26171
  • nearo
    #19451
    Nem ér sokat, de low lvl necrora kéne... azaz lvl40, lehet mostmár valami jobbra fogok hajtani. Az a lényeg, hogy normal act2-ben egymásután leesett a set másik két darabja. Akkor lehetett lvl2x, és azóta azt hajkurászom.
  • Sas6
    #19450
    :)) én is ugyan azt
  • Sas6
    #19449
    ?? az infernal torch ennyire sokat ér?? és már találtam párszor de mindig kidobom.. :) Mi ér amugy hogy enyire kell?
  • nearo
    #19448
    basszus... mefütyisztó meg a háj councilok úgy dobják a set-eket, mint a szemetet, de infernal torch-ot egyik se tud...:(
  • nearo
    #19447
    ja, ez set, nem junik...
  • nearo
    #19446
    én meg isenharts lightbrandet
  • JancsiPapa
    #19445
    Én nokozant gambleztam anno :)
  • Sas6
    #19444
    ehh nektek volt már olyxan hogy ahellen anya unique amulettet ad gamble-n ? :D
  • Sas6
    #19443
    Ez az amulett

    oylan 430-as AR-el és 26 all res -el és oylan 320 deffel télleg "csak" UM runat ér?0
  • Sas6
    #19442
    jaah télleg :P igaz igaz :)
  • JancsiPapa
    #19441
    másabb, ha futni kell a hulláért, meg megint másabb, ha lassan telézel :)
  • Sas6
    #19440
    :)) Nekem van egy perfect 35 res vipermagim majd azt szeretném uppolni és hazsnalni.

    De ha meghalsz akor mindig kinlodni kell nem ?:)
  • JancsiPapa
    #19439
    aztán ha meghalsz, lehet kínlódni :]
  • Sas6
    #19438
    Hajaj de oda runak is kellenek ámn :P
  • sz4bolcs
    #19437
    nekem enigmám van sorcin mf-re, és még teleportra sem kellett raknom. :)
  • Sas6
    #19436
    na haz jo:P de sztem én egy ideig megtartom MF-re :P
  • sz4bolcs
    #19435
    low def, én múltkor elsóztam 3 istér. :D
  • Sas6
    #19434
    Tal rasha armor mit ér?? oylan 850 def-el ?
  • Sas6
    #19433
    :P
  • nearo
    #19432
    Hát... hogy szerencse, az túlzás:D két infernal torch-nak jobban örültem volna:D
  • Sas6
    #19431
    Egyszerre dobhat ugyanoylan set egy egy map-on uniqe-t nem :)) De az tény h szerencséd volt h kettőt dobott :P
  • nearo
    #19430
    Pff... Mephisto egyszerre két set tárgyat dobott, de ugyanazt XD Két sigon kesztyű, az egyik 12-t, a másig 15-t véd. Ez gyakran előfordul, vagy esetleg valami bug áldozata lettem...?
  • tevenátha
    #19429
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e netes portált ahonnan meg tudnám rendelni a Diablo 2+exp-t?! Régen sokat játszottam interneten, de sajnos nem saját lemezekkel, hanem egy ismerősömével, és mikor visszakérte, egy időre elment a kedvem a játéktól. Kerestem már sok helyen, de valami oknál fogva nem lelek rá. Ha tudtok legyetek szivesek segítsetek. Nagyon nagy kedvem lett játszani újra. Előre is köszi :)
  • vigyori14
    #19428
    ja ténleg valahogy megoldódott
  • Sas6
    #19427
    Szar a Bnet:D Nekem is rengetegszer van iylen. Kilép a játékbol,lefagy,várjak,csatlakozás nem sikerül és még sorolhatnám...

    Sztem késöbb jólesz már.
  • vigyori14
    #19426
    tesóm accjába betudok lépni de a carijait nemlátom mer irja h lépjek vissza később, ez ok ilyen már volt sokszor, de mikor belépnék én accombe beirom jelszot és csak irja h please wait. ez mitől van?
  • vigyori14
    #19425
    volt már nektek olyan h: kilépsz a játékbol és kidob bnetről visszaakrok lépni és mindig vmi ujj password ot kér, ez mitől van?
  • sz4bolcs
    #19424
    nem hiszem..
  • Sas6
    #19423
    :DD:D:D

    miért ehy zealos palanak sztem baromi jó fegyver az nem?:)) Raksz bele egy koponyár és szevasz:P Nem?:))
  • sz4bolcs
    #19422
    annyit tutti nem xD
  • JancsiPapa
    #19421
    néha nehezen jön be, főleg a fórum
  • Sas6
    #19420
    Igen ott már rájözttem midnere:)
  • Sas6
    #19419
    Köszike ez jó oldal el is mentettem :)
  • nearo
    #19418
    Az a lényeg, hogy csak azokat a recepteket tudod használni, amik a "Hit power items", "Blood items", "Caster items" és "Safety items"-nél fel vannak sorolva. Kesztyűt csak Chain, Heavy és Leather Glovesból ill. Gauntletsből és ezek exceptional és elite változataiból tudsz craftolni, és az se mindegy, hogy melyik mellé milyen rúnát és gemet teszel be (a jewel az asszem mindegy). Egyébként JancsiPapa linkje tökéletes, csak ajánlani tudom. Ott minden le van írva.

    Szerk.: csak nekem nem működik a rakanis fórumja?
  • Sas6
    #19417
    Ez tényleg csak KO runat ér??

    Fegyó
  • JancsiPapa
    #19416
    csak kicsit kéne körülnézni...
  • Sas6
    #19415
    Én amit találtam kesztyűt az kék volt.
    Olvastam az ilyen tárgytipusrol de ott ilyen vér tárgyai meg ilyenek vannak.

    Azon kivul gondolom lehet tobbfajtákat is. Én olyanokat szeretnék csinalni.
    Azt szeretném még megtudni h azt honan tudni hogy milyen runa kell hozzá? Hogy elite vagy sem?
  • JancsiPapa
    #19413
    Csak magic (kék) cuccot lehet craftolni.
    Aztán csak az a recept jó hozzá, amivel akarsz, csak egyfajta kesztyűvel(exp-elite verzió jöhet persze).
  • sz4bolcs
    #19412
    Pécsi, és ormánsági..
  • Sas6
    #19411
    Amugy a craftedelni akarok egy tárgyal.

    Nézzü ktalálok egy kesztyut mondjuk 65-öt véd 10% ED, 10 poison resist, és mondjuk 2 az erőhoz.

    Nah msot rakok a cubeba egy rare jawelt,egy perfect ruby-t és mondjuk egy shael runat.

    Szokás szerint nem jött össze semmi.

    Azt szeretném emgkérdezn hohgy azt honnan tudjam meg hogy milyen runat kell beletenni a cubebe h jo legyen?? A tárgy nevébol?