26171
  • Davidus
    #19652
    zealernek inkább ko+ko+mal pala pajzsba. nekik annyira nem kell a +skill
  • repvez
    #19651
    köszi zealernek is ugyen ilyen jo ez a cucc?És bármilyen tárgyba ugyan azt az értéket adja?Ha mondjuk kard helyett septerbe teszen csak az a lényeg hogy 4 lyuk legyen rajt?
  • donoki
    #19650
    várom a választ
  • Soldier666
    #19649
    Hy mit tudtok osszerakni a kockaval?
  • sz4bolcs
    #19648
    nem rónaszó, hanem runaszó!!
  • sz4bolcs
    #19647
    spirit rónaszó. Ki lehet rakni mind fegyverbe, mind pajzsba.
    4 socketes kristály kard, 4 socketes monarch.
    a runaszó: tal thul ort amn

    nagyon sok jót ad, hammerdineknek az egyik legjobb pajzs.
    hammerdinek paladin specifikus pajzsokba szokták belerakni, mondjuk kurast, gilded, vortex...,-shield sacred targe, sacred rondach, a lényeg, hogy sok resistet adjon.
    és nem csak nightmaren jó ez az olcsó rúnaszó, hammerdinnek ez a legjobb pajzs, attól függetlenül, hogy olcsó.
  • repvez
    #19646
    Az mi akar lenni ?Még nem vagyok olyan spiler hogy félszavakbol is megértsem mit akar jelenteni.:)
  • Aspyrin
    #19645
    2.5
  • sz4bolcs
    #19644
    eladtad 2-5 hr-ér? az nem rossz. xDDD
  • Aspyrin
    #19643
    Ja, türelem játék. Sok esetben csak lol-noob-n4p választ kaphat az ember, de nagy ritkán beesik egy korrekt vásárló is. Tegnap például a 93ed arachom árultam 3 hr-ért. Órákon át próbálkoztam vele, senki nem akart 1 hr-nál többet adni. Volt olyan aki még meg is magyarázta, hogy bezzeg ő 116ed-est vett 3-ért, én meg mondtam neki, hogy mindig is lesznek idióták a Földön. Persze aztán sikerült eladnom durván 2-5 hr-ért.
  • sz4bolcs
    #19642
    igaz, skiller jspn is annyi, vagy olcsóbb kicsivel, mint hr.
  • Aspyrin
    #19641
    Mi a baj vele? Ist: 3-5gf, Ber: 10-12 fg. Ha teszem azt istet 3fg-vel számolom akkor ber=3x4db ist. Egyébként sem szabad ragaszkodni ezekhez a kitalált árakhoz, az esetek 80%-ban hülyeség. Például a perfect goreom ugye 50fg ami kitesz 4-5 hr-t, viszont a valós értéke maximum 1 hr.
  • sz4bolcs
    #19640
    és akkor miért van, hogy jspn hr 13 fg körül van? xDD
  • Aspyrin
    #19639
    3-4
  • sz4bolcs
    #19638
    lol hr a skiller xD azt hittem ist.
    1 hr most hány ist?
  • Aspyrin
    #19637
    Kivétel a pc skiller, ami 2-3 hr-tól indul.
  • Aspyrin
    #19636
    Nem mindegyik.
  • medog
    #19635
    xD
  • sz4bolcs
    #19634
    spirit-spirit! :D
  • Nuki
    #19633
    egy jól sikerült barter, vagy jónéhány játékkal eltöltött óra meghozza a gyümölcsét.
  • repvez
    #19632
    nekem se lenne ha lenne egy jo fegyverem, mert alig sebzek valamit.
  • Nuki
    #19631
    Ez lehet hogy az én saját hülyeségem volt, de a sigon szettben én egészen Nightmare végéig virítottam paladinnal :) és nem volt problémám^^
  • repvez
    #19630
    megéri a sigons cuccait összeszedni?Mert ahogy néztem csak 170-es defje van a mellvértnek és már láttam 1000 felettieket is.
    megvan hozzá még a kesztyü is, de az se jobb ami most rajtam van.
  • sz4bolcs
    #19629
    jahér.... ma hrt ér egy skiller?
  • Aspyrin
    #19628
    Grat, nekem 3 baalrunból egy mezei lightskiller pottyant :) El is adtam 1 jah-ért.
  • repvez
    #19627
    Mit lehet kapni 10 jewelért és 3 pgemért Palához?Egyáltalán mit ér mire lehetne cserélni öket hogy legyen helyem is és jobb cserealapot képezzen?
  • sz4bolcs
    #19626
    én kb. halálra röhögtem maga rajta. xDD

    "jéé bazeg egy gem srájm" :D
  • nearo
    #19625
    Hehe... mondjuk azért lehet, hogy én is leharapnám a fejed, ha elnyomnál előlem egy-két gem shrine-t...
  • Sas6
    #19624
    Hát igen vannak veszélyes dolgok :PPP
  • Davidus
    #19623
    mennyit érhet egy ilyen SK? annit lehet érte kapni?:P
  • erx13
    #19622
    :) van benne igazság :) fulra véletlenül dobálnak mindent
  • Davidus
    #19621
    na ma is mákoltam:D

    29 life lightning skiller + 196/6 arreat
  • Davidus
    #19620
    semmit mert úgyse dobnak^^
  • sz4bolcs
    #19619
    kantesszt, hepasztót, kancsilokat.
  • sz4bolcs
    #19618
    te nagyon király vagy. xD
    ezt már csak én überelem.
    4x 5x húzott egy haverom, és tudni kell, hogy én mindig megnyomok minden srájmot, bármi legyen az. Az egyik huziból azért lépett ki, mert megnyomtam a gemsrájmot, az meg kiadott egy chipped gemet. Az ilyet nagyon a szívére tudta venni, én a tizedik ilyen eset után csak röhögtem magamon. :))
    ventrilo párbeszéd:

    "-hoppá egy srájm, ráugrok
    -neee neeeee
    -bazeg chipped gem!!
    -menj már a picsába hülyegyerek"

    Egyszer hc játékban egy tombrunban voltam, és ott is ráugrottam mindenre ami srájm. Az egyik tombban megnyomtam egyet, mire az 5 csapattársnak, meg nekem is kb. 20-ra ment le a hp-nk. Legalább valami kis izgalom... xDDD
    de azt mondták, ha lehet ne csináljam többet. :))))
  • erx13
    #19617
    hát akkor mit érdemes ölni runáért.. tudtommal ő dob legnagyobb eséjjjel jo runát...
  • donoki
    #19616
    és hol lehet regisztálni? vagy hogyan tudok csatlakozni?
  • Sas6
    #19615
    :D:D lol
  • nearo
    #19614
    Lol... egy játékban három gem shrine, úgyhogy most norm act1-ben van egy flawless dia-m... XD
  • Sas6
    #19613
    Én voltam néla vagy 100 szor de értelmes runat nekem se dobott:)