.-
    Egy 80-as classic hardcore ill egy 94-es expansion hardcore hammerpalám halt már meg...
  • JancsiPapa
    #19298
    Felmész egy olyan accra, amin már van olyan kari, ami megölte scben norm baalt, avagy egy hc karit. Asszem.
  • JancsiPapa
    #19297
    Akkor elméletileg 30 nap múlva vissza kéne kapd -.-
  • Nuki
    #19296
    a hekk az egy hal, nem?
    nekem sosemvolt akkora bátorságom hogy HC karakterrel mennyek, amim van ilyen karakter az is max 20. szintű, és single playeres :D
  • Sas6
    #19295
    Ez az első BAN -om igen. Más nem használja a cd-key-em mivel ez az enyém és senkinek sem adtam meg.
  • Davidus
    #19294
    van olyan hekk amivel egyből lehet HC karit indítani?:p
  • Nuki
    #19293
    szerény véleményem szerint előbb fog Diablo III kijönni, mint starcraft második rész.
    csupán azért, mert Starcraft hatalmas sikert arat MÁIG!!! Dél-Koreában sokak játszanak, az egy-egy pro-gamerhez tartozó sokezres fanklubbok, satöbbi... ez egy formás kis bevétel a Blizzardnak (szerintem, Jogdíjak ugye, meg minden) és ettől nem akarnak úgy elesni, hogy kihoznak egy újabb részt belőle, amihez ugye izomerős gépek kellenek, stb stb (nem mintha probléma lenne egy koreai versenyen biztosítani a csili-vili erőművet az éppen aktuális játéknak amit ugye cégek finnanszíroznak, de az otthoni játszhatóság, és ezáltal a köztudatban élése a játéknak igenis fontos!!!)
  • JancsiPapa
    #19292
    Megkérdeztem ITT, majd nézd, mit írnak.
  • JancsiPapa
    #19291
    Hallod, ez az első ilyen bann?
    A tiéd a cd-kulcs, csak te játszottál vele?
  • Sas6
    #19290
    Nem tudom remélem nem fogják elba*ni... mert annak nagyon nem örlünék.

    A gamestar honlapján ezt irja.:


    "Diablo III: Már négy éve készül?!
    [2006. február 06. @ 16:04 - Berkenye]
    Érdekes információk jelentek meg a Gaming Steve-en... nevezzük őket inkább pletykának. Az oldal nem kevesebbet állít, mint hogy a Blizzard műhelyében már négy éve készül a Diablo III.

    Az "anonimitás" érdekében a fejlesztőcsapatot Snowstormként, míg a Diablo III-at Beelzebub 3-ként emlegeti a cikk. Lássuk hát, miket álílt róla ez a Gaming Steve... A Blizzard North már évekkel ezelőtt közel járt a játék véglegesítéséhez, de a minőséggel nem voltak megelégedve, ezért az egészet átalakították. Ez az egyik valódi oka annak, hogy az említett stúdiót bezárták. Minden ott dolgozót áthelyeztek az irvine-i stúdióba.

    A cikk megcáfol egy korábban felrebbent másik pletykát, mely szerint a játék a Mennyországban játszódik, melyet a Pokol a saját hatalma alá akar fordítani. Úgy kellett volna ezt elképzelni, mint a World of Warcraft egy Diablo méretű világban, az abban korábban tapasztalt játszhatósági tulajdonságokkal. Nos, a cikk szerint tehát ez nem igaz. Mindössze annyit erősít meg, hogy a játék teljesen 3D-s, és tényleg fantasztikusan néz ki. A háttérben pedig tényleg a Jó és a Gonosz harca áll - erre épül a történet egy része. Az egyes tárgyak a játék soran "világosról" "sötétre" változhatnak. Állítólag ez volt az egyik fő probléma okozója. Az ugyanis, hogy egy tárgy kinézete vizuálisan átalakul, még nem vonja magával a játékmenetbeli változásokat. Emiatt kellett egészen az alapoktól újragondolni a játékot.

    A játékmenet egyébként a Diablo első két részére hajaz, ám a játéktér jóval nagyobb, és sokkal nagyobb tapasztalatot igényel az egész elsajátítása. Természetesen a multiplayer is nagy renováláson esik át, ne lepődjünk meg viszont néhány olyan elemen, ami a World of Warcraftból már ismerős lehet. Itt kiemelte az ellentétes fajokat (Alliance and Horde = Heaven and Hell).

    A megjelenésről ő sem tudott semmi pontosan, a Blizzard ugyanis nem sieti el. Következő állítása szerint az évekkel ezelőtt bejelentett konzolos StarCraft Ghost a fejlesztés kezdete óta már a második nagy átalakításon esett át.

    Még egyszer felhívnám mindenki figyelmét, hogy a fenti információk a Gaming Steve oldalon található anyagból származnak. Erősen feltételezhető, hogy látogatottságának és ismertségének növelése érdekében publikálták az irományt, de azért ennyire ne legyünk gyanakvóak, ugye..."