26171
  • Sas6
    #19369
    Aha értem. hát lehet h a tört verzio miatt nem megy a jatek. 1.11-el meg crackelted?
  • nearo
    #19368
    LoD patchet raktam fel... és igen, el sem indul... esetleg a tört verzió miatt? Miután felrakom a patchet crackelni kell. Mondjuk az 1.10 is úgyanígy működik. Azért kéne az 1.11, mert találtam egy módot, hogy működjenek a ladder only rúnaszavak single-ben, de 1.10el nem működik, csak 1.11el.
  • Sas6
    #19367
    neem :) játszott mert nemrég votlam fennt nála és én is nyomtam :P
  • sz4bolcs
    #19366
    vagy nem játszott 3 hónapig? :)
  • Sas6
    #19365
    Egyik haveromnak most irja h kitörölték a karaktereit. Nem MH-zot meg semmilyen csalást nem hazsnált. Az acc-a megvan csak az összes karaktere elveszett. Ez csak arra utalhat hogy valaki feltörte a karakterét vagy más is lehet?
  • JancsiPapa
    #19364
    :]
    A nevem régi 9-10.-es quake közben jött elő, aztán azóta ez maradt, így regeltem sgre :]
    Egyébként mindenütt másutt Janouként ismernek.
    Köszi szépen ;]
  • sz4bolcs
    #19363
    "Amég vissza nem jövök, addig mindenkinek minden jót kívánok diabloban és az életben egyaránt."
    ui.: És azoknak is, akik ezt a kettőt nem választják el. :)
  • sz4bolcs
    #19362
    Ji :)
    Nem tudtam, hogy ilyen fiatal vagy.

    Sok sikert a következő pár héthez. Én is vizsgázok 2 hét múlva, diablo2 most nem elégít ki, szóval úgy gondolom, most megint jön egy rövid, vagy hosszú diablomentes időszak az életemben.
    Amég vissza nem jövök, addig mindenkinek minden jót kívánok diabloban és az életben egyaránt.
  • Aspyrin
    #19361
    megy
  • Davidus
    #19360
    nektek megy a bnet? europera nem enged be
  • erx13
    #19359
    én ezért nem is raktam patchet csak amikor felmentem bnetre letöltötte magának ... :) legbiztosabb
  • Sas6
    #19358
    Akor nem tudodm.Lehet hogy nem LOD patchet raktad fel? Nem is indul el a játék?
  • nearo
    #19357
    1.10patch->1.10magyarítás->1.11patch
    elvileg nem kéne problémáznia...
  • Sas6
    #19356
    Ha feltetted az 1.10-es patchre a 1.11-es patchet és ugy rá az 1,10-es magyarositast akor az a baj. Viszaont ha már a 1.10-re raktad a magyaritast és ugy fel az 1.11 patchet akor nem kéne elvileg h baja legyen.
  • nearo
    #19355
    1.10ről 1.11re felpatcholtam, és indításkor ezt írja ki:

    Mi lehet a gond? Esetleg, hogy 1.10es magyarítás van rajta...?
  • kgabus
    #19354
    Upsz basszus, tényleg. :P Valszeg megszokhattam, hogy a fórumon a legfrissebb üzenetekkel kezdi és nem is néztem a dátumot... Na ha vkinek van még 5-6 éve megválaszolatlan kérdése, csak bátran! :D
  • sirdond
    #19353
    apám, te aztán nem sietted el a válaszadást. sztem azóta már vagy kilencezerszer biztos megölte :)
  • kgabus
    #19352
    Durielre gondolhatott... Egyszerű, ne hagyd, hogy megüssön. :) Teleport, static field, thunderstorm,... meg normalon talán nincs immunitása coldra- de régen játszottam már normalon :P-, lőheted az orbbal is.
  • JancsiPapa
    #19351
    Sziasztok.

