26171
  • JancsiPapa
    #19491
    ha együtt játszatok csapatban, akkor mindenképp kell egy barbár, a battle orders miatt.
    Egyébként sztem egy sorc team egész jó tud lenni, különböző skillekkel.
    Mi most classic hardcoreban játszunk (vagyis a keddi emelt kémia után), ahol van egy barb (bo-ra), egy orbsorc (tele, rush), egy freezing arrowzon (cs-ben jól jön a fagyasztás) és 2 hammerpala (havernak conc, enyém fana aurával). Ugyanis classicban az összes +% sebzést adó aurák erősítik a hammert, ill a combat shrine is :)
    Így aki azt mondja, hogy expansionban lehet megcsinálni a legtöbb sebzésű hammert, az nem mond igazat :) Majd egyszer leteszteljük :)
  • vigyori14
    #19490
    hc-ben érdemes barbárt kezdeni? ha igen milyen fejlesztés az ami jo 3-4player es csapatban? és full sigon set mibe kerül hc-ban?
  • Sas6
    #19489
    Én nem szeretnék dupolni csak azt szerettem volna megérdeklödni hogy nem e fognak e eltünni az ist-jeim. Mert azert sok idobe telt még megszereztem.

    Msot szeretnék majd csinalni hoto-t és CTA-t is szoval... :)
  • Aspyrin
    #19488
    Nincs kizárva :)
  • sz4bolcs
    #19487
    Úgy tudtam, rare-ba 1-et tesz, magicbe tehet 1-2-t.
  • JancsiPapa
    #19486
    nincs neked szükséged a dupolásra...hidd el.
  • envoka
    #19485
    Modok
  • Sas6
    #19484
    Most olvastam a dupe-lásrol és hát msot azt nem egészen értem.

    Most nekem van 5 ist-em lehet hogy elöbb utóbb eltünnek majd? :oo
  • JancsiPapa
    #19483
    ITT a fórum részlegben van egy olyan téma, hogy modok - ott találhatsz párat.
  • JancsiPapa
    #19482
    nem.
  • Gabesz026
    #19481
    Köszönöm.
  • Sas6
    #19480
    www.diablo.hu

    itt sokat találsz a hasznos holmik cikkben. Le van irva midengyikhez hogy mit tud.
  • Gabesz026
    #19479
    Szevasztok!
    Tudnátok olyan oldalcímet ahonnan modokat lehet letölteni!
    Meg kéne 1-2 tipp hogy melyiket érdemes letölteni.
    Előre is köszi!
  • Sas6
    #19478
    tudtommal nem....
  • nearo
    #19477
    A rúnák és ékkövek mágikus tárgynak számítanak? Segít rajtuk az mf?
  • Aspyrin
    #19476
    Annyival kiegészíteném, hogy nem árt hellen socketelni ha a maxot szeretnéd kapni.
  • nearo
    #19475
    Hmm... rákerestem erre a socketelős dologra. Kb ezt vettem ki abból, amit találtam: normal cuccba mindig maxot tesz, rare-be 1-2, unique-set 1. De ha nincs igazam, akkor javítsatok ki.
  • Aspyrin
    #19474
    0%
  • nearo
    #19473
    Larzuknál mekkora az esélyem, hogy két lukat tesz egy junik cuccba?
  • sz4bolcs
    #19472
    Ja, szerintem lehet még nem volt annim meg torchom amikor ez volt. De duskba rakok inkább enit.
  • sz4bolcs
    #19471
    nabazz hülye goldfind barbárom átváltozott kis törpévé.
    2 natural res
    3 bo
    2 battle cry delirium
  • Aspyrin
    #19470
    Tényleg nincs szándékomban kukacoskodni, de az eni bp-hez is 30 str kell és akkor már megvan a hiányzó 13 a cs-hez. De a viperhez pl. szintén 43 str kell :)
  • sz4bolcs
    #19469
    nem tudom, talán summon necroval, meg sorcival volt ilyen bosszúságom, hogy ha eth lett volna cta akkor kezébe tudtam volna adni.
    soha nem rakok str-re.
  • Aspyrin
    #19468
    Az derék. Egy crystal swordhoz kemény 43 str kell, ha nincs annyi a karidon akkor minek egyáltalán? :D
  • sz4bolcs
    #19467
    Azért nem teljesen. Volt már pár olyan karakterem, ami nem eth cta-t nem tudott ovlna fölvenni str hiányában, viszont eth cta-t igen. És azzal tényleg nem ütsz, akkor meg minek ne?
  • Aspyrin
    #19466
    Ez az eth cuccokba való pakolás akkora ökörség, kifejezetten utálom. Értelme nincs, látványban annyi a különbség, hogy halványabb a tárgy.
  • sz4bolcs
    #19465
    Nem. Csak a szintkövetelménye kisebb. Úgy tudom, crystal sword szintkövetelménye a legkisebb, amibe bele lehet rakni a cta-t.
    Cta-val úgysem ütsz. Arra vigyázni kell, hogy az ember ne kezdjen el hadonászni a szörnyekre vele, mert nem lehet javítani, és ha széttörik.. :)
    Egyszer jártam úgy, hogy smiterrel ctaval elkezdtem ütni valamit, szerencsére nem ment lejjebb a durabilityje. :))
  • Sas6
    #19464
    ÖÖh ha nem ethereal akkor gyengébb lesz a runaszo? Ha ethrea akor nagyobb esélyem lesz h jobb legyen?
  • sz4bolcs
    #19463
    De azért alakul. Már iszom.
  • JancsiPapa
    #19462
    Na Szabolcs, 4 perc alatt nem jött össze egy értelmes post :D
    aludj v igyál egy kis ásványvizet :D
  • nearo
    #19461
    Infernal Tools set
  • sz4bolcs
    #19460
    Mi az az infernal torch? torch?
  • sz4bolcs
    #19459
    ja, mert nem tudok olvasni, jól van. puszi!
  • sz4bolcs
    #19458
    bazeg, hulla másnapos vagyok, de cta mióta 6tagú rúnaszó?
  • MadJani
    #19457
    Müködik, de nem érdemes, mert a + all skilles cuccok erösitik az ordibákat is. Igy egykezes fegyoban másik kézben spirit-tel automatikusan +2-esek az ordibák.
  • vigyori14
    #19456
    nekem multhéten 3 criristal sword is esett, mind 5 sockos volt de egyik sem volt eth, de ha minden jo tudok mostmár lassan venni egy eth et és végre kirakok énis egy cta-t.
  • Twista
    #19455
    Crystal swordba rakd. Ha eth akkor mégjobb. A lényeg hogy 6-os legyen a cta.
  • Sas6
    #19454
    Jah értelek:)

    Én maradok a Bneten :) Ott jó midnent :P

    Amugy van az a rúnaszó hogy:

    Call To Arms:

    Amn
    Ral
    Mal
    Ist
    Ohm

    Nah és ezt bármilyen vegyverbe belettehetem, műkördni fog? Szóval ha belerakok egy kérkezes kardba akor is jólesz? Vagy egy nyilba rakom akor is jólesz?
  • nearo
    #19453
    mindegy, nem tok bnetezni... progival meg már én is csináltam a kezébe pálcikát, dehát az úgy nem igazi... úgyhogy visszatettem a biztonsági másolatot:)
  • Sas6
    #19452
    aha értem:) na majd ha találok szolok :P