26171
  • sz4bolcs
    #19531
    Attól függ, milyen rakétái vannak. xD
  • nearo
    #19530
    Egy rakétás barb mennyire tud erős lenni?
  • Aspyrin
    #19529
    /w *accnév üzenet
  • repvez
    #19528
    Az a whispelést hogy muködik,mert már többen mondták,de a chat ablaknál nekem nem aktiv a whisper gomb.
  • Sas6
    #19527
    dejó neked:) Én általaban mindig rosszabbul járok ha kersekedem :DD Épp ezért adok csak el key-eket azok legalabb tom mit érnek :D Aztán meg ha veszek vagy eladok komolyabb dolgot akkor rá whispelek vkire a Bneten :) Ugye Aspy?
  • Aspyrin
    #19526
    :DD htx
  • sz4bolcs
    #19525
    na kb. így kell zsidóskodni xD
  • Aspyrin
    #19524
    Az hagyján, de most vettem Bk4-et thundergodért :DDDDDDDDDDDDDDD Nagy a lámulás odafent :D
  • Sas6
    #19523
    thx :))
  • nearo
    #19522
    Festékespaletta...
    Sas6: BK - Barátok Közt... őő Bul Katho's Wedding Band
  • Sas6
    #19521
    A countesz,summoner és nihlatak dobja. Midnegyik különböző kulcsot.

    countest key of terrot summoner key of hate és nihlasatak meg key of destruction. Ha ezekl megvannak eladhatod ist ert ha megadják. Nem midnig dobnak kulcsot.

    Melyi kaz a BK ring ? :)
  • Aspyrin
    #19520
    Nos, éppen a miniokkal végeztem közvetlenül Baal előtt amikor is pottyant egy unique ring.. Bk 5% lett :DDDDD
  • repvez
    #19519
    azt megirnád hogy hogyan lehet gyorsan szerezni és mi az a key szett?
  • Sas6
    #19518
    Hát nem tudom lehet :) Na mindegy majd ha ujbol megszeretem akkor majd figyelek jobban :) Én ugy szereztem többnyire az ist-eimet hogy key- set-eket adtam el ist-er:) Igy már van vagy 6 db. Nekem ez tünt a legkönnyebnek :) Gyorsan lehet szerezni key-eket és igy hamar lesz istem :)
  • sz4bolcs
    #19517
    ki kell rakni a kalapot, elővenni a gitárt... xDD
  • sz4bolcs
    #19516
    biztos esett, csak azt hitted, hogy vacak. xD
    minden szirszart el lehet adni.
  • JancsiPapa
    #19515
    Ha nem is pont ÍGY, de hasonló módszerrel hamar meg lehet gazdagodni.
  • Sas6
    #19514


    Hát nem tom én nekem nagyon riktán esett bármi jo is pedig volt mf-em rendesen... Na mindegy.. :)
  • sz4bolcs
    #19513
    meg jó zsidó tudja, hogy miket kell felkapdosni, mik érnek sokat.
  • sz4bolcs
    #19512
    azért massziv mf nélkül non-dupe korszakban is esik pár skiller, meg jó cucc. :)
  • Sas6
    #19511
    :) Mond el te hogyan csinálod?? :)) 1-2 honap alatt ennyi jo cuc? Ezt nem hiszem el hogy ilyen jokat dobnak neked meg ilyenek :D
  • Aspyrin
    #19510
    Ugyan, talán 1-2 hónapja kezdtem én is újra sokadszorra, és már most elértem azt, hogy van enigmám, pala torchom, annim, hotom, fortim stb. Sokkal jobb nulláról indulni :)
  • Sas6
    #19509
    :) Hehe csak az a baj hogy lehet hogy unom de lehet hogy mondjuk fél év mulva ujra megszeretem:P Mert igy volt ez most is:D És ha megint elkezdem azert joljönne az ist-ek :P
  • Aspyrin
    #19508
    Lassítja, sebezhetővé teszi és csökkenti az ellenfél támadását 50%-al.
  • sz4bolcs
    #19507
    decripfy csak fizikai sebzésben segít?
  • Aspyrin
    #19506
    Azaz, mikor decri beüt Baal csak les :D
  • JancsiPapa
    #19505
    Bossok ellen isteni ez :D
    Én egy eth upped shaeled kelpie snarét használtam anno :D
    slows target by 75% -> hammerrel rohadt nehéz baalt ölni, sokáig tart, eszi a manát etcetc...Na most ,merc rávágott egyet a kelpievel, csak a hammert kellett nyomni, megállt, mint a cövek :D
  • Aspyrin
    #19504
    Egy kis on: hammerem csicskájának eddig eth insight volt a kezében. Örültem a mana regennek, de önmagában a csiccsó életképtelen volt nagyobb tömeggel szemben, hiába feszült hab testén a forti. Tegnap mefi dobott egy eth reapers tollt, kevesebbet sebez mint insight, de van rajta egy fasza kis trükk: 33% eséllyel üti be a lvl1 decripfyt. Mercem azóta is használja, és túlél egy cowot is egyedül :)
  • Aspyrin
    #19503
    Nem gáz ha unod, tudod én szívesen elfogadom a felesleges isteket :D
  • Davidus
    #19502
    azt hiottem bonyolultabb:p thx
  • JancsiPapa
    #19501
    Egy olyan kari megcsinálja a questet (baal kill), aki már megvan lvl 20/40 (normon legalább lvl 20 kell a questhez, nighton 40), miközben partiban vagytok, te meg harrogathban, akkor ő is és te is megkapod a questet.
    Remélem érthető :p
  • Davidus
    #19500
    hogy lehet átmenni NM-re meg hellre anci kill nélkül?^^
  • vigyori14
    #19499
    hát ha igy lehetne adogatni a cuccokat, akkor elkezdtem volna mefit mf elni és 15-30 perc alatt meglett volna a full sigon és átadtam volna. de azér thx.
    már tárgytalan mer vettem jsp-n 5fg ért, sztetek sokvolt érte?
  • sz4bolcs
    #19498
    az kemény xDD
  • JancsiPapa
    #19497
    lol, gondolod lehet? ^^^^^^^^^^^^
  • Sas6
    #19496
    Vigyori ha gondolod én odatudom neked adni a sigon setem ingyen mert én nem hasznalom. Vagyis hát asszem kicsit megint kezdem unni a d2-t :((((((((((((((

    Vagyis a sigon sapesz nincs meg de a többi része megvan. Szóval ha gondolod odaadom neked szivesen. Feltéve ha lehet HC-nak odaadni cuccokat sima karival :D
  • nearo
    #19495
    Sigon set... biztos nem kerül sokba, single-ben is úgy esik, mint a szemét... de szerintem van annál jobb is.
  • vigyori14
    #19494
    ja, az biztos h nehéz lessz de majd lessz vhogy, thx
  • JancsiPapa
    #19493
    bo, shout, 1 b command, ww, mastery, legyen 1 berserken is.
    már ha eljutsz odáig :)
  • vigyori14
    #19492
    az ok hogy a bo-t maxolom, de miket maxoljak még? ww-re gondoltam, meg gondoltam teszek párat shout ra és natu resist re. és full sigon set mibe kerül hc-ban?