    Mint ahogy azt néhányan tudják, végzős vagyok. Ez azt jelenti most, hogy az elkövetkezendő 2 hétben nem fogok sokat a fórumon tevékenykedni.
    Próbáljátok meg addig a fórumot reklám- és spammentesen tartani.
    Most megyek is a ballagásomra, sok sikert a többi érettségizőnek a továbbiakban.
  • JancsiPapa
    #19350
    lem+ko+perf diamond
  • Nuki
    #19349
    (nem tudom miről beszélsz... :P )
    [kérdő tekintet]
  • Sas6
    #19348
    Vipermagit mivel kell uppolni?:)
  • Nuki
    #19347
    má most a kutyát nem érdekli az a játék
  • Leventuszéy
    #19346
    már kifogytak a készletből, ma délután hívtam fel őket:(, és már egyik mediamarktban sincs
  • Chrystopher
    #19345
    Ha annyira kell és könnyedén be tudsz jutni a XXII. kerbe akkor a Camponaban az 575kbyte boltban sztm. tuti kapsz Diablot. Telón felhívod-->megkérdezed van-e nekik. sztm lesz. http://www.576.hu

    //Asszem ki is szállítják//
  • CzKaresz22
    #19344
    Én nem olyan régen az Árkádban vettem a media marktban 3990 kiegészítővel
  • nearo
    #19343
    Bocs, segíteni nemigen tudok... viszont érdekelne, hogy hol, mikor és mennyiért kaptál eredetit? Már nagyon fáj a fogam nekem is egyre... (és szerintem nem csak nekem:))
  • CzKaresz22
    #19342
    Sziasztok!

    Nagy Diablo rajongó vagyok régóta nem toltam s szívesen venném ha valaki megmutatná a játék rejtett dolgoit s még sok írás is itt kínainak tűnik Nekem. Megvettem az eredetit bárkihez szívesen csatlakoznék battleneten is akár ha minden este tóljuk.

    MSN:[email protected]
  • sz4bolcs
    #19341
    tud jönni vki hammerezni ut-be gyorsan?
  • nearo
    #19340
    Érdekes... a ladder only-s cube receptek működnek single-ben...
  • Leventuszéy
    #19339
    thx
  • Sas6
    #19338
    szokott igy baszakodni :(( Késöbb probald meg akor lehet jólesz.
  • Sas6
    #19337
    jahh ok :)) :P
  • Leventuszéy
    #19336
    Nah, sikerült szereznem használt Diablot, csak azt írja ki, hogy: "Unable to connect to Battle.net If using a modem, you may need to connect to your Internet Service Provider before connecting to Battle.net. For more information, please visit: www.battle.net/support/errormessages" jah, és chellom van
  • JancsiPapa
    #19335
    amu-belt-armor? ^^
    wt=war traveler
  • nearo
    #19334
    Hogy lehetne megoldani, hogy ladder only-s rúnaszavak működjenek single-ben is? A Diablo Páholy oldalán olvastam még régebben, hogy hogy lehet, de most nem találom...:(
  • Sas6
    #19333
    Nah köszike legalább tudom h mik kellenek akor:) De a WT az melyik is?
    És a set bonus ha csak kettő cuccom van meg akkor nem kapok 65 MF-t.
  • JancsiPapa
    #19332
    hoto 40
    magefist 20
    tal set bónusz 10+10
    spirit 27+ fcr
    10 fcr ring
    Ezzel meglenne a break és az mfed is egész jó lenne:
    shako 74
    tal armor 112
    öv 15
    set 65
    wt ~40
    gheed ~35
    Ez már így 341, és akkor még nem is tettél fel mf ringet (jól jön a 20dexes raven, vagy dwarf star ->40 life) , ez az mf meg bőven jó.
  • Sas6
    #19331
    Amugy ma voltam a CD galaxisban és akartam venni haveromnak D2-t. NEm votl de mondták hogy olyan 2 hét műlva jöjjek vissza kb akor lehet lesz már.

    Szóval lehet kapni még :))

    (ezt csak ezert irtam mert voltak mondatok melyek azt irták hogy már nem árulják )
  • JancsiPapa
    #19330
    Már írtam: a taunt erősíti a támadó skillt, a war cryt - még a shout csak +defet ad (na jó, +durationt a bonak).
    A +dam meg jobban kell neked, mint a +def.