26171
  • erx13
    #19410
    szlovákiai vagy sz4bolcs? vagy merről?
  • sz4bolcs
    #19409
    tényleg nem volt nehéz? Én jövő hét utáni héten vizsgázok.
  • JancsiPapa
    #19408
    xDDD
    Látszik, hogy nem érettségizel :D
    ma voltam emelt matekon, hááát...nem volt nehéz :)
  • sz4bolcs
    #19407
    én múltkor úgy jártam, hogy elkezdtem délután játszani, benyomtam egy bögre kávét, aztán néztem, már éjjel van, hajnali 2 körül kezdtem megint álmosodni, főztem még1 adag kávét, benyomtam, hajnali 3kor már mondom elmegyek aludni, de épp kész lett a gf barbárom, nem bírtam ki, hogy ne játsszak vele kicsit. Aztán néztem az órám, már reggel 6 óra volt, és nekem 8ra kellett suliba mennem, mert utolsó nap volt, tehát 7kor kellett volna kelni. Egy órát nem érdemes alukálni, inkább lefőztem a harmadik adag kávét.
    ja igen (Wiener extra:)))
    Aztán mentem suliba, ahol egy üveg valami kanadai whiskeyvel vártak. Nagyon finom volt, még talán nem is ittam ilyen jó whiskeyt. És muszáj volt beülni a helyi kocsmába, meginni 3 jagert, 1 unicumot, meg 3 korsó sört.
    Olyan délután 3 körül végeztünk is, csak az volt a dolog szépséghibája, hogy nekem fél6kor kellett mennem barátnőmhöz egy másik városba, mert öccsének volt ballagása.
    De már muszáj volt aludnom, mert másképp meghalok. Szal lefeküdtem.
    Arra ébredtem, hogy 17:04 perckor nyomkodom le az ébresztőt. És még ott a lakáson is lett volna dolgom, mert a héten iszonyat nagy kupit hagytam. Konyhába 1 hetes mosatlan edények, kupi, piszok, de már nem volt rá időm megcsinálni.
    Fogtam a hullazsákot (amiben az öltönyt szokás cipelni), beledobtam egy alsógatyát, egy zoknit, meg a fogkefém, azt spuri a buszállomásra.
    Persze még muszáj volt magamra fél üveg parfümöt fújni, és bekapni 3 winterfresh rágót, kíváncsi vagyok, az utazótársak közül hányan fulladtak meg a párolgó alkoholos izzadság, a parfüm, és a mentolos rágó bűzétől. :)))
    Végülis odaértem, és minden jó volt. Persze az első amivel kínáltak apósék, az valami rövid-ital.

    Van így az ember.

    Ui.: Amúgy antialkoholista vagyok!!
  • Davidus
    #19406
    hát ez még mindíg a legjobb játék b+:p tegnap elkezdtem nyomni háromkor és mikor az órára néztem már hajnal 2 volt
  • Sas6
    #19405
    Valakinek incs vtel negy elado sorci torcha?:) nem kell perfec olyan 4 ist körüli is elég:P Lehet 3 ist is:)
  • sz4bolcs
    #19404
    nagyvonalúnak kell lenni :D
  • Sas6
    #19403
    Oksa akor eltezem neked :)) Majd holnap jelentkezz ha veszed :P
  • Sas6
    #19402
    sztem sem de nem kapok sehol sem olcsobban :D
  • Sas6
    #19401
    Aha ok ksözike mert kétek már érte midnent:D
  • sz4bolcs
    #19400
    sztem nem ér 4 istet egy sorci torcs..:)
  • Aspyrin
    #19399
    Egy istet adok érte, talán holnap délután fent leszek.
  • Sas6
    #19398
    Jut eszembe:)

    Vkinek nem kell egy seraph amulett?:)

    2 / 2 -es :)
  • Aspyrin
    #19397
    Az eladónak minél többet, a vevőnek minél kevesebbet :D
    Egyébként 3-4 istre tippelek.
  • Sas6
    #19396
    Nah az remek:P

    Amugy egy 18 / 13 -as sorci torch mennyi ist et ér??
  • Sas6
    #19395
    hehe ez nem bug :PP
  • Aspyrin
    #19394
    Szokott elég gyakran :)
  • sz4bolcs
    #19393
    xDDD az kemény!! Lehet, nincs is rá esély, csak valami bug.
  • Sas6
    #19392
    Woww a summoner egyszerre kettő hate-t dobott:)) Erre mennyi az esélyem amugy?:P
  • Sas6
    #19391
    aham értem köszike
  • MadJani
    #19390
    Én a Gaze-t jobban szeretem, bár a csicsó a méregre a legalergiássabb, emiatt nagyon jó neki az Andy. Nem is beszélva a rengeteg +str-röl, ami kellhet az Eth CV 200-as szükségletéhez.
  • MadJani
    #19389
    Mivel az ITD nem hat Boss-oknál, igy van értelme.
  • Sas6
    #19388
    Az igaz amugy hogy csicsóra az andariels sisak a legjobb??
  • Sas6
    #19387
    nahh az remek:)) Köszi szépen.
  • sz4bolcs
    #19386
    kreálsz játékot, és megkérded...

    sima goldban mondjam? 35000, 35000, 3005 , ...? így megfelel, vagy mégis hogy gondoltad?
  • Davidus
    #19385
    ejj kicsit megváltoztak az árak mióta utoljára toltam:o hol lehet megnézni up to date hogy mi mennyit ér? nem FGben hanem ingame cuccokban:)
  • Aspyrin
    #19384
    Oculus.
  • Aspyrin
    #19383
    2 istet.
  • Aspyrin
    #19382
    Én úgy tudom, hogy minden olyan unique fegyvernek létezik etheral változata(kivéve az íjakat) aminek az eredeti állapota sem etheral.
  • nearo
    #19381
    mi az az occulus...?
  • Sas6
    #19380
    Amulett

    Egy egy 2/2 es értékkel ér ist-et??
    40% Damage To Demons

    A többit igy pontosan nem tom..

    Igy mit ér pontosan sztetek?
  • vigyori14
    #19379
    üdv, eth occulus létezik? ha igen mibekerül?
  • sz4bolcs
    #19377
    vagy lemlem
  • sz4bolcs
    #19376
    ja tényleg most van gf barbom, megcsinálhatnám dupla wit leg ist ist-tel xDD
  • nearo
    #19375
    ehh... én gondoltam már olyan karira, ami wirt leggel hadonászik... de még nem jutottam el odáig, hogy megcsináljam:D
  • sz4bolcs
    #19374
    én raktam ki wirt leg-be furyt xDDD
  • nearo
    #19373
    A Fury rúnaszónál észrevettem egy kis érdekességet (lehet, hogy csak nekem érdekes...):

    +209% Enhanced Damage
    40% Increased Attack Speed
    Prevent Monster Heal
    66% Chance Of Open Wounds
    33% Deadly Strike
    Ignore Target's Defense
    -25% Target Defense

    20% Bonus To Attack Rating
    6% Life Stolen Per Hit
    +5 To Frenzy (Barbarian Only)

    Na most akkor ez hogy van? Semlegesíti a védelmet, vagy csökkenti 25%-al?
  • nearo
    #19372
    Jah, akit érdekel, az itt megtalálhatja hogyan kell a ladderes rúnaszavakat singleben is elérhetővé tenni.
    Szerk.: a legutolsó menüpont.
  • Sas6
    #19371
    ehh :D hát érdekes:P
  • nearo
    #19370
    megcrackeltem... de nem tudom mi történt, most hirtelen működik az összes rúnaszó, pedig 1.10 maradt... még az 1.11esek is működnek:)